Hoşgeldiniz!

Cenk Taner Şarkıları

CENK TANER ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Cenk Taner - Böyle Şeyler İşte 05:29
Böyle Şeyler İşte Param olsaydı gelir miydin benimle Bu şehirler bu kasabalar sonuna kadar Konuşabilirdik sevişebilirdik Böyle şeyler işte böyle şeyler Vakit çaldım yalan attım Doping de yaptım şike de Her yol mübahtı bilirsin aşk cinnetlerinde Çalışmıştık yıllarca okullarda, evlerde Acılar sislendi hep tekellerde Korkulardan arın da gel Bu bir yaşam sakin ol geçer gider Hesaplardan korunda gel taksitlerden maskelerden Sen gel yalnız sen gel Gözaltında bütün senler benler Cesur olsaydım gelir miydin benimle Bu savaşlar çelik zırhlar sonuna kadar Savaşabilirdik sevişebilirdik Böyle şeyler işte böyle şeyler
Cenk Taner - Ağla Ağla 03:51
Ağla Ağla Biraz sessiz olsaydın duyardın,içindeki sesleri Yanlış cevaplardan seçerdin istediğini. Paslanmıþ pişmanlıkların,gözyaşların temizler sandın. Unutmadım bende seni ,böylece büyüye kattım. Ağla, ban hala borcun var Ağla, yok faizim sözüm var Belki de harflerinde rengi var Bana hala borcun var. Yoktu hiçbir mucizen oysa, kedinden başka Kanat taktık,ayýp oldu biraz gerçek kartallara. Gör şimdi yıllar sonra şu görkemli halimizi. Kelimeler,kalibreler kolla kendini. Ağla, ban hala borcun var Ağla, yok faizim sözüm var Belki de harflerinde rengi var Bana hala borcun var.
Cenk Taner - Adını Unutmaya Devam Ediyorum 05:23
Adını Unutmaya Devam Ediyorum Naber nasıl gidiyor ? İş güç, aşk güç, e hayat Ne kadar neşeliydik namlu önünde, Bir kaplan gibiydik pençeleri açık Her daim çıkardık beton evlerden Her daim kaçardık kağıt kafeslerden Bomba altında siviller gibi, ne olduğunu anlamadan. Aslanlar bile avlıyorlar, Sen ki bir kuştun nadir, narin Kafeiniydin kahvenin, geç saat dostuydun bu şehrin. Tadına hiç varamadın amatör aşkın Amatör ruha hijyen gerek, Alet gerek, tesis gerek, ödenek gerek. Bu acil servislerde, adını unutmaya devam ediyorum. Bir maçın son anında, kasti tekmeler diyarında Koşuyorum kırmızı kartlara doğru Kaçıyorum şahsi verkaçlarla Festival zamanı İstanbul'da Bizimkisi resital olsa olsa Bu puslu sabahlarda, adını unutmaya devam ediyorum Durmaz yanyana, Gözyaşı ve bavul asla.
Cenk Taner - Sen Hep Belki Dedin 04:39
Sen Hep Belki Dedin Ev dağılmasın diye, kovduğum tutkuları Aradığım kadıköy sokakları. Gençler geçti ellerinde; �yalnızlığa geçit yok� pankartları. Ya da ben unutmadım sevdiğim kadınları. Hazirlayan ve sunan �bendim� bu şarkıları. Savuşturdum amansız taarruzları, Sen hep belki dedin, belki. Geçmiş yalnızların izinde Selamı kesmişiz tutkuyla. Uyandık pazar, dünya kapalı. Görmeyeli uzun zaman olmuş bazı dostları. Dokunulmak istedin, konuşulmak istedin. Zamanlar, sağlıklar, ilaçlar istedin. Marketlerde açtın kalbini İlk fırsatta ara beni. Yediğimiz naneler, bu şehir, bu caddeler Daha neler neler. Meydanlarda açtın kalbini İlk fırsatta ara beni. Belki tutkuyu bekletmemeli. Belki cephane çoktan bitti, umut bitmedi. İlk fırsatta ara beni, belki, belki Sen hep belki dedin.
Cenk Taner - Rüzgarlı Deniz Kıyısı 03:52
Rüzgarlı Deniz Kıyısı Büyüdüğümüz yer rüzgarlı deniz kıyısı. Orada kaldı ilk aşkın tadı. Yanlız mıdır,evli mi? Aslında ne farkeder ki şimdi? Stüdyo Fm yayında,müzisyenler varmış dünyada, Kupalar varmış.top peşinde çocuklar varmış, Kolejler,sınavlar varmış,mış,mış,mış. Rüzgarlı deniz kıyısında,özgürlüğün tadı damağımda. Rafineri , donanma gemileri, Önümüz marmara,o rüzgarlı kasaba. Vaadedilmiş yalnızlık uyarıldık. İki taştan bir kale olmaz artık; Olmasın,canın sağolsun,dün neysen bugünde o sun,olsun. Kitaplar,plakalar,işten dönerdi yorgun insanlar. Keşfedilmiş beatle'lar ye,ye,ye o ye. Rüzgarlı deniz kıyısında,özgürlüğün tadı damağımda. Rafineri , donanma gemileri, Önümüz marmara,o rüzgarlı kasaba. Elde avuçta ne var şimdi? help me
Cenk Taner - Herşey Siyaha Giderken 04:36
Herşey Siyaha Giderken
Cenk Taner - Özgür Olduğunda Marmara 05:26
Özgür Olduğunda Marmara
Cenk Taner - Hep Yarın Olsun 04:20
Hep Yarın Olsun
Cenk Taner - Felek Felemenkten Geçmiş 03:55
Felek Felemenk'ten Geçmiş

CENK TANER KİMDİR?

Cenk Taner

Cenk Taner Şarkıları Albümleri:

Yoldan Çıkmış Şarkılar (2013), İzin Vermedi Yalnızlık (2000)