Hoşgeldiniz!

Coşkun Demir

COŞKUN DEMİR ŞARKILARI

Coşkun Demir - Gözleri Aşka Gülen 04:04
Gözleri Aşka Gülen
Coşkun Demir - Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var 05:19
Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var
Coskun Demir - Giderim 04:23
Giderim
Coşkun Demir - Aklımda Sen Fikrimde Sen 03:32
Aklımda Sen Fikrimde Sen
Coşkun Demir - Gizli Aşk Bu 03:21
Gizli Aşk Bu
Coşkun Demir - Süzül Güzel Süzül de Gel 03:42
Süzül Güzel Süzül De Gel
Coşkun Demir - Dua 05:38
Dua
Coşkun Demir - Sen Bensiz Ben Sensiz 04:03
Sen Bensiz Ben Sensiz
Coşkun Demir - Kim O 03:43
Kim O Her akşam yorgun argın eve girince Her akşam şehir kendine dönünce Bir fısıltı çağırır beni sessizce Aranırım karanlıkların içinde Yıllardır seslenen o sevgili nerde Her akşam anıları yere serince Kendimi geçmişin eline verince Bir fısıltı çağırır beni sessizce Aranırım karanlıkların içinde Yıllardır gizlenen o sevgili nerde Kim o? Yüreğimde dolaşan kim o? Çözüldükçe dolaşıyor. Kim o? Gecelere karışan kim o? Arıyorum bulunmuyor. Yine sen misin başımda duman duman Yoruldum varılmayan yolculuklardan Galiba bir şeyleri silmiyor zaman Her sabah bahçelerde öten uçuşan Her sabah gülüşü odama doluşan Düş olup bazen de uykulardan taşan Zamana gömdüğüm sevgilim misin sen? Dökülsün sırların artık can evimden. Her zaman aynalardan bakıştığımız Bir zaman gülüşüp te ağlaştığımız Bütün güzellikleri paylaştığımız Zamana gömdüğüm sevgilim misin sen? Güneşin gitmesin artık can evimden. Söz: İlhan İrem Müzik: Melih Kibar Düzenleme: Melih Kibar
Coşkun Demir - Yıllarım (1987) 03:15
Yıllarım Rüzgarın kollarında, Kederli yapraklar gibi, İşte geldik gidiyoruz, Sanki bir rüya gibi. Nedir böyle akıp giden, Sessizce yorgun bir ırmak gibi, Boşa geçen hayatım mı? Umut dolu yıllarım mı? Ne çok sevdik unutma. Yorgunum beni anla. Tut elimi rüzgarlara, Bırakma. Kimdir o böyle, Savrulup giden, rüzgarlarla, Daldan düşmüş bir yaprak mı? Sevda mı, ayrılıklar mı? Bize kalan nedir, söyle, Anılar mı, acılar mı? Yoksa kırık umutlar mı?

COŞKUN DEMİR KİMDİR?

Coşkun Demir

Coşkun Demir Albümleri:

Bir Sevgi İstiyorum (2016), Sevgiye Tutsak (Saklambaç Atın Mikrofon 1979 Şarkıcı Dalı Birincisi) - Single (2015), Sevgi Kuşun Kanadında (2012), Sokak Kedisi (2011), Coşkun Demir En İyileriyle (2005), An Gelir (1999)