Hoşgeldiniz!

Beennn:))ölesine Bi Slayt İşteeeeee 03:16
Beennn:))ölesine Bi Slayt İşteeeeee 8.622 izlenme - 9 yıl önce hadii bakaammm
Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) - Özür Dile Pınar'dan! (11 Mart Cuma) 05:40
Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) - Özür Dile Pınar'dan! (11 Mart Cuma) 940 izlenme - 1 yıl önce 11 Mart Cuma 2016 - Pınar'dan özür dile!: Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) Sonunda kızına kavuşacağı için çok mutlu olan Leyla (Pınar), yurtta Elif'i bulamayınca deliye döner. Elif'in yurttan kaçtığını söyleyen Düdüklü, diğer çocukların gerçekleri söylemesine engel olur. Elif'in ortadan kaybolmasıyla Düdüklü tutuklanır. Yaşadığı üzüntü Leyla'nın sağlığını etkiler, bayılma nöbetleri sıklaşmaya başlar. Leyla'ya kızını bulacağına dair söz veren Yusuf, deli gibi her yerde Elif'i ararken; Canan ise Elif'i yurt dışına gönderip ondan sonsuza dek kurtulmayı planlamaktadır. Her şey Canan'ın istediği gibi giderken, Yusuf, Elif'le ilgili bir ipucuna ulaşır. Herkesin kaderi, Leyla'nın Pınar olduğundan şüphelenmeye başlayan Kürşat'ın ne yapacağına bağlıdır... Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 19. Bölüm - Haklısın Sen (19 Şubat Cuma) 00:40
Eve Dönüş 19. Bölüm - Haklısın Sen (19 Şubat Cuma) 844 izlenme - 1 yıl önce 19 Şubat Perşembe 2016 - Sen haklısın - Eve Dönüş 19. Bölüm Leyla'nın ölü bildiği annesi Şayan yıllar sonra geri gelir. Canan'ı yaralayarak, suçu Leyla'nın üstüne atar. Hastanede ellerini kelepçeli görünce çılgına dönen Leyla, olay gecesini hastalığı yüzünden hatırlayamamaktadır. Hapse gönderilen Leyla yıkılır. Nalan, Leyla'nın kendine gelebilmesi için Yusuf'tan Elif'i bulup, getirmesini ister. Canan'ı terk eden Kürşat, Elif'le birlikte bir otele yerleşir. Kürşat, Elif'le birlikte olduğunu unutur ve kendini alkole verir. Elif babasını yerde baygın yattığını görünce öldüğünü zanneder, oteli ayağa kaldırır. Kürşat'ın alkolle baş edemeyip, Elif'in hayatını tehlikeye attığını gören İpek ise, Elif'in Leyla ile kalması için bir hamle yapar fakat Leyla hapistedir ve Elif mahkeme kararıyla sosyal hizmetlere verilir. Şayan'ın müdahalesiyle Elif kötü şartlardaki bir yere gönderilir. Leyla'yı hapiste, Elif'i yetimhanede zor günler beklemektedir. Yusuf, Leyla'yı ve Elif'i kaçırmaya karar verir ama Şayan'ın yaptığı hain planı hesaba katamaz. Eve Dönüş Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 18. Bölüm - Canan'ı Terk Etti, Kürşat! (12 Şubat Perşembe) 01:29
Eve Dönüş 18. Bölüm - Canan'ı Terk Etti, Kürşat! (12 Şubat Perşembe) 861 izlenme - 1 yıl önce 12 Şubat Çarşamba 2016 - Kürşat, Canan'ı terk etti! - Eve Dönüş 18. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 15. Bölüm: Kolay Çıktın Sen de! 02:19
Eve Dönüş 15. Bölüm: Kolay Çıktın Sen de! 876 izlenme - 1 yıl önce Sen de kolay çıktın! - Eve Dönüş 15. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Canan'a İşkence Yapılıyor!: Eve Dönüş 13. Bölüm 03:56
Canan'a İşkence Yapılıyor!: Eve Dönüş 13. Bölüm 865 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 13. Bölüm - Canan'a işkence yapılıyor! Eve Dönüş 14. Bölüm 13 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dilşad - Melli Melli 06:01
Dilşad - Melli Melli 1.683 izlenme - 5 yıl önce
Babam Gelmeyecek mi? - Eve Dönüş 12. Bölüm 02:14
Babam Gelmeyecek mi? - Eve Dönüş 12. Bölüm 826 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 12. Bölüm - Babam gelmeyecek mi? Eve Dönüş 13. Bölüm 6 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tahsin Dilşad Cavres  Firatfm 04:57
Tahsin Dilşad Cavres Firatfm 1.594 izlenme - 5 yıl önce Dinle süper parca
Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) - Koruyamadım Kızımı! (11 Mart Cuma) 02:22
Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) - Koruyamadım Kızımı! (11 Mart Cuma) 630 izlenme - 1 yıl önce 11 Mart Cuma 2016 - Kızımı koruyamadım!: Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) Sonunda kızına kavuşacağı için çok mutlu olan Leyla (Pınar), yurtta Elif'i bulamayınca deliye döner. Elif'in yurttan kaçtığını söyleyen Düdüklü, diğer çocukların gerçekleri söylemesine engel olur. Elif'in ortadan kaybolmasıyla Düdüklü tutuklanır. Yaşadığı üzüntü Leyla'nın sağlığını etkiler, bayılma nöbetleri sıklaşmaya başlar. Leyla'ya kızını bulacağına dair söz veren Yusuf, deli gibi her yerde Elif'i ararken; Canan ise Elif'i yurt dışına gönderip ondan sonsuza dek kurtulmayı planlamaktadır. Her şey Canan'ın istediği gibi giderken, Yusuf, Elif'le ilgili bir ipucuna ulaşır. Herkesin kaderi, Leyla'nın Pınar olduğundan şüphelenmeye başlayan Kürşat'ın ne yapacağına bağlıdır... Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) - Öldü Aras! (11 Mart Cuma) 02:06
Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) - Öldü Aras! (11 Mart Cuma) 590 izlenme - 1 yıl önce 11 Mart Cuma 2016 - Aras öldü!: Eve Dönüş 22. Bölüm (Final) Sonunda kızına kavuşacağı için çok mutlu olan Leyla (Pınar), yurtta Elif'i bulamayınca deliye döner. Elif'in yurttan kaçtığını söyleyen Düdüklü, diğer çocukların gerçekleri söylemesine engel olur. Elif'in ortadan kaybolmasıyla Düdüklü tutuklanır. Yaşadığı üzüntü Leyla'nın sağlığını etkiler, bayılma nöbetleri sıklaşmaya başlar. Leyla'ya kızını bulacağına dair söz veren Yusuf, deli gibi her yerde Elif'i ararken; Canan ise Elif'i yurt dışına gönderip ondan sonsuza dek kurtulmayı planlamaktadır. Her şey Canan'ın istediği gibi giderken, Yusuf, Elif'le ilgili bir ipucuna ulaşır. Herkesin kaderi, Leyla'nın Pınar olduğundan şüphelenmeye başlayan Kürşat'ın ne yapacağına bağlıdır... Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 15. Bölüm: Ne Yaptık Biz? 02:46
Eve Dönüş 15. Bölüm: Ne Yaptık Biz? 582 izlenme - 1 yıl önce Biz ne yaptık? - Eve Dönüş 15. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş  20. Bölüm Fragmanı (26 Şubat Cuma) 00:30
Eve Dönüş 20. Bölüm Fragmanı (26 Şubat Cuma) 540 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 20. Bölümüyle 26 Şubat 2016 Cuma Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında. Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Peki ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak! Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını Yalçın Şen'in, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı'nın üstlendiği "Eve Dönüş" güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile WediaCorp lisansı altında sizlerle buluşuyor. Eve Dönüş Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 22. Bölüm Fragmanı Final (11 Mart Cuma) 00:30
Eve Dönüş 22. Bölüm Fragmanı Final (11 Mart Cuma) 506 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 22. Bölümüyle 11 Mart 2016 Cuma Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında. Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Peki ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak! Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını Yalçın Şen'in, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı'nın üstlendiği "Eve Dönüş" güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile WediaCorp lisansı altında sizlerle buluşuyor. Eve Dönüş Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dilşad - Kevok 05:56
Dilşad - Kevok 1.114 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye - 04:58
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye - 2.086 izlenme - 7 yıl önce
Eve Dönüş 17. Bölüm: Elif'in Sürprizi (3 Şubat Çarşamba) 03:35
