Hoşgeldiniz!

Azap HG Şarkıları

AZAP HG ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Azap HG - Toz Pembe 02:45
Toz Pembe kaybettiğim anıları masamın altında buldum saat seni gösterirken aylar önce birden bire durdu yüzünü unutmaya yakın olduğumdan şu sıra ben uyanmayacağımı bile bile saati yine de sana kurdum biraz durdum sonra kapak ardından hayaller toz pembe dünyamın ucundan atlıyor bak melekler gözlerim seni görünce gözlerine melek der kalbinde biraz durayım onun kadar fazla yer etmem bi kapak daha seni görüyorum inceden sana dokunabilsem sarhoş olurum hemde bi gram içmeden güneşle aynı hizadayım parça bitmeden eğer vazgeçersem senden kalbim bu sefer beni linç eder dumanlı sağlık hattı burası herkese günaydın saat 5 ve tebessümün kadar günaydın Bursa'nın sabahına hiç uyumadan uyandım bugün geleceğimi gördüm geçmişide dün attım sen bana günahtın mimiklerini sakladım ve sen bana silahtın tetiği çektim patladı senden sonra gelen sevgi falan katmadı kafam fazla kıyak yalandı herşey yüzüğümüzüde atmadım yol karartı gözlerimde seni kalbe sözledim ben özledim geri gel...
Azap HG & Aşıl - Enkaz (Official Lyric Video) 03:27
Aşıl - Enkaz
Azap Hg - Taladro - Ben Zaten Ölüyüm 05:42
Taladro - Ben Zaten Ölüyüm
Azap Hg - Gül Feat. Rashness (2014) 03:39
Gül Feat. Rashness
Azap Hg - En Sevilen Şarkılar 01:36:22
En Sevilen Şarkılar
Azap Hg - Ağlayan Gelin 03:11
Ağlayan Gelin Hayat Kısa Bi Kelebek Etkisi Gümüşten Tepsi, Önce Düzene Sok Rayını Çocuk Sevda Beklesin, Ayaklarım Yolundan Bir An Olsun Sekmesin , Zor Geliyor Nefesi Salıp Sonrada İçime Çekmesi, Yani Tekmişim Kimse Kalmamış Yinede Bekledim, Mastırını Yapıyorum Aşk Denen Bu Zorlu Mektebin , Nereye Yolun Mutluluk Dur Benide Bekle Bi , Kalbimdeki Tahtından Dumanımla Tek Tek İn, Unuttum Sabahı Hayat Hayal Meyal Arası, Kanadı Yaram Bugün Çünkü Yamuk Yumuk Yaması , Acı Çeken Bu Bakışlar Kişiliğimin Karası, Ben Yokum Şimdi Huzurumun Yanı Başına Varasın, Beni Anlama Seni Sevdiğimi Bilmen Yeterdi , Sevmiyorsun Diyosun Bu Parça Aşkıma Yetermi , Ayrılık Sigara İçmeme Fazlaca Yeterli, Mutlu Olmama mı İstiyosun Yoksa Daha da Beter mi . Nakarat; Ağlayan Gelin Avucumda Açmadıı , Sana Söylenen Her Kelimee Ağzımdan Saçmalıı , Ayrılık Uzun Sürdü Dön Be Ne Olur Kalbimee , Şimdi Gözyaşlarım dan Yağmurlar Başladı . Parçalanmış Duvarlarımı Gerek Yok Ki Yıkmana, Kızmıyorum Artık Başkasına Göz Kırpmana, Gerek Yok Çaresizce Sahteden Sırıtmana, Üzülüyorum Sevdiğini Söyleyip Sonra Kıvırtmana, Ben Aciz Adam 18 de Bunadı Beynim, Gözlerini Görmemek İçin Suratını Yolda Eğdim , Ağlayan Gelinlerle Ağladığım O Bence Değdi, Sensizlik Yüz Altlarıma Damla Damla Bil ki Değdi , Dağıttım Hayatımı O Durmadan Katladı, Gözlerim Sende Değil Bi Kaç Tohumda Patladı , Yorgunum Bilmem Kaç Gecedir Yatmadım, Aynalara Doğru Dürüst Uzun Zaman Bakmadım , Elveda Elde Var Bi Kaç Gözyaşı, Mutluluk Senin Gibi Kaç Tane Göz Taşı, Kalbimi Al İstersen İstersen Şimdi Aşı, Bedenimden Ruhumdan Kalbimden Yeter Aşı . Nakarat ; Ağlayan Gelin Avucumda Açmadıı , Sana Söylenen Her Kelimee Ağzımdan Saçmalıı , Ayrılık Uzun Sürdü Dön Be Ne Olur Kalbimee , Şimdi Gözyaşlarım dan Yağmurlar Başladı .
Azap Hg - 21 + Sözleri 04:01
