Hoşgeldiniz!

Beyonce Şarkıları

BEYONCE ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Beyoncé - Yoncé 02:02
Beyonce
Beyonce - Sorry 03:49
Sorry
Beyonce - Hold Up 03:41
Hold Up
Beyonce - Apes**t - The Carters 06:05
Apes
Beyonce - Be With You 04:20
Be With You OOH BABY I LOVE THE WAY YOU MAKE ME FEEL IT SLOWS DOWN TIME COME IN MY BEDROOM AND TURN OFF THE LIGHTS YOU WHISPER SOFTLY IN MY EAR MAKES ME UNWIND THE WAY YOU TOUCH ME LETS ME KNOW YOU'RE MINE I'D RATHER BE WITH YOU BECAUSE I LOVE THE WAY YOU SCREAM MY NAME AND THERE'S NO OTHER MAN THAT GIVES ME WHAT I WANT AND MAKES ME FEEL THIS WAY I'D RATHER BE WITH YOU BECAUSE YOU HUSTLE HARD TO TAKE CARE OF ME I'D RATHER BE WITH YOU BOY I'D RATHER BE WITH YOU I LOVE THE WAY YOU LOOK AT ME STARE INTO MY EYES WHAT DO THEY SAY TO YOU BOY DON'T BE SHY TONIGHT'S THE NIGHT YOUR FANTASIES WILL ALL COME TRUE I AM YOUR WOMAN I BELONG TO YOU THERE IS NOTHING I WON'T DO FOR YOU I KNOW MY SOUL CONNECTED ME TO YOU I FEEL SO SAFE WHEN I'M ALONE WITH YOU I'M HOLDING BACK NOTHIN SAVING IT ALL FOR YOU BABY I LOVE MAKING LOVE TO YOU IT'S LIKE A HIGH I CAN'T COME DOWN FROM YOU I'D RATHER BE WITH YOU BECAUSE I LOVE THE WAY YOU SCREAM MY NAME AND THERE'S NO OTHER MAN THAT GIVES ME WHAT I WANT AND MAKES ME FEEL THIS WAY I'D RATHER BE WITH YOU BECAUSE YOU HUSTLE HARD TO TAKE CARE OF ME I'D RATHER BE WITH YOU BOY I'D RATHER BE WITH YOU I'D RATHER BE WITH YOU OH YEA BOY I RATHER BE WITH YOU I'D RATHER BE WITH YOU OH YEA BOY I RATHER BE WITH YOU I'D RATHER BE WITH YOU BECAUSE I LOVE THE WAY YOU SCREAM MY NAME AND THERE'S NO OTHER MAN THAT GIVES ME WHAT I WANT AND MAKES ME FEEL THIS WAY I'D RATHER BE WITH YOU BECAUSE YOU HUSTLE HARD TO TAKE CARE OF ME I'D RATHER BE WITH YOU BOY I'D RATHER BE WITH YOU I DON'T WANT NOBODY ELSE I'M HAPPY WITH YOU YOU GOT ME BABY
Beyonce - Superbowl Halftime Show 13:14
Superbowl Halftime Show
Beyonce - Single Ladies (Put A Ring On It)
Single Ladies
Beyonce - Precious Lord (Grammy 2015) 04:00
Precious Lord
Beyonce Featuring Sean Paul - Baby Boy 04:09
Featuring Sean Paul - Baby Boy
Beyonce - All Night 05:20
All Night

BEYONCE KİMDİR?

Beyonce

Beyonce

‘Beyonce’
adı ile tanıdığımız Beyoncé Giselle Knowles-Carter, 4 Eylül 1981 yılında doğmuş Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Çocukken dans yarışmalarında kendini göstermiş ve şarkılarla hep iç içe olmuştur. Dans eğitmeni tarafından o yıllarda meşhur bir şarkının mırıldanmaya başlaması ve Beyonce’un şarkıya oldukça başarılı bir biçimde devam etmesi ile yeteneği ortaya çıktı. 15-16 yaşlarında okulda katıldığı bir yarışmada seslendirmiş olduğu, bir John Lennon parçası olan ‘Imagine’ onun yarışmayı birincilik ile kazanmasını sağlamıştır.

2008 yılında çıkarttığı albümünde yer al ‘Halo’ parçası, Grammy Müzik Ödülleri’nde En İyi Kadın Pop Vokal Performansı ödülüne sahip olmasını sağlamıştır. Aşka olan inancı ve şarkılarına genellikle aşk konusunu oldukça fazla yansıtması, dinleyicinin duygularına hitap etmektedir ve Beyonce şarkıları gibi bir gerçeği bizlere sunmaktadır.

Bu yıl çıkartmış olduğu, Yılın Müzik Klibi Dalında MTV Video Müzik Ödülünü kazanan ‘Lemonade’ albümü ve albümün en iyi çıkış parçalarından biri olan ‘Formation’ Beyonce sevenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılamıştır.

Jay Z’nin yedinci albümünde yer alan ’03 Bonnie & Clyde’ adlı şarkısında yaptıkları işbirliği ile ilişkileri başladı. Klipte sevgili rolünü oynamaları üzerine çıkan söylentiler, 4 Nisan 2008’de gizlice evlenmelerinin açığa çıkması ile son buldu. İlişkilerini göz önünde yaşamaktan uzun süre kaçan çift, artık daha rahat hareket etmeye başlamıştır. Ayrıca Beyonce, aşka olan inancını Jay Z ile olan evliliğindeki sağlamlık ile bir kez daha göstermiştir.

Beyonce boyu ile de dikkatleri üzerine çekmiş fakat bunu bir sorun yapmadığını her koşulda dile getirmiştir. Boyu da 1,69 cm dir.

Annesi ile beraber oluşturduğu moda markası olsun, birçok alanda yapmış olduğu yardımlar olsun sanatçıyı gözümüzde daha net bir yere oturtmayı başarmıştır. Oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Beyonce, dinleyicileri ile kurduğu bağı en az ailesi kadar sağlam bir biçimde oturtmaya gayret göstermiş ve dünya çapında bir ilgi odağı olmuştur. Sahnede görülen ve sonrasında gösterdiği ilgiyle iki kişiliği de insanlar ile iç içe ve mutlu olmasını sağlamıştır. Duygularına daha fazla anlam yüklemek istiyorsan sen de Beyonce dinle!