Hoşgeldiniz!

Azap HG Şarkıları

AZAP HG ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Azap Hg - Yaşananlara İnat Feat. Rashness (Mini Clip) 02:20
Yaşananlara İnat Feat. Rashness
Azap Hg - Kalbim Senin 04:43
Kalbim Senin Kalbim senin ellerinde. Seni seviyorum her şeyinle. Yokluğun çok zor meleğim. Yanımda sen yokken. Beni benden aldın. Sonsuza dek senin bu adam. Yanımda yoksan bil ki. Ölmüşüm o zaman. Yalan değil yazdıklarım. Dudakların dudaklarıma dokunsun lütfen. Mutluluk sensin kadınım . Anladım. Buldum işte buldum seni. Ömür boyu aradığım gerçeği. Sana yazdığım en içten adın. Bende gizli iki hece. Aşkı tattım senin sayende. Bırakma beni gitme sende. Yokluğun soğuk bir gece. Üşüyorum hadi gelsene. Gözlerinde kayboldum ben. Ellerinde ısındı ellerim. Özledim seni özledim. Seni çok seviyorum herşeyim.
Azap Hg - Ninni 03:50
Ninni 3 Ninni 3 Sözler Hayallerimi yıkan sen değilsin, kalbin. 'Kapat çeneni!' demeden önce kulak ver be adi! Son kez yazıyorum sana. Yazıp rahatlamak; inan bana her gün tekrar ölmekten daha iyi. Mutlu olduğunu varsayıp, devam ettim. İki seçenek vardı, bende geçmişime veda ettim. Pişman olduğum tek bi şey var, O da; sana güvenerek tüm duygularımı heba ettim. Bu eski bi rüzgarın saçlarımı dağıtması. Bu rüzgar aşk değil, nefret, yanıltmasın Beni gördüğünü sanan gözlerin, Yüzüme baktığında sana bi başkasını tanıtmasın. Dikkat et, yaşım 18 değil, şimdi git köpek! Kime benden sonra eğildiysen, eğil. Kabuk tuttu yaran, kanatmadım. Hayatını karartmadım, bil ki; kalbim artık senin değil! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın. 23 24 25 geçiyor günler. Yanı başımda senden kalan hatıralar, küller. Nedense düşününce senin gibi, gülmem. Bugün masamda ben ve yalnızlık, gündem. Her şey güzeldi eskiden. Fakat; sadece bi ben değilim, eskiyen. Sen, bi bakışında göğsümde; Kelebekler estirendin, eskiden. Unutmadım her şey dün gibi aklımda. Düşündüm de pek de iyi düşünmüyorum hakkında. Şimdi kim, hangi piç kurusu aklında? Kimi düşlüyorsun sabahları kalktığında? Sana, günaydın, bana, iyi geceler. Sana, gün aydın bana, karanlık bilmeceler. Hoşça kal, zorda olsa; dilim heceler. Ninnilerle bile, geçmiyor geceler! Nakarat: Bakıp da göremediğin bi ben varım. Bi ben yarım. Buna gerekli mi tanım? Söyle! Kalbe damlıyor kanım! Sen, itiraf edemediğim yanım. Bana ait her şeyi alın, onun gibi! Şarkılar sonum gibi. Elbet, sonum gelir. Ninnilerde kaldı, yarın.
