Hoşgeldiniz!

Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 908.885 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 542.033 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
İbrahim Zengin ve Duygu Akdeniz ile Elseve Mucizevi Yağ Uygulaması 01:42
İbrahim Zengin ve Duygu Akdeniz ile Elseve Mucizevi Yağ Uygulaması 260.306 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Moda Haftası'nda defile öncesi L'Oréal Paris Saç Uzmanı İbrahim Zengin ve Duygu Akdeniz'leydik!
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 03:05
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 290.952 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane 3 filmi kamera arkası görüntüleri. Çılgın Dersane serisinin 3. filmi Çılgın Dersane 3, 17 Ocak'ta Sinemalarda. Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası, Çılgın Dersane kamera arkası, çılgın dersane müziği.
Duygu Köseoğlu - Suç Ortağım (ft Eylül ) 03:08
Duygu Köseoğlu - Suç Ortağım (ft Eylül ) 21.000 izlenme - 6 ay önce arabesk rapten sonra taylor sifvite rakip olmaya aday kızımızı canı gönülden alkışlıyorum.
Aşka Dair Sevgiye Dair Ne Varsa.. 03:47
Aşka Dair Sevgiye Dair Ne Varsa.. 339.893 izlenme - 10 yıl önce sizler için hazırlanmış bu video klip beğeninize sunuyoruz.
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 02:34
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 69.027 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk ekranlarında Mesut Yar'ın konuğu olan Duygu Çetinkaya, 'selfie' fotoğrafları ile ilgili eleştirisi sonrasında alay konusu oldu Çılgın Dershane filmlerinde rol alan ve Survivor yarışması ile tanınan Duygu Çetinkaya Cnn Türk'te yayınlanan "Burada Laf Çok" programında Mesut Yar'la girdiği iddiayı kaybetti. "BENİM ÖYLE POZUM YOK" Cnn Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programın konuğu olan oyuncu Duygu Çetinkaya, 'Selfie' pozu ile ilgili 'Selfie çekilirken bir de şöyle bir şey var', 'dudakları çıkartıyorlar böyle, benim hiç öyle bir pozum yok' dedi. Mesut Yar'ın 'Hiç mi yok' sorusuna, 'Hiç yok, bulamazsınız' diyerek cevap verdi. MESUT YAR O FOTOĞRAFLARI DEŞİFRE ETTİ Programın ilerleyen saatlerinde Mesut Yar, Duygu Çetinkaya'nın instagram hesabından fotografları yayınlayınca, stüdyoda espri konusu oldu.
Özgür Kurum - Senden Baska 04:19
Özgür Kurum - Senden Baska 216.213 izlenme - 10 yıl önce özgür kurum - senden baska
Şehit Haberlerini Verirken Dayanamayan Spiker 02:17
Şehit Haberlerini Verirken Dayanamayan Spiker 3.921 izlenme - 3 ay önce Mersin'de yayın yapan yerel Kanal 33 televizyonun sunucusu Duygu Canova, 'Güne Bakış' programında Zeytin Dalı Harekatı sırasında Afrin'deki 8 şehidin haberini verirken oldukça duygulanır.. Böyle güzel insanlar içini belli ediyor. İzliyoruz efendim.
 Memelerimi Aldırdım 08:10
Memelerimi Aldırdım 11.206 izlenme - 7 ay önce Meme ameliyatımın ardından bir çoÄŸunuzdan ameliyat sürecini anlatmamı istemiÅŸtiniz. Bu videomda ameliyat olmaya nasıl karar verdiÄŸimi, doktorumu nasıl seçtiÄŸimi, ameliyat öncesinde ve sonrasında yaÅŸadıklarımı, deÄŸiÅŸimleri olabildiÄŸince açık bir ÅŸekilde anlattım. Doktorumun Instagram adresi
Genç Fenomen Kendisine Asılan Mehmet Ali Erbil’i İfşa Etti 00:45
Genç Fenomen Kendisine Asılan Mehmet Ali Erbil’i İfşa Etti 6.363 izlenme - 6 ay önce Çektiği makyaj videoları ile fenomen olan Duygu Özaslan, Mehmet Ali Erbil'in kendisine yolladığı mesajı sosyal medyadan ifşa etti.
Hadi Beni Öldür Beni Unut Hadi Beni Göm Yalnızlıga 01:53
Hadi Beni Öldür Beni Unut Hadi Beni Göm Yalnızlıga 167.124 izlenme - 11 yıl önce Hadi Beni Öldür Beni Unut Hadi Beni Göm Yalnızlıga
Beymen Club İle Renkli Bir Gün 02:41
Beymen Club İle Renkli Bir Gün 49.349 izlenme - 4 yıl önce Model, oyuncu Duygu Akdeniz ve eşi show direktörü Uğurhan Akdeniz’in bir gününe blank mag’in gözünden tanık olduk!