Eve Dönüş 17. Bölüm: Elif'in Sürprizi (3 Şubat Çarşamba) 529 izlenme - 1 yıl önce 3 Şubat Çarşamba 2016 - Elif'in sürprizi - Eve Dönüş 17. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Fragmanı (Final) (11 Mart Cuma) 00:30
Eve Dönüş 22. Bölüm 2. Fragmanı (Final) (11 Mart Cuma) 481 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 22. Bölümüyle 11 Mart 2016 Cuma Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında. Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Peki ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak! Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını Yalçın Şen'in, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı'nın üstlendiği "Eve Dönüş" güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile WediaCorp lisansı altında sizlerle buluşuyor. Eve Dönüş Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 19. Bölüm - İzin Verme Baba Gitmeme Lütfen! (19 Şubat Cuma) 02:34
Eve Dönüş 19. Bölüm - İzin Verme Baba Gitmeme Lütfen! (19 Şubat Cuma) 485 izlenme - 1 yıl önce 19 Şubat Perşembe 2016 - Baba gitmeme izin verme lütfen! - Eve Dönüş 19. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş  21. Bölüm Fragmanı (4 Mart Cuma) 00:30
Eve Dönüş 21. Bölüm Fragmanı (4 Mart Cuma) 446 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 21. Bölümüyle 04 Mart 2016 Cuma Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında. Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Peki ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak! Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını Yalçın Şen'in, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı'nın üstlendiği "Eve Dönüş" güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile WediaCorp lisansı altında YouTube'da sizlerle buluşuyor. Eve Dönüş Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Canan Teyze Kurtar Beni!: Eve Dönüş 13. Bölüm 02:06
Canan Teyze Kurtar Beni!: Eve Dönüş 13. Bölüm 483 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 13. Bölüm - Canan Teyze kurtar beni! Eve Dönüş 14. Bölüm 13 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 15. Bölüm: Geri Döndü Oflaz 07:05
Eve Dönüş 15. Bölüm: Geri Döndü Oflaz 463 izlenme - 1 yıl önce Oflaz geri döndü - Eve Dönüş 15. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 19. Bölüm - Annesi ve Leyla Karşı Karşıya (19 Şubat Cuma) 02:47
Eve Dönüş 19. Bölüm - Annesi ve Leyla Karşı Karşıya (19 Şubat Cuma) 424 izlenme - 1 yıl önce 19 Şubat Perşembe 2016 - Leyla ve annesi karşı karşıya - Eve Dönüş 19. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek (TRT Arşivi) 05:04
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek (TRT Arşivi) 30 izlenme - 4 hafta önce Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek (TRT Arşivi) Şarkı sözleri Dilşad olacak diye kaç yıl avuttu felek Saçıma karlar yağmış boşuna yaz beklemek Ne bülbül dile geldi ne de açtı bir çiçek Saçıma karlar yağmış boşuna yaz beklemek
Elif'i Tehdit Ediyor, Canan: Eve Dönüş 17. Bölüm (3 Şubat Çarşamba) 03:10
Elif'i Tehdit Ediyor, Canan: Eve Dönüş 17. Bölüm (3 Şubat Çarşamba) 413 izlenme - 1 yıl önce 3 Şubat Çarşamba 2016 - Canan, Elif'i tehdit ediyor - Eve Dönüş 17. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Öldürmemi mi İstiyorsun? - Eve Dönüş 12. Bölüm 02:25
Öldürmemi mi İstiyorsun? - Eve Dönüş 12. Bölüm 442 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 12. Bölüm - Öldürmemi mi istiyorsun? Eve Dönüş 13. Bölüm 6 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 18. Bölüm - Katili O Abimin! (12 Şubat Perşembe) 03:26
Eve Dönüş 18. Bölüm - Katili O Abimin! (12 Şubat Perşembe) 394 izlenme - 1 yıl önce 12 Şubat Çarşamba 2016 - Abimin katili o! - Eve Dönüş 18. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dilşad Olacak Diye 05:08
Dilşad Olacak Diye 1.787 izlenme - 8 yıl önce zeki müren yorumuyla muhteşem bir eser..
