Hoşgeldiniz!

Alper Şarkıları

Alper Yeni Şarkısı

Alper Tüm Şarkıları Dinle

Alper - Ft. Asrın - Sessiz Haykırışlarım 03:20
Alper - Ft. Asrın - Sessiz Haykırışlarım 9.129 izlenme - 3 yıl önce
Alper - Nez-Kaç Yazar 04:19
Alper - Nez-Kaç Yazar 1.123 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Bağlar Seneler 06:05
Alper - Bağlar Seneler 67 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Bir Güneş Doğuyor 04:11
Alper - Bir Güneş Doğuyor 244 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Olmaz Olmaz 04:29
Alper - Olmaz Olmaz 211 izlenme - 2 yıl önce Postalandı mektubun fakat dışında zarfı yok, bu yüzden açığa çıktı sır� Aranıyorsa bahane bol ! Bi' yerde izine rastlarsam harcadığın kadar seni de ben harcayacam bilirsin ki; demokraside çare bol. Gecem karardı, içini dök. İçim karardı, gündüz ol. Lan ölmediğim için mi taze yarama tuz bastınız ?! Kursağımda kalmış hevesi canla başla çıkardınız. Dibine batsın bahtınız, o gün gelir ve döner devran. Etrafta gönülsüzler, tek dertse; boy, pos, endam. Düzgün insan istedim, çakalla doldu kervan. Yazsın onlar uymam oğlum, nasılsa eski ferman. Anlattım, anlamadın dilde tüydü bitti derman. Elini sallar aşık olmak isteyen her insan. Öyle aşk mı olur lan ?! İlk bakışta vurulmazsan olmaz. Belki çapına sığmazsın� Hayır olamaz elimi böyle bırakamazsın. Tasviri yapılamaz bi' yerdeyim� Etraf karardı ben birden irkildim. Karanlıklar aklımı çeliyor, sen gelme canımdan bezdim. Otur� Ayağa bi' kalkma da yüzüme bak. Kabusu görürse benden korkmaz� Kaçarım, yakalar� Elini veren kolunu kaptırır, dönüşü olmaz ! Merhamet atamıyor acı çeken gönüle misafir olan antika kulak paslarını. Kararlılık mı yoksa inatçılık mı ? Gösterilmiş yolların onda dokuzu pek bi sarsıntılı. Tatminkarlık doruktayken ehli birini dinlemez ve anlık zevkin en üstünde kral hayatı yaşarsın. Ama sen merhametli kişiliğinle incelen, bi' bak önünde diz çöktüğün kral kadar çıplaksın. Aynalarda güzelliğine lafım yok, sonuçta aldığın nefes kadar değil hatırlandığın kadar varsın. İsteyip elde edemiyorsan aşkın oyunu bu� Gösterip de vermemek; bilindik sürtük oyunu. Zati ne beklersen onu alırsın inancınla istiyorsan. Hiç yorulma, tam gücünle git ve hedefi gör. Yolda kanına girdi iblis, gezgin çelebi kör. Çift kişiyse mutluluk kalbi ikiye böl. Tam güvendim derken emeklerime hele bi' söv. Ben nankörsem git inandıklarınla öl ! Tasviri yapılamaz bi' yerdeyim� Etraf karardı ben birden irkildim. Karanlıklar aklımı çeliyor, sen gelme canımdan bezdim. Otur� Ayağa bi' kalkma da yüzüme bak. Kabusu görürse benden korkmaz� Kaçarım, yakalar� Elini veren kolunu kaptırır, dönüşü olmaz ! Olmaz, olmaz, olmaz. Bunun dönüşü olmaz !