Damar Rap Sevenler İcin Dinleyin İzleyin 02:18
Damar Rap Sevenler İcin Dinleyin İzleyin 117.014 izlenme - 9 yıl önce damar rap sevenler icin dinleyin izleyin askasevdali.net farkıyla sunar :-)
Güven Baran & Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 04:46
Güven Baran & Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 92.662 izlenme - 7 yıl önce by sefer
Hayatında İlk Defa Ezan Duyan Kadının Ruh Hali 04:01
Hayatında İlk Defa Ezan Duyan Kadının Ruh Hali 7.718 izlenme - 10 ay önce ilk defa ezan duyan Brezilya'lı kadın "O kadar büyüleyici bir manzara ve ses ki; karşısında kendimi tamamen güçsüz ve çaresiz hissettim" demiş.
Titaniğin Unutulmaz Şarkısı .! 04:28
Titaniğin Unutulmaz Şarkısı .! 139.690 izlenme - 10 yıl önce titanik ğin efsane şarkısı
Hüzün - Mustafa Seykan Duygu Seli 03:35
Hüzün - Mustafa Seykan Duygu Seli 62.971 izlenme - 6 yıl önce Hüzün - Mustafa Seykan (Duygu Seli) 2012 Çalışmalar DAHA FAZLASI İÇİN: https://www.facebook.com/mustafaseykan VE FAN SAYFASI: https://www.facebook.com/Seykan43
CNN Türk'ün Yaptığı Küçük, Tatlı Zamlar Haberi 00:13
CNN Türk'ün Yaptığı Küçük, Tatlı Zamlar Haberi 3.708 izlenme - 5 ay önce Türkiye 2017 yılında elektirikten benzine, gıdadan ulaşıma, MTV'den ÖTV'ye kadar farklı alanlarda birçok zam haberi alırken 1 Ocak 2018 itibarıyla elektrik, su, köprü-otoyol ücretleri, vergi, ceza ve harçlara değerleme oranı ya da farklı oranlarda zam geldi. 2018'de gelen zamları 'Yeni yıl yeni zamlar' başlığıyla haberleştiren CNN Türk'te anahaber bültenini sunan Duygu Demirdağ, bu haberi "küçük tatlı zamlar" diye servis etti.
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 03:48
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 42.348 izlenme - 4 yıl önce Olayların kanalı Beyaz Tv'de Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkayanın sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının bu haftaki konuğu Niran Ünsal ile Sunucu Duygu Çetinkaya'nın bir anda oluşan kavgasına şaşırıp..Ohaa ! Bu kadarda olmaz..Sen sunucusun yahu,gelen misafire yaptığın terbiyesizliğe ben utandım(kendi fikrim) ..Ve Niran Ünsal'ın susmasına rağmen edebsizliğine devam eden, ayıbın biri bin para Duygu Çetinkaya'nın kendisinden yaşça büyük sanatçıya yaptığı olay hareketi ben şahsım adına sindiremeyip son kararı siz değerli halk jürisine bırakıyorum..İyi seyirler efendim...
duygu--hadi beni öldür beni unut hadi beni göm yal 01:54
duygu--hadi beni öldür beni unut hadi beni göm yal 74.207 izlenme - 9 yıl önce
Duygusuz Seks Nasıl Olur? - Kızlara Sorduk 02:50
Duygusuz Seks Nasıl Olur? - Kızlara Sorduk 15.107 izlenme - 2 yıl önce Scorp başlıklarında bugün Headlines olan Duygusuz Seks Nasıl Olur adlı başlığın en popüler paylaşımlarını sizler için derledik
Sagopa Kajmer & Kolera - Duygu Somurgesi 06:15
Sagopa Kajmer & Kolera - Duygu Somurgesi 63.607 izlenme - 10 yıl önce sagopa kajmer & kolera - duygu somurgesi
Duygu Yüklü Bir Şiir Ve Fon Müziği 02:33
Duygu Yüklü Bir Şiir Ve Fon Müziği 47.785 izlenme - 9 yıl önce bu klibi çok hoşlandığım fakat bir türlü ulaşamadığım her zaman yakınından geçerken utanıp bakamadığım bir o kadarda mücadele ettiğim birine yaptım onu tanımadığım halde duygularım ona%ufeff karşı hiç değişmedi hala ilk gördüğüm gün kadar hoşlanıyorum umarım bu bir gün beni farkeder...
