Hoşgeldiniz!

Deniz Uğur

Efsane Program Film Gibi 04:35
Efsane Program Film Gibi 4.298 izlenme - 2 yıl önce Geçmiş yılların en popüler programlarından biri olan Sinan Çetinle Film Gibi, konseptiyle, müzikleriyle hafızalara kazınan bir programdı. Herkes heyecanla o müthiş jenerik eşliğinde açılan kapının ardından birinin gelip gelmeyeceğini beklerdi. Yıllar sonra tekrar başlayan program eskisinin tadını vermesede, çalan jeneriğin aynı olması bizlere bir nebze nostalji havası yaşatıyor. Not= Yeni versiyonu 01.00'dan itibaren başlıyor...
Gulyabani Fragmanı 02:14
Gulyabani Fragmanı 6.417 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın,Deniz Uğur, Ceyda Ateş,Melike Öcalan, Didem Balçın, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Kenan Ece ve Cüneyt Arkın gibi isimlerin rol aldığı filmin konusu şu şekilde: "Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir konusu olan bir filmin senaryosunu yazmak için ormandaki bir av evine giderler. Mekanın ruhunu keşfetmeye çalıştıklarında tahmin etmedikleri olaylar da ardarda gelecektir. Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani'yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir"
Kara Kutu 1.Bölüm Fragmanı-2 00:59
Kara Kutu 1.Bölüm Fragmanı-2 1.469 izlenme - 2 yıl önce Pana Film'den yepyeni bir macera "Kara Kutu", yakında Kanal D'de başlıyor. daha fazlası www.izlesene.com/karakutu kanalında...
Kara Kutu 7. Bölüm Fragmanı 00:57
Kara Kutu 7. Bölüm Fragmanı 927 izlenme - 2 yıl önce Operasyon düzenlenen tırda ne var? Polis kılığında tıra müdahale edenler kim? Kara Kutu heyecan dolu yeni bölümü ile 21 Nisan Salı 23:15'te Kanal D'de!
Gulyabani Filminin Galası Yapıldı - Pazar Sürprizi 06:16
Gulyabani Filminin Galası Yapıldı - Pazar Sürprizi 852 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; gulyabani sinema filminin gala görüntüleri ekranlara geliyor.
Kara Kutu 4. Bölüm Fragmanı 00:52
Kara Kutu 4. Bölüm Fragmanı 383 izlenme - 2 yıl önce Mehmet, suçlu olduğunu düşündüğü Berkay ve Tufan'ın peşindedir! Kara Kutu 2 Nisan Perşembe saat 23:15'te Kanal D'de!
Deniz Uğur 02:55
Deniz Uğur 319 izlenme - 3 yıl önce Deniz Uğur
Kara Kutu 4. Bölüm - Gerçekleri öğrenme zamanı! 06:06
Kara Kutu 4. Bölüm - Gerçekleri öğrenme zamanı! 373 izlenme - 2 yıl önce Mehmet, geçmişinin saklı gerçeklerini Canan’a anlatmaya başlar. Canan, çok iyi tanıdığını sandığı eşi hakkında şok edici detaylar öğrenir.
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet’in geçmişiyle ilgili önemli detaylar ne? 05:16
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet’in geçmişiyle ilgili önemli detaylar ne? 348 izlenme - 2 yıl önce Mehmet’in yaşadığından haberdar olan Yusuf, ülkeye döner. Ayağının tozuyla Hasan ve Halit’le planlarını harekete geçirmeye başlar.
Kara Kutu 1. Bölüm - Hayatta ilk hatırladığın şey ne? 03:21
Kara Kutu 1. Bölüm - Hayatta ilk hatırladığın şey ne? 303 izlenme - 2 yıl önce Mehmet, köylüler tarafından bulunmuş ve kurtulmuştur fakat hafızasını kaybetmiştir. Aradan geçen bir sene sonrasında Mehmet Duman barda gitar çalıp şarkı söyleyerek hayatını kazanan sıradan bir adamdır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, ortağının oyununa geldi! 05:55
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, ortağının oyununa geldi! 300 izlenme - 2 yıl önce Mehmet, devlet adına gizli bir teşkilatta görev yapan bir tetikçidir ama aile onun inşaat şirketinde çalıştığı bilmektedir. Operasyon için Irak'a giden Mehmet, ortağı Reşit tarafından pusu kurularak öldürülmek istenir fakat başarılı olmaz.
