Hoşgeldiniz!

Duygu

Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 906.950 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 527.908 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
İbrahim Zengin ve Duygu Akdeniz ile Elseve Mucizevi Yağ Uygulaması 01:42
İbrahim Zengin ve Duygu Akdeniz ile Elseve Mucizevi Yağ Uygulaması 260.201 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Moda Haftası'nda defile öncesi L'Oréal Paris Saç Uzmanı İbrahim Zengin ve Duygu Akdeniz'leydik!
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 03:05
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 260.505 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Dersane 3 filmi kamera arkası görüntüleri. Çılgın Dersane serisinin 3. filmi Çılgın Dersane 3, 17 Ocak'ta Sinemalarda. Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası, Çılgın Dersane kamera arkası, çılgın dersane müziği.
murat İnce - çekİl gİt 05:16
murat İnce - çekİl gİt 451.440 izlenme - 7 yıl önce duygu adami murat İnce - çekİl gİt (orjinal
Duygusuz Seks Nasıl Olur? - Kızlara Sorduk 02:50
Duygusuz Seks Nasıl Olur? - Kızlara Sorduk 13.751 izlenme - 4 ay önce Scorp başlıklarında bugün Headlines olan Duygusuz Seks Nasıl Olur adlı başlığın en popüler paylaşımlarını sizler için derledik
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 02:34
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 65.004 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk ekranlarında Mesut Yar'ın konuğu olan Duygu Çetinkaya, 'selfie' fotoğrafları ile ilgili eleştirisi sonrasında alay konusu oldu Çılgın Dershane filmlerinde rol alan ve Survivor yarışması ile tanınan Duygu Çetinkaya Cnn Türk'te yayınlanan "Burada Laf Çok" programında Mesut Yar'la girdiği iddiayı kaybetti. "BENİM ÖYLE POZUM YOK" Cnn Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programın konuğu olan oyuncu Duygu Çetinkaya, 'Selfie' pozu ile ilgili 'Selfie çekilirken bir de şöyle bir şey var', 'dudakları çıkartıyorlar böyle, benim hiç öyle bir pozum yok' dedi. Mesut Yar'ın 'Hiç mi yok' sorusuna, 'Hiç yok, bulamazsınız' diyerek cevap verdi. MESUT YAR O FOTOĞRAFLARI DEŞİFRE ETTİ Programın ilerleyen saatlerinde Mesut Yar, Duygu Çetinkaya'nın instagram hesabından fotografları yayınlayınca, stüdyoda espri konusu oldu.
HERGÜN YAPILACAK DERSİMİZİN ÖZELLİKLERİ... 04:22
HERGÜN YAPILACAK DERSİMİZİN ÖZELLİKLERİ... 19.615 izlenme - 4 ay önce HERGÜN YAPILACAK DERSİMİZİN ÖZELLİKLERİ... HAK DOSTLARIM… SLAYTLARLA YAYINLADIĞIMIZ DERSİNİZİ YAPIN… ZİRA BU DERS, LEDÜN İLMİNİ TAHSİL ETTİREN, DUYGU VE DÜŞÜNCEDE MANEVİ SEVGİ VE SIRLAR ALEMİNE GÖTÜREN GİZLİ İLİM VE GÜÇLERLE BULUŞTURAN, ÇAĞIN ZAHİRİ VE MANEVİ BİLGİLERİNİ HALE ÇEVİREN, ELDE EDİLEN HALLERİN BİLGİLERİYLE BULUŞTURAN, ŞİDDET VE AHLAKİ ÇÖKÜNTÜLERİ YOK EDEN, ŞEVKAT VE SEVGİ KAYNAĞIDIR… BU DERSİ HERGÜN OKUR VE YAPARSANIZ, MANEVİ HAL EĞİTİM KİTAPLARININ SAYFALARINI BİRER BİRER ÇEVİREREK, MANEVİ YÖNDEN OKUMUŞ OLACAK, HER SAYFANIN BİLGİ VE HALİNİ ELDE EDECEKSİNİZ VE ÖNCE KENDİ İÇ ALEMİNİZDEKİ İLMİNİZLE BULUŞACAK, KENDİNİZİ TANIYACAKSINIZ SONRA YARATILAN HERŞEYİN BİR HARF, BİR KELİME OLDUĞUNU VE CİHAN KİTABINI OLUŞTURDUĞUNU ANLAYACAK, HAK’KIN SANATINI, MUAZZAM ESERLERİNİ, MUHTEŞEM İLİM VE GÜZELLİKLERİNİ GÖRECEK, RABBİNİZİ TANIYACAKSINIZ… RABBİNİZİ TANIDIKTAN SONRA, O’NU SEVECEK, TÜM YARATIKLARINA, ŞEVKAT VE MERHAMET GÖSTERECEKSİNİZ… DERSİN SAHİPLERİ TARAFINDAN GÖRECEĞİNİZ GİZLİ, GERÇEK MANEVİ YARDIMLARLA, İÇİNİZDEKİ GURUR, KİBİR, RİYA, HASET VE ŞİDDET GİBİ DUYGULAR