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 02:22
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 47.815 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane 3 Oyuncuları sevenlerini serinin yeni filmine davet ediyor. Çılgın Dersane 3 17 Ocak'ta sinemalarda...
Duygu Korosu - Arkadaşım Eşşek 02:45
Duygu Korosu - Arkadaşım Eşşek 33.578 izlenme - 6 yıl önce
Duygu Çuhadar Canlı Yayında Çileden Çıktı 02:48
Duygu Çuhadar Canlı Yayında Çileden Çıktı 5.192 izlenme - 8 ay önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Yalnız Değilsin' programında sunucu Duygu Çuhadar, canlı yayın bağlantısı sırasında sinirlerine hakim olamadı.
Gercek Askın Hikayesi 03:00
Gercek Askın Hikayesi 58.028 izlenme - 9 yıl önce gercek askın hikayesi
Ceylan-Lanet Olsun 04:48
Ceylan-Lanet Olsun 61.385 izlenme - 10 yıl önce ceylanın muhteşem şarkılarından bir tanesi
Anladım Yarim Değilsin 04:24
Anladım Yarim Değilsin 63.876 izlenme - 11 yıl önce DUYGUSAL BİR PARÇA BEĞENİCEKSİNİZ.
Hergün Yapılacak Dersimizin Özellikleri... 04:22
Hergün Yapılacak Dersimizin Özellikleri... 19.879 izlenme - 2 yıl önce HERGÜN YAPILACAK DERSİMİZİN ÖZELLİKLERİ... HAK DOSTLARIM… SLAYTLARLA YAYINLADIĞIMIZ DERSİNİZİ YAPIN… ZİRA BU DERS, LEDÜN İLMİNİ TAHSİL ETTİREN, DUYGU VE DÜŞÜNCEDE MANEVİ SEVGİ VE SIRLAR ALEMİNE GÖTÜREN GİZLİ İLİM VE GÜÇLERLE BULUŞTURAN, ÇAĞIN ZAHİRİ VE MANEVİ BİLGİLERİNİ HALE ÇEVİREN, ELDE EDİLEN HALLERİN BİLGİLERİYLE BULUŞTURAN, ŞİDDET VE AHLAKİ ÇÖKÜNTÜLERİ YOK EDEN, ŞEVKAT VE SEVGİ KAYNAĞIDIR… BU DERSİ HERGÜN OKUR VE YAPARSANIZ, MANEVİ HAL EĞİTİM KİTAPLARININ SAYFALARINI BİRER BİRER ÇEVİREREK, MANEVİ YÖNDEN OKUMUŞ OLACAK, HER SAYFANIN BİLGİ VE HALİNİ ELDE EDECEKSİNİZ VE ÖNCE KENDİ İÇ ALEMİNİZDEKİ İLMİNİZLE BULUŞACAK, KENDİNİZİ TANIYACAKSINIZ SONRA YARATILAN HERŞEYİN BİR HARF, BİR KELİME OLDUĞUNU VE CİHAN KİTABINI OLUŞTURDUĞUNU ANLAYACAK, HAK’KIN SANATINI, MUAZZAM ESERLERİNİ, MUHTEŞEM İLİM VE GÜZELLİKLERİNİ GÖRECEK, RABBİNİZİ TANIYACAKSINIZ… RABBİNİZİ TANIDIKTAN SONRA, O’NU SEVECEK, TÜM YARATIKLARINA, ŞEVKAT VE MERHAMET GÖSTERECEKSİNİZ… DERSİN SAHİPLERİ TARAFINDAN GÖRECEĞİNİZ GİZLİ, GERÇEK MANEVİ YARDIMLARLA, İÇİNİZDEKİ GURUR, KİBİR, RİYA, HASET VE ŞİDDET GİBİ DUYGULAR YOK OLACAK, İÇKİ VE KUMAR MASALARINDAN KAÇACAKSINIZ… SİLAH, VURGUN, TERÖR VE ZİNAYI BİR ANDA SİLİP ATACAK, ÖNCE KENDİNİZLE SONRA AİLE VE İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ TOPLUMLA BARIŞACAKSINIZ… BU DERSİMİZ MANEVİ BÜYÜK