Hoşgeldiniz!

Azap HG Şarkıları

AZAP HG ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Azap Hg  Feat. Rashnessyaşananlara İnat  (Mini Clip) 02:20
SS Azap HG Verse Nasıl başlasam bilmiyorum. Bu gece de odamda, sessizliği dinliyorum, Gözlerinde yağmur oldum bak, dinmiyorum, Nasıl söylesem, gerçekten bilmiyorum. Tanrı astı hayallerimi, çocuktum, Zaman geçti büyüdüm ve sadece yoruldum, Çabalar boşa, dertler koşarken üstüne, Elde kalan sıfır, işte sonuç bu. Dışarıdan baktığında imrenirsin, Hayatımın içine girdiğinde, iğrenirsin, Ölümü bekleyip, sadece dinlenirsin, Böyle olmasını ben istemedim, bunu da bilmelisin. Sahte gülüşlerini giymelisin her gün, Mutluluğu hatırlatır, gördüğüm her gül, Mazide kaldın, sen sigaram ben kül, Mazide kaldın, ben bugünüm, sen dün. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama. Rashness Verse Saçının teli gibi, ince ince işlersin, Tüm işlerin boka sarar git deyince, Gitsen bile bitmeyince, Başka bir şey düşünemez beynim içtiğim şu madde sana kitleyince beni. Bırak, yalnızları oynamayı, yanımda yoktun olma, Beni yorma, beni sorma, başka kalple oyna, Al her şeyimi doyma, İnan şu an kaybettiğin gururun ayakta fakat zorla. Kayıplarım uçarken fırtınalarda gövdemi, Hızlıca kaplar kalbimde hızlı ataklar, İnsanlar tırsacak hatta gönlümün hırsına çarpar, Suratın ölümle cebelleşir sırtına saplar bu satır. Sancı içinde kalır kulakların tıkanır, İçinde hisset kendini, yazdığım her kıtanın, Ölümlerden ölüm beğen, Kalbimin görülmeyen yaşlarında boğul, nefessiz kalıp. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama.
Azap Hg - Beni Biraz Anlasana 02:21
Beni Biraz Anlasana
Azap Hg - Belki 03:12
Belki Son Bi Sigara Ver Bana Çekeyim İçime As Beni Notalara Tırmanıp Saç Telinden İpime Ve Yüzüme Doğru Bak , Gözlerimin İçine Gittiğinden Beridir Duman Kalbe İkram Edilen Peki Ya Neden Seni Anlatıyor Bilinçaltım ? Çevreme Desemde O Sürtüğü Artık Silip Attım ! İnanma , Çünkü Güneşin Doğmaması Kadar Saçma .. Hayata İnceden Bi Çizik Attım Sonra Kanadı , Ben Sardım O Tekrar Kanadı Damarlarımdan Süzülen Kırmızının Sanırım Kan Adı. Bulutlara Hızlı Çıktım Sonra Birde Baktım Yerdeyim Saat Beş , Kırılmış Çoktan Kolum Kanadım . Aşka Son Adım , Bu Son İtiraf , Son Bi Şiir Hangi Evde Soyunduysan , Aynı Evde Şimdi Giyin İçimde Büyüttüğüm Gözlerin , Tenin Ellerin , Ve En Önemlisi Kalbin Benim Değilse Şimdi Kimin ? Zihnimi Deşip Senle Olan Günlere Döndüm Ve Aynı Anda 2 Sigara Dudaklarımda Döndü Hayata Döndüm , Bi Sen Birde Dumanla Sigara Söndü , Ve Farkettim Aylar Önce Öldüğümü.. Oda Gömdü Saolsun , Unutmadım Bunları Seni Bi Kenara Atmadım Ya Peçete Gibi Kullanıp Bu Yüzden Bu Haldeyim Herşeye Yeni Baştan Başlamak İstedim Lakin Rabbim Sesimi Duymadı Sende Duymadın , İsteklerim Olmadı Yanlış Anlamayın Ben Gittim , O Beni Asla Kovmadı Bu Yüzden Pişmanlığım Biraz Üst Safada Onun Ellerimden Kayışı Kadar Hiç Birşey Bana Koymadı. Belkide Hakettim , Belkide Haketmedim Saat 5 Te Kalbi Kurdeleyle Paketledim Üstüne Adını Yazdım , 1 Kaç Güne Ulaşır Sen Bu Parçada Dahil Tek Bi Harfi Bile Haketmedin ..