Kara Kutu 4. Bölüm - Hayatını Hasan'a borçlu! 02:58
Kara Kutu 4. Bölüm - Hayatını Hasan'a borçlu! 252 izlenme - 2 yıl önce Mehmet, Hasan'ın sayesinde hayattadır ve kendini öldürmek isteyen adamdan hesap sormak ister fakat bunun için çok geç kalmıştır.
Deniz Uğur Ve Yönetmen Sevgilisi Yeni Filmlerini Anlattı - Pazar Sürprizi 05:44
Deniz Uğur Ve Yönetmen Sevgilisi Yeni Filmlerini Anlattı - Pazar Sürprizi 271 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; oyuncu deniz uğur ve yönetmen sevgilisi ile yapılan samimi röportaj ekranlara geliyor.
Kara Kutu 3. Bölüm - Mehmet'e büyük tuzak! 06:37
Kara Kutu 3. Bölüm - Mehmet'e büyük tuzak! 204 izlenme - 2 yıl önce Mehmet kendisi için tek bir insanın hayatını daha tehlikeye atmak istemez. Ne yazık ki işler istediği gibi gitmeyecektir. Mehmet ile Macit bir kez daha karşılaşacak, bu kez varacakları noktada yalnız olmayacaklardır. Olan biteni anlamlandırmaya çalışan Reşit ve Cevahir, işler daha fazla karışmadan bu duruma son vermek için çabalamaktadırlar.
Kara Kutu 1. Bölüm - Geçmişi hatırlamaya başladı! 01:07
Kara Kutu 1. Bölüm - Geçmişi hatırlamaya başladı! 202 izlenme - 2 yıl önce Mehmet’in çalıştığı barda kavga çıkar. Mehmet kavgayı ayırmak için araya girdiğinde başına sert bir darbe alır. Mehmet o anda geçmişine ait anlık bir gelgitler yaşamaya başlar.
Kara Kutu 1. Bölüm - Umudumu asla kaybetmedim! 05:24
Kara Kutu 1. Bölüm - Umudumu asla kaybetmedim! 202 izlenme - 2 yıl önce Reşit, Mehmet'in karısı Canan'a kötü haberi vermek için gelir. Irak'ta geçirdiği bir patlama sonucu öldüğünü iddia eder ve duyduklarından sonra fenalaşan Canan çocuğunu kaybeder. Canan, bir dernekte kaybolan insanları bulmak için gönüllü olarak çalışmaktadır. Canan, aradan onca zaman geçmesine rağmen bir an olsun umudunu kaybetmeden Mehmet'i arar ve bulacağından emindir.
Kara Kutu 6. Bölüm - Mehmet, karısı ve kızını kurtaracak mı? 06:04
Kara Kutu 6. Bölüm - Mehmet, karısı ve kızını kurtaracak mı? 180 izlenme - 2 yıl önce Bir türlü Mehmet'i, yakalayamayan konsey bu kez Canan’ı kullanarak amacına ulaşmak ister. Mehmet, herkesi arkasında bırakarak karısı ve çocuğunu kurtarmaya çalışacaktır. Arkadaşları ise Mehmet’i gizlice takip ederek bir kez daha kendilerini tehlikeye atarlar.
Kara Kutu 3. Bölüm - Hatırlamadığını söylemen için mi bekledim! 06:39
Kara Kutu 3. Bölüm - Hatırlamadığını söylemen için mi bekledim! 171 izlenme - 2 yıl önce Eşi ve çocuğu olduğunu öğrenen Mehmet'in kafası allak pullak olmuştur ve olduğu yerden biran önce uzaklaşmak ister. Canan ise yıllardır eşinin nerede olduğunu merak ederek sorularına cevap bulmak için Mehmet'in peşinden gider.
Kara Kutu 3. Bölüm - Biliyordum geleceğini! 05:58
Kara Kutu 3. Bölüm - Biliyordum geleceğini! 170 izlenme - 2 yıl önce Eşi ve çocuğu olduğunu durumunu kabullenmeye çalışan Mehmet, kızının araması üzerine onu görmeye gider.