Alper - Son Damla şarkı Dinlemeye Değer 03:54
Alper - Son Damla şarkı Dinlemeye Değer 5.077 izlenme - 10 yıl önce
Alper - Onlar 05:36
Alper - Onlar 34 izlenme - 2 yıl önce Dönüp duruyorum yatakta. Saydım sonsuz tane koyun var. Bi türlü kafamda bitmeyen sorunlardan tut, günün özetini bana dert yapan anılar var. Hemen kurtulmalıyım ! Unutamıyorum, ket vurmalıyım geriye. Sustukça çıldırdım. Aklı selimdim, döndüm deliye ! La la lay la la lay lay lom. Mantık üç cümleden ibaretmiş. Düş kuruyorum beni oyalama. Dürttüğün sol parmağının sonu selamet değil ! Nedendir bilmem, göz kapaklarım kepenk indirmiyor kaç gecedir. Bilmem kaç gündüz atlattım. Ölüp düşündüm, taşındım çöplüğe dönüştüm ! Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Rengini çaldılar gökyüzünün. Bulut biraz üşüyor. Donuk bakıyor güneş. Yağmurum ol. Birik taşıp göllere karış geri. Yanaklarımı kurutan yaş biliyor. Sol şeritte aşka çarptım demin. Suçlu kalbim, kanıtım yok. İki gözüm aksın desem bahanen çok. Şerrinden korktuğumun boş sol tarafı ! Didik didik aradım bulamadım yılanı. Dört dörtlük planı. Acaba kaçıncı yüzüyle vermiştir selamı ? Kaçıncı tebessüm aldattı suratımı ? Yatıştım, olmadın oralı� Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Geçtim aydınlıktan. Geçtim yarından, iki saat sonrasından. Dilimde hep bi umutsuzluk nağrası. Duvara çarpıp yankı bulan haykırışlarım. Uykumu bölen kabuslarım� Ter içinde uyanışlarım� Bu gün de olmasın yarın. Bu gün de doğmasın güneş, olmasın neşem. Ruh halim nasılsa aynı mavinin tonları. Tez yatmalıyım. Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Laneti üstümde� Dore, Dore Ay yukarda, ışığım yıldız benim ! Gün korkak, güneşim hiç doğmaz. Bu neyin mavisi ? Laneti neden benim üstümde ? Üstümde�
Alper - Saatler Bitmiyor 05:41
Alper - Saatler Bitmiyor 209 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Efendim 05:29
Alper - Efendim 187 izlenme - 2 yıl önce Rakıyı susuz içip akülü arabasını hızla süren A.Ayyıldız dün akşam şarampole yuvarlandı. Hayranları şokta, bazılarının migrosta olduğu tahmin ediliyor. Yapma dedim, binme dedim yapma ! Alper, Alper� İyi bir insandı kendisi. Bana borcu var. Bak hele ne olmuş burada ? Bir dakika sayın seyirciler� Alper ? Efendim ? Ben yıldızım. Zorla parlayan bi� çeşit yaldızım. Ay tutulursa beni güneş olanlar anlamasın. Yarama tuzu basın. Tuzuma şeker atın. Akıl verip, akıl alın. Ay yine dolunay. Başa geçip sayamadı. Suç katibidir o krolar. Haksız kazançlarını öyle bi� yiyorlar, görmen lazım ananı niyolay� Ellerinde jelibon, ülkeyi kurtarıyorlar. Dışı fos, içi kibar. Ağızda baklalar var. Underground�da ses mi var lan oğlum 3 stilse biri yanar. Elime aldığım 3 kitaptan 2�si saçmalar. Evet bu medya kaygısıyla halkım önünü baltalar. Üzülmesem konuşmam hiç. Hücumda raplerim gidişse sağ tarafta ayyaş artı sol tarafta hancı var� Ben rap yapıyorum� Haa o mu ? Geçenlerde kafasına mikrofon devrilmişti salağın, hala rap yapmaya çalışıyor. Ben ondan daha iyiyim. Bizim oğlanda kapasite var da, çalışmıyor. Back�çilik yapıyor, ön vurguları başkasına ait. Üşüdüğünde sobayı yakar� Peh bi� gram yol alamaz, söyleyim sana� Yolum uzun adamım, bavulu topla gel arkama. �Kanka bu ses tanıdık� de, ben aldırmam. Halimi bu sezona damga çakın. Biraz çılgın ol daimi, iyi yaşam hakkın. Yazdım. Düşünür aradım. Düşüpte kalktım günlerce, farkına vardım. Kaldı, �yapmacık sancı gerekmiyor� dedim içimde bir çoğu var; hancı. Yalan yanlış haberlerle büyütmeyin şu hayatı. 2 bisiklet çarpıştı 3 ölü 5 yaralı var. Bu duruma devam. Uysallığına fena-fizan geri kaçarsan adını unuturum mütalam. Yorgun tavrım. Bugüne kadar akıl almaz inancım. Sondum sandım. Alemde tekmişim, yek tavır aldım. Çiğnemesi işkence olduğu halde insana mazoşistce bir zevk veren ve yerken kendini 5 yaşında hissettiren, mükkemmel lezzet� Git jelibon ye !