Eve Dönüş 21. Bölüm - Yaşamayı Hak Etmiyor Senin Gibi Kalpsiz Biri! (4 Mart Cuma) 03:06
Eve Dönüş 21. Bölüm - Yaşamayı Hak Etmiyor Senin Gibi Kalpsiz Biri! (4 Mart Cuma) 373 izlenme - 1 yıl önce 04 Mart Cuma 2016 - Senin gibi kalpsiz biri yaşamayı hak etmiyor! - Eve Dönüş 21. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kimse Yok mu? - Eve Dönüş 12. Bölüm 04:44
Kimse Yok mu? - Eve Dönüş 12. Bölüm 425 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 12. Bölüm - Kimse yok mu? Eve Dönüş 13. Bölüm 6 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Canan Kurtuldu: Eve Dönüş 13. Bölüm 05:49
Canan Kurtuldu: Eve Dönüş 13. Bölüm 394 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 13. Bölüm - Canan kurtuldu Eve Dönüş 14. Bölüm 13 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 20. Bölüm - Leyla'yı Kurtarıyor, Yusuf (26 Şubat Cuma) 02:05
Eve Dönüş 20. Bölüm - Leyla'yı Kurtarıyor, Yusuf (26 Şubat Cuma) 346 izlenme - 1 yıl önce 26 Şubat Perşembe 2016 - Yusuf, Leyla'yı kurtarıyor - Eve Dönüş 20. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bırakmayacağım Seni!: Eve Dönüş 14. Bölüm 04:30
Bırakmayacağım Seni!: Eve Dönüş 14. Bölüm 378 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 14. Bölüm - Bırakmayacağım seni! Eve Dönüş 15. Bölüm 20 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 10. Bölüm - Yusuf kurtulacak mı? 09:56
Eve Dönüş 10. Bölüm - Yusuf kurtulacak mı? 366 izlenme - 1 yıl önce Yusuf kurtulacak mı? - Eve Dönüş 10. Bölüm "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 16. Bölüm: Senin Baban Vedat! 03:32
Eve Dönüş 16. Bölüm: Senin Baban Vedat! 333 izlenme - 1 yıl önce Vedat senin baban! - Eve Dönüş 16. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş  19. Bölüm 2. Fragmanı (19 Şubat Cuma) 00:29
Eve Dönüş 19. Bölüm 2. Fragmanı (19 Şubat Cuma) 314 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 19. Bölümüyle 19 Şubat 2016 Cuma Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında. 2016 Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Peki ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak! Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını Yalçın Şen'in, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı'nın üstlendiği "Eve Dönüş" güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile WediaCorp lisansı altında YouTube'da sizlerle buluşuyor. Eve Dönüş Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 20. Bölüm - Gerçekleri Anlatacak mı Elif? (26 Şubat Cuma) 01:36
Eve Dönüş 20. Bölüm - Gerçekleri Anlatacak mı Elif? (26 Şubat Cuma) 299 izlenme - 1 yıl önce 26 Şubat Cuma 2016 - Elif gerçekleri anlatacak mı? - Eve Dönüş 20. Bölüm Leyla'nın ölü bildiği annesi Şayan yıllar sonra geri gelir. Canan'ı yaralayarak, suçu Leyla'nın üstüne atar. Hastanede ellerini kelepçeli görünce çılgına dönen Leyla, olay gecesini hastalığı yüzünden hatırlayamamaktadır. Hapse gönderilen Leyla yıkılır. Nalan, Leyla'nın kendine gelebilmesi için Yusuf'tan Elif'i bulup, getirmesini ister. Canan'ı terk eden Kürşat, Elif'le birlikte bir otele yerleşir. Kürşat, Elif'le birlikte olduğunu unutur ve kendini alkole verir. Elif babasını yerde baygın yattığını