Hoşgeldiniz!

Deniz Toprak Şarkıları

DENİZ TOPRAK ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Deniz Toprak - Badı Sabah Selam Söyle 04:39
Badı Sabah Selam Söyle
Deniz Toprak - Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var 03:46
Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var
Deniz Toprak - Diz Dize - Trt Müzik 03:11
Diz Dize - Trt Müzik
Deniz Toprak - Sarıl Bana 04:04
Sarıl Bana Gönül koydum azraile Mezar kazdım kazma ile kazma ile oy Boynu bükük kala kaldım Bir tutam saç yazma ile Bir mektup bir hızma ile oy Sarıl bana sarılalım Deryalara karılalım Üç günlük yalan dünyada Ne küsek ne darılalım Vay bana da vaylar bana Acımıyor ağlar bana Dert ile derbest olmuşum Kar etmiyor beyler bana Deli divane olmuşum Kar etmiyor beyler bana Sarıl bana sarılalım Deryalara karılalım Üç günlük yalan dünyada Ne küsek ne darılalım Ömrümün çiğdem sarısı Geçti ömrümün yarısı Elalemi kınıyordum Başıma geldi aynısı Sarıl bana sarılalım Deryalara karılalım Üç günlük yalan dünyada Ne küsek ne darılalım
Deniz Toprak - Yanımda Sen Olmayınca (Canlı Performans) 04:00
Yanımda Sen Olmayınca
Deniz Toprak - Aynalı Körük 02:01
Aynalı Körük
Deniz Toprak - Söndürdün Beni 03:58
Söndürdün Beni Gönlümün ufkunda doğan güneştin, Gittinde geceye döndürdün beni, Kalbimi dağlayan yakan ateştin (yar yar), Alevdim yangındım (of) söndürdün beni.. Gözümde parlayan ışıklar soldu, Özleyen gel diyen yaşlara doldu Sensizlik kalbime bir hançer oldu, Alevdim, yangındım söndürdün beni.. Kederler, hüzünler kurşun misali, Beterden hitmeden gönlümün hali, Senindir elbette suçu vebali (yar yar) Alevdim yangındım (of) söndürdün beni.. Üstume üstume geliyor dünya, Kabusa döndü bu en güzel rüya, Beni çok sevmiştin güya.. Alevdim, yangındım söndürdün beni..
Deniz Toprak - Gel Bari Bari 2014 Hd 04:12
Gel Bari Bari
Deniz Toprak - Hazan Nedir - Süpermiş 03:32
Hazan Nedir - Süpermiş
Deniz Toprak - Fincanın Etrafı Yeşil 04:24
Fincanın Etrafı Yeşil

DENİZ TOPRAK KİMDİR?

Deniz Toprak

Deniz Toprak Şarkıları Albümleri:

Mahsus Mahal - Single (2020), Maviyiz (feat. Yaşar Aydın) - Single (2020), Gülüşün Kalır Bende (2019), Türkülerin Dili (2018), Sebebi Sensin (feat. Resul Dindar) - Single (2016), Sarıl Bana (2013), Türkümolası (2007)