Alper - Lailaheillallah 04:59
Alper - Lailaheillallah 169 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Onun Adı Muhammed 05:17
Alper - Onun Adı Muhammed 144 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Ya Rasulallah 04:48
Alper - Ya Rasulallah 133 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Hasan İle Hüseyin 05:07
Alper - Hasan İle Hüseyin 128 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Bağlar Klavye Allah Şahit Beni Sana Hapsettin 07:34
Alper - Bağlar Klavye Allah Şahit Beni Sana Hapsettin 9 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Yemin 04:13
Alper - Yemin 118 izlenme - 2 yıl önce Sakın kesme hızı, doldur hancı! Yemin ol, kana kana içerim seni. Çarpan kalbim aşk menşeli. Rüzgarım ol, şereflendir yelkenimi. Gülsün bu sefer beklediğim şans. İşle yat demek kolay. Suçumun vebali benim boynuma dolanacak. Gel gelelim sana yol, bana hüsran… Çözerim iplerimi bağlarsan, giderim var! Yeni bi' şantaj bu huzuru beklerken… Düşman eksik ya kaçtı tılsım! Sabırdan arta kalan kırıntılar… Yine iyi dayandı Alper Ayyıldız. İnsanların bozulmuş kimyası. Değişmiş üslubu, yok olmuş vicdanı! Bil artık gerçeği yok olsun inkarın. Çivisi çıktı, kaybettik dünyayı! Selam almaya yüzün olsun. Sen yaratmadın, sen sadece kulsun. Bu ne hırs ve kibir? Koru nefsini! Pay çıkar hatalarına. Yüzleş, özeleştiri yap. Bahanelerden daha çok ne var ? Kendin için bi' kez olsun zora kaç. Her yer insan… Biliyorum senin de çekip gidesin var. Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Kırık kalbime hoş geldin. Yeni değil bu acı. Yama değil görülür. Henüz keşfedemedim, içten satılık. İyi niyetim suistimal için var. Güle yok borcum dikenini sapladı. Güvenmiştim ona, o hesapladı. Ama tecrübe kazandım seçtim fesatları. Yiyip bitirdi şüphe beni. Yalnız kaldım bu yüzden bir tek 'ben' var. Beni geçtim benden öte 'ben' var. Tanış sayılırız benle. Beni başkasında aramam sereserpe. Bu yol bana uymaz. Sana çıkan her yol bana çıkmaz. Bunu bil, bunu kavra. Bu şarkı koymaz sana. Suratına küfretsem yakışır! Ancak tükürürsem sana yakışır! Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Adım; Ayyıldız. Ayrıştım hücrelerimden. Kalbi melodik atan adamın adı; Dore. Ayrıştım hücrelerimden. Ayrıştım hücrelerimden… Suratına küfretsem yakışır!