YOK OLACAK, İÇKİ VE KUMAR MASALARINDAN KAÇACAKSINIZ… SİLAH, VURGUN, TERÖR VE ZİNAYI BİR ANDA SİLİP ATACAK, ÖNCE KENDİNİZLE SONRA AİLE VE İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ TOPLUMLA BARIŞACAKSINIZ… BU DERSİMİZ MANEVİ BÜYÜK BİR GÜÇLE DESTEKLİDİR… ZAHİRİ AKIL VE İLİM İZAHI MÜMKÜN DEĞİLDİR… SAYDIĞIMIZ BÜTÜN BU GÜZELLİKLERİ ELDE ETMEK İÇİN SADECE DERSİ OKUMANIZ YETERLİ OLACAKTIR… KİTAPLAR İÇİNDE KAYBOLMANIZA, GÜCÜNÜZÜ AŞAN, İBADET VE İYİLİK ALTINDA EZİLMENİZE HİÇ GEREK KALMAYACAKTIR… ZİRA BU DERSİN MANEVİ ASIL SAHİPLERİ, ÖNCE SİZLERİ BİRER MANEVİ EVLAT KABUL EDECEKTİR... DAHA SONRA MANEVİ EĞİTİM VE GÜÇLERİ SAYESİNDE, İHTİYAÇLARINIZA, KABİLİYETLERİNİZE, FITRATLARINIZA VE BU ASRIN ÖZELLİK VE ŞARTLARINA GÖRE SİZLERİ FARKINIZDA OLMADAN EĞİTECEK, HAK ETTİĞİNİZ EN BÜYÜK MANEVİ GÜZELLİKLERLE BULUŞTURACAKTIR… BİNLERCE KARDEŞİMİZ BU GÜZELLİKLER İÇİNDE YAŞIYOR… ONLARLA TANIŞIN, ONLARLA KONUŞUN, HERBİRİ SÖZLERİMİZİ KANITLAYAN, CANLI BİRER BELGE, BİRER DELİL GİBİDİR… BU BİR MANEVİ EĞİTİM OLUP BİREYE YÖNELİKTİR… BİREYİN, DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİ EĞİTEN, TOPLUMA FAYDALI, OLGUN HALE GETİREN VE ALLAH’A ULAŞTIRAN BİR HAL İLMİDİR…
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 00:29
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 6.765 izlenme - 2 ay önce Daha önce evlilik programında danslarıyla boy gösteren abilerin; reyting uğruna ani bir şekilde duygu değiştirmesi.
Beymen Club İle Renkli Bir Gün 02:41
Beymen Club İle Renkli Bir Gün 49.336 izlenme - 1 yıl önce Model, oyuncu Duygu Akdeniz ve eşi show direktörü Uğurhan Akdeniz’in bir gününe blank mag’in gözünden tanık olduk!
aşka dair sevgiye dair ne varsa.. 03:47
aşka dair sevgiye dair ne varsa.. 339.689 izlenme - 8 yıl önce sizler için hazırlanmış bu video klip beğeninize sunuyoruz.
özgür kurum - senden baska 04:19
özgür kurum - senden baska 215.236 izlenme - 8 yıl önce özgür kurum - senden baska
Nefsi Döverek Beden Ve Ruhun Tedavisi... 02:33
Nefsi Döverek Beden Ve Ruhun Tedavisi... 10.495 izlenme - 4 ay önce NEFSİ DÖVEREK BEDEN VE RUHUN TEDAVİSİ… ZAMAN ZAMAN HAK DOSTLARIMIZ ARZU ETMEDİKLERİ, BEYİNLERİNDEN ATAMADIKLARI, OLUMSUZ DUYGU VE DÜŞÜNCELERDEN NASIL KURTULACAKLARINI SORMUŞLARDIR… ONLARA, BU OLUMSUZ DUYGU VE DÜŞÜNCELERDEN, ÇİRKİN HAL VE HAREKETLERDEN KURTULMALARI İÇİN MANEVİ TEDAVİ ŞEKLİNİ, MANEVİ YÖNTEMLE NEFSİN DÖVÜLMESİNİ ÖNERDİK… VE YÜZLERCE AİLENİN, BİNLERCE DOSTLARINIZIN KORKU, HAYAL, SALDIRGANLIK, HASET, VEFASIZLIK, GURUR, KİBİR, NANKÖRLÜK, İÇKİ, KUMAR GİBİ FELAKETLERDEN KURTULMALARINI SAĞLADIK… SİZLERDE DENEYİN, SÖYLEDİKLERİMİZİN BİR İDDİA DEĞİL GERÇEK OLDUĞUNU GÖRECEK, HAYRETLER İÇİNDE KALACAKSINIZ… NEFSİN DÖVÜLME İŞLEMİ ŞÖYLE YAPILACAKTIR: GÖĞSÜNÜZDEKİ KALBİNİZİ BİR ODA KABUL EDİP, İÇİNDEKİ NEFSİN, NEFRET ETTİĞİNİZ BİR HAYVAN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜN VE YÜCE MEVLAMIZIN LAİLAHEİLLALLAH, ALLAH, HÛ, HAY, YÂ HAK, YÂ KAYYÛM, YÂ KAHHÂR İSMİ ŞERİFLERİYLE EN AZ ONBİR KEZ OKUYUP HER OKUYUŞUNUZDA DÜŞÜNEREK NEFSE VURUR GİBİ YAPIN VE DÖVEREK ETKİSİZ HALE GETİRİN… GÖRECEKSİNİZ DAHA YERİNİZDEN KALKMADAN BEYNİNİZDEKİ BÜTÜN OLUMSUZ DUYGU VE DÜŞÜNCELER KAYBOLACAK, YAPTIĞINIZ İŞLEMİN SİZİN İÇİN BU ASRIN EN BÜYÜK TEDAVİ ŞEKLİ OLDUĞUNA ŞAHİT OLACAKSINIZ…
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 03:48
