Hoşgeldiniz!

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe Buzları Eritti

Uzay Heparı ve Sezen Aksu'nun büyük bir aşk yaşadığı sırada henüz Sezen'in vokalisti olan Yıldız Tilbe, Uzay Heparı'yla birlikte olmuş ve Aksu'yla Tilbe ikilisi, fırtınalı bir şekilde hem arkadaşlık hem iş anlamında yolları ayırmıştı seneler önce. Heparı'nın sonrasındaki trajik ölümüyle, 1994 yılında Sezen Aksu, ikisini de affettiğini ifade etse de daha önce bu sıcak görüntülere hiç tanık olamamıştık. İnişli çıkışlı, şarkı göndermeli bir sürecin ardından Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe, Türk müziğinin iki büyük sesi tekrar bir araya geldi. Sezen Aksu'nun Kanlıca'daki yalısında dedikodulu, meyve ikramlı bir buluşma yaşamışlar gibi duruyor.

Yıldız Tilbe, müjdeli haberi ve samimiyet fışkıran fotoğraflarını Twitter hesabından böyle paylaştı. 2 Ocak gerçekten de tarihe geçmeli.

Geçen günlerde de barıştıklarına dair haberler yapılmıştı fakat bu fotoğraflar ikilinin gerçek anlamda ele güne "Barıştık!" duyurusu oldu. Instagram'dan da bu yürek ısıtan resimleri yayınlayan ikiliden Yıldız Tilbe, "Geç oldu, güç olmadı çok şükür Sezen Aksu, mutluluk" notuyla paylaşım yaparken, Sezen Aksu da paylaşımın altına "Belki şehre Yıldız gelir..." notunu düştü.

İki kraliçenin bir daha ayrı düşmemesi ve belki bir de düet patlatması dileklerimizle bu güzel fotoğraflara dalıp gidiyoruz...