Alper - Sular Gibi 06:04
Alper - Sular Gibi 88 izlenme - 2 yıl önce
Alper - Anne 05:49
Alper - Anne 68 izlenme - 2 yıl önce hayalperest burası malatya bir annenin ağlayışının sesini duyupta ses cıkartmamak nedir bilirmisin içi yanıpta oğlunun feryadının dinmemesi hıç kıra hıç kıra ağlarken sesini tek annesi duyması vede annesinin oğlunu çok ama çok sevmesi sevmesi oğlunu bağrına basıp annecigim seni seviyorum dememesi çok acı verici yarınları kalmamış bak o dünden ölmüş göz yaşları ise kan içine bürünmüş anne diyince çok üzülmüş bırakma nolur gitme diyememiş engel çıkmışlar elleri ellerindeyken birden bire kopmuş gitmiş annesinin özlemi içine işlemiş hasret desen çok feci her gece her gece sayıklama sesleri duyan olmamış hislerimi tercüman ederek yazıyorum bu satırları anne sevgisi bam başka benim senden kimsem varmıki anla özledim özledim yanagıma bi dudak kondursana anne sevgisi benim yerimde ap ayrı baba yakında sanada gelecek unutma kardeşimide unutamam asla çok ama çok sizi seviyorum bunu kalbinize yansıtsanıza beni bana sormayın boş koysanıza
Alper - Zor 02:03
Alper - Zor 3.335 izlenme - 10 yıl önce Selası verilmez bi' merhum aşk… Gururla kömüre dönüşmüş esaslı kalp içinde sevgi, az biraz da kin var. Azını istediğin kadar mı çoğunu elde ettin inançsızca ?! Ben inançsızca sevdim seni. Bana zor kullan..! Canımı yak, kolumu çek, kafamı kır. Ki zehri kalbin içine batırdıkça batırdın. Asıl sen işine gelmeyenle doğrulan bir insansın. Lafımı etme köşe bucakta dudakların iltihaplı. Şeytansa ihtişamı meleğe bürünüp elde etti. Halüsünasyon intikamı gözüne beyaz perde çekti. Riski alamadığın kadar o risk tepende tadamadığın kadar niyetli. Eş zamanda kaç hayali yok ettiyse beynin, tam zamanı gitmenin bu diyardan. Bulup bi' uçurum atlamalı mı kahpe denen dünyadan ? Genelde pahalı geçinen insan ucuz fiyata satıldıysa, az parayla saltanat hayali kurabilirsin insan. Rotan olmazsa dolandırılırsın. İlimi kumpasta arama yanılırsın. İleri gittikçe geride kalan yanın diğer yana nazaran hüsrana bağlar. Sırrımıza neden çamur attın ?! Kur saatini, kıyamet günü yakın ! Suç ne ki mahkum ben ?! Ağzı bıçak açmaz... Zorla güzellik olmaz ! İşporta tezgahlarına düşen değerin kaç para ? Önüme koyulan sual saçma, soruyu soran maskara. Bu dünya senden ibaret değil, benden hiç değil. Ve dostun önüne postu sersen, emin ol yanına kar değil. Peki söyle Yekru hangi seçenek doğru ? Hangisinde durmalıyım, buna inanmak zorundayım. Gerçek ağır gelse de buna dayanmak zorundayım. Akıllı ol ! Ömür bir imtihansa, anlatmalıyım. Gözünü boyuyan her bir fitne, her bi' kinse büyük yalan. Bu marifet mi söyle her bi boku benim sanan ?! Egonu tatmin etmek çok mu haz verdi lan ?! Yanındakiler söyle çok mu gaz verdi lan ?! Fani dünya unutma ki; ulu orta reklam degil ki manevi ! Herkes hak ettiğiyle gömülecek. Bu insan alemi; bir gün varlık bir gün yokluk bir gün hiçlik alemi. Velhasıl gel de gör bu aciz halini.
