Hoşgeldiniz!

Ais Ezhel Şarkıları

AİS EZHEL ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ais Ezhel - Alışamadım 02:33
Alışamadım
Ais Ezhel - Gerçek Sandım feat Sansar Salvo 03:24
Gerçek Sandım Feat Sansar Salvo
ais ezhel - banada bi fırt 02:31
Banada Bi Fırt Bana da bi fırt ver acızık içeyim Alkol ve dumanla kendimden geçeyim Bana da bi fırt ver verki gideyim Belki unuturum derdimi neyim.. Bana da bi fırt ver yada bi yudum Buyurun aslan sütü vede suyunuz Kafayı çeksem, uçsam resmen Her yer pespembe olsa keşkem Dünya süper gelir bana Çünkü yaşadığım şeyin adı nirvana Bana da bi fırt ver bir daha Olmasın kafamda hiç fikir falan Napıyım hayatta fazla parayla Çünkü hayatım rastafarayman Bana bi fırt ver biran önce İlham gelsin kaçmadan Ais'a Nakarat Bana da bi fırt, bana da bi fırt Bana da bi bana da bi bana da bi fırt Ver adamım ver ver adamım ver ver adamım ver ver adamım ver yo! Bana da bi fırt ver yada iki fırt İçiyle dolsun kafamın içi sırf Yok ki keyfim içim ısınır İçerim viskimi ve içim ısınır Uzaklaşayım derdimden Bana bi fırt bana da bi moruk ya da her kimsen Lazım gece için serpilmem Yeter ki bana güzel fırt versinler İçtim içtim tüm gece ve uçtum ben Değildim suçlu dertliydim sade Dediler al bi fırt sende rahat et Bi baktım endorfin yüksek radde Ama gel hadi sen gelde takılak Dert ve kederim gelmez hiç akıla Bana da bi fırt ver son bi kez Bunu dilerdim hakkım olsa 10 dilek
Ais Ezhel & Aga B & Funkd Up & Dj Suppa - Sbag 06:27
Aga B Aga B Verse Bu kez beni alttan alın , Brooklyn'in köyü ben alt tabanı Misal Mos Def uzaktan akrabamız Ve olur hep bi köşede plakalarımız İnatla dağınık tipi bile inatla bağırır Bu yaşta halatla ip atla artık Üçe beş katıp iyi laf yaparım Ekip konyalı iki kürt rastalı Eyy eyy ! Bide iskenderun ,bir çiftli dene o bir de İçmem durup. Orda içler buruk bilinçler dolu. Bi nesil yetişiyo sokaktan kopuk. Sokakta rahat değil dolu paparoz. Kafanı dağıtıcak bi konu falan olsun. Bu şey sana bi üçlü bana bi dolu kavanoz. Dilin sürçse ismin Aga B falan olur. Kafanı sarman olur Suppa istasyon. Ve voodoo first class tatlım kıstas yok. Funked-UP Murder , Ais'ta bi saç boğumu E hadi bizi geç ganja bizzat doğulu ey! Yak! Sigaranı alev alev ! Babylon duvarları duman, sen o ateşi yak ! Yıkılır kale, ateş içinde küllerle, sen o ateşi yak! Ais Verse Parçaya bak aga ganja yakak ! Kederi derdi yalan olur sıkıntı anca ayak. Genede kanka yavaş, acele harcama ya. Zulanı sakla kenara bi yere ya da bi çantaya at . Kafa dolsun.. Yeniden, bide bakarsın gecenin alacakaranlığına sonra , Sabah olmuş.. Yeniden, güneşin ateşine kalk ! Babylon ortasında ben, lirikal militan. Savaş ortamında dilim, kritikal bir silah. Adalet iste çünkü, burda kimi aç, kimi kral. Faşizmi dilini tel yap onu bir gitar gibi çal. Kafam güzel gezelim Ankara'da yelkenliyle. Seninde öyleyse dumanla eğlen şimdi, Burdaa dur ve gel sen bizle. Ateşi yakman için hiç bi zaman erken değildir. Yak yak yak yak ! Sigaranı alev alev ! Babylon duvarları duman , sen o ateşi yak ! Yıkılır kale ! Ateş içindeki küllerdir , sen o ateşi yak !
Ais Ezhel - La Bebe (Kargaşa vol 16) 02:02
La Bebe
Ais Ezhel Feat. Keişan - Yeniden 03:55
Feat. Keişan
Ais Ezhel - Freestyle King 2 Röportajı @ Hiphoplife 01:35