görünce öldüğünü zanneder, oteli ayağa kaldırır. Kürşat'ın alkolle baş edemeyip, Elif'in hayatını tehlikeye attığını gören İpek ise, Elif'in Leyla ile kalması için bir hamle yapar fakat Leyla hapistedir ve Elif mahkeme kararıyla sosyal hizmetlere verilir. Şayan'ın müdahalesiyle Elif kötü şartlardaki bir yere gönderilir. Leyla'yı hapiste, Elif'i yetimhanede zor günler beklemektedir. Yusuf, Leyla'yı ve Elif'i kaçırmaya karar verir ama Şayan'ın yaptığı hain planı hesaba katamaz. Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 19. Bölüm Fragmanı (19 Şubat Cuma) 00:31
Eve Dönüş 19. Bölüm Fragmanı (19 Şubat Cuma) 302 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 19. Bölümüyle 19 Şubat 2016 Cuma Akşamı Saat 20:00'da ATV Ekranlarında. 2016 Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Peki ya her şeyinizi kaybederseniz? Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak! Ahmet Saatçioğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını Yalçın Şen'in, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı'nın üstlendiği "Eve Dönüş" güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile WediaCorp lisansı altında YouTube'da sizlerle buluşuyor. Eve Dönüş Her Cuma Akşamları Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bütün Borç Benim Üstüme Kalacak!: Eve Dönüş 14. Bölüm 04:04
Bütün Borç Benim Üstüme Kalacak!: Eve Dönüş 14. Bölüm 314 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 14. Bölüm - Bütün borç benim üstüme kalacak! Eve Dönüş 15. Bölüm 20 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 21. Bölüm - Hapisten Çıkıyor Leyla (4 Mart Cuma) 01:48
Eve Dönüş 21. Bölüm - Hapisten Çıkıyor Leyla (4 Mart Cuma) 259 izlenme - 1 yıl önce 04 Mart Cuma 2016 - Leyla hapisten çıkıyor - Eve Dönüş 21. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 17. Bölüm: Nerdesin Pınar? (3 Şubat Çarşamba) 03:21
Eve Dönüş 17. Bölüm: Nerdesin Pınar? (3 Şubat Çarşamba) 276 izlenme - 1 yıl önce 3 Şubat Çarşamba 2016 - Elif'in sürprizi - Eve Dönüş 17. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kürşat Tuzağa Düştü!: Eve Dönüş 14. Bölüm 03:30
Kürşat Tuzağa Düştü!: Eve Dönüş 14. Bölüm 284 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 14. Bölüm - Kürşat tuzağa düştü! Eve Dönüş 15. Bölüm 20 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 20. Bölüm - Boşanalım! (26 Şubat Cuma) 02:03
Eve Dönüş 20. Bölüm - Boşanalım! (26 Şubat Cuma) 251 izlenme - 1 yıl önce 26 Şubat Perşembe 2016 - Boşanalım! - Eve Dönüş 20. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 20. Bölüm - Umut Ver Bana Biraz.. (26 Şubat Cuma) 01:27
Eve Dönüş 20. Bölüm - Umut Ver Bana Biraz.. (26 Şubat Cuma) 250 izlenme - 1 yıl önce 26 Şubat Perşembe 2016 - Bana biraz umut ver... - Eve Dönüş 20. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 19. Bölüm - Hapse Giriyor Leyla! (19 Şubat Cuma) 03:14
Eve Dönüş 19. Bölüm - Hapse Giriyor Leyla! (19 Şubat Cuma) 248 izlenme - 1 yıl önce 19 Şubat Perşembe 2016 - Leyla hapse giriyor! - Eve Dönüş 19. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 21. Bölüm - Evlen Benimle, Leyla... (4 Mart Cuma) 01:50
