Hoşgeldiniz!

Alper Şarkıları

Alper Yeni Şarkısı

Alper Tüm Şarkıları Dinle

Alper - Ft. Asrın - Sessiz Haykırışlarım 03:20
Alper - Ft. Asrın - Sessiz Haykırışlarım 9.188 izlenme - 3 yıl önce
Alper - Nez-Kaç Yazar 04:19
Alper - Nez-Kaç Yazar 1.168 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Son Damla şarkı Dinlemeye Değer 03:54
Alper - Son Damla şarkı Dinlemeye Değer 5.083 izlenme - 10 yıl önce
Alper - Onlar 05:36
Alper - Onlar 37 izlenme - 2 yıl önce Dönüp duruyorum yatakta. Saydım sonsuz tane koyun var. Bi türlü kafamda bitmeyen sorunlardan tut, günün özetini bana dert yapan anılar var. Hemen kurtulmalıyım ! Unutamıyorum, ket vurmalıyım geriye. Sustukça çıldırdım. Aklı selimdim, döndüm deliye ! La la lay la la lay lay lom. Mantık üç cümleden ibaretmiş. Düş kuruyorum beni oyalama. Dürttüğün sol parmağının sonu selamet değil ! Nedendir bilmem, göz kapaklarım kepenk indirmiyor kaç gecedir. Bilmem kaç gündüz atlattım. Ölüp düşündüm, taşındım çöplüğe dönüştüm ! Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Rengini çaldılar gökyüzünün. Bulut biraz üşüyor. Donuk bakıyor güneş. Yağmurum ol. Birik taşıp göllere karış geri. Yanaklarımı kurutan yaş biliyor. Sol şeritte aşka çarptım demin. Suçlu kalbim, kanıtım yok. İki gözüm aksın desem bahanen çok. Şerrinden korktuğumun boş sol tarafı ! Didik didik aradım bulamadım yılanı. Dört dörtlük planı. Acaba kaçıncı yüzüyle vermiştir selamı ? Kaçıncı tebessüm aldattı suratımı ? Yatıştım, olmadın oralı� Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Geçtim aydınlıktan. Geçtim yarından, iki saat sonrasından. Dilimde hep bi umutsuzluk nağrası. Duvara çarpıp yankı bulan haykırışlarım. Uykumu bölen kabuslarım� Ter içinde uyanışlarım� Bu gün de olmasın yarın. Bu gün de doğmasın güneş, olmasın neşem. Ruh halim nasılsa aynı mavinin tonları. Tez yatmalıyım. Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Laneti üstümde� Dore, Dore Ay yukarda, ışığım yıldız benim ! Gün korkak, güneşim hiç doğmaz. Bu neyin mavisi ? Laneti neden benim üstümde ? Üstümde�
Alper - Bir Güneş Doğuyor 04:11
Alper - Bir Güneş Doğuyor 248 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Olmaz Olmaz 04:29
Alper - Olmaz Olmaz 215 izlenme - 2 yıl önce Postalandı mektubun fakat dışında zarfı yok, bu yüzden açığa çıktı sır� Aranıyorsa bahane bol ! Bi' yerde izine rastlarsam harcadığın kadar seni de ben harcayacam bilirsin ki; demokraside çare bol. Gecem karardı, içini dök. İçim karardı, gündüz ol. Lan ölmediğim için mi taze yarama tuz bastınız ?! Kursağımda kalmış hevesi canla başla çıkardınız. Dibine batsın bahtınız, o gün gelir ve döner devran. Etrafta gönülsüzler, tek dertse; boy, pos, endam. Düzgün insan istedim, çakalla doldu kervan. Yazsın onlar uymam oğlum, nasılsa eski ferman. Anlattım, anlamadın dilde tüydü bitti derman. Elini sallar aşık olmak isteyen her insan. Öyle aşk mı olur lan ?! İlk bakışta vurulmazsan olmaz. Belki çapına sığmazsın� Hayır olamaz elimi böyle bırakamazsın. Tasviri yapılamaz bi' yerdeyim� Etraf karardı ben birden irkildim. Karanlıklar aklımı çeliyor, sen gelme canımdan bezdim. Otur� Ayağa bi' kalkma da yüzüme bak. Kabusu görürse benden korkmaz� Kaçarım, yakalar� Elini veren