Hoşgeldiniz!

Era Istrefi Şarkıları

ERA ISTREFİ KİMDİR?

Era Istrefi

Era Istrefi

4 Temmuz 1994 tarihinde doğan Era Istrefi hem şarkıcı hem de söz yazarıdır. Nora, Nita ve Bledi olmak üzere 3 kardeşi olan Era Istefi'nin annesinin adı Suzana babasının adı Nezir'dir. Ultra Music ve Sony Music Ertertainment gibi müzik şirketleri ile çalışan Era Istefi Priştine'de dünyaya gözlerini açmıştır. Yengeç burcu olan Era Istefi'nin yükselen burcu yay göz rengi ise kahverengidir. 1,75 boyundaki pop şarkıcı Era İstefi Mani për money isimli ilk şarkısı ile 2013 yılını sallamış ve kulaklardaki pası silmiştir. Sesinin güzelliğinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri toplayan güzel şarkıcı çoğu kişi tarafından ünlü güzel Rihanna'ya benzetilmektedir. Tabi bunun yanı sıra güzel şarkıcı Era Istefi başarılı şarkıcı Sia'ya da benzetilmektedir. A Po Don isimli hareketli şarkısı ile dinleyenleri kendine hayran bırakan güzel şarkıcı 2014 yılında söylediği E Dehun isimli şarkısı ile de büyük başarı sağlamış ve birçok kişi tarafından sıklıkla dinlenen şarkılar arasında yerini almıştır.

Her söylediği şarkı ile başarısına başarı katan güzel şarkıcı Era Istefi Njo Si Ti isimli şarkısı ile de dinleyenleri mest etmiş ve gerek şarkısı gerek klibi ile izleyenleri adeta büyülemiştir. Tabi Era Istefi Bonbon isimli şarkısı ile daha çok gündeme otururken sesinin güzelliğini tüm dünyaya da ilan etmiştir. 2014 yılına A Po Don? Ve 13 isimli şarkısı ile damgasını vuran güzel şarkıcı Era Istefi şarkılarının yanı sıra yayınlanan klipleri ile de büyük ilgi görmüş ve sevenlerini daha büyük beklentiler içerisine sokmuştur.

2015 yılında karşınıza çıkarttığı Era Istefi Shume Pis isimli şarkısı ve bu şarkıya çektiği klip ile de büyük ilgi uyandırmayı başarmıştır. Arnavut güzeli Era Istefi için birçok kişi Balkanların Rihannası lakabını kullanmakta ve gerek ses gerek güzellik olarak herkesi büyüleyen şarkıcı birçok övgüyü beraberinde getirmektedir.

 

O halde sizler de Era Istefi şarkıları ile bu muhteşem sesi keşfetmeye ne dersiniz? Sonuç olarak Era Istefi dinle ve dinlet diyor yazımıza burada son veriyoruz.

Era Istrefi Şarkıları Albümleri:

Nuk E Di (feat. Nora Istrefi) - Single (2019), Prisoner - Single (2018), Oh God (feat. Konshens) - Single (2018), Origami (feat. Maphorisa) - Single (2018), No I Love Yous (feat. French Montana) - Single (2017), Redrum (feat. Felix Snow) - Single (2017), Redrum (feat. Felix Snow) [What So Not Remix] - Single (2017), Bonbon (Tep No Remix) - Single (2016), Bonbon (Jerry Wallis x Greg Lassierra Remix) - Single (2016), Bonbon EP (2016), Njo Si Ti - Single (2015), A Po Don - Single (2014), E Dehun - Single (2014), 13 - Single (2014), Mos Em Le - Single (2014), Mani Per Money - Single (2014)