Hoşgeldiniz!

Ankaralı Ayşe Dinçer Şarkıları

ANKARALI AYŞE DİNÇER ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ankara'lı Ayşe Dinçer - Fasülye (Official Video) 04:25
Fasülye
Ankaralı Ayşe Dinçer - Özür Diliyorum Senden 05:18
Özür Diliyorum Senden Ankaralı Ayşe Dinçer - Özür Diliyorum Senden
Ayşe Dinçer-Benim canım askerde 04:49
Benim Canım Askerde Ayşe Dinçer-Benim canım askerde Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Ayakkabı giyerim üstü güzel olursa Kaynanamı severim oğlu güzel olursa Oy narin narin narin Askerde benim yarım Oy narin narin narin Mersinli benim yarim Çavuş izin vermiyor
Ayşe Dinçer-Yaktı Beni 03:31
Yaktı Beni Ayşe Dinçer-Yaktı beni Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Gözlerinin karası Oldu yürek yarası Bu gönül macerası Yaktı beni Noldu Allah'ım noldu Arayıp beni buldu Oda senin kulundu Yaktı beni Sarılıp öptü beni Etmişti aşk yemini Görmedim böylesini Yaktı beni Noldu Allah'ım noldu Arayıp beni buldu Oda senin kulundu Yaktı beni
Ankarali Ayse Dincer - Tiki Tak 05:00
Tiki Tak Oyun Havasi
Ayşe Dinçer - Yare Gidin Turnalar 04:17
Yare Gidin Turnalar Ayşe Dinçer - Yare Gidin Turnalar (2014 yeni)
Ayşe Dinçer - Kirli Mendil [yenı Klıp 2010] 05:21
Kirli Mendil Hem çaresiz günlerimde yanında ben olmadım mı En gariban günlerinde yanında ben olmadım mı Sevdiklerim neredeydi derdini ben bölmedim mi Yapılmazkı yapılmazkı ayşeye bu yapılmaz ki Kirlenmiş bir mendil bile sokaklara atılmaz ki Öyle olsun öyle olsun ne diyelim öyle olsun Mahşerde elim yakanda, aşkım sana haram olsun Herşeyi helal etsem, sevgim sana zıkkım olsun Sev dedinde sevmedim mi sana kıymet vermedim mi Sev dedinde sevmedim mi, kadir kıymet vermedim mi Bedenimde bir can kaldı, istedinde vermedim mi Yapılmazki yapılmazki ayşeye bu yapılmaz ki Kirlenmiş bir mendil bile sokaklara atılmaz ki Öyle olsun öyle olsun, ne diyelim öyle olsun Herşeyimi helal etsem, aşkım sana haram olsun Herşeyimi helal etsem, aşkım zıkkım olsun Şiir: Öyle olsun be bir tanem, ne yapalım öyle olsun Ama şunu unutma herşeyimi sana helal ediyorum desem Herşeyim sana helal desem, aşkım sana, sevgim sana Seven bu yüreğim sana, haram olsun, zehir olsun Zıkkım olsun
Ankaralı Ayşe Dinçer - Sev Dedinde Sevmedim Mi 05:14
Sev Dedinde Sevmedim Mi Ankaralı Ayşe Dinçer - Sev Dedinde Sevmedim Mi
Ankaralı Ayşe Dinçer - Ankaraya Selam Olsun 05:03
Ankaraya Selam Olsun Ankaralı Ayşe Dinçer - Ankaraya Selam Olsun
Ankaralı Ayşe Dinçer - Kaşlarını Eğdirirsin 06:26
Kaşlarını Eğdirirsin http://www.facebook.com/Arabeskte.Kral Ahmet Stone ( İhtiyaR ) http://www.izlesene.com/video/ihtiyar-muzik-arsiv-tanitim-arabesk-mix/8303832

ANKARALI AYŞE DİNÇER KİMDİR?

Ankaralı Ayşe Dinçer

1977 Mersin doğumlu olan Ankaralı Ayşe, 15 yıl önce müzikle uğraşmaya başlayan ve son 10 yıldır da profesyonel olarak müzik yapan sevilen bir sanatçıdır. Mersin doğumlu olmasına rağmen Ankaralı Ayşe Dinçer olarak anılmakta, kendisi de Mersin’de doğduğunu Ankara’da doyduğunu söylemektedir.

BOYU VE KİLOSU
1.65 boyunda olan Ayşe Dinçer 57 kilo ağırlığındadır. Düzgün fiziği ve duruşu ile de hayranları tarafından çok beğenilmektedir. Postmodern tarzı ile ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

MÜZİK HAYATI
15 yıl önce müzik hayatı başlamış ve farklı bakış açısı ile sektöre renk getirmiştir. Son 10 yıldır profesyonel olarak müzik yaptığını söylese de daha öğrenecek çok şeyi olduğunu itiraf edecek kadar da cesurdur. Ankaralı Ayşe Kirli Mendil şarkısı ile adından oldukça çok söz ettirmiş, şarkısı en çok dinlenen parçalar arasına girmiştir. Dua etmeden sahneye çıkmadığını söyleyen sanatçı, çok fazla boş vaktinin olmadığını, fırsat buldukça da ailesi ile birlikte zaman geçirmeyi sevdiğini söylemektedir.

ANKARALI AYŞE DİNÇER ŞARKILARI LİSTESİ
Oldukça geniş bir repertuara sahip olan sanatçı internet ortamında en çok dinlenen ve klipleri oldukça fazla izlenen bir sanatçıdır. Ankaralı Ayşe Koçum Dedim şarkısı ile çok beğenilmiş ve listelerde hak ettiği yeri almıştır. Ayşe Dinçer Dilara şarkısını kendine has yorumu ile seslendirerek, şarkının diğer sanatçıların yorumuna nazaran çok daha fazla beğenildiği görülmüştür.

AYŞE DİNÇER KLİPLERİ
Kendine özgü yorumu ve sesi ile şarkı ve klipleri en fazla dinlenip izlenen bir sanatçı olarak birçok şarkısına klip çekmiştir. Aşkımız Olay Olacak, Ayşe Dinçer Gönül Hırsızı, Tiki tak Tak, Ak Fasulye. En ilginç kliplerinden olan Yaktı beni birçok kişi tarafından beğeni ile izlenmiştir. Ankaralı Ayşe Dinçer şarkıları ile her zaman keyifle dinlenen ve hissederek şarkılarını okuduğunu izleyicilerine aksettiren bir müzik aşığıdır.

AYŞE DİNÇER KİME HAYRAN?
Koyu bir Belkıs Akkale hayranı olan sanatçı, gönlüne ve ruhuna iyi gelen tüm sesleri dinlediğini söylemektedir. Ayşe Dinçer gönüllü anne olarak Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan birkaç çocuğa annelik yapmaktadır.

Ankaralı Ayşe Dinçer Şarkıları Albümleri:

Gönüllerin Ayşe'si (2012), Bay Bay Canım (2011), Bu Fasülye 7.5 Lira / Dilara (2010)