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet'i kim kaçırıyor! 03:28
Kara Kutu 5. Bölüm - Mehmet'i kim kaçırıyor! 130 izlenme - 2 yıl önce Peşine düştüğü Vedat’ın ölüm haberini alan Mehmet, şaşırmaya fırsat bulamadan Halit ve adamları tarafından kaçırılır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Yaşadığı ortaya çıkmamalı! 06:02
Kara Kutu 1. Bölüm - Yaşadığı ortaya çıkmamalı! 134 izlenme - 2 yıl önce Televizyonda Mehmet'i gören Komutan Cevahir, Reşit ile buluşup Mehmet'in yaşadığını, kendileri için tehlike oluşturduğu için ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet'in koruyucu meleği kim? 05:22
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet'in koruyucu meleği kim? 118 izlenme - 2 yıl önce Reşit ve Cevahir tarafından tutulan Mansur, Mehmet'i öldürülmeye çalışır fakat ilk iki denemesinde umduğunu bulamaz. En sonunda Mansur ile yüzleşen Mehmet, ölümün kıyısındadır. Fakat diğer taraftan Mehmet'in ölmemesi için ona yardım eden bir kişi daha vardır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Hafızasını nasıl kaybetti? 02:23
Kara Kutu 1. Bölüm - Hafızasını nasıl kaybetti? 118 izlenme - 2 yıl önce Mehmet hakkında gerçekleri merak eden Zeynep, Celal'le konuşmak ister. Celal ise bildiği bütün bilgileri Zeynep'e anlatır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Emeklilik rafa kalktı! 04:58
Kara Kutu 1. Bölüm - Emeklilik rafa kalktı! 117 izlenme - 2 yıl önce Mehmet'in evine girerek onu öldürmeye çalışan Mansur'un, kendisini Serhat'ın abisi olarak tanıtması, karakolda ise gizli görevde olduğunu öne sürüp serbest bırakılmasından şüphelenen Tekin Komiser, bu işin peşini bırakmak istemez ve emekliliğe ayrılma isteğini rafa kaldırır.
Kara Kutu 3. Bölüm - Toplantıda alınan karar ne? 02:36
Kara Kutu 3. Bölüm - Toplantıda alınan karar ne? 110 izlenme - 2 yıl önce Mehmet’in hayatta olduğunu öğrenen teşkilatta acil durum toplantısı yapılır. Toplantıdan çıkacak karar Mehmet'i nasıl etkileyecek?
Kara Kutu 5. Bölüm - Reşit, Canan’ı İnandırabilecek Mi? 05:43
Kara Kutu 5. Bölüm - Reşit, Canan’ı İnandırabilecek Mi? 94 izlenme - 2 yıl önce Canan, İyiden İyiye İşkillenmeye Başladı Reşit’e, Geçmişle İlgili Sorular Sorar. Reşit, Canan’ı İnandırmak İçin Elinden Geleni Yapacaktır.
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, gerçek kimliğinin peşinde! 04:27
Kara Kutu 1. Bölüm - Mehmet, gerçek kimliğinin peşinde! 95 izlenme - 2 yıl önce Geçmişine dair ufak da olsa bir şeyler hatırlayan Mehmet, gelgitler yaşamaya devam eder. Bu gelgitler sıklaştıkça yavaş yavaş kim olduğunu çözmeye başlayacaktır. Devlet adına çalıştığı söylenen gizli bir teşkilatta birçok pis olaya bulaştığını öğrenince bu Mehmet'te bir yıkıma yol açacak ve kendinden nefret edecektir.
Kara Kutu 6. Bölüm - Cevahir, Pusuya Nasıl Karşılık Verecek? 05:26
Kara Kutu 6. Bölüm - Cevahir, Pusuya Nasıl Karşılık Verecek? 85 izlenme - 2 yıl önce Reşit, Cevahir'e konsey tarafından öldürüleceği haberini verir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karakutu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Didem Balçın, Melike Öcalan, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Ahmet Güvenç, Kurtalan Expres Burada Laf Çok'ta 00:29
Didem Balçın, Melike Öcalan, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Ahmet Güvenç, Kurtalan Expres Burada Laf Çok'ta 62 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 25 Şubat Salı akşamı 23.30'da Didem Balçın, Melike Öcalan, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Ahmet Güvenç, Kurtalan Expres konuk olacak Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok
''Sadece faşizmden korkarım'' 00:12
''Sadece faşizmden korkarım'' 40 izlenme - 2 yıl önce Ünlü oyuncu Deniz Uğur, Burada Laf Çok'a konuk oldu. Uğur, Mesut Yar'ın "Gündem mi, Gulyabani mi seni korkutur?" sorusu üzerine sadece faşizmden korktuğunu söyledi. Programın tüm bölümleri için: http://tv.cnnturk.com/buradalafcok