Hoşgeldiniz!

Ais Ezhel Şarkıları

AİS EZHEL ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ais Ezhel Feat. Keişan - Yeniden 03:55
Feat. Keişan
Ais Ezhel - Freestyle King 2 Röportajı @ Hiphoplife 01:35
Freestyle King 2 Röportajı
Ais Ezhel - Kırmızı Kara Burası Ankara ! 02:43
Kırmızı Kara Burası Ankara Kırmızı Kara, Burası Ankara Genç ve İhtiyar, Bebeler Yanyana Senle Beraber Güzel Zamanlara Gençlerbirliği.. Ooooo.. Varlığın Yeter.. Yeter Sevdan Bana Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! ---- Ne para ne pula taptık ne de Bizans'a Her zaman yanındayız yalnız değilsin asla Yetişir nesiller yıldızının ışığıyla Gençlerbirliği.. Ooooo.. Üşütüp dondursada Ankara'nın ayazı Kara bulutlar karartsada burda hayatı Sahada seni görmek olur alnıma yazı Gençlerbirliği.. Ooooo.. ---- Nakarat Kırmızı Kara, Burası Ankara Genç ve İhtiyar, Bebeler Yanyana Senle Beraber Güzel Zamanlara Gençlerbirliği.. Ooooo.. Varlığın Yeter.. Yeter Sevdan Bana Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! ---- Kırmızı şimşekler sahaya çaktığında Parlayan yıldızın gözlerimi yaktığında Senden ve sevginden başka bişey yok aklımda Gençlerbirliği.. Ooooo.. Genç'liğin isyanıyla '23'de kuruldu Şimdi bi çok Genc'in hayali ve umudu Anadolu'nun ve Ankara'nın gururu Gençlerbirliği.. Ooooo.. ---- 2x Nakarat Kırmızı Kara, Burası Ankara Genç ve İhtiyar, Bebeler Yanyana Senle Beraber Güzel Zamanlara Gençlerbirliği.. Ooooo.. Varlığın Yeter.. Yeter Sevdan Bana Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. !
Ais Ezhel - Yaşadığım Hayat (2012) 01:24
Yaşadığım Hayat Şu yalan dünyaya az bi bak Tabi gönül gözün değil ise astigmat Yardım olur bazen klasik laf Çünkü iyi görünüp piç olmanın taktiği var Yapacağın tek şey bencilleşmek Hayat parayken çünkü yoktur tek bir destek Dostum dediklerin eskir tek tek Böyle zamanlarda dosta falan eştir ekmek Gururla durarak şu fakir olan puşta Ölürüm olmaktansa Babylon a kukla Parayla gömülceksen kolay gelsin ama Hepimizin sonu birgün kabir olucak usta Ucuzluk alçak ve lüksse yüksek Amaçlar belli çıkabilmek üste güçle Düşünüp dururum hergün adamım üfle üfle Ya şu yaşadığım hayat büyük bir düşse? 3 güne çoğu ömür der, moruk hayatın şu basitliği görülmez.. Aslında bu filmin hepsi yalan.. Ademoğlu iki yüzlü ve de doymaz Ve yaşar Ankara metrosu gibi egoyla Korkaktır her geçen gün tırsar içten Bu yüzden bilir ki illa ki yırtmak ister Kontrol gücü fors para sex yada başka Ne varsa yapar ama der daha fazla Kamçılayıp rap denen tırsak atını Birden envai çeşit saçma hırsa kapılır Ama istiyosan ganimetten yüz kilo götür Neticede dostum farket bak 3 gün o ömür Mahvediyoruz yaşadığımız doğayı bile Ele geçirebilmek için o kârı yine Bulunmaz bu zor koşullarda bir an için çözüm Çünkü bulunduğum yer aslında bir hapisin önü Mor ışıkta duran sahte lira gibi çözül Sonra kör ol kör olasıca o piramidin gözü! 3 güne çoğu ömür der, moruk hayatın şu basitliği görülmez.. Aslında bu filmin hepsi yalan..
Ais Ezhel - O Zaman Nasılsın 02:53
O Zaman Nasılsın
Ais Ezhel - Rastafaray 02:29
Rastafaray
Ais Ezhel Ft.yener - Yaprak Düşerse (Organize Oluyoruz Vol2) 03:15
Ft.Yener - Yaprak Düşerse
Ais Ezhel  -  Koydular 03:45
Koydular
Ais Ezhel - Kırmızı Kara Gençlerbirliği Resmi Şarkısı 02:55
Kırmızı Kara Gençlerbirliği Resmi Şarkısı
Ais Ezhel - 3 Gun 06:24
3 Gun

AİS EZHEL KİMDİR?

Ais Ezhel

Ais Ezhel Şarkıları Albümleri:

Gerçek Sandım (feat. Sansar Salvo) - Single (2016), Atesi Yak (feat. Aga B) - Single (2016), Kayip Nesil (feat. Kamufle & Aga B) - Single (2016), 3 Gün - Single (2016), Pelesenk (feat. Aga B) - Single (2012), Psikokramp (feat. Red) - Single (2012), Antrenman (feat. Kamufle, Aga B & Harun Adil) - Single (2012)