Hoşgeldiniz!

Beyonce Şarkıları

BEYONCE ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Beyonce - Pretty Hurts 07:04
Pretty Hurts (Uh huh huh) (Uh huh huh) (Uh huh huh) [Verse 1:] Mama said, "You're a pretty girl What's in your head, it doesn't matter Brush your hair, fix your teeth What you wear is all that matters." [Pre-Hook:] Just another stage, pageant the pain away This time I'm gonna take the crown Without falling down, down, down [Hook:] Pretty hurts, we shine the light on whatever's worst Perfection is a disease of a nation, pretty hurts, pretty hurts Pretty hurts, we shine the light on whatever's worst We try to fix something but you can't fix what you can't see It's the soul that needs the surgery (Uh huh huh) [Verse 2:] Blonder hair, flat chest TV says, "Bigger is better." South beach, sugar free Vogue says, "Thinner is better." [Pre-Hook:] Just another stage, pageant the pain away This time I'm gonna take the crown Without falling down, down, down [Hook:] Pretty hurts, we shine the light on whatever's worst Perfection is a disease of a nation, pretty hurts, pretty hurts (pretty hurts) Pretty hurts (pretty hurts), we shine the light on whatever's worst We try to fix something but you can't fix what you can't see It's the soul that needs the surgery [Bridge:] Ain't got no doctor or pill that can take the pain away The pain's inside and nobody frees you from your body It's the soul, it's the soul that needs surgery It's my soul that needs surgery Plastic smiles and denial can only take you so far Then you break when the fake facade leaves you in the dark You left with shattered mirrors and the shards of a beautiful past [Hook:] Pretty hurts, we shine the light on whatever's worst (pretty hurts) Perfection is a disease of a nation, pretty hurts, pretty hurts Pretty hurts, we shine the light on whatever's worst We try to fix something but you can't fix what you can't see It's the soul that needs the surgery [Outro:] When you're alone all by yourself (pretty hurts, pretty hurts) And you're lying in your bed (pretty hurts, pretty hurts) Reflection stares right into you (pretty hurts, pretty hurts) Are you happy with yourself? (pretty hurts, pretty hurts) You stripped away the masquerade (pretty hurts, pretty hurts) The illusion has been shed (pretty hurts, pretty hurts) Are you happy with yourself? (pretty hurts, pretty hurts) Are you happy with yourself? (pretty hurts, pretty hurts) Yes Uh huh huh
Beyonce & Shakira --- Beautiful Liar --- 03:27
Beautiful Liar
Beyonce - All Night 05:20
All Night
Beyonce - Don't Hurt Yourself 03:54
Don't Hurt Yourself
Beyonce - Run The World Girls 05:01
Run The World Girls
Beyonce - Halo (The Madcap Hard Rock Cover) Pop Music Metalized #10 04:12
Halo
Beyoncé & Jay Z - Young Forever / Halo (Canlı Performans) 06:53
Jay Z - Young Forever
Beyonce - 6 Inch 04:18
6 Inch
Beyonce - Love Drought (Grammy 2017) 01:05
Love Drought
Beyonce - Pray You Catch Me 03:15
Pray You Catch Me

BEYONCE KİMDİR?

Beyonce

Beyonce

‘Beyonce’
adı ile tanıdığımız Beyoncé Giselle Knowles-Carter, 4 Eylül 1981 yılında doğmuş Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Çocukken dans yarışmalarında kendini göstermiş ve şarkılarla hep iç içe olmuştur. Dans eğitmeni tarafından o yıllarda meşhur bir şarkının mırıldanmaya başlaması ve Beyonce’un şarkıya oldukça başarılı bir biçimde devam etmesi ile yeteneği ortaya çıktı. 15-16 yaşlarında okulda katıldığı bir yarışmada seslendirmiş olduğu, bir John Lennon parçası olan ‘Imagine’ onun yarışmayı birincilik ile kazanmasını sağlamıştır.

2008 yılında çıkarttığı albümünde yer al ‘Halo’ parçası, Grammy Müzik Ödülleri’nde En İyi Kadın Pop Vokal Performansı ödülüne sahip olmasını sağlamıştır. Aşka olan inancı ve şarkılarına genellikle aşk konusunu oldukça fazla yansıtması, dinleyicinin duygularına hitap etmektedir ve Beyonce şarkıları gibi bir gerçeği bizlere sunmaktadır.

Bu yıl çıkartmış olduğu, Yılın Müzik Klibi Dalında MTV Video Müzik Ödülünü kazanan ‘Lemonade’ albümü ve albümün en iyi çıkış parçalarından biri olan ‘Formation’ Beyonce sevenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılamıştır.

Jay Z’nin yedinci albümünde yer alan ’03 Bonnie & Clyde’ adlı şarkısında yaptıkları işbirliği ile ilişkileri başladı. Klipte sevgili rolünü oynamaları üzerine çıkan söylentiler, 4 Nisan 2008’de gizlice evlenmelerinin açığa çıkması ile son buldu. İlişkilerini göz önünde yaşamaktan uzun süre kaçan çift, artık daha rahat hareket etmeye başlamıştır. Ayrıca Beyonce, aşka olan inancını Jay Z ile olan evliliğindeki sağlamlık ile bir kez daha göstermiştir.

Beyonce boyu ile de dikkatleri üzerine çekmiş fakat bunu bir sorun yapmadığını her koşulda dile getirmiştir. Boyu da 1,69 cm dir.

Annesi ile beraber oluşturduğu moda markası olsun, birçok alanda yapmış olduğu yardımlar olsun sanatçıyı gözümüzde daha net bir yere oturtmayı başarmıştır. Oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Beyonce, dinleyicileri ile kurduğu bağı en az ailesi kadar sağlam bir biçimde oturtmaya gayret göstermiş ve dünya çapında bir ilgi odağı olmuştur. Sahnede görülen ve sonrasında gösterdiği ilgiyle iki kişiliği de insanlar ile iç içe ve mutlu olmasını sağlamıştır. Duygularına daha fazla anlam yüklemek istiyorsan sen de Beyonce dinle!