Azap Hg - Ilham Perim 02:20
Ilham Perim İlham perime burdan selamlarımı iletin. Duman Bugünde Sana Taşıyo,Gereklimi Biletim? Ben Hergün Senleyim,Sen Beni Görmesende Ben Görüyorum Bu Odada Bi Çok Kez Ölümü Denedim Olmadı,toprak kokusu cigerlerime dolmadı Solmadı gülüm,gelip nasıl oldugumu sormadı Sonra karanlık,nem ve rutubet içim. Öldügünü sandın fakat istedigin olmadı. Al bohçamı içi senle dolu şiirler. Sen ezbere bilmezsin fakat cümle alem bilir be.. Hayat bir senaryo,başa dönüp oynuyoruz Ne Yazıkkı mutlu sonla bitmez burada filimler. Kimim Ben ? Bak Bana Erimişim Değil Mi ? Al Kalbim Sende Kalsın Bana Yararı Yok Senindir. Hasretin Serindir Bu Yüzden Üşüyorum. Mutsuzluk Birde Sensizlikten Dolayı Aylar Önce Delirdim. Bari mutlu olda,tesellim olur gül. Dünüm bitik,gelecek yoklugunda etraf kül. Sen yeterki gül,etraftaki tüm insanlar Kıskansın, Bana Olan Sinir Ve Hırstan Mı... Hüseyin ıslansın gözlerinin yağmurunda. Hemde evinin hemen sol tarafta,kaldırımda. Senle düşledigim hayalleri düşünüp, Bir duman çeker azrail canımı gelip aldııgında.
Azap Hg - Kabuk Tutmuyor Yaran 03:01
Kabuk Tutmuyor Yaran Selamlar sevgilim günlerden çarşamba. Özlediğimi hissettim özledimi çarşafa, Doldurup içmek istedim. Sen gittiğinden beri ardı ardına yanıyor gözlerim. Üzülme diyor annem unutacaksın onuda. Güzel olan herşey vardır elbet sonuda. Ben hergün odamda yiyorum aklımı. Beceremedik gülüm helal et hakkını. 23 Ocak seni görüp aşık olduğum gün. Ben yapamam bari sen yap yani biraz gül. Halim biraz güz,en sonunda soldu gün. İstediğin gibi oldu özgürse şimdi hür. Sesim çıkmaz gür duvarlara haykırmaktan. Sana yazmaktan aşındı tırnaklar. Aktı gözlerimden çağlayanlar,ırmaklar. Sıkılmadın mı sürekli kalbimi kırmaktan ? Neden kalbim senle dolu ? Nefes alıp senle solup. Ölmek bana can veriyo bunun kızım var mı sonu ? Unutmamı bekleme Tanrım bu sana son sorum. Her işte bi hayır varsa mutlu et lütfen onu. Kabusla uyandım bi ezan vakti geldin aklıma. Nolur gel kadın son kez otur tahtına. Diyesim vardı fakat küsmüşüm ben bahtıma. Bazen sanada oluyo mu,geliyomuyum aklına ? Aşık ol benim kadar sev başka birini. Aşkı yazarken nedense kalbim kitli oldu dilimi. Unutmak zor bilirim çare sence başka birimi ? Gömdüm kalbe adımı bulamazsın bende yerini. Doldur yerimi kızmıcam kadın sana. Yalvarırım tanrım olsun lütfen artık sabah. Ellerin sandım yorganınmış beni saran. Kanatıcam fakat kabuk tutmuyor senin yaran. Her bi parçam sana unutma sakın on ayı. Bu bana verdiğin sadece sus payı. Nefret etmiyorum delicesine sevdim seni. Bu dünyada değil ama cennetimde kalbim senin. Neden kalbim senle dolu ? Nefes alıp senle solup. Ölmek bana can veriyo bunun kızım var mı sonu ? Unutmamı bekleme Tanrım bu sana son sorum. Her işte bi hayır varsa mutlu et lütfen onu.