BİR GÜÇLE DESTEKLİDİR… ZAHİRİ AKIL VE İLİM İZAHI MÜMKÜN DEĞİLDİR… SAYDIĞIMIZ BÜTÜN BU GÜZELLİKLERİ ELDE ETMEK İÇİN SADECE DERSİ OKUMANIZ YETERLİ OLACAKTIR… KİTAPLAR İÇİNDE KAYBOLMANIZA, GÜCÜNÜZÜ AŞAN, İBADET VE İYİLİK ALTINDA EZİLMENİZE HİÇ GEREK KALMAYACAKTIR… ZİRA BU DERSİN MANEVİ ASIL SAHİPLERİ, ÖNCE SİZLERİ BİRER MANEVİ EVLAT KABUL EDECEKTİR... DAHA SONRA MANEVİ EĞİTİM VE GÜÇLERİ SAYESİNDE, İHTİYAÇLARINIZA, KABİLİYETLERİNİZE, FITRATLARINIZA VE BU ASRIN ÖZELLİK VE ŞARTLARINA GÖRE SİZLERİ FARKINIZDA OLMADAN EĞİTECEK, HAK ETTİĞİNİZ EN BÜYÜK MANEVİ GÜZELLİKLERLE BULUŞTURACAKTIR… BİNLERCE KARDEŞİMİZ BU GÜZELLİKLER İÇİNDE YAŞIYOR… ONLARLA TANIŞIN, ONLARLA KONUŞUN, HERBİRİ SÖZLERİMİZİ KANITLAYAN, CANLI BİRER BELGE, BİRER DELİL GİBİDİR… BU BİR MANEVİ EĞİTİM OLUP BİREYE YÖNELİKTİR… BİREYİN, DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ EĞİTEN, TOPLUMA FAYDALI, OLGUN HALE GETİREN VE ALLAH’A ULAŞTIRAN BİR HAL İLMİDİR…
Duygu Korosu - Ay 03:55
Duygu Korosu - Ay 25.918 izlenme - 6 yıl önce
Haluk'un Efsanevi Kalp Krizi Şakası (Çocuklar Duymasın) 01:45
Haluk'un Efsanevi Kalp Krizi Şakası (Çocuklar Duymasın) 8.080 izlenme - 12 ay önce Yayınlandığı dönem büyük ses getiren bu dizinin 2003'te ATV'deki zamanlarından efsane bir sahne. İyi seyirler.
Gitme Dur Ne Olur Bırakma Ellerimi 05:31
Gitme Dur Ne Olur Bırakma Ellerimi 40.685 izlenme - 10 yıl önce sevmek iki kelimeyse binlercekez söylüyorum senİ sevİyorum aşk ne videoyla nede söylemekle anlatılır aşk yaşanır yaşanan aşk hayatta bitsede yürekte bitmez seviyorsan sev seviliyorsan kıymey bil seviyorda sevilmiyorsa bekle sevipte terk ediliyorsan unut gitsin seni seviyorum deyipde giden hiç sevmemiştir ki
Duygu İmparatorluğu Fragman 02:20
Duygu İmparatorluğu Fragman 14.199 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da 1936 yılında gerçekten yaşanmış bir olayı anlatıyor.. Çalıştığı evin hanımının kocasıyla cinsel bir deneyim yasayan
Aslı Güngör Kalp Kalbe Karşi Derler Klip 04:13
Aslı Güngör Kalp Kalbe Karşi Derler Klip 82.840 izlenme - 10 yıl önce güzel bİr klİp oldu İzlemenİzİ tafsİye ederİm epey bİr emek verdİm İzleyİn ve sonra görüŞlerİnİzİ lütfen yaziniz tesekkürlerr süper bİr parça
Ölen Balığıyla Öperek Vedalaşan Sevimli Çocuk 00:56
Ölen Balığıyla Öperek Vedalaşan Sevimli Çocuk 14.044 izlenme - 3 yıl önce Ölen Balığıyla Öperek Vedalaşan Sevimli Çocuk Minik çocuğun ölen balığıyla vedalaşma görüntüleri izleyenlere duygusal anlar yaşattı.