kolunu kaptırır, dönüşü olmaz ! Merhamet atamıyor acı çeken gönüle misafir olan antika kulak paslarını. Kararlılık mı yoksa inatçılık mı ? Gösterilmiş yolların onda dokuzu pek bi sarsıntılı. Tatminkarlık doruktayken ehli birini dinlemez ve anlık zevkin en üstünde kral hayatı yaşarsın. Ama sen merhametli kişiliğinle incelen, bi' bak önünde diz çöktüğün kral kadar çıplaksın. Aynalarda güzelliğine lafım yok, sonuçta aldığın nefes kadar değil hatırlandığın kadar varsın. İsteyip elde edemiyorsan aşkın oyunu bu� Gösterip de vermemek; bilindik sürtük oyunu. Zati ne beklersen onu alırsın inancınla istiyorsan. Hiç yorulma, tam gücünle git ve hedefi gör. Yolda kanına girdi iblis, gezgin çelebi kör. Çift kişiyse mutluluk kalbi ikiye böl. Tam güvendim derken emeklerime hele bi' söv. Ben nankörsem git inandıklarınla öl ! Tasviri yapılamaz bi' yerdeyim� Etraf karardı ben birden irkildim. Karanlıklar aklımı çeliyor, sen gelme canımdan bezdim. Otur� Ayağa bi' kalkma da yüzüme bak. Kabusu görürse benden korkmaz� Kaçarım, yakalar� Elini veren kolunu kaptırır, dönüşü olmaz ! Olmaz, olmaz, olmaz. Bunun dönüşü olmaz !
Alper - Saatler Bitmiyor 05:41
Alper - Saatler Bitmiyor 211 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Efendim 05:29
Alper - Efendim 190 izlenme - 2 yıl önce Rakıyı susuz içip akülü arabasını hızla süren A.Ayyıldız dün akşam şarampole yuvarlandı. Hayranları şokta, bazılarının migrosta olduğu tahmin ediliyor. Yapma dedim, binme dedim yapma ! Alper, Alper� İyi bir insandı kendisi. Bana borcu var. Bak hele ne olmuş burada ? Bir dakika sayın seyirciler� Alper ? Efendim ? Ben yıldızım. Zorla parlayan bi� çeşit yaldızım. Ay tutulursa beni güneş olanlar anlamasın. Yarama tuzu basın. Tuzuma şeker atın. Akıl verip, akıl alın. Ay yine dolunay. Başa geçip sayamadı. Suç katibidir o krolar. Haksız kazançlarını öyle bi� yiyorlar, görmen lazım ananı niyolay� Ellerinde jelibon, ülkeyi kurtarıyorlar. Dışı fos, içi kibar. Ağızda baklalar var. Underground�da ses mi var lan oğlum 3 stilse biri yanar. Elime aldığım 3 kitaptan 2�si saçmalar. Evet bu medya kaygısıyla halkım önünü baltalar. Üzülmesem konuşmam hiç. Hücumda raplerim gidişse sağ tarafta ayyaş artı sol tarafta hancı var� Ben rap yapıyorum� Haa o mu ? Geçenlerde kafasına mikrofon devrilmişti salağın, hala rap yapmaya çalışıyor. Ben ondan daha iyiyim. Bizim oğlanda kapasite var da, çalışmıyor. Back�çilik yapıyor, ön vurguları başkasına ait. Üşüdüğünde sobayı yakar� Peh bi� gram yol alamaz, söyleyim sana� Yolum uzun adamım, bavulu topla gel arkama. �Kanka bu ses tanıdık� de, ben aldırmam. Halimi bu sezona damga çakın. Biraz çılgın ol daimi, iyi yaşam hakkın. Yazdım. Düşünür aradım. Düşüpte kalktım günlerce, farkına vardım. Kaldı, �yapmacık sancı gerekmiyor� dedim içimde bir çoğu var; hancı. Yalan yanlış haberlerle büyütmeyin şu hayatı. 2 bisiklet çarpıştı 3 ölü 5 yaralı var. Bu duruma devam. Uysallığına fena-fizan geri kaçarsan adını unuturum mütalam. Yorgun tavrım. Bugüne kadar akıl almaz inancım. Sondum sandım. Alemde tekmişim, yek tavır aldım. Çiğnemesi işkence olduğu halde insana mazoşistce bir zevk veren ve yerken kendini 5 yaşında hissettiren, mükkemmel lezzet� Git jelibon ye !
