Hoşgeldiniz!

Ankaralı Ayşe Dinçer Şarkıları

ANKARALI AYŞE DİNÇER KİMDİR?

Ankaralı Ayşe Dinçer

1977 Mersin doğumlu olan Ankaralı Ayşe, 15 yıl önce müzikle uğraşmaya başlayan ve son 10 yıldır da profesyonel olarak müzik yapan sevilen bir sanatçıdır. Mersin doğumlu olmasına rağmen Ankaralı Ayşe Dinçer olarak anılmakta, kendisi de Mersin’de doğduğunu Ankara’da doyduğunu söylemektedir.

BOYU VE KİLOSU
1.65 boyunda olan Ayşe Dinçer 57 kilo ağırlığındadır. Düzgün fiziği ve duruşu ile de hayranları tarafından çok beğenilmektedir. Postmodern tarzı ile ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

MÜZİK HAYATI
15 yıl önce müzik hayatı başlamış ve farklı bakış açısı ile sektöre renk getirmiştir. Son 10 yıldır profesyonel olarak müzik yaptığını söylese de daha öğrenecek çok şeyi olduğunu itiraf edecek kadar da cesurdur. Ankaralı Ayşe Kirli Mendil şarkısı ile adından oldukça çok söz ettirmiş, şarkısı en çok dinlenen parçalar arasına girmiştir. Dua etmeden sahneye çıkmadığını söyleyen sanatçı, çok fazla boş vaktinin olmadığını, fırsat buldukça da ailesi ile birlikte zaman geçirmeyi sevdiğini söylemektedir.

ANKARALI AYŞE DİNÇER ŞARKILARI LİSTESİ
Oldukça geniş bir repertuara sahip olan sanatçı internet ortamında en çok dinlenen ve klipleri oldukça fazla izlenen bir sanatçıdır. Ankaralı Ayşe Koçum Dedim şarkısı ile çok beğenilmiş ve listelerde hak ettiği yeri almıştır. Ayşe Dinçer Dilara şarkısını kendine has yorumu ile seslendirerek, şarkının diğer sanatçıların yorumuna nazaran çok daha fazla beğenildiği görülmüştür.

AYŞE DİNÇER KLİPLERİ
Kendine özgü yorumu ve sesi ile şarkı ve klipleri en fazla dinlenip izlenen bir sanatçı olarak birçok şarkısına klip çekmiştir. Aşkımız Olay Olacak, Ayşe Dinçer Gönül Hırsızı, Tiki tak Tak, Ak Fasulye. En ilginç kliplerinden olan Yaktı beni birçok kişi tarafından beğeni ile izlenmiştir. Ankaralı Ayşe Dinçer şarkıları ile her zaman keyifle dinlenen ve hissederek şarkılarını okuduğunu izleyicilerine aksettiren bir müzik aşığıdır.

AYŞE DİNÇER KİME HAYRAN?
Koyu bir Belkıs Akkale hayranı olan sanatçı, gönlüne ve ruhuna iyi gelen tüm sesleri dinlediğini söylemektedir. Ayşe Dinçer gönüllü anne olarak Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan birkaç çocuğa annelik yapmaktadır.

Ankaralı Ayşe Dinçer Şarkıları Albümleri:

Gönüllerin Ayşe'si (2012), Bay Bay Canım (2011), Bu Fasülye 7.5 Lira / Dilara (2010)