Umutsuz Oldugun Bir Anda Sevmek 02:05
Umutsuz Oldugun Bir Anda Sevmek 57.957 izlenme - 9 yıl önce
Duygu Korosu - Müsaadenizle Çocuklar 04:56
Duygu Korosu - Müsaadenizle Çocuklar 23.513 izlenme - 6 yıl önce
Tut Ellerimi Dj-Kral 03:40
Tut Ellerimi Dj-Kral 31.381 izlenme - 10 yıl önce djjjjjjkarlll
Duygu Korosu - Ali Yazar Veli Bozar 03:45
Duygu Korosu - Ali Yazar Veli Bozar 25.641 izlenme - 6 yıl önce
Numan Hadi-Şerefsiz Sevgilim-Damar 05:06
Numan Hadi-Şerefsiz Sevgilim-Damar 69.019 izlenme - 10 yıl önce sevdiğim sende şerefsiz çıkmaaaa
Sinemada Duygunun En Güçlü İfade Biçimi Mimikler 05:22
Sinemada Duygunun En Güçlü İfade Biçimi Mimikler 8.126 izlenme - 2 yıl önce Replikler, ışık, ses, gölgeler ve daha bir sürü şey gibi sinemanın anlatım dilinin en dinamiklerinden birisi olan mimikler. Onlarca replikten daha güçlü ve anlamlı mesajlar verebilen mimiklerin sinemada yer aldığı 5 dakikalık videosunu izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Duygu Sarıgöz & Gonca Finikeli - Sende Severdin 02:53
Duygu Sarıgöz & Gonca Finikeli - Sende Severdin 20.833 izlenme - 7 yıl önce duygu sarıgöz & gonca finikeli - sende severdin
Oğuzhan Koç - Al Ahını - Orjinal Kayıt 04:30
Oğuzhan Koç - Al Ahını - Orjinal Kayıt 56.586 izlenme - 10 yıl önce oğuzhan koç - al ahını - orjinal kayıt
Bilirim Yanmanın Ne  Olduğunu 04:40
Bilirim Yanmanın Ne Olduğunu 33.072 izlenme - 9 yıl önce bilirim yanmanın ne olduğunu
Haluk ve Selami'nin İngilizce ile İmtihanı 06:17
Haluk ve Selami'nin İngilizce ile İmtihanı 4.681 izlenme - 1 yıl önce Haluk İngilizce konuşamadığından içinden saydırıp duruyor... Light Selami Havucun geçmiş zaman ile sorduğu sorulara takmış durumda.
Aç Emojiler 03:08
Aç Emojiler 7.719 izlenme - 1 yıl önce Bir kasa portakal alayım, hem oynarız hem yeriz değil mi? Yalnız beni bilirsiniz, portakala başlarsam, en az bir hafta portakallı oyun yaparım. Portakalın suyunu çıkarmadan bırakmam... :D
Sinan Özen - Hala Seviyorum 04:04
Sinan Özen - Hala Seviyorum 49.705 izlenme - 10 yıl önce sinan özen - hala seviyorum iyi seyirler
Güven Baran-Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 04:41
Güven Baran-Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 29.140 izlenme - 7 yıl önce güven baran-duygu çetinkaya - kıvılcım
Ammar Fragmanı 01:18
Ammar Fragmanı 21.989 izlenme - 4 yıl önce Günahların Bedeli Bazen Çabuk Ödenir... Ammar 2014'te sinemalarda
doğal güzellik duygu yetiş 01:30
doğal güzellik duygu yetiş 26.178 izlenme - 7 yıl önce duygu yetişin güzel görüntüleri sizlerle.
Nefsi Döverek Beden Ve Ruhun Tedavisi... 02:33
Nefsi Döverek Beden Ve Ruhun Tedavisi... 