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 41.020 izlenme - 2 yıl önce Olayların kanalı Beyaz Tv'de Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkayanın sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının bu haftaki konuğu Niran Ünsal ile Sunucu Duygu Çetinkaya'nın bir anda oluşan kavgasına şaşırıp..Ohaa ! Bu kadarda olmaz..Sen sunucusun yahu,gelen misafire yaptığın terbiyesizliğe ben utandım(kendi fikrim) ..Ve Niran Ünsal'ın susmasına rağmen edebsizliğine devam eden, ayıbın biri bin para Duygu Çetinkaya'nın kendisinden yaşça büyük sanatçıya yaptığı olay hareketi ben şahsım adına sindiremeyip son kararı siz değerli halk jürisine bırakıyorum..İyi seyirler efendim...
Duygu Kutlu - Üryan Geldim (O Ses Türkiye Çapraz Düellolar) 26 Ocak Salı 02:39
Duygu Kutlu - Üryan Geldim (O Ses Türkiye Çapraz Düellolar) 26 Ocak Salı 5.622 izlenme - 3 ay önce Duygu Kutlu - Üryan Geldim | O Ses Türkiye Çapraz Düellolar Performansları Şarkı Sözleri: Üryan geldim gene üryan giderim Ölmemeğe elde fermanım mı var Azrail gelmiş de can talep eyler Benim can vermeğe dermanım mı var Dirilirler dirilirler gelirler Huzur-ı mahşerde divan dururlar Harami var deyip korku verirler Benim ipek yüklü kervanım mı var Karac'oğlan der ki, ismim överler Ağı oldu yediğimiz şekerler Güzel sever diye isnad ederler Benim Hak'tan özge sevdiğim mi var "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizem & Sinem & Duygu - Minnet Eylemem (O Ses Türkiye Düellolar) 24 Ocak Pazar 03:24
Gizem & Sinem & Duygu - Minnet Eylemem (O Ses Türkiye Düellolar) 24 Ocak Pazar 5.625 izlenme - 3 ay önce Gizem & Sinem & Duygu - Minnet Eylemem (O Ses Türkiye Düellolar) 24 Ocak Pazar 2016 Duygu Kutlu O Ses Türkiyede yoluna devam ediyor. Şarkı Sözleri: Har içinde biten gonca güle minnet eylemem Arabi farisi bilmem, dile minnet eylemem Sırat-i müstakim üzre gözetirim rahimi İblisin talim ettiği yola minnet eylemem Bir acaip derde düştüm herkes gider karına Bugün buldum bugün yerim, hak kerimdir yarına Zerrece tamahım yoktur şu dünyanın varına Rizkimi veren huda dir kula minnet eylemem Oy nesimi, can nesimi ol gani mihman iken Yarın şefaatlarım ahmed-i muhtar iken Cümlenin rızkını veren ol gani settar iken Yeryüzünün halifesi hünkara minnet eylemem
Hadi Beni Öldür Beni Unut Hadi Beni Göm Yalnızlıga 01:53
Hadi Beni Öldür Beni Unut Hadi Beni Göm Yalnızlıga 166.706 izlenme - 9 yıl önce Hadi Beni Öldür Beni Unut Hadi Beni Göm Yalnızlıga
güven baran & duygu çetinkaya - kıvılcım 04:46
güven baran & duygu çetinkaya - kıvılcım 92.475 izlenme - 5 yıl önce by sefer
Kısmetse Olur - Ayça'nın eski nişanlısının mesajına, Emre'nin tepkisi! 02:45
Kısmetse Olur - Ayça'nın eski nişanlısının mesajına, Emre'nin tepkisi! 8.180 izlenme - 6 ay önce Emre bu duruma bakın nasıl tepki verdi! Kanal D'de, yapımını Production House'un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün, finali ile hafta sonu ekrana gelecek olan “Kısmetse Olur” isimli yepyeni yarışması
Damar Rap Sevenler İcin Dinleyin İzleyin 02:18
Damar Rap Sevenler İcin Dinleyin İzleyin 116.846 izlenme - 7 yıl önce damar rap sevenler icin dinleyin izleyin askasevdali.net farkıyla sunar :-)
Hüzün - Mustafa Seykan Duygu Seli 03:35
Hüzün - Mustafa Seykan Duygu Seli 62.475 izlenme - 4 yıl önce Hüzün - Mustafa Seykan (Duygu Seli) 2012 Çalışmalar DAHA FAZLASI İÇİN: https://www.facebook.com/mustafaseykan VE FAN SAYFASI: https://www.facebook.com/Seykan43
Ölen Balığıyla Öperek Vedalaşan Sevimli Çocuk 00:56
Ölen Balığıyla Öperek Vedalaşan Sevimli Çocuk 13.877 izlenme - 1 yıl önce Ölen Balığıyla Öperek Vedalaşan Sevimli Çocuk Minik çocuğun ölen balığıyla vedalaşma görüntüleri izleyenlere duygusal anlar yaşattı.