Azap Hg - Ölüme Son Bir Adım (Karanlık Taraf 2014) 02:40
Ölüme Son Bir Adım Sandığından farklı ve kandığında aklım, Küçük bir çocuktum, aynaya baktım, Kaymıştı şaftım, sanırım değiştim babam oldukça haklı, Tanırım kendimi, kalem doldukça yazdım. Uykusuzluk, sigara, ter, İçinde beyaz bir ten, içinde hapsolmuş hayatlar, Düzensiz ilişkiler, genelde güzeldi gelişmeler, Artan dinleyici, konserler, koz bende. Odanda kapkara gözlerimden oluşturulmuş posterler, Yalnız kaldığında bir şarkımı açıp; "Hüseyin en iyi dost" diyenler, İçeri gelin. Fazlasıyla doldum anlatacaklarım var, Sesim biraz donuk çünkü ağlatacaklarım var, Bir ihtiyar düşün, saçlarında kar, Öksürürken avuçlarında bıraktığı kan. "Kal" diyemedin gidenlere, dimi? Nefretin, seni bu hale itenlere, Bu parça bir köşede tek başına bitenlere gelsin, Sen, aslında bensin. Karar veremedim Rabbim kim doğru kim yanlış, Bir yanlışla kin doldum kim kalmış geride, Elbet ölüm seni de alacak, beni de, Ateşler değecek derine, daha derine, daha derine. Ben, senden kalan tek tarafım, Kırıldı kanadım, ölüme son bir adım. Ardımda kalan tek sanatım, Bitmiyor savaşım, olsun son bir adım.
Azap HG - Toz Pembe 02:45
Toz Pembe kaybettiğim anıları masamın altında buldum saat seni gösterirken aylar önce birden bire durdu yüzünü unutmaya yakın olduğumdan şu sıra ben uyanmayacağımı bile bile saati yine de sana kurdum biraz durdum sonra kapak ardından hayaller toz pembe dünyamın ucundan atlıyor bak melekler gözlerim seni görünce gözlerine melek der kalbinde biraz durayım onun kadar fazla yer etmem bi kapak daha seni görüyorum inceden sana dokunabilsem sarhoş olurum hemde bi gram içmeden güneşle aynı hizadayım parça bitmeden eğer vazgeçersem senden kalbim bu sefer beni linç eder dumanlı sağlık hattı burası herkese günaydın saat 5 ve tebessümün kadar günaydın Bursa'nın sabahına hiç uyumadan uyandım bugün geleceğimi gördüm geçmişide dün attım sen bana günahtın mimiklerini sakladım ve sen bana silahtın tetiği çektim patladı senden sonra gelen sevgi falan katmadı kafam fazla kıyak yalandı herşey yüzüğümüzüde atmadım yol karartı gözlerimde seni kalbe sözledim ben özledim geri gel...
Azap Hg - Az Trip 01:30
Az Trip Selamun aleyküm ağlattıgım gözlerim Ve ben bu aşkı 1 senedir bu odada közledim Tek bi yalan bile yazmadım bu satırlara Yenisini ekledim ve gerçekten özledim Aşk bu dünyadaki en garip duygu Ve kalbim kalbinin etrafında dönen bi uydu Belki duydu adına aktardığım harfleri yada Belkide çok geç oldu o çoktan uyudu Büyüdüm senin bana kattıklarınla Sana zikrettiğim cümlelerden bu kadar attıklarım var Ben bi şairim ve tek besin kaynağım Kalbimde biriken yok olmayacak artıkların bak Kalbim senin bugünde emrinde Gidiceksen niye bu kalbi kandırdıp geldin be Kimse dinlemesin bir tek bunu sen dinle Hani nerdesin? ben yolun sonuna geldim de? Senden nefret edemem istesemde olmaz Sol tarafımda eser başlattığın poyraz Hislerim solmaz isterim olmaz Be kadın aşkın içine ayrılık hasret konmaz Dolar bardaklarım ardından kalbim ister yol istersen araba olur çekinme bin 1 dakka kalbi kımıldama sakın Hala ona mı atıyor zikrettiğim o minik kalbin Harbin gözlerimin en karanlık tarafı Meleklerimin aylar önce kırıldı kanadı Sevdan yaramı saklamaya çalışırken Dışarı çıkıp seni oturduğumuz sokakta aradım Anladım ki gram kadar ben yok içinde Senle süslediğim dünyam sensizliğin peşinde İçimde tuttuğum bu aşkı biraz geçince sola dönün Ben ordayım azrail şuan peşimde.. Sensizlik ölümden betermiş Her şey hayatta zamanla geçermiş. Ben seni, sense onu mu seçerdin? Bana söyle bir neden geçerli. Kalbim avuçlarının içinde görmüyorsun. Ne kadar üflesemde içimde sönmüyorsun. Gözlerimin içinde sanki hiç ölmüyorsun; Sen bi sıgara ol ve sıra bende. Neden bana dönmüyorsun?
