Hoşgeldiniz!

Dj Army Şarkıları

DJ ARMY KİMDİR?

Dj Army

Geçmişte müzik sadece sahnelerde yapılırdı. Sonra radyo ve televizyonlar çıktı. Fakat bu da son nokta olmadı. İnternetin hayatımıza girdiği son yıllarda artık müzik internette dinlenmektedir. Youtube gibi video siteleri de kendi fenomenlerini çıkarmaktadır. İşte onlardan biridir sanatçımız. Müzik piyasasına internet vasıtasıyla giren sıra dışı bir yıldız oldu. Dj army 1994 yılında Marmara’nın kozmopolit kenti Kocaeli’de doğdu. Gerçek ismi Armağan Oruç’tur. İlkokul yıllarında başlayan müzik zevki, lise yıllarında pekişir. İnternetin de her geçen gün hayatımızdaki ağırlığının hissedildiği yıllarda sanatçı reformasyon diyebileceğimiz bilinen parçaların yeniden seslendirilip yorumlanması işine başlar.

Daha on beş yaşında ses getiren ve çok beğenilen işlere imza atar. 2009 yılında başladığı bu faaliyetleri ile yetinmeyip her geçen sanatının üstüne yeni bir şeyler koyan sanatçı 2012 yılında yapılan bir ankette gelecek vaat eden DJ seçilir. Bu haklı bir unvandır zira çalışmaları her geçen gün Youtube kanalında artan bir sayıyla dinlenmektedir. Dj army şarkıları top ondadır artık. Dj army müzikleri sadece yeniden yorumdan ibaret değildir, adeta farklı bir ruh katarak formunu değiştirmektir. dj army play ile takipçi sayısını artırır, dj army immortial ile zirveye çıkar. dj army varsa şekerin patlayalım şekerim ile her yaş grubundan izleyicinin ilgisini çekmeyi başarır. dj army titanium adlı başka bir fenomen parçası ile listeleri zorlar. Bunun neticesinde dj army dinle tagı internet ortamlarında en çok arana seçeneklerin başında yer alır.

 

Tüm bu çalışmalar onu dünyanın gündemine yerleştirir. 2012 yılında 40 milyon izleyici sayısına ulaşarak bu sahadaki rekorun Türkiye’deki sahibi olur. Özgüveni ve felsefi duruşu ile çalışmalarına hız kesmeden devam eder. Dj army bass time ile dinleyicilerini coşturur. Tüm kafeteryalarda ve eğlence merkezlerinde çalınır. Televizyondan bağımsız kendi yolundan ve duruşundan taviz vermeden ilerleyen dj army no trip ile bu başarının tesadüf olmadığını gösterir. Dj army speedy ile 40 milyon takipçiyi nasıl peşinden sürüklediğin adeta kanıtlamış gibidir. Açık ara Türkiye’nin en çok takip edilen Dj’si olmaktadır.