Hoşgeldiniz!

Bülent Yiğit Şarkıları

BÜLENT YİĞİT ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Bülent Yiğit - Yar Bulamadim 05:29
Yar Bulamadim İsmi cefa mı o yârin, anlayamadım, Kırdı kanadım kolumu çağlayamadım.(x2) Yaralarım göz göz oldu zalım elinde, Derin bir of çektim ama ağlayamadım. Yere batası dünyada yâr bulamadım, Dost bulamadım, can bulamadım. Senin olsun koca dünya, kâr bulamadım, Bülbül oldum sana düştüm dal bulamadım. Gücendim gitmek istedim yol alamadım, Ne Musa'ya ne Hasa'ya yar olamadım. (x2) Derdin ehli olmayandan derman istedim, Yarama tuz bastı zalım dağlayamadım. (x2) Yere batası dünyada yâr bulamadım, Dost bulamadım, can bulamadım. Senin olsun koca dünya, kâr bulamadım, Bülbül oldum sana düştüm dal bulamadım.
Bülent Yiğit - Yürek Yaram (Offical Music) 04:36
Yürek Yaram
Bülent Yiğit - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 05:10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Bülent Yiğit-Sabaha Kadar 03:22
Sabaha Kadar --- Seni seven sevmesini bilmemiş Ne öpmüş dudaklarını ne taramış saçlarını Ne sarmış ince belini Delimi delimi ne Ben olsaydım Seni alır dağlara çıkar Saçından tutar belini sıkar Yumulup dudaklarına Sabaha kadar Ne yapmazdım Seni alır dağlara çıkar Saçından tutar belini sıkar Yumulup dudaklarına Sabaha kadar Uyumazdım Ben olsaydım Seni seven sevmesini bilmemiş Yarabbim bu ne güzellik La olum yapma delilik Deli eder beni bu keklik Perimi perimi melek mi ne Ben olsaydım Seni alır dağlara çıkar Saçından tutar belini sıkar Yumulup dudaklarına Sabaha kadar Ne yapmazdım Seni alır dağlara çıkar Saçından tutar belini sıkar Yumulup dudaklarına Sabaha kadar Uyumazdım Ben olsaydım
Bülent Yiğit-Delal 03:27
Delal
Bülent Yigit - Pismanim 05:37
Pişmanım
Bülent Yiğit - Söz 2010 Remix 04:36
Söz

BÜLENT YİĞİT KİMDİR?

Bülent Yiğit

Bülent Yiğit Şarkıları Albümleri:

Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz - Single (2016), Bence Yorumlar (2016), Söz - Single (2013), İyimi Böyle - EP (2008), Sabaha Kadar (2006), Mahmudo Kurban Efçıhale (2000), Mahmudo Kurban Efçıhale (2000)