Hoşgeldiniz!

Rus Angelina Jolie'nin Eşini Kıskanıyorlarmış

Angelina Jolie
Curling
Anastasia-bryzgalova
Rus-angelina-jolie
Pyeongchang-2018
Kis-olimpiyat-oyunlari

Kore'de gerçekleşen 2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları boyunca güzelliğiyle dikkat çeken ve 'Rus Angelina Jolie' olarak anılmaya başlanan Rus curling sporcusu Anastasia Bryzgalova'nın kendisi gibi sporcu eşi Aleksandr Kruşelnitskiy'nin doping kullandığı iddia edildi. Olayın üstüne Rusya Curling Federasyonu Başkanı Dmitriy Svişçev'den şaşırtıcı ve biraz da garip bir açıklama geldi. 

PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları'na katılan sporcu çift, özellikle de dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie'ye benzetilen Anastasia Bryzgalova dolayısıyla çok konuşulmuştu. Sporcu çift şimdiyse Aleksandr Kruşelnitskiy'nin doping kullandığı iddialarıyla gündemde.

Bu iddiaların üzerine federasyon savunma niyetine ilginç bir açıklamada bulundu. Rusya Curling Federasyonu Başkanı Dmitriy Svişçev, Kruşelnitskiy'ye yöneltilen doping iddialarının ardında eşi 'Rus Angelina Jolie' lakaplı Anastasia Bryzgalova'nın güzelliğinin kıskanılmasının yatıyor olabileceğini söyledi. 

Biz de Necati Şaşmaz'ın Gezi Parkı eylemleri sırasında "Bence ülkemize nazar değdi." yorumu gibi bir açıklama yapan federasyona hayatta başarılar diliyoruz.