Alper - Özledim 05:14
Alper - Özledim 52 izlenme - 2 yıl önce Nakarat: 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara.. 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara.. Alper Kurban: Müzik hastalık evet rapimse ilacı Sürekli yaşıyorken içinde bi acı Kirli sakal ov oturmadı imajın Rapi bırak pornosunu ara Nicki Minajın Kanalı bul eve yalanı bul Bu gece dışardayız ölü planı kur Keneyi bulduğum karı paralı dul Sarı saçlara hastayım nedeni bu 1 soda 1 sigara ufaktan titretir Bu ritim bize cinayet işletir Hiç olmadı mobese devlete fişletir Memura jazz yapar sıkarak dişleri Çeneme lastik rapi plastik Mermiye yapılırmı ki balistik Hele bi sakin boğaza pastil Kafamda atan baslarsa katil.. Nakarat: x2 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara Aşıl: Ritmi kafana bandanayla bağlammı alttan alma Aptal adama rap mi lazım al lan o zaman hepsi kalsın İhtimali zorla çünkü flex dilime bonzai Bitti yani Aşıl adamı sokar tribe her daim Bok at şimdi durmadan bu tokat gibi sert sana Tribe girdin en sonunda bak kafa pert aga Çakala çukala ryhme makara kukara hey Sakalı kesti en sonunda bak oldu fame Bas geri eminim az gelir (Deli mi s.kti) Zorluyon 2 gram hazneni Extra bu yani text kabul Bari ver sabun acemiye flextra bu Sakla dilime düşmesin bu hatta elime düz nesil Bi lafta duramaz ibnesi sokakta kralı dinlesin Gösteripte vermiyosa manita kafada fukara Özledim ve gelmiyosa 1 Soda 1 Sigara.. Nakarat: 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara...
Alper - Bir Umut 05:13
Alper - Bir Umut 47 izlenme - 2 yıl önce Kambur edici hayat. Sorumluluğu sırtımda. Kalabalık içinde yalnızlık… Bıyıkaltı pis tebessümler… Sözüm biter, gözüm olanı izler. Ne çok dilersem o kadar az olur. Her gün ölür, doğar yeni bir umut. Teselliler yalan. Ya diyor 'unut' ya da 'vazgeç'. Bırakma sımsıkı tutun! Bütün bu uğraş, bütün bu çaba biraz huzur için. Var gücünle çalış didin. Sorsan bilmez emek nedir! Tecrübelerin ucuz. Bir bok değil alın terin! Sırf bu yüzden darda elin. Paran kadar konuş beyim! Ayağımın altı mosmor. Sabırla tükettiğim, genelde uzattığım, pes etmediğim yol. Sonunda son bu hasret. Varınca zaman bol yaşanmak için. Hayalim yaşattırmak için var! Nakarat x2 Alıyorsun benden en güzel rüyalarımı. Alma! Bana bırak. Burayı çekilmez ediyorsun. Zor ısınır insan. Yeter alma umutlarımı! El avuçta kalanlarımı yalvarırım bana bırak. İrade mi iade mi ? Böyle sorar hayat. Önce senden alır ifadeni. Sonra zor olanı dayar. Ayağın kayar, sabır taşar, zaman aşar seni. Boğul buyur deniz. Ne yüzücüler kıyıya vurdu demin. Ne kaptanlar kaldı ne de gemi ama siz hala aciz kula kulluk edin! Gelişi güzel punch. Herşeyin bir yeri var. O kayan yıldızda herkesin dileği var! Farkın yok, herkesle aynısın. Eleştiriyorlar. Bir çoğunuz aynasız. Tadından yenmez olan tatlı mı? Herkes haklı zaten. Adaletine saldırın! Ordan oraya yolculuk. Gittiğim yer de farksız. Aynı güneş, aynı toprak, aynı ay ve aynı yıldız. Duyulmuyor feryadım! Sözcüklerim veryansın. İçimden gelenleri içimde bıraktın! Nakarat x2 Alıyorsun benden en güzel rüyalarımı. Alma! Bana bırak. Burayı çekilmez ediyorsun. Zor ısınır insan. Yeter alma umutlarımı! El avuçta kalanlarımı yalvarırım bana bırak. Gözümün içine soktuğu tüm gerçekler rüyalarımı birer birer yok etti. Gidenden arta kalan olgunlaşan yürek! Ver bütün cesaret madalyalarını, hak ettim. Ben isterken dünyaları, dünya bana şükretmeyi öğretti. Ve o büyük sözlerin bir gün elbet yutulabileceğini gösterdi. Hala yaşıyorsam eğer, umudum var demektir! Alıyorsun benden en güzel rüyalarımı. Alma! Bana bırak. Burayı çekilmez ediyorsun. Zor ısınır insan. Yeter alma umutlarımı! El avuçta kalanlarımı yalvarırım bana bırak.