Azap Hg - Üstü Kalsın  2012 05:20
Üstü Kalsın (Şşş) Bak! Bunlar bende bıraktığın duygulardan kalan yıkıntılar, bir nevi kırıntılar.. Bitmiyor sıkıntılar. Tanrım yol göster yoksa kaleme kilit vuracak melek bunlar son sözler. Elimden gelen tek şey gerçekleri anlatmak. Derdin ne? Senin derdin bence yalvartmak "gel" diye.. Birgün 'ben' diye biri olmadığını anlarsın değerimi ağlarsın belkide. Ağlarmısın gerçekten bak bir bana gerçek ben İşte bu! Şimdi dur! Söylesene kimde şuç! Sorun ben miyim? Yoksa biz mi? Ulaşılmaz olan kim? Kimdi sığ, kimdi uç? Gökyüzünden yağan yağmur arındır kirini. Uzaktan gören der: "Bu adam ölü mü diri mi?". Paramparça etmek istedim bugünde dilimi Biz yaşarken ölmeyi her anlamda biliriz, Bu yüzden 21 de ak düştü saçıma Omuzumdaki yükü görsen derdin "yeter taşıma". Bırak bitsin bırak gitsin bileklerimde düşler, odamda tek başıma.. (Odamda tek başıma) ______________________________________________________________________ Nakarat 2x Bu gece çok soğuk ellerim üşüyor, Gözlerim sensizliğe bakıp ağlayan, Bir adam görüyorum aynada aynı ben, aynı biz gibi.. Yaşadığım travma uçurumun dibinde tutunmak anlayabilirmisin? Gözlerim daha koyu, yüzüme bak! Gördüklerini anlatabilirmisin? ______________________________________________________________________ Ne kadar anlatsam boşa.. Bir gün bana ait kalbin başkasına koşar. Akıttığım gözyaşım nefretimle birleşip En sonunda kalbin kenarından taşar Kağıtlar ıslanır temizleme kalsın, Söndürme ateşimi bırakta yansın. Kalbine karşılık hayatımı verdim.. Son sözüm "ÜSTÜ KALSIN!".. Anlat göremediklerini.. Anlat gömemediklerini.. Nasılsa alışkın kalp, Doğruyu yanlış tart! Elimde son kart herşey masada. Kaybedersem eğer bu kez hiç bir yere kaçamam Kaybeden biziz, o halde kazananda sen.. Bu yüzden gülücükler saçamam! ______________________________________________________________________ Nakarat 2x Bu gece çok soğuk ellerim üşüyor, Gözlerim sensizliğe bakıp ağlayan, Bir adam görüyorum aynada aynı ben, aynı biz gibi.. Yaşadığım travma uçurumun dibinde tutunmak anlayabilirmisin? Gözlerim daha koyu, yüzüme bak! Gördüklerini anlatabilirmisin?
Azap Hg - Beatmedi 03:53
Beatmedi
Azap Hg - Son 03:30
Son Sandığından farklı ve kandığında aklım, Küçük bir çocuktum, aynaya baktım, Kaymıştı şaftım, sanırım değiştim babam oldukça haklı, Tanırım kendimi, kalem doldukça yazdım. Uykusuzluk, sigara, ter, İçinde beyaz bir ten, içinde hapsolmuş hayatlar, Düzensiz ilişkiler, genelde güzeldi gelişmeler, Artan dinleyici, konserler, koz bende. Odanda kapkara gözlerimden oluşturulmuş posterler, Yalnız kaldığında bir şarkımı açıp; "Hüseyin en iyi dost" diyenler, İçeri gelin. Fazlasıyla doldum anlatacaklarım var, Sesim biraz donuk çünkü ağlatacaklarım var, Bir ihtiyar düşün, saçlarında kar, Öksürürken avuçlarında bıraktığı kan. "Kal" diyemedin gidenlere, dimi? Nefretin, seni bu hale itenlere, Bu parça bir köşede tek başına bitenlere gelsin, Sen, aslında bensin. Karar veremedim Rabbim kim doğru kim yanlış, Bir yanlışla kin doldum kim kalmış geride, Elbet ölüm seni de alacak, beni de, Ateşler değecek derine, daha derine, daha derine. Ben, senden kalan tek tarafım, Kırıldı kanadım, ölüme son bir adım. Ardımda kalan tek sanatım, Bitmiyor savaşım, olsun son bir adım.
