Hoşgeldiniz!

Ais Ezhel Şarkıları

AİS EZHEL ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ais Ezhel - Hayat Dersi 06:06
Hayat Dersi
Ais Ezhel - La Bebe (Kargaşa vol 16) 02:02
La Bebe
Ais Ezhel - Alışamadım 02:33
Alışamadım
Ais Ezhel -Yaşadığım Hayat 01:38
Yaşadığım Hayat Şu yalan dünyaya az bi bak Tabi gönül gözün değil ise astigmat Yardım olur bazen klasik laf Çünkü iyi görünüp piç olmanın taktiği var Yapacağın tek şey bencilleşmek Hayat parayken çünkü yoktur tek bir destek Dostum dediklerin eskir tek tek Böyle zamanlarda dosta falan eştir ekmek Gururla durarak şu fakir olan puşta Ölürüm olmaktansa Babylon a kukla Parayla gömülceksen kolay gelsin ama Hepimizin sonu birgün kabir olucak usta Ucuzluk alçak ve lüksse yüksek Amaçlar belli çıkabilmek üste güçle Düşünüp dururum hergün adamım üfle üfle Ya şu yaşadığım hayat büyük bir düşse? 3 güne çoğu ömür der, moruk hayatın şu basitliği görülmez.. Aslında bu filmin hepsi yalan.. Ademoğlu iki yüzlü ve de doymaz Ve yaşar Ankara metrosu gibi egoyla Korkaktır her geçen gün tırsar içten Bu yüzden bilir ki illa ki yırtmak ister Kontrol gücü fors para sex yada başka Ne varsa yapar ama der daha fazla Kamçılayıp rap denen tırsak atını Birden envai çeşit saçma hırsa kapılır Ama istiyosan ganimetten yüz kilo götür Neticede dostum farket bak 3 gün o ömür Mahvediyoruz yaşadığımız doğayı bile Ele geçirebilmek için o kârı yine Bulunmaz bu zor koşullarda bir an için çözüm Çünkü bulunduğum yer aslında bir hapisin önü Mor ışıkta duran sahte lira gibi çözül Sonra kör ol kör olasıca o piramidin gözü! 3 güne çoğu ömür der, moruk hayatın şu basitliği görülmez.. Aslında bu filmin hepsi yalan..
Ais Ezhel - Gerçek Sandım feat Sansar Salvo 03:24
Gerçek Sandım Feat Sansar Salvo
Ais Ezhel - Aga B And Funk'd Up And Dj Suppa 06:27
Aga B And Funk'd Up And Dj Suppa
Ais Ezhel -  Ben (Cover By Elçin Orçun) 03:58
Ben
Ais Ezhel - 3 Gün 06:24
3 Gun
Ais Ezhel - Kırmızı Kara (Gençlerbirliği Resmi Şarkısı) 02:55
Kırmızı Kara * Kırmızı kara burası Ankara * Gurur bu şehre başkente sadece bir takım değildir yuvadır kaç gence bir olduk beraber olduk işte yine dimdik benim kızıl siyah gençlerimin ismi bile birlik. Yeni mahalle mamak çankaya bütün sokaklar yan yana odtü cebeci dikmeniyle hep beraber ankara yankılanır taraftarın manzarada sesi, duyar gözetlerken tüm herkesi ankara kalesi. Bazen üzer bazen sevindirir sonuçlar bizide bu aşk kuğulu parkta sevgiliyle oturmak gibi saldıralım gençler alalım haydi maçları hep fakat birlik olmamışsak kazansakta anlamı ne ? Parlamıştı yıldızımız 1923 doğdu büyüdü gençlerimle tekiz bizde şimdi güç bu gece zafer bizim çünkü varım senle herşeye ben cevap verir sana bu ses burası neresi dersen ( hep beraber ) " kırmızı kara burası ankara"
Ais Ezhel - Pamuk Eller Cebe 03:04
Pamuk Eller Cebe

AİS EZHEL KİMDİR?

Ais Ezhel

Ais Ezhel Şarkıları Albümleri:

Yarınımız Yok - Single (2020), Koydular - Single (2019), La Bebe - Single (2019), Gerçek Sandım (feat. Sansar Salvo) - Single (2016), 3 Gün - Single (2016), Kayip Nesil (feat. Kamufle & Aga B) - Single (2016), Atesi Yak (feat. Aga B) - Single (2016), Psikokramp (feat. Red) - Single (2012), Pelesenk (feat. Aga B) - Single (2012), Antrenman (feat. Kamufle, Aga B & Harun Adil) - Single (2012)