Alper - Lailaheillallah 04:59
Alper - Lailaheillallah 171 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Bağlar Seneler 06:05
Alper - Bağlar Seneler 69 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Onun Adı Muhammed 05:17
Alper - Onun Adı Muhammed 147 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Zor 02:03
Alper - Zor 3.336 izlenme - 10 yıl önce Selası verilmez bi' merhum aşk… Gururla kömüre dönüşmüş esaslı kalp içinde sevgi, az biraz da kin var. Azını istediğin kadar mı çoğunu elde ettin inançsızca ?! Ben inançsızca sevdim seni. Bana zor kullan..! Canımı yak, kolumu çek, kafamı kır. Ki zehri kalbin içine batırdıkça batırdın. Asıl sen işine gelmeyenle doğrulan bir insansın. Lafımı etme köşe bucakta dudakların iltihaplı. Şeytansa ihtişamı meleğe bürünüp elde etti. Halüsünasyon intikamı gözüne beyaz perde çekti. Riski alamadığın kadar o risk tepende tadamadığın kadar niyetli. Eş zamanda kaç hayali yok ettiyse beynin, tam zamanı gitmenin bu diyardan. Bulup bi' uçurum atlamalı mı kahpe denen dünyadan ? Genelde pahalı geçinen insan ucuz fiyata satıldıysa, az parayla saltanat hayali kurabilirsin insan. Rotan olmazsa dolandırılırsın. İlimi kumpasta arama yanılırsın. İleri gittikçe geride kalan yanın diğer yana nazaran hüsrana bağlar. Sırrımıza neden çamur attın ?! Kur saatini, kıyamet günü yakın ! Suç ne ki mahkum ben ?! Ağzı bıçak açmaz... Zorla güzellik olmaz ! İşporta tezgahlarına düşen değerin kaç para ? Önüme koyulan sual saçma, soruyu soran maskara. Bu dünya senden ibaret değil, benden hiç değil. Ve dostun önüne postu sersen, emin ol yanına kar değil. Peki söyle Yekru hangi seçenek doğru ? Hangisinde durmalıyım, buna inanmak zorundayım. Gerçek ağır gelse de buna dayanmak zorundayım. Akıllı ol ! Ömür bir imtihansa, anlatmalıyım. Gözünü boyuyan her bir fitne, her bi' kinse büyük yalan. Bu marifet mi söyle her bi boku benim sanan ?! Egonu tatmin etmek çok mu haz verdi lan ?! Yanındakiler söyle çok mu gaz verdi lan ?! Fani dünya unutma ki; ulu orta reklam degil ki manevi ! Herkes hak ettiğiyle gömülecek. Bu insan alemi; bir gün varlık bir gün yokluk bir gün hiçlik alemi. Velhasıl gel de gör bu aciz halini.
Alper - Ya Rasulallah 04:48
Alper - Ya Rasulallah 140 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Yemin 04:13
Alper - Yemin 133 izlenme - 2 yıl önce Sakın kesme hızı, doldur hancı! Yemin ol, kana kana içerim seni. Çarpan kalbim aşk menşeli. Rüzgarım ol, şereflendir yelkenimi. Gülsün bu sefer beklediğim şans. İşle yat demek kolay. Suçumun vebali benim boynuma dolanacak. Gel gelelim sana yol, bana hüsran… Çözerim iplerimi bağlarsan, giderim var! Yeni bi' şantaj bu huzuru beklerken… Düşman eksik ya kaçtı tılsım! Sabırdan arta kalan kırıntılar… Yine iyi dayandı Alper Ayyıldız. İnsanların bozulmuş kimyası. Değişmiş üslubu, yok olmuş vicdanı! Bil artık gerçeği yok olsun inkarın. Çivisi çıktı, kaybettik dünyayı! Selam almaya yüzün olsun. Sen yaratmadın, sen sadece kulsun. Bu ne hırs ve kibir? Koru nefsini! Pay çıkar hatalarına. Yüzleş, özeleştiri yap. Bahanelerden daha çok ne var ? Kendin için bi' kez olsun zora kaç. Her yer insan… Biliyorum senin de çekip gidesin var. Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Kırık kalbime hoş geldin. Yeni değil bu acı. Yama değil görülür. Henüz keşfedemedim, içten satılık. İyi niyetim suistimal için var. Güle yok borcum dikenini sapladı. Güvenmiştim ona, o hesapladı. Ama tecrübe kazandım seçtim fesatları. Yiyip bitirdi şüphe beni. Yalnız kaldım bu yüzden bir tek 'ben' var. Beni geçtim benden öte 'ben' var. Tanış sayılırız benle. Beni başkasında aramam sereserpe. Bu yol bana uymaz. Sana çıkan her yol bana çıkmaz. Bunu bil, bunu kavra. Bu şarkı koymaz sana. Suratına küfretsem yakışır! Ancak tükürürsem sana yakışır! Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Adım; Ayyıldız. Ayrıştım hücrelerimden. Kalbi melodik atan adamın adı; Dore. Ayrıştım hücrelerimden. Ayrıştım hücrelerimden… Suratına küfretsem yakışır!
