Hoşgeldiniz!

Demi Lovato Şarkıları

DEMİ LOVATO ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

'watch Me' From Disney Channel's 'shake İt Up' 03:12
Shake It Up
Demi Lovato - Heart Attack Chipettes 03:17
Heart Attack Chipettes
Demi Lovato - Besame Mucho 04:03
Besame Mucho
Demi Lovato - Really Don't Care 03:32
Really Don't Care You are my fire The one desire Believe when I say I want it that way When we are two worlds apart Can't reach to your heart When you say that I want it that way Tell me why Ain't nothing but a heartache Tell me why Ain't nothing but a mistake Tell me why I never wanna hear you say I want it that way Am I your fire Your one desire Yes I know It's too late But I want it that way Tell me why Ain't nothing but a heartache Tell me why Ain't nothing but a mistake Tell me why I never wanna hear you say I want it that way Now I can see that we're falling apart From the way that it used to be, yeah No matter the distance I want you to know That deep down inside of me You are my fire The one desire You are (You are) Don't wanna hear you say Ain't nothing but a heartache Ain't nothing but a mistake (Don't wanna hear you say) I never wanna hear you say (Oh yeah) I want it that way Tell me why Ain't nothing but a heartache Tell me why Ain't nothing but a mistake Tell me why I never wanna hear you say (Don't wanna hear you say) I want it that way Tell me why Ain't nothing but a heartache Ain't nothing but a mistake Tell me why I never wanna hear you say (Don't wanna hear you say) I want it that way Cause I want it that way...
Demi Lovato - Tinkerbell - The Gift Of A Friend 03:23
Tinkerbell - The Gift Of A Friend
Demi Lovato - Skyscraper 04:05
Skyscraper
 Demi Lovato - Solo (feat. Clean Bandit) 03:43
Solo
Demi Lovato-Lala Land 03:35
La La Land
Demi Lovato - Stay Strong Belgeseli - Bölüm 3 - Türkçe Altyazı 06:43
Stay Strong Belgeseli - Bölüm 3 - Türkçe Altyazı
Demi Lovato - Let İt Go 03:50
Let It Go

DEMİ LOVATO KİMDİR?

Demi Lovato

Demi Lovato

Asıl adı Demetria Devonne Lovato olan sanatçı sahne ismi olarak demi lovato adını kullanıyor. 20 Ağustos 1992 tarihinden Amerika’da doğan genç sanatçı aynı zamanda oynadığı filmlerle ve modelliği ile de bilinmektedir. Henüz 7 yaşındayken katıldığı Barney & Friends adlı sevilen dizideki rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Lovato aynı yıl katıldığı güzellik yarışmasında birinci seçilmesi ile merakla takip edilen biri haline geldi. Müziğe de yine bu yıllarda piyano çalarak başlayan Lovato asıl popülerliğini ise Prison Break ve Just Jordan gibi daha geniş kitlelere hitap eden dizilerde kazandı.

2008 yılında Lovato hem rol aldığı hem de müziklerine katkıda bulunduğu Camp Rock filmi ile geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Bu film için hazırlanmış olan This Is Me ve We Rock şarkıları ile uzun süre müzik listelerinde üst sıralarda bulundu. Lovato’nun ilk stüdyo çalışması olan Don’t Forget ise çıkışından çok kısa bir süre sonra en sevilen şarkılardan oldu. 2010 yılında yaşadığı psikolojik problemlerin ardından hiç hız kesmeden Skyscraper şarkısıyla tekrar listelerdeki yerine ulaşmayı başardı. Bu dönemle ilgili olarak Stay Strong belgeselinde de Lovato konu edildi.

DEMI ismiyle çıkardığı 4. albümünde demi lovato heart attack parçası ile listelerde en üst sırayı almayı başardı. Ayrıca bir klibi de çekilen bu parça en çok izlenen videolar arasında da yer aldı. 2015 yılında demi lovato cool for the summer adlı single çalışmasını yayınladı. Kısa süre sonra bu parçaya çekilen kliple birlikte Lovato tekrar listelerdeki yerini korumaya devam etti.

Şarkılarının pop ve rock ağırlıklı müzikleri kadar farklı şarkılarına çektiği kliplerle de sevilen bir isim haline gelmeyi başaran demi lovato give your heart a break ve demi lovato really don t care klipleri ile de hayranlarının sevgisini kazanmaya devam etti. Sanatçı demi lovato şarkıları kadar aynı zamanda filmleri ile de fan kitlesini artırmaya devam ediyor. Rock Kampı serisi ve dizilerdeki rolleri ile kendinden söz ettiren sanatçı demi lovato dinle aramalarıyla dinlenebilir.

Demi Lovato Şarkıları Albümleri:

I Love Me - Single (2020), Anyone (Live From The 62nd GRAMMY ® Awards) - Single (2020), Anyone - Single (2020), Anyone - Single (2020), Still Have Me - Single (2020), Commander In Chief - Single (2020), Sober - Single (2018), Sorry Not Sorry - Single (2017), Tell Me You Love Me (Deluxe) (2017), Tell Me You Love Me (Deluxe) (2017), Sorry Not Sorry - Single (2017), Tell Me You Love Me (2017), Body Say - Single (2016), Body Say - Single (2016), Confident (Deluxe Edition) (2015), Confident (2015), Confident (Deluxe Edition) (2015), Confident (Deluxe Edition) (2015), Confident (Deluxe Edition) (2015), Demi (Deluxe) (2014), Demi (2013), Demi (2013), Skyscraper - Single (2012), Unbroken (Deluxe Version) (2012), Here We Go Again (Deluxe Video Version) (2012), Give Your Heart a Break - EP (2012), Unbroken (Deluxe Version) (2012), Unbroken (2011), Unbroken (2011), Give Your Heart a Break - EP (2011), Don't Forget (2008)