Hoşgeldiniz!

Enes Alper

ENES ALPER ŞARKILARI

Enes Alper Ft. Vice - Bir Tütün Yak 2 (Official Audio) 05:29
Ft. Vice - Bir Tütün Yak 2
Enes Alper - Sana Birşey Olmasın (Şiir) 03:18
Sana Birşey Olmasın
Enes Alper - Sakat Bırakırım 03:09
Sakat Bırakırım Kelle kesilir , aklın varsa kaç velet seni bellemedim ! Alper abisine bulaşır , daha bıyıkları da terlememiş ! Makatını otoban yaptım velet, temizledim pisti yolum Bidaha diss bekleme benden ben kadavra sikmiyorum ! Ecme söyle züppeye de , *** ağzı bantlasın ! Vul-pes artık beklemezdim , tayfan *** mağarası ! Çocuk diyen velede bak sen , ağzı kulina telsizi ! Battle ' ımsa çok tehlikeli , tıpkı Domino etkisi ! Escobarda cok havladı nerde bunun tasması be ! Rastafaryan tarzı yazar , bana da şeyho cakması der ! Tek dissle hallettim casper ' dan ban dilen Adresine gittiğim adam neden arkadaşlıktan siler? Saksolanmış trosunuz be , kriz sizde *** hattı ! Rapten cok anlarmış , freebeatle diss attı ! Sıkıldım artık lan 5 bi yanımı toy sarar Patlardı parçam be , senin vörsün olmasa ! NAKARAT İcraatler çok malca , kesin prizebağlıdır Melanko beate battle giren , üçüncü gerizekalısın ! Sen kendi ortamında , ben her yerde bankoydum Benim sesim hardcore ve bu mala baya hard koydu ! Vinny pazıda çalar *** , adam olun sözüm büzer Mert parçayı kastetmedi , bilirsin götün güzel ! Görünüşe kanmayın bana sorun esco ' da var mı beyin ? Ayrılınca boyun uzadı , g.tü büyüdü Aybüke 'nin ! Eskiden ben vardım eben , küvezde denyoydu bak Tipine bakınca sorasım geldi *** bülent ersoy mu lan? Yürümene gerek yok velet bıktım lan toy enseden Sen gözümde flowartsın , seni s.ken Jokerse ben! Kefren oldu senin olmaz , kankandan Tank !! ( yov ) Raynaud dinle titanla piti Kaptandan çal ! Forumda beni sikçeklermiş anca elini yor sazan Mertlerle remus rap yapamazdı joker ve saian olmasa! Sanal oyunlara dal çocuk sen , oynadım harp misketi ! Çalma fiili sana özgü , hatırladım kalp riskini ! Hasmım yok , körlük var , gözlük tak rayban direk '' Flowları cok anlamsız '' der koray kankan bile ! NAKARAT İcraatler çok malca , kesin prizebağlıdır Melanko beate battle giren , üçüncü gerizekalısın ! Sen kendi ortamında , ben her yerde bankoydum Benim sesim hardcore ve bu mala baya hard koydu !
Enes Alper - Neler Oldu Neler (Official Audio) 02:09
Neler Oldu Neler
Enes Alper - Kendimden Bir Parça (Official Audio) 03:43
Kendimden Bir Parça
Enes Alper - Enestez 04:12
Enestez Yönünü bul ' da kendine geldin la buysa derdin elensin Bi bok anlatmayan lavuklar, hepsi bence kefensiz Gömülmeli ben bunun için savaştım abi ne dersin? O tatlı liseli kaşarlara melanko yapak seversin de Pek umrumda olmaz fanboysun, sana ne verdiler? Az kalsın müziği falan bırakıcaktım temelli bak Şarlatanın teki seslenince demicen efendim Sakat 5 ' te cok küfür olsada biliyom beğendin Ve konuştun anaya hakaret bir piç için değer mi Haklısın hatamı anlayınca kaldırdım karakterim Yüz elli bin hit alan bi şarkıdan değerli Böylece egomla yüzleştim, peki sen ne yendin? Aklına gelcek bütün tarzlar tarafımdan denendi Biraz araştırıp kendine gel sana kızsam teperdim Elimde olan şansları git nazarın var değerdi ve Flex parçalarımı görüp yalanından geberdin Lan(Pıh)mcler pateni tavaf etsinler kalemim Yardımcı olur, İzmirde rapciysen tav edip Yollarlarla yanıma seni sokaklar tanımazken Ben sultan seçmem, şerefsizler hareminden Dün Türktüm bugün çerkezim, yarında dağlıyım Bizim mahalle dooktor dolu, alırlar ağrını Bense çok sevip doldurdum, bir kadınla bağrımı O sever ikiye katlamayı, göz yaşıyla kahrımı Sıfatım abi kalır koçum, patende değilsen Emin ol piç bırak boyunu kalemlerde eğilmez Bizim tarafta. ta nerde değirmende Kurduk her yer de doğru konuş, patende fail ver Ben aramadım sen aramadın götoş, tabi ya küsün direk Benden iyi punch atamaz,ikinci yüzün bile! sinir oldun önce ki satırda, sen ol hasta Alınma lan