Duyguların İnsan Üzerindeki Etkisi - Alfred ve Gölgesi 07:03
Duyguların İnsan Üzerindeki Etkisi - Alfred ve Gölgesi 1.878 izlenme - 2 ay önce Duygular, insan ve evren gibi bir cok sorunun cevabini bulmamizi saglayan, varligimizi idrak edebilme yetimizi fark etmemizi saglayan kusursuz bir mekanizma... Yaşamımız bir çok duygu durumlardan oluşuyor. sevinmek, utanmak, korkmak vb bir cok kavrami duyularimiz sayesinde idrak ediyoruz. Duygularımızı tanıyabilirsek neleri başarabileceğimiz konusunda Alfred ve gölgesi adlı kısa animasyonu izliyoruz.
Titaniğin Unutulmaz Şarkısı .! 04:28
Titaniğin Unutulmaz Şarkısı .! 137.894 izlenme - 8 yıl önce titanik ğin efsane şarkısı
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 02:22
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 45.361 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Dersane 3 Oyuncuları sevenlerini serinin yeni filmine davet ediyor. Çılgın Dersane 3 17 Ocak'ta sinemalarda...
iclal aydın-seni seviyordum 03:20
iclal aydın-seni seviyordum 99.575 izlenme - 8 yıl önce ...
duygu--hadi beni öldür beni unut hadi beni göm yal 01:54
duygu--hadi beni öldür beni unut hadi beni göm yal 73.152 izlenme - 7 yıl önce
sagopa kajmer & kolera - duygu somurgesi 06:15
sagopa kajmer & kolera - duygu somurgesi 63.554 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmer & kolera - duygu somurgesi
Duygu Korosu - Arkadaşım Eşşek 02:45
Duygu Korosu - Arkadaşım Eşşek 33.112 izlenme - 4 yıl önce
duygu yüklü bir Şiir ve fon müziği 02:33
duygu yüklü bir Şiir ve fon müziği 45.781 izlenme - 7 yıl önce bu klibi çok hoşlandığım fakat bir türlü ulaşamadığım her zaman yakınından geçerken utanıp bakamadığım bir o kadarda mücadele ettiğim birine yaptım onu tanımadığım halde duygularım ona%ufeff karşı hiç değişmedi hala ilk gördüğüm gün kadar hoşlanıyorum umarım bu bir gün beni farkeder...
Duygu Korosu - Ay 03:55
Duygu Korosu - Ay 25.913 izlenme - 4 yıl önce
Gercek Askın Hikayesi 03:00
Gercek Askın Hikayesi 57.992 izlenme - 7 yıl önce gercek askın hikayesi
Orhan Gencebay - Duygu Karmaşası 02:05
Orhan Gencebay - Duygu Karmaşası 4.061 izlenme - 8 ay önce Orhan Gencebay'ın film müzikleri albümünden bir parça. Al senin olsun ezgileri yer alıyor içinde.
ceylan-lanet olsun 04:48
ceylan-lanet olsun 60.937 izlenme - 8 yıl önce ceylanın muhteşem şarkılarından bir tanesi
Anladım Yarim Değilsin 04:24
Anladım Yarim Değilsin 63.855 izlenme - 9 yıl önce DUYGUSAL BİR PARÇA BEĞENİCEKSİNİZ.