Azap Hg - Siyah Ve Beyaz 03:59
Siyah Ve Beyaz [CanArş:] Okyanusun ortasında kırık dökük filikayım Bu duyduğun şarkı değil ölüme doğru geri sayım Dudaklarıma değicek diye çarşaflara seni sarıp Atladım çaresizliğe sensizliği hayal sanıp Darmadağın haldeyim ve yokluğun susuzluğa Benziyorken nasıl olurda erişebilirim sonsuzluğa Yeşerttiğim umutlarım şimdi gri bir duman Sana 1 dakika kala birden bire durdu zaman Ne zaman devam eder kalan sürem kısıtlı Acılı haykırışlarım sana göre bi fısıltı O yanındaki Kahkayla pantolonunu sıyırsın Sen zevke hamilesin fakat aşka kısırsın! Isınsın her yer kırmızı hale getirsin gözlerimi Aşşa inene kadar yüksek kafam bitirir özlemini 'Özledi mi?' diye soruyorumda ezberledim gel demeyi Odamda durupda açma sakın pencereyi. Önümdeki herseneyi siyah beyaza çevirdin Sol tarafdan aldım huzuru kızartıp sağıma çevirdim Bitirdin! Yarına dahil bütün hayalleri Dört duvara seni anlatıp gecelerce delirdim Çağırsaydın gelirdim bağırsamda duyma sen Sen aşkta cesaretsin ne yazıkki korku ben Ciğerlerimi üfledim ve kalbim seni özler Seni anlatmaya yetmez dillense tüm sözler. [Azap Hg:] Merhaba.. Uzun zaman oldu , Yazmayı Özlemişim Canım Sıkkın Öldürüyor Kalpte Ölmeyişin Üflemekten Aklım Yüzünü Bile Unuttu Hatırladığım tek şey Sigaramın Sönmeyişi.. İzlediğim Her Gün dünün Bana tekrarı Ne Kadar İçsemde Bayılmıyor Efkarım Ayılmıyor Etrafım , Aynaya Bakmaktan Nefret Ettim Olsun Bu Rabbimin İmtihanı Yoksa Çoktan İhtihar Ederdim Biliyosun Şimdi Hangi Kapıdan Aşkım Diyerek İçeri Giriyosun? Onunda Kalbine Dizlerini çöküp iniyomusun? Yoksa Dizlerini Açıp , Tükürüğünle Siliyomusun? Biliyomusun ? Ne Kadar Sevildiğini Doğru Haklısınız Kabullendim Yenildiğimi Duman , Rutubet Gözlerimde Sel Ve Gökyüzünde Sen , Unutma Sevildimi .. Uyutma Gençliğimi , Umutla Geçtiğim O Yollar Artık Çok Karanlık , Bulutlu Gözlerin Kuruttu Sözleri , Alevlendi Özlemim Uzun Zamandan Beri Dumanlı Gözlerim .. Bulandı Ellerim Yalan Yanlış Anlatmana Aşkım Engel oluyor herşeyi anlatmama. Yalan Gözlere Kapılıp Giden Gençliğimden Çıkan bi iki satır Yeter Beni Ağlatmaya..