üstüne ben, basit birine ego yapmam Biliyosunuz, anlatıyorum herkesten mertçe Sade battle değil, bahsediyorum herşeyden sertçe Gelen tekte pert hep, rap her şehre gelcek Madem adam, emanetsiz önüme erkekçe gelcek! Ta-nımadan dost dediklerine güvenme yaşarsın, güvenirsen üzenle yaşarsın İstediğin karşına gelmez, düzende kaşardır İnsan oğlu hep böyledir işte, mükemmel ararsın Yanlış işler peşinde koşma doğru ambians ver Battleda çok trip atma, gerizekalı sanki asker Oldun zaman geldi yapcam, birinizi harbi manken İzmire göz dikmeyin, sevgilinizin kalbi varken Yediğin dayak ne ki? görmedin tartağı İçimde kalanlar adlı parça yap, anlat yarrağı! ve Düz mantık punchını da anlatım tarzını da ben getirdim Geçmişinizi unutmayın, neyin kafası lan bu çağın Getirdiğini siktirtme, modern misin? amı yolu Dağıtırken kekosun lan, şimdi kapıyorum Konuları, benden diss yemeye pek bi isteklisin Hayırdır la sikilmeye bahane mi arıyodun ? Nakaratında detone fazla, bari verse ' ü betimle lan Başarılar rap hayatında, cahil özgüveninle Biz zalim öldük ezilmek ne bilmeyiz, delirmeyin ve Hiphop İzmir de yaşıyorsa, abin öncü sevinme! Burda serseriyim kalem silah bizim gör kız Adımı yazıp geçerim takmam bi punch için göt yırtanı Çok gördüm ayıkmadığımı sanıpta göz kırpanı Çok gördüm laf edipte pc 'imden söz çırpanı Boş işler peşinde koşma, çok sıkılıyosan abim Sizin gibiler için vardı çalıştığım sanayi sen Vay halime de baya iyi bi hayatım yok az adil Olsaydı kitle harcanmazdı, Kayra Farazi!
Enes Alper Ft. Kaptan - Mozaik (Official Audio) 03:56
Ft. Kaptan - Mozaik
Enes Alper - Cehennem Payı 03:00
Cehennem Payı Ölüm yollarında yalın ayak yürüdüm Azrail hızlı ol çok yoruldum taşıyarak yükünü.. Sanma sakın böyle şeyleri sade ayık adam düşünür, bayık kalanlarsa yandaşını kayıramaz küçüğüm! Hayatınız bok gibiyse siniri benden çıkartamazsınız hatalarıma alıştı, taşmıyor bardak artık Güneşim söndü, hayallerim karda kaldı Çabuk kopup gidenlerse duyguları pa-zardan almış ben değil de yanına elalem yakışır e madem yakının dertlerden birader kaşınır Kafanı kopartıp yapıcam koçum semazen taşını Beni geçmek için, hepiniz beraber çalışın! Çokta zor olcağını düşünmüyom, gelsen nedensiz Hissetirmezsin ama dönmezsem betersin Biliyorum be saklama.Benim sana verdiğim de Ğerin onda birini bana versen yeterdi (madıfakı) Kan içtiğim on dindar sefalette salak borumu Tavizsizim olmiycam kehanette kalan soruyu Sabit biri sormiycak hesab et ve daral Abim gibi olmiycam merak etme baba! Kayıp yönüm falan sevil onsuz tepin sapan felaketti Götür salak yemin olsun gelip yazar nezaketli Sömür tamam sefil olduk benim salak nezaretlik Övün baba senin oğlun senin kadar cesaretli! AHH Kulağına hoş gelenin ters tarafındayım Dinle öğren önce sorgulama, gel bakalım bayım Egomu göstersem kör olursun, her kat ayıplanır Kervana yık payı, koçum sen yat ayık kalırım ben Sen 7 den tam 35 yaşına kadar yarımdın Ben 15 ten tam 19 yaşına kadar YARINDIM! Ben değildim o ilgini, isteyen karındı Bundan sonra sakinim ben, isteyen darılsın! Bi rapçinin göz yaşlarında bulursun hayatı Kudurdum bayadır evet kanka susup durmasaydım Ağzına sıçardım hata yapanın, unuttum sayardım Eskiden gidenleri sıkıldım, duruldum sanatı bulunca kullanın kullanın salak var ya karşı nızda şimdi susmadım sulh alır götürür hayallerimi başkan azalt geliri ölelim ne anlamı var? Amacın ne amına kodum boğazımda kanla bıçak Ölümü anlatıcam belki bazıları bilir ben Sinirlenmedim yoksa kaçardılar karı gibi Ben Yarın ipi çekcem dediğimde ağladın satır içi sok tum sorunun var mı gavat ? cehennemin payı gibiyim gırtlağımda ses telimin kükremesi, üzme Desin annen devam et hatana yüklemesin günah boyna, yükselesim varsa da soğudum herşeyden Bıçakla kan dökdükçe, sikimde mi süt demesi!
Enes Alper - Rhyme Tone (YENİ/2015) 03:58
Rhyme Tone
Enes Alper - Ansiklopedi 02:31
Ansiklopedi

ENES ALPER KİMDİR?