Hoşgeldiniz!

Sex And The City'nin İki Yıldızının Arası Fena Kızıştı!

Efsanevi romantik-komedi dizisi Sex And The City'nin Samatha Jones'u Kim Catrall, dizide yakın arkadaşı Carrie Bradshaw'ı canlandıran Sarah Jessica Parker'ı topa tuttu. Geçenlerde 55 yaşındaki erkek kardeşini kaybeden 61 yaşındaki oyuncu Catrall'a sosyal medya üzerinden başsağlığı dileyen Sarah Jessica Parker Kim Catrall'ın zehir zemberek sözlerinin hedefi oldu. 

Kim Katrall kardeşini kaybetmeden önce de verdiği bir röportajda Sex And The City'de en yakın 4 arkadaşı canlandırdıkları oyuncularla hiç bir zaman arkadaş olmadıklarını söylemişti. Geçtiğimiz günlerde Kim Katrall'ın kardeşi çiftliğinde ölü bulundu. Kendisine sosyal medyadan başsağlığı dileyen Sarah Jessica Parker'a Kim Catrall'ın sert cevabı şu şekilde oldu:

"Annem, 'Bu ikiyüzlü Sarah Jessica Parker, seni ne zaman rahat bırakacak?' diye sordu. Benimle iletişim kurman, ne kadar acımasız biri olduğunu bana hatırlatıyor. Şunu açıklığa kavuşturayım; Sen benim arkadaşım veya ailemden biri değilsin. Sana son kez cevap yazıyorum; 'İyi kız' imajını pekiştirmek için bizim trajedimizi sömürmekten vazgeç."