Hoşgeldiniz!

Rihanna Büyü De Gel Dedi, Embiid All-Star'a Girdi

NBA'de All-Star heyecanı başladı. İlk 5 belli oldu. Joel Embiid Doğu Karması'nın ilk 5'ine seçilen oyunculardan biri. Gündemin bu konuyla meşgul olmasıysa sporseverler dışında Rihanna severlerden de kaynaklanıyor. 

NBA kariyerine 2014 yılında 1. tur 3. sıradan draft edilerek adım atan Joel Embiid, zamanında güzel şarkıcı Rihanna'ya olan hayranlığını ve sonundaki hayal kırıklığını bir tweetle dile getirmişti. Tweet'te "Bu doğru. Bu ünlü kızı(Rihanna) tavlamaya çalıştım ve o da, "All-Star ol, öyle gel" dedi." şeklinde isyan eden ünlü basketbolcu şimdi "Hatırlar mısın? Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı..." sahnesini oynamaya hazır.

Joel Embiid'in ilk 5'e seçildiğini öğrenen Rihanna hayranlarıysa Riri'lerinin Instagram paylaşımlarının altına Embiid'i etiketleyip çöpçatanlık yapmaya kalktılar. 

Zamanında Rihanna'nın resimlerine montajlar yapıp giydiği forma şeklindeki elbisenin üstündekileri kendi takım ismi ve forma numarasıyla değiştiren işsiz Embiid, şimdi Rihanna'yı Instagram'dan takip etmeyi bile bırakmış. 

Joel Embiid'in havasından geçilmiyor ve triplerde anlaşılan. NBA All-Star kadrosunda olunca bi' havalara giren Embiid, "Rihanna beni geri çevirmişti. Şimdi ona geri dönmem için bir neden yok. Dışarıda birçok güzel kadın var. Ben de fena değilim. Yoluma devam edeceğim." dedi. 

Rihanna da buna kesin çok üzülmüştür.