Azap Hg  Feat. Rashnessyaşananlara İnat  (Mini Clip) 02:20
SS Azap HG Verse Nasıl başlasam bilmiyorum. Bu gece de odamda, sessizliği dinliyorum, Gözlerinde yağmur oldum bak, dinmiyorum, Nasıl söylesem, gerçekten bilmiyorum. Tanrı astı hayallerimi, çocuktum, Zaman geçti büyüdüm ve sadece yoruldum, Çabalar boşa, dertler koşarken üstüne, Elde kalan sıfır, işte sonuç bu. Dışarıdan baktığında imrenirsin, Hayatımın içine girdiğinde, iğrenirsin, Ölümü bekleyip, sadece dinlenirsin, Böyle olmasını ben istemedim, bunu da bilmelisin. Sahte gülüşlerini giymelisin her gün, Mutluluğu hatırlatır, gördüğüm her gül, Mazide kaldın, sen sigaram ben kül, Mazide kaldın, ben bugünüm, sen dün. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama. Rashness Verse Saçının teli gibi, ince ince işlersin, Tüm işlerin boka sarar git deyince, Gitsen bile bitmeyince, Başka bir şey düşünemez beynim içtiğim şu madde sana kitleyince beni. Bırak, yalnızları oynamayı, yanımda yoktun olma, Beni yorma, beni sorma, başka kalple oyna, Al her şeyimi doyma, İnan şu an kaybettiğin gururun ayakta fakat zorla. Kayıplarım uçarken fırtınalarda gövdemi, Hızlıca kaplar kalbimde hızlı ataklar, İnsanlar tırsacak hatta gönlümün hırsına çarpar, Suratın ölümle cebelleşir sırtına saplar bu satır. Sancı içinde kalır kulakların tıkanır, İçinde hisset kendini, yazdığım her kıtanın, Ölümlerden ölüm beğen, Kalbimin görülmeyen yaşlarında boğul, nefessiz kalıp. Nakarat x2 İyi huylu bir dert gibi doğ bana, Bu dünyayı, gel bir de sor bana, Yok kaçın senden, Uzak dur, karışma! Kaderle kavgama.
Azap Hg - İhanet (Yeni Parça) 05:20
İhanet Nasıl olduğumu düşünme, düşüncesiz yere düşünce iz bırakır hayat. Nasıl olduğumu ben bile bilmiyorum, belki de koptu çoktan halat.. Beni hayata bağlayan ne kaldı ? Her şey yandı, kül oldu. Bu müzik bile kimine göre hiç, kimine göre başlı başına bi sanat Artık tarat saçlarını bi başkasının bakışlarıyla Gözlerini arat beni bulamazsın, sen hani bensiz duramazdın ? Bağırsam da şimdi duyamazsın çok dipteyim, teşekkür ederim Her şey için içmeseydin bu kadar genç yaşta bunamazdın Her gün söndürdüm birini, kestim dilini sustum bekledim işaret Ömrüm sen ne de senden sonrasından ibaret, idare et Beni bir parçayla ifade et, ismini koydum ben "İHANET" Aç avucunu, beni hiçbir zaman inanmadığın tanrına şikayet et ! Sonundayım her şeyin, solundayım her şeyim Kolunda mı her şeyin ? Kolundadır her şeyin Söz hakkını kaybettin, her şeyi mahvettin ama bilmeni isterim; Yaptığın her şeye karşılık rahatla ben seni çoktan affettim.. Gözlerimden düşen bir iki damla sen, bir iki damla ben Bir iki damla AŞK, bir iki damla yaş.. Bil ki; Ölmedim.. Bıraktığın karanlıktan geri dönmedim, Deli gömleği.. Beni görmedin.. Bak bi ne haldeyim.. Sus! Sadece dinle, bu kadarı şimdilik yeter Bugün dünden beter sence neden ? Bence bedel Aklıma gelince atıyor tepem, kördüğüm kefen Gördüğüm bu son sefer, bir dahası yok Bir değil, yarası çok adamın son sözleri bunlar Artık durmam, kendimi bulmam gerekiyor; Kaybettim.. Yanlışları doğru zannettim, tanrım beni affetsin Bu da özrüm; simsiyah, baksana gönlüm kim beyaz ? "Saçmalama" demek yerine düşünüp her gün öldüm Bak bana ! Ne kaldı elimde ? Yok ettim emirle. Bok ettim yeminle huzuru.. Ararsan bulacaksın elbet kusuru, unutma sakın bunu Umutla baktığın sabah boşa, Her şey uzaklaşırken koşa koşa nefes al Ve sadece yaşa.. Nefes ver, Ve sadece yaşa.. Gözlerimden düşen bir iki damla sen, bir iki damla ben Bir iki damla AŞK, bir iki damla yaş.. Bil ki; Ölmedim.. Bıraktığın karanlıktan geri dönmedim, Deli gömleği.. Beni görmedin.. Bak bi ne haldeyim..