Eve Dönüş 21. Bölüm - Evlen Benimle, Leyla... (4 Mart Cuma) 232 izlenme - 1 yıl önce 04 Mart Cuma 2016 - Leyla, evlen benimle... - Eve Dönüş 21. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV'de. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Evin Hanımı Benim! - Eve Dönüş 12. Bölüm 04:42
Bu Evin Hanımı Benim! - Eve Dönüş 12. Bölüm 252 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 12. Bölüm - Bu evin hanımı benim! Eve Dönüş 13. Bölüm 6 Ocak 2016 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 16. Bölüm: Canan'ı Seçti, Elif! 03:43
Eve Dönüş 16. Bölüm: Canan'ı Seçti, Elif! 227 izlenme - 1 yıl önce Elif, Canan'ı seçti! - Eve Dönüş 16. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 16. Bölüm: Yanındayken Mutluyum Senin! 02:59
Eve Dönüş 16. Bölüm: Yanındayken Mutluyum Senin! 206 izlenme - 1 yıl önce Senin yanındayken mutluyum! - Eve Dönüş 16. Bölüm Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 15. Bölüm - Hiç Sevmedim Bu Kadını! 01:05
Eve Dönüş 15. Bölüm - Hiç Sevmedim Bu Kadını! 198 izlenme - 1 yıl önce Bu kadını hiç sevmedim! - Eve Dönüş 15. Bölüm Oflaz'ın arabasının patlamasından sonra Canan'ın üstünden büyük bir yük kalkar. Oflaz'la birlikte Kürşat'ın itiraf kayıtları da yok olmuştur. Canan ve Kürşat, geriye kalan son tehdit olan İpek'in elindeki itiraf bandını da bulup yok etmenin peşine düşerler. Kürşat'ın maddi sorunlar yaşadığını gören Cavidan da, Leyla'dan para koparmak için aynı şeyin peşindedir. Yusuf Leyla'nın kendisiyle paylaşmadığı sırrından dolayı ona olan güvenini kaybetmek üzeredir. Genç kadın Yusuf'a her şeyi açıklamaya karar verse de beklenmedik birinden gelen sürpriz bir mesajla her şey değişir. Canan yeni planını uygulayıp Elif'le arasını düzeltirken, işkenceci doktorun da desteğiyle Leyla'nın kötü biri olduğuna dair küçük kızın kafasını karıştırmayı başarır. Leyla, Elif'ten uzak durduğu her an kahrolmaktadır. Yusuf, Leyla'yı her şeyin düzeleceğine dair teselli eder. Leyla bir yandan karışık duygularıyla mücadele ederken, Yusuf'tan öğrendiği sürpriz bir haberle alt üst olur. Duyduklarından sonra Leyla, artık neye ve kime inanacağına karar veremeyecek bir hale gelir... Eve Dönüş Her Çarşamba Akşamı Saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elif gerçekleri anlatacak mı? Eve Dönüş 11. Bölüm 03:44
Elif gerçekleri anlatacak mı? Eve Dönüş 11. Bölüm 186 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 11. Bölüm - Elif gerçekleri anlatacak mı? Eve Dönüş 12. Bölüm 30 Aralık 2015 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 9. Bölüm - Sular durulmuyor 07:20
Eve Dönüş 9. Bölüm - Sular durulmuyor 167 izlenme - 1 yıl önce Sular durulmuyor - Eve Dönüş 9. Bölüm "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eve Dönüş 8. Bölüm - Dengeler değişiyor! 07:12
Eve Dönüş 8. Bölüm - Dengeler değişiyor! 134 izlenme - 1 yıl önce Dengeler değişiyor! - Eve Dönüş 8. Bölüm "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye 02:50
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye 267 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Özdemir
Efsane Müftü Okuyor-Dilşad Olacak Diye 04:11
