Hoşgeldiniz!

Vikings Yıldızı Travis Fimmel Tuba Ünsal'la Gecelerde!

37. İstanbul Film Festivali kapsamında açılış filmi 'Lean on Pete'i sunmak için İstanbul'a gelen ünlü dizi 'Vikings'in Kral Ragnar Lothbrok'u Travis Fimmel, eşi Mirgün Cabas'la boşanma aşamasında olan Tuba Ünsal'la görüntülendi. İkili 05.30'a kadar eğlendi. Fimmel ve Ünsal, önce Asmalimescit Soho House Hotel'de sonra Asmalımescit Corridor'da ve daha sonra da Nova adlı mekanda görüldü.

tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul

Avustralyalı oyuncu Travis Fimmel'ın “Paparazziler gitti mi?” sorusu üstüne kovalamacadan bıkan Ünsal, “Bu böyle olmayacak. Biz size poz verelim, siz de bizi rahat bırakın.” dedi.

tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul

Kaldığı otele yürürken yoğun ilgiyle karşılaşan Travis Fimmel, magazincilerle şakalaştı. Fimmel, 5 gün daha İstanbul'da kalacak.

tuba ünsal, travis fimmel, kral ragnar, vikings, istanbul film festivali, mirgün cabas, istanbul

Fimmel'ın Instagram hesabından paylaştığı Galata Kulesi fotoğrafı.