11.333 izlenme - 2 yıl önce NEFSİ DÖVEREK BEDEN VE RUHUN TEDAVİSİ… ZAMAN ZAMAN HAK DOSTLARIMIZ ARZU ETMEDİKLERİ, BEYİNLERİNDEN ATAMADIKLARI, OLUMSUZ DUYGU VE DÜŞÜNCELERDEN NASIL KURTULACAKLARINI SORMUŞLARDIR… ONLARA, BU OLUMSUZ DUYGU VE DÜŞÜNCELERDEN, ÇİRKİN HAL VE HAREKETLERDEN KURTULMALARI İÇİN MANEVİ TEDAVİ ŞEKLİNİ, MANEVİ YÖNTEMLE NEFSİN DÖVÜLMESİNİ ÖNERDİK… VE YÜZLERCE AİLENİN, BİNLERCE DOSTLARINIZIN KORKU, HAYAL, SALDIRGANLIK, HASET, VEFASIZLIK, GURUR, KİBİR, NANKÖRLÜK, İÇKİ, KUMAR GİBİ FELAKETLERDEN KURTULMALARINI SAĞLADIK… SİZLERDE DENEYİN, SÖYLEDİKLERİMİZİN BİR İDDİA DEĞİL GERÇEK OLDUĞUNU GÖRECEK, HAYRETLER İÇİNDE KALACAKSINIZ… NEFSİN DÖVÜLME İŞLEMİ ŞÖYLE YAPILACAKTIR: GÖĞSÜNÜZDEKİ KALBİNİZİ BİR ODA KABUL EDİP, İÇİNDEKİ NEFSİN, NEFRET ETTİĞİNİZ BİR HAYVAN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN VE YÜCE MEVLAMIZIN LAİLAHEİLLALLAH, ALLAH, HÛ, HAY, YÂ HAK, YÂ KAYYÛM, YÂ KAHHÂR İSMİ ŞERİFLERİYLE EN AZ ONBİR KEZ OKUYUP HER OKUYUŞUNUZDA DÜŞÜNEREK NEFSE VURUR GİBİ YAPIN VE DÖVEREK ETKİSİZ HALE GETİRİN… GÖRECEKSİNİZ DAHA YERİNİZDEN KALKMADAN BEYNİNİZDEKİ BÜTÜN OLUMSUZ DUYGU VE DÜŞÜNCELER KAYBOLACAK, YAPTIĞINIZ İŞLEMİN SİZİN İÇİN BU ASRIN EN BÜYÜK TEDAVİ ŞEKLİ OLDUĞUNA ŞAHİT OLACAKSINIZ…
Kısmetse Olur - Ayça'nın eski nişanlısının mesajına, Emre'nin tepkisi! 02:45
Kısmetse Olur - Ayça'nın eski nişanlısının mesajına, Emre'nin tepkisi! 9.231 izlenme - 3 yıl önce Emre bu duruma bakın nasıl tepki verdi! Kanal D'de, yapımını Production House'un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün, finali ile hafta sonu ekrana gelecek olan “Kısmetse Olur” isimli yepyeni yarışması
Yüreğime Sor------------- 01:48
Yüreğime Sor------------- 39.127 izlenme - 11 yıl önce ARKLAR EMEK VERDİM SİZE GÖSTERMEK İSTEDİM UMARIM BEYENİRSİNİZ
Oğuzhan Koç - Giden Günlerim Oldu 05:10
Oğuzhan Koç - Giden Günlerim Oldu 44.140 izlenme - 10 yıl önce oğuzhan koç - giden günlerim oldu
Gül Gazeli Fon Müziği 01:27
Gül Gazeli Fon Müziği 16.705 izlenme - 10 yıl önce gül gazeli fon müziği
Duygu Ulaş-Hadi Beni Öldür 01:58
Duygu Ulaş-Hadi Beni Öldür 28.129 izlenme - 10 yıl önce süper bi Şarkı asıl sahibi soner arıca ama bence duygu ulaş daha güzel söylüyor
dünya salsa Şampİyonu aytunç ve duygu hocalarimiz 02:44
dünya salsa Şampİyonu aytunç ve duygu hocalarimiz 24.730 izlenme - 9 yıl önce dünya salsa Şampİyonu aytunç ve duygu hocalarimiz
Akon 04:22
Akon 19.983 izlenme - 10 yıl önce
Aşk Ve Ölüm 05:08
Aşk Ve Ölüm 34.080 izlenme - 10 yıl önce aşk acısı çeken ayrılan ama bir türlü unutamayan tüm dostlar için söz ve müziğini yaptığım bir şarkım. erol ersoy cesurDemo demolar demolarınız altyapı altyapılar altyapılarınız beste besteler besteleriniz şarkı şarkılar şarkılarınız yapılır yapıyoruz aranjör aranjörlüğü aranjörlüğünüz aranje aranjeler aranjeleriniz aranjeliğinizi aranjörlüğünüzü demolarınızı altyapılarınızı bestelerinizi şarkılarınızı aranjörlüğünüzü stüdyomuzda studyomuzda stüdyolarımızda studyolarımızda cubase microfon mikse
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 00:29
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 7.299 izlenme - 2 yıl önce Daha önce evlilik programında danslarıyla boy gösteren abilerin; reyting uğruna ani bir şekilde duygu değiştirmesi.
Öshqü 01:43
Öshqü 25.801 izlenme - 11 yıl önce sana seviyorum :P:P
Orhan Gencebay - Duygu Karmaşası 02:05
Orhan Gencebay - Duygu Karmaşası 5.355 izlenme - 3 yıl önce Orhan Gencebay'ın film müzikleri albümünden bir parça. Al senin olsun ezgileri yer alıyor içinde.