Azap HG - Ünlem 04:35
Ünlem Verse-1 sıkıldığım farkındayım. Uykulardan beni kaldırmayın. Çünkü Dünya sahte her yer kaldırım ve mayın Kimseyi yalanlarla kandırmayın Nasıl olduğumu inan bana bilmem Yaşadığım şeyin ne olduğunu bilmeden imren Biraz mola ver ve dinlen , Kimle münakaşam kinle doğdum kimle ölücem cümle sonlarında ünlem. Gündem sadece ben sadece şu içinden çıkamadığım psikoloji Ne aşk ne para ne ün ne sex ne yat ne kat ne fark eder ki zaten hepsi pis Sorunum neroloji. Hastalanmayı beklemek hasta ziyaretlerinde akla gelir sadece akciğer kanseri Günde 2 paket sigarayla ciğerlerini mahvetmeye devam et sana göre bu panzehir. Rahatlamak pahalılaştı fiyatlar arttı. Kimine rahat battı kimine dert kimi pert oldu kimi bir başkasına dert. Dünya düzeni fazla sert . Yorgunum Sonuç gidenler ve kalanlar Gitmek ve kalmak hepsi palavra. 20 yıldır içinde yaşadığım kadavra Mükemmelsin diye pohpohlayan adamlar ve bayanlarla Hiç bir şey çözülmüyor zamana bırak diyen babamda Anca nutuk atar odamda. Ölüp defolup gitmek tamam kolayda Geride kalacaklar üzülecek bu olayda. Bu yüzden kalıp savaşmak istedim. Yaramı , sıkıntımı kalbimin en dibinde gizledim Sadece huzur istedim sadece huzur Bak bi bana fazlasıyla kusur işledim. Nakarat x2 Kesin olan ölüm Birde herşeyi gözlerimden görün geriye dönün. yanlışı seçer gönül geriye dönün geriye dönün. Verse-2 Bıraktığımdan beri haz almadım hayattan Patladığımı söyleyenler bilsin ki hap atmam Sevmesem de fark etmez müziğimi kapatmam Depresif sorunlarımla gelen panik ataklar Artık akıllandım yaralarımı kanatmam Kilitli kapıyı açtım da kayboldu anahtar Çıkış yook! her gecemde aynı kabus Biri bana artık ne olduğunu anlatmak zorunda Çünkü sıkıldım bu boktan Bir bilseniz neler var ettim ben yoktan Ölmem gerekirdi çoktan Belki senin senin yüzünden belkide ottan Kalbim sadece fiziksel olarak atarken Seyretmek güzeldir uzaktan biri batarken Aklıma gelmiyorsun artık yatarken Dert üstüne dert dakikalar katarken En küçük sorunum sensin Umarım geberirsin bir köşede bensiz Dediğini duyar gibiyim içinden Hüseyin içinde neyse nasılsa sana göre bir piçim ben Kesin olan ölüm Birde her şeyi gözlerimden görmeyi bir deneyin geriye dönmeyi denedim defalarca kez olmuyor Sadece kazandım deneyim Nakarat x2 Kesin olan ölüm Birde her şeyi gözlerimden görün geriye dönün. yanlışı seçer gönül geriye dönün geriye dönün.

AZAP HG KİMDİR?

Azap HG

Azap HG Şarkıları Albümleri:

İmza - EP (2018), Gecekondu - Single (2018), 2A'ile (2018), İhtiyar 2 (feat. Aşıl) - Single (2018), Mutluluğun Tonu (feat. Taladro & Rashness) - Single (2018), Ünlem - Single (2018), Çiftlik Bank'a Kaydol - Single (2017), Son - EP (2016), Hasretname (2016), Karanlık Taraf (2015)