Hoşgeldiniz!

Beyonce Şarkıları

BEYONCE ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Beyonce - 7/11 03:36
7/11
Beyonce 2017 Grammy Awards 09:02
Grammy Awards
Beyonce - Don't Hurt Yourself 03:54
Don't Hurt Yourself
Beyonce - All Night 05:20
All Night
Beyonce - 6 Inch 04:18
6 Inch
Beyonce - Pray You Catch Me 03:15
Pray You Catch Me
Beyonce - Freedom 03:52
Freedom
Beyonce - Sandcastles 03:03
Sandcastles
Beyoncé & Jay Z - Young Forever / Halo (Canlı Performans) 06:53
Jay Z - Young Forever
Beyonce - Xo 03:36
XO Your love is bright as ever Even in the shadows Baby kiss me Before they turn the lights out Your heart is glowing And I'm crashing into you Baby kiss me Before they turn the lights out Before they turn the lights out Baby love me lights out [Pre-Chorus] In the darkest night I'll (In the darkest night I'll) I'll search through the crowd (I'll search through the crowd) Your face is all that I see I'll give you everything Baby love me lights out Baby love me lights out You can turn my lights out [Verse 2] We don't have forever Baby daylight's wasting You better kiss me Before our time is run out Nobody sees what we see They're just hopelessly gazing Baby take me Before they turn the lights out Before time is run out Baby love me lights out [Pre-Chorus] In the darkest night I'll (In the darkest night I'll) I'll search through the crowd (I'll search through the crowd) Your face is all that I see I'll give you everything Baby love me lights out Baby love me lights out You can turn my lights out [Chorus] I love you like XO You love me like XO You kill me boy XO You love me like XO All that I see Give me everything Baby love me lights out Baby love me lights out You can turn my lights out [Pre-Chorus] In the darkest night I'll (In the darkest night I'll) I'll search through the crowd (I'll search through the crowd) Your face is all that I see I'll give you everything Baby love me lights out Baby love me lights out You can turn my lights out

BEYONCE KİMDİR?

Beyonce

Beyonce

‘Beyonce’
adı ile tanıdığımız Beyoncé Giselle Knowles-Carter, 4 Eylül 1981 yılında doğmuş Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Çocukken dans yarışmalarında kendini göstermiş ve şarkılarla hep iç içe olmuştur. Dans eğitmeni tarafından o yıllarda meşhur bir şarkının mırıldanmaya başlaması ve Beyonce’un şarkıya oldukça başarılı bir biçimde devam etmesi ile yeteneği ortaya çıktı. 15-16 yaşlarında okulda katıldığı bir yarışmada seslendirmiş olduğu, bir John Lennon parçası olan ‘Imagine’ onun yarışmayı birincilik ile kazanmasını sağlamıştır.

2008 yılında çıkarttığı albümünde yer al ‘Halo’ parçası, Grammy Müzik Ödülleri’nde En İyi Kadın Pop Vokal Performansı ödülüne sahip olmasını sağlamıştır. Aşka olan inancı ve şarkılarına genellikle aşk konusunu oldukça fazla yansıtması, dinleyicinin duygularına hitap etmektedir ve Beyonce şarkıları gibi bir gerçeği bizlere sunmaktadır.

Bu yıl çıkartmış olduğu, Yılın Müzik Klibi Dalında MTV Video Müzik Ödülünü kazanan ‘Lemonade’ albümü ve albümün en iyi çıkış parçalarından biri olan ‘Formation’ Beyonce sevenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılamıştır.

Jay Z’nin yedinci albümünde yer alan ’03 Bonnie & Clyde’ adlı şarkısında yaptıkları işbirliği ile ilişkileri başladı. Klipte sevgili rolünü oynamaları üzerine çıkan söylentiler, 4 Nisan 2008’de gizlice evlenmelerinin açığa çıkması ile son buldu. İlişkilerini göz önünde yaşamaktan uzun süre kaçan çift, artık daha rahat hareket etmeye başlamıştır. Ayrıca Beyonce, aşka olan inancını Jay Z ile olan evliliğindeki sağlamlık ile bir kez daha göstermiştir.

Beyonce boyu ile de dikkatleri üzerine çekmiş fakat bunu bir sorun yapmadığını her koşulda dile getirmiştir. Boyu da 1,69 cm dir.

Annesi ile beraber oluşturduğu moda markası olsun, birçok alanda yapmış olduğu yardımlar olsun sanatçıyı gözümüzde daha net bir yere oturtmayı başarmıştır. Oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Beyonce, dinleyicileri ile kurduğu bağı en az ailesi kadar sağlam bir biçimde oturtmaya gayret göstermiş ve dünya çapında bir ilgi odağı olmuştur. Sahnede görülen ve sonrasında gösterdiği ilgiyle iki kişiliği de insanlar ile iç içe ve mutlu olmasını sağlamıştır. Duygularına daha fazla anlam yüklemek istiyorsan sen de Beyonce dinle!