Azap Hg - Kimim Ben ( Düet Canarş ) 03:50
Kimim Ben Azap HG Verse : Otur , dinle bunlar sende arta kalanlar Sonbahar gibi döktü yaprakları yalanlar Nasılsa yarım kalan kalbini Birgün bir başkası başka yataklarda tamamlar 21 benim bittiğimin resmidir Yaşanılanlar unutulacak kadar esk mi Cüzdanımda taşıyorum yırtılan resmini İki parmak arasında yitip gitti gençliğim ve sen gittin Hayat başımı bil ki eğdi yere Hatırladığım kadarıyla 2011'di sene Beni öldürürken karanlığım Peki ya seni yaşatmakda neden karanlıkta kararlıyım Doldu yine gözlerim alıştım çoktan ve Kalemlerle seni varettim yoktan İnanmazsan aşkıma kalbimi yokla Ya gel yada senden kalanları topla Heryer sen kokulu Geçemedim hayat bilgisinden 20 yıldır okulu Artık el sürmediğim ellerine,yanaklarına,bedenine başka birisi dokunur Sen sonusun yürümekte zorlandığım yolun Satırlarda sen değilde sensizlik konum Oyun sandığım şu hayatımın son bölümü bugün Görücez ölümü ve Ellerimde solucak bugün , bu gül.
Azap Hg - Ninni 3 03:50
Ninni 3 Ninni 3 Sözler Hayallerimi yıkan sen değilsin, kalbin. 'Kapat çeneni!' demeden önce kulak ver be adi! Son kez yazıyorum sana. Yazıp rahatlamak; inan bana her gün tekrar ölmekten daha iyi. Mutlu olduğunu varsayıp, devam ettim. İki seçenek vardı, bende geçmişime veda ettim. Pişman olduğum tek bi şey var, O da; sana güvenerek tüm duygularımı heba ettim. Bu eski bi rüzgarın saçlarımı dağıtması. Bu rüzgar aşk değil, nefret, yanıltmasın Beni gördüğünü sanan gözlerin, Yüzüme baktığında sana bi başkasını tanıtmasın. Dikkat et, yaşım 18 değil, şimdi git köpek! Kime benden sonra eğildiysen, eğil. Kabuk tuttu yaran, kanatmadım. Hayatını karartmadım, bil ki; kalbim artık senin değil! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın. 23 24 25 geçiyor günler. Yanı başımda senden kalan hatıralar, küller. Nedense düşününce senin gibi, gülmem. Bugün masamda ben ve yalnızlık, gündem. Her şey güzeldi eskiden. Fakat; sadece bi ben değilim, eskiyen. Sen, bi bakışında göğsümde; Kelebekler estirendin, eskiden. Unutmadım her şey dün gibi aklımda. Düşündüm de pek de iyi düşünmüyorum hakkında. Şimdi kim, hangi piç kurusu aklında? Kimi düşlüyorsun sabahları kalktığında? Sana, günaydın, bana, iyi geceler. Sana, gün aydın bana, karanlık bilmeceler. Hoşça kal, zorda olsa; dilim heceler. Ninnilerle bile, geçmiyor geceler! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın.

AZAP HG KİMDİR?

Azap HG

Azap HG Şarkıları Albümleri:

İhtiyar 2 (feat. Aşıl) - Single (2018), İmza - EP (2018), 2A'ile (2018), Gecekondu - Single (2018), Bana Bırak - EP (2018), Ünlem - Single (2018), Mutluluğun Tonu (feat. Taladro & Rashness) - Single (2018), Çiftlik Bank'a Kaydol - Single (2017), Son - EP (2016), Hasretname (2016), Karanlık Taraf (2015)