Freestyle King 2 Röportajı
Ais Ezhel - Kırmızı Kara Burası Ankara ! 02:43
Kırmızı Kara Burası Ankara Kırmızı Kara, Burası Ankara Genç ve İhtiyar, Bebeler Yanyana Senle Beraber Güzel Zamanlara Gençlerbirliği.. Ooooo.. Varlığın Yeter.. Yeter Sevdan Bana Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! ---- Ne para ne pula taptık ne de Bizans'a Her zaman yanındayız yalnız değilsin asla Yetişir nesiller yıldızının ışığıyla Gençlerbirliği.. Ooooo.. Üşütüp dondursada Ankara'nın ayazı Kara bulutlar karartsada burda hayatı Sahada seni görmek olur alnıma yazı Gençlerbirliği.. Ooooo.. ---- Nakarat Kırmızı Kara, Burası Ankara Genç ve İhtiyar, Bebeler Yanyana Senle Beraber Güzel Zamanlara Gençlerbirliği.. Ooooo.. Varlığın Yeter.. Yeter Sevdan Bana Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! ---- Kırmızı şimşekler sahaya çaktığında Parlayan yıldızın gözlerimi yaktığında Senden ve sevginden başka bişey yok aklımda Gençlerbirliği.. Ooooo.. Genç'liğin isyanıyla '23'de kuruldu Şimdi bi çok Genc'in hayali ve umudu Anadolu'nun ve Ankara'nın gururu Gençlerbirliği.. Ooooo.. ---- 2x Nakarat Kırmızı Kara, Burası Ankara Genç ve İhtiyar, Bebeler Yanyana Senle Beraber Güzel Zamanlara Gençlerbirliği.. Ooooo.. Varlığın Yeter.. Yeter Sevdan Bana Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. ! Gençlerbirliği.. Şim-şek-ler.. !
Ais Ezhel - Yaşadığım Hayat (2012) 01:24
Yaşadığım Hayat Şu yalan dünyaya az bi bak Tabi gönül gözün değil ise astigmat Yardım olur bazen klasik laf Çünkü iyi görünüp piç olmanın taktiği var Yapacağın tek şey bencilleşmek Hayat parayken çünkü yoktur tek bir destek Dostum dediklerin eskir tek tek Böyle zamanlarda dosta falan eştir ekmek Gururla durarak şu fakir olan puşta Ölürüm olmaktansa Babylon a kukla Parayla gömülceksen kolay gelsin ama Hepimizin sonu birgün kabir olucak usta Ucuzluk alçak ve lüksse yüksek Amaçlar belli çıkabilmek üste güçle Düşünüp dururum hergün adamım üfle üfle Ya şu yaşadığım hayat büyük bir düşse? 3 güne çoğu ömür der, moruk hayatın şu basitliği görülmez.. Aslında bu filmin hepsi yalan.. Ademoğlu iki yüzlü ve de doymaz Ve yaşar Ankara metrosu gibi egoyla Korkaktır her geçen gün tırsar içten Bu yüzden bilir ki illa ki yırtmak ister Kontrol gücü fors para sex yada başka Ne varsa yapar ama der daha fazla Kamçılayıp rap denen tırsak atını Birden envai çeşit saçma hırsa kapılır Ama istiyosan ganimetten yüz kilo götür Neticede dostum farket bak 3 gün o ömür Mahvediyoruz yaşadığımız doğayı bile Ele geçirebilmek için o kârı yine Bulunmaz bu zor koşullarda bir an için çözüm Çünkü bulunduğum yer aslında bir hapisin önü Mor ışıkta duran sahte lira gibi çözül Sonra kör ol kör olasıca o piramidin gözü! 3 güne çoğu ömür der, moruk hayatın şu basitliği görülmez.. Aslında bu filmin hepsi yalan..
Ais Ezhel - O Zaman Nasılsın 02:53
O Zaman Nasılsın

AİS EZHEL KİMDİR?

Ais Ezhel

Ais Ezhel Şarkıları Albümleri:

Gerçek Sandım (feat. Sansar Salvo) - Single (2016), Atesi Yak (feat. Aga B) - Single (2016), Kayip Nesil (feat. Kamufle & Aga B) - Single (2016), 3 Gün - Single (2016), Pelesenk (feat. Aga B) - Single (2012), Psikokramp (feat. Red) - Single (2012), Antrenman (feat. Kamufle, Aga B & Harun Adil) - Single (2012)