Gizem & Sinem & Duygu - Minnet Eylemem (O Ses Türkiye Düellolar) 24 Ocak Pazar 03:24
Gizem & Sinem & Duygu - Minnet Eylemem (O Ses Türkiye Düellolar) 24 Ocak Pazar 7.219 izlenme - 2 yıl önce Gizem & Sinem & Duygu - Minnet Eylemem (O Ses Türkiye Düellolar) 24 Ocak Pazar 2016 Duygu Kutlu O Ses Türkiyede yoluna devam ediyor. Şarkı Sözleri: Har içinde biten gonca güle minnet eylemem Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi İblisin talim ettiği yola minnet eylemem Bir acaip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına Rizkimi veren huda dir kula minnet eylemem Oy nesimi, can nesimi ol gani mihman iken Yarın şefaatlarım ahmed-i muhtar iken Cümlenin rızkını veren ol gani settar iken Yeryüzünün halifesi hünkara minnet eylemem
duygu sarıgöz - sebep yokken ayrıldık seninle 02:50
duygu sarıgöz - sebep yokken ayrıldık seninle 19.394 izlenme - 7 yıl önce duygu sarıgöz - sebep yokken ayrıldık seninle
Balım Sana 03:43
Balım Sana 27.762 izlenme - 11 yıl önce SEN ÇOK AMA ÇIK ÖZLEDİM BİTANEM
Metin 2 Şaman Dansımız 00:12
Metin 2 Şaman Dansımız 21.562 izlenme - 9 yıl önce dadlu saman
Costi Si Alberto - Ca La Amsterdam 03:55
Costi Si Alberto - Ca La Amsterdam 36.676 izlenme - 10 yıl önce 2007 nin en çok dinlenen yabancı şarkısı
Dj Ateş Cgs Ft Familia Tokat Kimler Doydu 04:24
Dj Ateş Cgs Ft Familia Tokat Kimler Doydu 20.538 izlenme - 9 yıl önce bhn duyguma doyamadımmmm :(:(
Sansar Can - Miss Duygu - Şerefsiz Aşklar 03:01
Sansar Can - Miss Duygu - Şerefsiz Aşklar 3.793 izlenme - 1 yıl önce Sansar Can - Miss Duygu'nun Türkiye Bayraklı garip rap çalışması ile karşılaştım arkadaşlar gerçekten ilginç bir şarkı ve tutacağa benziyor.
Duygu Kutlu Kız Senin 04:56
Duygu Kutlu Kız Senin 7.992 izlenme - 6 yıl önce
Romantik Erhan & Tepecikli Duygu - Milletin Gözü Kocamın Üstünde (Roman Havası) 03:30
Romantik Erhan & Tepecikli Duygu - Milletin Gözü Kocamın Üstünde (Roman Havası) 6.032 izlenme - 2 yıl önce Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendine İyi Bak - Duyguforum.com 08:25
Kendine İyi Bak - Duyguforum.com 21.611 izlenme - 11 yıl önce http://www.duyguforum.com/ Ömer Köroğlu'nun Söylediği Kendine İyi Bak Şiiri
Sitemim Sanadır - Murat İnce 04:05
Sitemim Sanadır - Murat İnce 15.589 izlenme - 9 yıl önce sitemim sanadır yar...
Dün Gece Resmini Ateşe Attım ! 03:58
Dün Gece Resmini Ateşe Attım ! 28.730 izlenme - 10 yıl önce süper damar İzlemeyen kaybeder,
Baha Yalan Gözlerin (Mucize Nağmeler) 03:50
Baha Yalan Gözlerin (Mucize Nağmeler) 30.610 izlenme - 10 yıl önce baha
Duygu Adamı - Murat İnce - Vatan Sagolsun 05:01
Duygu Adamı - Murat İnce - Vatan Sagolsun 22.040 izlenme - 9 yıl önce duygu,adami,murat,ince,deniz,vatan,sagolsun,ask,nefret,sevgi
Türkçe Dublajlı Makyaj Videosu #2 03:26
Türkçe Dublajlı Makyaj Videosu #2 2.637 izlenme - 11 ay önce Kamusal Mizah ekibinden seslendirmesini Özgür'ün yaptığı, Deniz Bağdaş'tan Türkçe dublajlı bir makyaj videosu izliyoruz efendim.
Murat İnce - Bize Kalan ( Olsun ) Orjinal Klip 04:21
Murat İnce - Bize Kalan ( Olsun ) Orjinal Klip 27.031 izlenme - 9 yıl önce murat İnce - bize kalan ( olsun ) orjinal klip
Ammar Tanıtım Fragmanı 01:18
Ammar Tanıtım Fragmanı 12.584 izlenme - 4 yıl önce Ammar 2014'te Sinemalarda!