21 İstanbulun havası kadar pis bi ciğere sahibim Şu oturduğum bank kalbim gözlerimse sahibi . Seyrettiğim cümlelerden varolan şu denizi delisin diyenler sordum kim bu aklın faili , Kim kalbin sahibi söylede bileyim Son sözün varsa başka biri Mutluluklar beleyim ayın 21'i, 20 bini aşkın kardeş eşliğinde ıslanıyor mendilim, Yağmur başladı izliyorum pencereden, Aynaya bakmaktan nefret ettim sence neden? Senle gelen sele kapılmışım çoktan, Ve hakketiğim için tepkim yersiz bunlar bence bedel. Aşkınla kırdığım kalemim inan yalansız , Bi gün beni başkasının gözlerinde ararsında geç olur . Sen sevildiğini sanarsında geç onu, neyse siktir et seç onu. Uyanmak istesemde yeni bi güne umutlu, Sen günleri dert gülleri sil baştan kuruttu Seninle geçirdiğim bir seneyi bir günde unuttun Zamanı yalanlarla uyuttuk, Bu yüzden Aralığın 21'i bulutlu Kaybettiğim beni bir gün sokaklarda bulup dur ! Zaten korkmuyorum ölmekten. Emin ol günü gelince kana bularım sen damlar gömlekten, [x2] Merak etme zaman daraldı devam etmek zor gibi Bi sabah uyan pencerende sela bekle Eğer varsa hakkım üstünde helal olsun Buda kalemden çıkan en hakiki vedam olsun .
Azap Hg - Mutlu Ol 03:51
Mutlu Ol
Azap Hg - Nerede Eller 02:40
Nerede Eller Fotoğraflara bakıyorum da gülmüyor ki yüzler, Eski günler, bir ilkbaharda verilen sözler, Nedense tutulmadı, zaman geçti canım yandı, Aşk kalbi yaktı, küllerimle sözlen. Dün gece düşündüm yine seni, Birçok soru esir aldı yorgun bu beynimi, O güzel gözlerinde yaşamıştım cenneti, Şimdi geçen her dakikamda yaşıyorum cehennemi. Gökyüzü aydınlık, pencerenden bak kadın, Melekler seninle bu gece gülüşünde saklıdır, Odama kilitledim hayalini, Hayalinle dolu yastığa kafamı koyup sürekli ağladım. Senden tek isteğim; unut beni mutlu ol, Okuduğumuz hikayede yoktu gülüm mutlu son, Çekildim yolundan kanasa da sol yanım, Sol taraftan gelir kokun senden kalan son anım. Nakarat x2 "Gitme" dedim de dinledin mi beni ? Geçmiş bir anda döner mi geri ? Üşüyorum sevgilim, Söyle hani, nerede ellerin ? Ben ölü bir adamım, hadi gömün beni, Ne yapayım be sevgilim, gözlerine ömür denir, Yoruldum en sonunda bir anca ölüm gelip alsın bu canı, Unuturum belki seni. Gökyüzünden yağan sağanak, benim gözyaşım, Kalbime dolan bir gram sevgilinin gözyaşı, Sence avutur mu saatlerce seni yazıp, Merak ediyorum yaşadığım seninkinin kaç katı? Benim olman kadın, en büyük hayalimdi, Paran değildi istediğim, beni seven kalbindi, Şimdi kaybettin, hayatı mahvettin, Kusura bakma gülüm ben fazlasıyla sabrettim. Uzaklarda bir yerlerde parıldayan saçların, Aşık olmak sevgilim, koca bir saçmalık, Sana yazdığım belki de en hakiki parça bu, Kusura bakma sen gittin, diyemem ki yine "dur". Nakarat x2 "Gitme" dedim de dinledin mi beni ? Geçmiş bir anda döner mi geri ? Üşüyorum sevgilim, Söyle hani, nerede ellerin ?

AZAP HG KİMDİR?

Azap HG

Azap HG Şarkıları Albümleri:

Nostalji, Vol. 2 (2020), Sorma (feat. Meg) - Single (2020), Nostalji, Vol. 3 (2020), Alışamadım (feat. Mertcan Ersoy) - Single (2019), Ninni - Single (2019), Son Kez - Single (2019), Nostalji, Vol. 1 (2019), İhtiyar 2 (feat. Aşıl) - Single (2018), İmza - EP (2018), 2A'ile (2018), Ünlem - Single (2018), Gecekondu - Single (2018), Bana Bırak - EP (2018), 2'Aile (2018), Mutluluğun Tonu (feat. Taladro & Rashness) - Single (2018), Çiftlik Bank'a Kaydol - Single (2017), Hasretname - EP (2016), Son - EP (2016), Hasretname (2016), Son - EP (2016), Karanlık Taraf (2015)