Romantik Erhan & Tepecikli Duygu - Milletin Gözü Kocamın Üstünde (Roman Havası) 03:30
Romantik Erhan & Tepecikli Duygu - Milletin Gözü Kocamın Üstünde (Roman Havası) 2.906 izlenme - 4 ay önce Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
gitme dur ne olur bırakma ellerimi 05:31
gitme dur ne olur bırakma ellerimi 40.623 izlenme - 8 yıl önce sevmek iki kelimeyse binlercekez söylüyorum senİ sevİyorum aşk ne videoyla nede söylemekle anlatılır aşk yaşanır yaşanan aşk hayatta bitsede yürekte bitmez seviyorsan sev seviliyorsan kıymey bil seviyorda sevilmiyorsa bekle sevipte terk ediliyorsan unut gitsin seni seviyorum deyipde giden hiç sevmemiştir ki
Duygu Korosu - Müsaadenizle Çocuklar 04:56
Duygu Korosu - Müsaadenizle Çocuklar 23.300 izlenme - 4 yıl önce
22 Mart Mucizesi-Duygu Yetiş:)) 03:03
22 Mart Mucizesi-Duygu Yetiş:)) 603 izlenme - 1 ay önce
gökçe kırgız-kıyabilirmiyim(yeni şarkı) 05:12
gökçe kırgız-kıyabilirmiyim(yeni şarkı) 46.504 izlenme - 9 yıl önce ayrılık yaşayanlara, biten sevgilere, birazda hissetmek isteyenlere. aşk ve ayrılık
Kısmetse Olur - Mehtap ve Duygu birbirine girdi! 02:31
Kısmetse Olur - Mehtap ve Duygu birbirine girdi! 2.873 izlenme - 5 ay önce Mehtap ve Duygu, Murat yüzünden bir kere daha karşı karşıya geliyor! Kanal D'de, yapımını Production House'un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün, finali ile hafta sonu ekrana gelecek olan “Kısmetse Olur” isimli yepyeni yarışması
Duygu Korosu - Ali Yazar Veli Bozar 03:45
Duygu Korosu - Ali Yazar Veli Bozar 25.441 izlenme - 4 yıl önce
ASLI güngör kalp kalbe karŞi derler klİp 04:13
ASLI güngör kalp kalbe karŞi derler klİp 82.649 izlenme - 8 yıl önce güzel bİr klİp oldu İzlemenİzİ tafsİye ederİm epey bİr emek verdİm İzleyİn ve sonra görüŞlerİnİzİ lütfen yaziniz tesekkürlerr süper bİr parça
umutsuz oldugun bir anda sevmek 02:05
umutsuz oldugun bir anda sevmek 57.732 izlenme - 7 yıl önce
Sagopa Kajmer Ft. Kolera Duygu Sömürgesi 05:45
Sagopa Kajmer Ft. Kolera Duygu Sömürgesi 39.239 izlenme - 9 yıl önce Evet beyler bayanlar bu vıdeo bendenız sahtomann yapımı.umarım beğenirseniz.Tüm rap dünyasına sevgiler...
duygu sarıgöz & gonca finikeli - sende severdin 02:53
duygu sarıgöz & gonca finikeli - sende severdin 20.782 izlenme - 5 yıl önce duygu sarıgöz & gonca finikeli - sende severdin
tut ellerimi dj-kral 03:40
tut ellerimi dj-kral 31.351 izlenme - 8 yıl önce djjjjjjkarlll
Numan Hadi-Şerefsiz Sevgilim-Damar 05:06
Numan Hadi-Şerefsiz Sevgilim-Damar 68.788 izlenme - 8 yıl önce sevdiğim sende şerefsiz çıkmaaaa
bilirim yanmanın ne  olduğunu 04:40
bilirim yanmanın ne olduğunu 32.612 izlenme - 7 yıl önce bilirim yanmanın ne olduğunu
oğuzhan koç - al ahını - orjinal kayıt 04:30
oğuzhan koç - al ahını - orjinal kayıt 56.533 izlenme - 8 yıl önce oğuzhan koç - al ahını - orjinal kayıt
güven baran-duygu çetinkaya - kıvılcım 04:41
güven baran-duygu çetinkaya - kıvılcım 29.077 izlenme - 5 yıl önce güven baran-duygu çetinkaya - kıvılcım
Ammar Fragmanı 01:18
Ammar Fragmanı 16.192 izlenme - 2 yıl önce Günahların Bedeli Bazen Çabuk Ödenir... Ammar 2014'te sinemalarda
doğal güzellik duygu yetiş 01:30
doğal güzellik duygu yetiş 25.265 izlenme - 5 yıl önce duygu yetişin güzel görüntüleri sizlerle.
