Hoşgeldiniz!

Britney Spears Şarkıları

BRİTNEY SPEARS ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Britney Spears - Womanizer 03:45
Womanizer
Britney Spears - Criminal 03:45
Criminal-Yasaklı
Britney Spears - Gimme More - 2007 Mtv Ödülleri 03:33
Gimme More It's Britney Bitch! I see you And I just wanna dance with you Everytime they turn the lights down Just wanna go that extra mile for you (you you) Public display of affection Feels like no one else in the room We can get down like there's no one around We'll keep on rockin' (keep on rockin') We'll keep on rockin' (keep on rockin') Cameras are flashin' while we're dirty dancinThey keep watchin' (they keep watchin') Keep watching Feel's like the crowd is saying Gimme gimme more, gimme more, gimme gimme more (x4) Center of attention (even) Even when they're up against the wall You got me in a crazy position If you're on a mission You got my permission We can get down like there's no one around We'll keep on rockin' (keep on rockin') We'll keep on rockin' (rockin') Cameras are flashin' while we're dirty dancinThey keep watchin' (they keep watchin') Keep watching Gimme gimme more, gimme more, gimme gimme more (x4) I just can't, control myself More, they want more Well I'll give them more Gimme gimme more, gimme more, gimme gimme more (x4) Gimme more,gimme more Gimme more,gimme more babe I just want more Gimme gimme, gimme, gimme gimme (x4) Danja: Bet you didn't see this one coming The incredible lygo The legendary Miss Britney Spears The unstoppable Danja You gonna have to remove me 'Cause I ain't goin' no where
Britney Spears - Opps! I Didn't Again (Türkçe Altyazı) 04:11
Opps
Britney Spears Ve Michael Jackson Düeti 04:29
Düet
Britney Spears ft. Tinashe - Slumber Party 04:04
Ft. Tinashe - Slumber Party
Britney Spears - 3 (Remix) 05:14
3
Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2) 04:20
Ooh La La
Britney Spears - Gimme Toxic More 04:01
Gimme Toxic More
Britney Spears Feat Will İ Am - Scream And Shout Only Britney Takes 01:38
Feat Will İ Am - Scream And Shout Only Britney Takes

BRİTNEY SPEARS KİMDİR?

Britney Spears

Britney Spears

Dünyaca ünlü sanatçı Britney Spears 2 Aralık 1981’de ABD’nin Mississippi eyaletinde doğmuştur. Spears, Amerikan pop müzik şanatçısı, dansçı ve en aynı zamanda bir de sinema oyuncusudur. Birçok başarıya imza atan Britney Spears tüm dünyanın en çok dinlenen sanatçıları arasında listelerin en üst sıralarına yerleşmiştir. Bu başarısı onu 2009 yılında 21. yüzyılın en iyi kadın sanatçısı olarak Guiness Rekorlar Kitabına geçirdi. Şarkıcı, 2006 yılının verilerine göre en zengin ünlüler arasında 9. sıradadır. Özellikle 90’ların sonuna damgasını vuran Britney Spears baby one more time adlı şarkısıyla 1999 yılında çıkış yaptı ve zirveye oturdu. Bu şarkıyla en iyi şarkı dalında MTV Avrupa Müzik Ödülü’nün sahibi oldu. Genç yaşta ünlenen Spears 2004’de Kevin Federline ile evlendi ve 2 çocuk sahibi oldu. 2007’de boşandıktan sonra bunalımlı hayatıyla adından oldukça söz ettirdi. Şarkıcı kendisi gibi dünyaca ünlü olan Justin Timberlake ile 4 yıl beraberlik yaşamıştı. Canlı yayında Madonna ile öpüşerek tüm basında dikkatleri üzerine çekmeyi de başarmıştı.

2001 yılında çıkardığı “I Love Rock’n Roll” şarkısı Spears için büyük bir başarısızlık oldu. Bu şarkıyla listelerin üst sıralarına yerleşememiştir. Birçok albümü ve ödülü bulunan şarkıcı, 2003’te “In The Zone” albümünü çıkardı. Britney Spears toxic adlı şarkısıyla aynı yıl en iyi dans parçası dalında Grammy Ödülü’nü kazanmış oldu. 2003 yılında Madonna ile düet yaptıkları Me Against The Music adlı şarkı oldukça ses getirdi. 2011 yılında 3 adında çıkardığı şarkıyla sesinden yine oldukça söz ettirdi. 2013 yılında Şirinler filmi içinde şarkı seslendiren Spears birçok filmde de adını duyurdu. Britney Spears work bitch adlı çıkış parçasıyla 2013 yılında çıkardığı 8. albümü olan Britney Jean’in adını duyurdu. Britney Spears make me şarkısını 2016’da duyurdu ve Glory isimli 9. albümünü tanıttı.

 

Britney Spears dinle diye aratarak internetten birçok ses getiren şarkılarını dinlemeniz mümkün. Britney Spears şarkıları arasından dünyada en çok ses getirenlere Oops I Did Again, circus, Womanizer, Boys, Crazy gibi örnekler verilebilir.

Britney Spears Şarkıları Albümleri:

Glory (Deluxe Version) (2016), Make Me...(feat. G-Eazy) - Single (2016), Glory (Deluxe Version) (2016), Britney Jean (Deluxe Version) (2013), Work B**ch - Single (2013), The Essential Britney Spears (2013), Femme Fatale (2011), Britney - The Singles Collection (Deluxe Version) [Remastered] (2009), Circus (2008), Blackout (2007), Greatest Hits: My Prerogative (2004), In the Zone (2003), ...Baby One More Time (Deluxe Version) (2003), Britney (2001), Oops!... I Did It Again (2000)