Alper - Hasan İle Hüseyin 05:07
Alper - Hasan İle Hüseyin 130 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Aşk 03:46
Alper - Aşk 225 izlenme - 7 yıl önce Yaşım başımı çelmekte. Kısıtlar özgürlüğümü. Yasaklar oyuncağımı. Yirmi ikinci baskım bak tükenmekte. İçim kan ağlarken dışım düğün dernekte. Bir gözüm alçakta öbürü yüksekte. Tez düşür beni tümsekten. Keyif alamadım büyümekten. Ölüme yürümekten emeklemeye hasretim ! Dokunulmazdım, hayal kurardım bir köşede. Düşümle müzik yaptım attılar bir köşeye. Bana varamaz, beni anlayamazlardı. Kendi dünyaları dar diye. Dışım bütün, içim bölük bölük bin parça Hayal kırıklarım yüzünden sürekli varsayımdayım. Kandırırsın aldanıştayım. Kolayca sızabilirsin dayanıksız surlarımdan. Surlarım, dayanıksız kalbime ispat. Tedbirin adı; düşmanlık. De ki vicdansız de ki taş. Bu ne haksız siftahtır ! Derim aşktır en belası Hayırlısı Hayırsızı aman bırak uzak olsun. Bakışın dayanıksız kalbimin idam cezasını verir. Adın cellat mı ? Gerek istihkam, gerek aşk. Bu sevgi değil küstahlık ! Sonum hüsrandır ya da siftahtır kaybedilenin aksine. Kanın donar, yüzün düşer. Sonra duyarsızlaşırsın. Alışkanlık sanıp atıştırmalık yaşarsın aşkı. Nerenle doyarsın sen ? Ne boş bir boğazsın ! Sen bu bekarlıkla karıyı kolay boşarsın. Sen hazımsızsın. Geniş midende zafiyetlik Gözünde şehvet menüsü Kalbi kaplamış kibir ve kin. Sen vekilisin kör şeytanın. Kararttığın o sol yanında nefsin afiyetlik. Hayıflandı aciz, yanılttı nefsi. Bir tutam şer hayra vardı dili tutuldu şaşkınlıktan. Kes artık sorgularını ne buldun ki sapkınlıkta. Güvendiğin o maddiyatın bir gün olur ya ellerinde toz. O zaman anlarsın ne ettiğini. Kavrarsın ne ektiysen aynısını biçtiğini. Yarım akıllı. Okuma martavalını ! Kanıtların yetmedi mi ? Yazık, inkar ettin gerçeğini Alper Ay & Yıldız Oğlum. Beat'te Do & Re. Yanımda Kadir Süzgün. Kalpte düş ve müzik. Burası Ebedi Bahalar Ülkesi. Biz nerdeyiz sen nerdesin ? Nerdesin kayıp Nerdesin ? 22.Baskı 2011 oğlum. Ben hala aynı şarkıyı söylüyorum.
Alper - Sular Gibi 06:04
Alper - Sular Gibi 92 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Gelde Bana Sor 06:14
Alper - Gelde Bana Sor 63 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Göktan-bir Sevmek Bin Defa ölmek Demekmiş 03:45
Alper - Göktan-bir Sevmek Bin Defa ölmek Demekmiş 1.226 izlenme - 7 yıl önce
Alper - Alper - Gitme Kal 05:54
Alper - Alper - Gitme Kal 1.458 izlenme - 8 yıl önce