sinan özen - hala seviyorum 04:04
sinan özen - hala seviyorum 49.677 izlenme - 8 yıl önce sinan özen - hala seviyorum iyi seyirler
Duygu Kutlu - Nerden Bileceksiniz  O Ses Türkiye Performansı 08:48
Duygu Kutlu - Nerden Bileceksiniz O Ses Türkiye Performansı 724 izlenme - 2 ay önce Şarkı sozu Şarkı Sözleri: Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı Nereden bileceksiniz Bir fidandım derildim Fırtınaydım duruldum Yoruldum çok yoruldum Siz benim neler çektiğimi Nereden bileceksiniz Taş duvarlar yıkıp geldim Demirleri söküp geldim Hayatımı yakıp geldim hey Siz benim neden kaçtığımı Nereden bileceksiniz Gökte yıldız söner şimdi Annem beni anar simdi Sevdiğim var kanar şimdi Siz benim niye içtiğimi Nereden bileceksiniz Bir pınardım kan oldum Yol kenarı han oldum Yanıldım ah ziyan oldum Siz benim neden sustuğumu Nereden bileceksiniz Facebook: https://www.facebook.com/furkan25x Ben ardımda yaş bıraktım Ağlayan bir eş bıraktım Sol yanımı boş bıraktım hey Siz benim kime küstüğümü Nereden bileceksiniz Facebook: https://www.facebook.com/furkan25x Twitter: https://twitter.com/Furkantkzx Instagram: https://www.instagram.com/furkantkz/ Sosyal Medya Hesaplarımmız Takip Edebılırsınız
Oğuzhan Koç - #benşarkısöylersem Yarışması 00:15
Oğuzhan Koç - #benşarkısöylersem Yarışması 10.175 izlenme - 2 yıl önce Süper Fm Dj'i Duygu Özkan'ın başlattığı #benşarkısöylersem yarışmasında #heraşkbirgünbiter' i en güzel söyleyen dinleyici, Oğuzhan Koç'un ilk konserine davetli!
oğuzhan koç - giden günlerim oldu 05:10
oğuzhan koç - giden günlerim oldu 44.117 izlenme - 8 yıl önce oğuzhan koç - giden günlerim oldu
Yüreğime Sor------------- 01:48
Yüreğime Sor------------- 39.114 izlenme - 9 yıl önce ARKLAR EMEK VERDİM SİZE GÖSTERMEK İSTEDİM UMARIM BEYENİRSİNİZ
Duygu Ediş - Hey Gidi Karadeniz (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 02:16
Duygu Ediş - Hey Gidi Karadeniz (O Ses Çocuklar Türkiye 14 Nisan Perşembe) 358 izlenme - 3 hafta önce Duygu Ediş - Hey Gidi Karadeniz | O Ses Çocuklar Türkiye Şarkı Sözleri (lyrics): Hey gidi Karadeniz Doldi da taşamadi Etmiyelum sevdaluk Edenler yaşamadi E verane raüani - Ey verane tepe Guri üoxomiüani - Yüreğimi oynattın Megaşkva vigzalare - Bırakıp gideceğim (ama) Eüemire ûiüani - Sırtımda sepet gibisin(sensiz gidemiyorum) Söz ve Müzik : Anonim (xalkuri birapa) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
amatör beste dinleyin bence...süper..kendi bestem. 04:39
amatör beste dinleyin bence...süper..kendi bestem. 50.620 izlenme - 8 yıl önce kendi bestem arkadaşlar umarım beğenilir
 Duyguları Alınmış Çocuk Eğlence Parkına Giderse 00:33
Duyguları Alınmış Çocuk Eğlence Parkına Giderse 5.051 izlenme - 2 yıl önce Hakketen Duyguları Alınmış Çok Garip Bakıyo
Serhat Kılıç ve Gupse Özay - Biz Ayrılmayız 03:58
Serhat Kılıç ve Gupse Özay - Biz Ayrılmayız 5.157 izlenme - 11 ay önce Serhat Kılıç ev Gupse Özay Dacia reklamı için çektiği kopmik video. bildigin Bütün Sanatcıların Eski kliplerine gönderme yapmışlar tarkan kuzu kuzu mahsun kırmızı mustafa sandal candan ercetin kafadan bülent ersoya çakmışlar selamı neticede güzel olmuş :)
duygu ulaş-hadi beni öldür 01:58
duygu ulaş-hadi beni öldür 28.102 izlenme - 8 yıl önce süper bi Şarkı asıl sahibi soner arıca ama bence duygu ulaş daha güzel söylüyor
gül gazeli fon müziği 01:27
gül gazeli fon müziği 16.541 izlenme - 8 yıl önce gül gazeli fon müziği
duygu sarıgöz - sebep yokken ayrıldık seninle 02:50
duygu sarıgöz - sebep yokken ayrıldık seninle 19.383 izlenme - 5 yıl önce duygu sarıgöz - sebep yokken ayrıldık seninle
dünya salsa Şampİyonu aytunç ve duygu hocalarimiz 02:44
dünya salsa Şampİyonu aytunç ve duygu hocalarimiz 24.660 izlenme - 7 yıl önce dünya salsa Şampİyonu aytunç ve duygu hocalarimiz
akon 04:22
akon 19.979 izlenme - 8 yıl önce
Ammar Tanıtım Fragmanı 01:18
Ammar Tanıtım Fragmanı 12.434 izlenme - 2 yıl önce Ammar 2014'te Sinemalarda!