Çok Şeker 03:47
Çok Şeker 31.353 izlenme - 10 yıl önce çok seveeksiniz
Metin2 Dans 01:18
Metin2 Dans 13.966 izlenme - 9 yıl önce metin2 taklit yapıyorlar süper birşey kardeşler
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 13.534 izlenme - 4 yıl önce ilki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen çılgın dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. yapımcılığını aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . filmin çekimleri 27 eylül 2013'de antalya'da başladı. filmin yönetmenliğini ise kamil çetin yapıyor. aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan duygu çetinkaya, paşhan yılmazel, okan karacan ve ilkin oğuzhan çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
 Duyguları Alınmış Çocuk Eğlence Parkına Giderse 00:33
Duyguları Alınmış Çocuk Eğlence Parkına Giderse 5.077 izlenme - 4 yıl önce Hakketen Duyguları Alınmış Çok Garip Bakıyo
Offff Damar İştee 01:52
Offff Damar İştee 13.000 izlenme - 10 yıl önce damar parça adama koyuyo yha
Efecan Ft Azat - Sevmek Güzel Bir Duygu 02:24
Efecan Ft Azat - Sevmek Güzel Bir Duygu 9.402 izlenme - 5 yıl önce Efecan Ft Azat - Sevmek Güzel Bir Duygu
Oğuzhan Koç - #benşarkısöylersem Yarışması 00:15
Oğuzhan Koç - #benşarkısöylersem Yarışması 10.511 izlenme - 4 yıl önce Süper Fm Dj'i Duygu Özkan'ın başlattığı #benşarkısöylersem yarışmasında #heraşkbirgünbiter' i en güzel söyleyen dinleyici, Oğuzhan Koç'un ilk konserine davetli!
Aşkı En Güzel Anlatan Klip 07:59
Aşkı En Güzel Anlatan Klip 18.403 izlenme - 9 yıl önce aşk böyle birşey olmalı işte duygulanmamak elde değil ....
Duygu 04:06
Duygu 10.563 izlenme - 11 yıl önce nilo bilemezdik
Duygu Korosu - Bugün Bayram 02:49
Duygu Korosu - Bugün Bayram 8.443 izlenme - 6 yıl önce
Candan Erçetin- Mühim Değil 04:22
Candan Erçetin- Mühim Değil 11.426 izlenme - 9 yıl önce her yağmurla birlikte hüzün de yağdı bu kentin üzerine
Duygu Avcumda Kan Taneleri  Helal Olsun 01:19
Duygu Avcumda Kan Taneleri Helal Olsun 7.126 izlenme - 6 yıl önce
100 Farklı İnsanın Birbirinden İlginç Öpüşme Tarzları 02:28
100 Farklı İnsanın Birbirinden İlginç Öpüşme Tarzları 2.322 izlenme - 2 yıl önce İnsanların öpüşürken nasıl gözüktüğünü merak etmiş miydiniz? Merak edenler için Cut ekibi 100 farklı insanı cam ile öpüştürerek nasıl gözüktüğünü açıklığa kavuşturmuş. Gerçekten çok ilginç!
Duygu Çetinkaya 03:30
Duygu Çetinkaya 10.176 izlenme - 9 yıl önce duygu cetınkaya vıdeo
Aç Emojiler Materyal Tanıtımı 00:58
Aç Emojiler Materyal Tanıtımı 3.314 izlenme - 1 yıl önce Mutlu haftalaaar!!! Bir ayakkabı kutusu ya da çikolata kutusuyla neler neler yapılmaz ki? Bu kutuların içinden çıkanlar, biz kadınları nasıl mutlu ediyor? Kutusu da çocuğumuzun yüzünü güldürsün bari :D Bu arada soğuktan donuyorum ama anlatacaklarım bitmiyor bitmiyor bıııır!!! 3 yaş ve üstü çocuklarımız ile oynanırken "neden mutlu sence?" gibi sorular sorulabilir, üzgüne sadece kırmızı, mutluya sadece mavi ponponları yedirelim gibi renk gruplaması yapılabilir. Kutunun kapağı açılıp kaç pon pon yedirildiği sayılabilir. 12 ay civarındaysa duyguları ayırt edemeyebilir, ama ponponları yedirmek ince motor gelişimini destekler. "Hadi mutlu olalım, kahkaha atalım", "hadi üzgün olalım ağlayalım" gibi küçük canlandırmalar yapılabilir. Sanırım kutularla gelişimi desteklemek için daha fazla ayakkabıya ve daha fazla çikolataya ihtiyacım var! Her şey oğlum için... :D
Duygu&batuhan-Giden Günlerim Oldu 01:45
Duygu&batuhan-Giden Günlerim Oldu 9.799 izlenme - 9 yıl önce mükemmel düet
Aşkın Ölüm Kokuyor........... 02:09
Aşkın Ölüm Kokuyor........... 15.360 izlenme - 11 yıl önce buyrun arkadaşlar güzel oldu umarım beyenirsiniz
İçimdeki Duygu Beni Öldürecek 01:32
İçimdeki Duygu Beni Öldürecek 9.341 izlenme - 9 yıl önce suoer amatörr sesss
sevilmeden sevmek varya o daha beter.. 01:57
sevilmeden sevmek varya o daha beter.. 9.200 izlenme - 8 yıl önce sevilmeden sevmek varya o daha beter.. | SessizCadde.Com | çıLgın foRum (: |