Efsane Müftü Okuyor-Dilşad Olacak Diye 455 izlenme - 7 yıl önce üstad avni anıl'ın şaheserini değerli sanatçı ve din adamı adnan zeki bıyık popstar müftü icra ediyor...makam hicaz.. dilşad olacak diye kaç yıl avuttu felek
Bunu sana çok kötü ödetirim! - Eve Dönüş 11. Bölüm 01:03
Bunu sana çok kötü ödetirim! - Eve Dönüş 11. Bölüm 141 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 11. Bölüm - Bunu sana çok kötü ödetirim! Eve Dönüş 12. Bölüm 30 Aralık 2015 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dilşad Ayzıt Haydın Alexandır Agnev Tabloları Amapola 02:18
Dilşad Ayzıt Haydın Alexandır Agnev Tabloları Amapola 266 izlenme - 6 yıl önce los indios tabajaras'ın eşsiz müziği - ce-sa videoları
Dilşad - Şivan 07:01
Dilşad - Şivan 247 izlenme - 5 yıl önce
Geberteceğim seni! - Eve Dönüş 11. Bölüm 01:03
Geberteceğim seni! - Eve Dönüş 11. Bölüm 122 izlenme - 1 yıl önce Eve Dönüş 11. Bölüm - Geberteceğim seni! Eve Dönüş 12. Bölüm 30 Aralık 2015 çarşamba günü saat 20:00'da ATV ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zara - Dilşad Olacak Diye 04:51
Zara - Dilşad Olacak Diye 36 izlenme - 5 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Dilşad olacak diye kaç yıl avuttu felek Saçıma karlar yağmış boşuna yaz beklemek Ne bülbül dile geldi ne de açtı bir çiçek Saçıma karlar yağmış boşuna yaz beklemek
Dilşad - Koçerwar 04:09
Dilşad - Koçerwar 200 izlenme - 5 yıl önce
Dilşad Olacak Diye 04:51
Dilşad Olacak Diye 161 izlenme - 6 yıl önce
A. Aslan - Dilşad Olacak Diye 04:31
A. Aslan - Dilşad Olacak Diye 226 izlenme - 5 yıl önce
Adnan Zeki Bıyık - Dilşad Olacak 04:09
Adnan Zeki Bıyık - Dilşad Olacak 199 izlenme - 4 yıl önce Avni Anıl'ın Hicaz Şarkısını Sıradışı Müftü Adnan Zeki Bıyık Okuyor dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek
Beyaz Show 22.mart 2013 Fragmanı 00:52
Beyaz Show 22.mart 2013 Fragmanı 254 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show 22.Mart 2013 Tanıtım Fragmanı Niran Ünsal, Gürkan Uygun, Dilşad Çelebi, Carlos Martin, Pinhani ve Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı, bu Cuma "Beyaz Show"da!
Dilşad - Czardas (Çardaş) 04:35
Dilşad - Czardas (Çardaş) 154 izlenme - 5 yıl önce
Dilşad - Soran  Bahdinan 08:50
Dilşad - Soran Bahdinan 150 izlenme - 5 yıl önce
Adnan Zeki Bıyık - Dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek 04:12
Adnan Zeki Bıyık - Dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek 91 izlenme - 2 yıl önce Dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek-Adnan Zeki Bıyık Avni Anıl'ın muhteşem eserini sayın hocamız Adnan Zeki Bey Seslendiriyor Şarkı Sözleri (lyrics): Dilşad olacak diye kaç yıl avuttu felek Saçıma karlar yağmış boşuna yaz beklemek Ne bülbül dile geldi ne de açtı bir çiçek Saçıma karlar yağmış boşuna yaz beklemek
Dilşad - Vehin (Vaheen) 04:28
Dilşad - Vehin (Vaheen) 99 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye 05:17
Zeki Müren - Dilşad Olacak Diye 59 izlenme - 2 yıl önce Yıllar geçtikçe , değerini daha çok anladığımız, daha çok özlediğimiz, dağları bile delebilecek kadar gür sesiyle Sanat Güneşimizi daha çok anar olduk. Şarkılara söz ve ruhunu katarak söylemesi, birde o mükemmel sesini bir arada bulunduran nadir sanatçılardan biriydi. Bir kez daha saygıyla önünde eğiliyoruz...