Kenan Doğulu Ft. Duygu Soylu - Çağlayan İle Sohbet 03:44
Kenan Doğulu Ft. Duygu Soylu - Çağlayan İle Sohbet 786 izlenme - 2 ay önce Kenan Doğulu Ft. Duygu Soylu - Çağlayan İle Sohbet ( Official Audio ) 2016 Şarkı Sözleri: Çağlayan Anılarım Sığmıyor Bedenime Düşüyor Inci Inci Dağın Eteğinden Kaderime Kanat Germeye Bir Garip Yaban Gülüne Yeşilin Bağrına, Mavi Rüyalara Hasretim Ben Kendimi Bulmaya Üşüyor Yüreğim, Çölde Tek Ateşim Ruhuma Yağan O Sımsıcak Özlemin Çağlayan Anla Beni Al Götür Sitemimi Tomurcuklar Küsmesin Dağın Eteğinden Insanlığa Esen Rüzgara Bir Umut Ezgisi Çağla
aşk ve ölüm 05:08
aşk ve ölüm 34.058 izlenme - 8 yıl önce aşk acısı çeken ayrılan ama bir türlü unutamayan tüm dostlar için söz ve müziğini yaptığım bir şarkım. erol ersoy cesurDemo demolar demolarınız altyapı altyapılar altyapılarınız beste besteler besteleriniz şarkı şarkılar şarkılarınız yapılır yapıyoruz aranjör aranjörlüğü aranjörlüğünüz aranje aranjeler aranjeleriniz aranjeliğinizi aranjörlüğünüzü demolarınızı altyapılarınızı bestelerinizi şarkılarınızı aranjörlüğünüzü stüdyomuzda studyomuzda stüdyolarımızda studyolarımızda cubase microfon mikse
öshqü 01:43
öshqü 25.800 izlenme - 9 yıl önce sana seviyorum :P:P
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 13.500 izlenme - 2 yıl önce ilki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen çılgın dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. yapımcılığını aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . filmin çekimleri 27 eylül 2013'de antalya'da başladı. filmin yönetmenliğini ise kamil çetin yapıyor. aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan duygu çetinkaya, paşhan yılmazel, okan karacan ve ilkin oğuzhan çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Duygu kutlu kız senin 04:56
Duygu kutlu kız senin 7.527 izlenme - 4 yıl önce
metin 2 şaman dansımız 00:12
metin 2 şaman dansımız 21.552 izlenme - 7 yıl önce dadlu saman
Efecan Ft Azat - Sevmek Güzel Bir Duygu 02:24
Efecan Ft Azat - Sevmek Güzel Bir Duygu 9.316 izlenme - 2 yıl önce Efecan Ft Azat - Sevmek Güzel Bir Duygu
Cinsel Eğitim 3 01:14
Cinsel Eğitim 3 1.971 izlenme - 7 ay önce Cinsel eğitim; bireyin fiziksel, duygusal ve cinsel gelişimini anlaması, olumlu bir kişilik kavramı geliştirmesi, insan cinselliğine karşı, başkalarının haklarına, görüş ve davranışlarına saygılı bir bakış açısı edinmesi ve olumlu davranış biçimleri ve değer yargıları geliştirmesi eğitimidir.
Balım Sana 03:43
Balım Sana 27.753 izlenme - 9 yıl önce SEN ÇOK AMA ÇIK ÖZLEDİM BİTANEM
Dj Ateş Cgs Ft Familia Tokat Kimler Doydu 04:24
Dj Ateş Cgs Ft Familia Tokat Kimler Doydu 20.527 izlenme - 7 yıl önce bhn duyguma doyamadımmmm :(:(
costi si alberto - ca la amsterdam 03:55
costi si alberto - ca la amsterdam 36.123 izlenme - 8 yıl önce 2007 nin en çok dinlenen yabancı şarkısı
Hadise - Nerdesin Askim 03:11
Hadise - Nerdesin Askim 5.514 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Bu gece geliyosun! Mazeretin yok! Marşla yürüyorsun! Bahanen çok. Bana yine baldan tatlı geliyosun Aşkı veriyorsun oh! (x2) O güzel gözlerini, doktora götürüyosun, Yakınını göremiyosun, niye beni kesemiyosun, Ay aman! Zillerimi çalıp nereye kaçıyosun, Körebe mi oynuyosun, dolaba mı saklıyosun. Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım Kara kara gecelere perde çekiyosun Aşka geliyorum oh! (x2) Çikolata verdim karnın tok, Aşk büyüsü mü bu zehirli ok, Bana yine baldan tatlı geliyorsun, Aşkı veriyorsun oh!
Ecem'den Duygu'ya Egosu Yüksek Yanıt: Tarz Bu Demek (Bu Tarz Benim) 01:25
Ecem'den Duygu'ya Egosu Yüksek Yanıt: Tarz Bu Demek (Bu Tarz Benim) 3.489 izlenme - 1 yıl önce Ecem'den Duygu'ya Egosu Yüksek Yanıt: Tarz Bu Demek (Bu Tarz Benim) Bu Tarz Benim yarışmacılarından Ecem Akkaya ile diğer yarışmacı Duygu Harman arasında tarz tartışması yaşandı
Duygu Harman'dan Yıldız Tilbe Taklidi (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) 01:54
Duygu Harman'dan Yıldız Tilbe Taklidi (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) 3.982 izlenme - 1 yıl önce Duygu Harman'dan Yıldız Tilbe Taklidi (Bu Tarz Benim 9. Bölüm) Bu Tarz Benim'in yarışmacılarından Duygu Harman, podyumda ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin taklidini yaptı
sitemim sanadır - murat ince 04:05
sitemim sanadır - murat ince 15.550 izlenme - 7 yıl önce sitemim sanadır yar...
dün gece resmini ateşe attım ! 03:58
dün gece resmini ateşe attım ! 28.641 izlenme - 8 yıl önce süper damar İzlemeyen kaybeder,
Kendine İyi Bak - DuYGuFoRuM.CoM 08:25
Kendine İyi Bak - DuYGuFoRuM.CoM 21.595 izlenme - 9 yıl önce http://www.duyguforum.com/ Ömer Köroğlu'nun Söylediği Kendine İyi Bak Şiiri
duygu adamı - murat İnce - vatan sagolsun 05:01
duygu adamı - murat İnce - vatan sagolsun 22.013 izlenme - 7 yıl önce duygu,adami,murat,ince,deniz,vatan,sagolsun,ask,nefret,sevgi
baha yalan gözlerin (mucize nağmeler) 03:50
baha yalan gözlerin (mucize nağmeler) 30.533 izlenme - 8 yıl önce baha
murat İnce - bize kalan ( olsun ) orjinal klip 04:21
murat İnce - bize kalan ( olsun ) orjinal klip 26.954 izlenme - 7 yıl önce murat İnce - bize kalan ( olsun ) orjinal klip
Nefes (Vatan Sağolsun) Soundtrack - Aşk 03:05
Nefes (Vatan Sağolsun) Soundtrack - Aşk 2.009 izlenme - 8 ay önce Sizin de geçmişinizde sizi oldukça üzen, hüzünlendiren şeyler olduysa işte onları düşünerek bol bol düşüneceğiniz belki de ağlayacağınız bu nedenden mütevellit kaldırması zor olabilecek bir eser. Nefes filminden
metin2 dans 01:18
metin2 dans 13.956 izlenme - 7 yıl önce metin2 taklit yapıyorlar süper birşey kardeşler
Duygu Korosu - Bugün Bayram 02:49
Duygu Korosu - Bugün Bayram 8.358 izlenme - 4 yıl önce
çok şeker 03:47
çok şeker 31.315 izlenme - 8 yıl önce çok seveeksiniz
Duygu Avcumda Kan Taneleri  Helal Olsun 01:19
Duygu Avcumda Kan Taneleri Helal Olsun 7.025 izlenme - 4 yıl önce
aşkı en güzel anlatan klip 07:59
aşkı en güzel anlatan klip 18.365 izlenme - 7 yıl önce aşk böyle birşey olmalı işte duygulanmamak elde değil ....
Offff Damar İştee 01:52
Offff Damar İştee 12.997 izlenme - 8 yıl önce damar parça adama koyuyo yha
Duygu İmparatorluğu Fragman 02:20
Duygu İmparatorluğu Fragman 3.096 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da 1936 yılında gerçekten yaşanmış bir olayı anlatıyor.. Çalıştığı evin hanımının kocasıyla cinsel bir deneyim yasayan
Duygu 04:06
Duygu 10.561 izlenme - 9 yıl önce nilo bilemezdik
Candan Erçetin- Mühim değil 04:22
Candan Erçetin- Mühim değil 11.420 izlenme - 7 yıl önce her yağmurla birlikte hüzün de yağdı bu kentin üzerine
hayko cepkin-ben gideyim 04:08
hayko cepkin-ben gideyim 19.518 izlenme - 8 yıl önce ....
Emir Ersoy Ft. Duygu Tarhan - Senmiydin 03:57
Emir Ersoy Ft. Duygu Tarhan - Senmiydin 8.041 izlenme - 3 yıl önce Emir Ersoy | Projecto Cubano feat. Duygu T. Tarhan - Sen Miydin (Remix) (Yeni Klip 2013)