Hoşgeldiniz!

Ercan Avşar Şarkıları

ERCAN AVŞAR ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ercan Avşar - Doğum Günü 05:28
Doğum Günü Hepppi bört deyy!!! ~o ne o ne o ne~ Hepppi bört deyy!!! İyi ki doğdun güzelim... İyi ki doğdun güzelim.. ~nası yane~ Sana... mut-luk-lar-di-le-rim İyi ki doğdun fındığım... Çıtır çıtır kırdığım... ~nasi nasi~ Öheheley!!! Tabii canım... O zaman hep bereber... Evribady!!!!!!!! Hepi de bört dey tu yu... Limonatanı iç de uyu... Olmaz olmaz şimdi... Hemen canım şimdi... ~nasi nasi~ ~vız vız vız~ Öheheley!!! İyi ki doğdun bitanem... Tabii canım... Hepi de bört dey tu yu... Arkadaşın doğum günü varda... Onçün bilmemne hepbereber! Ver çoşkuyu... ~nasi yane?~ Öheheley!!!
Ercan Avşar - Benim Adım Hüzün - ( Official Audio ) 04:57
Benim Adım Hüzün
Ercan Avşar - Aşk Pazarda Satılmazki - ( Official Audio ) 04:31
Aşk Pazarda Satılmazki Şarkı enstrümantal olduğu için şarkı sözü bulunmamaktadır.
Ercan Avşar - Zühtü 04:03
Zühtü Samanlıktan Kaldıramadım Samanıda Zühtü Ben Sana Kandım Zühtü Şimdi Gel Sarılmanın Zamanıda Zühtü Ben Sana Kandım Zühtü Evlerinin Önü Kerpiç Sekiside Zühtü Yel Estikçe Gelir Yarin Kokusuda Zühtü Evlerine Varamadım Dibektende Zühtü Yel Estikçe Gelir Yarin Kokusuda Zühtü
Ercan Avşar - Ah Bir Şarkıcı Olsam 04:33
Ah Bir Şarkıcı Olsam Ah bir şarkıcı olsam kliplerde oynasam Klipler şöyle dursun dizilerde oynasam Gece gündüzüm hayalim bende bir star olsam Paparazi televole hep peşimden koştursa Ah bir şarkıca olsam kliplerde oynasam Klipler şöyle dursun dizilerde oynasam Menejer asistanlar escortlar korumalar Bir o yan bir bu yana vız gelir yorulmalar Ah bir şarkıca olsam kliplerde oynasam Klipler şöyle dursun dizilerde oynasam Posterler afişlerim boy boy olsa asılsa Her gün ayrı bir çıtır para bende nasılsa Ah bir şarkıca olsam kliplerde oynasam Klipler şöyle dursun dizilerde oynasam Pop star mega star benim için has star Ben yine ben kalayım bu işler beni bozar Ah bir şarkıca olsam kliplerde oynasam Klipler şöyle dursun dizilerde oynasam.
Ercan Avşar - Fırdöndü 04:44
Fırdöndü

ERCAN AVŞAR KİMDİR?

Ercan Avşar

Ercan Avşar Şarkıları Albümleri:

Ada Sahilleri - Single (2017), Bana Üzülme - Single (2016), Bana Üzülme - Single (2016), Kül Rengi - Single (2016), Benim Adım Hüzün - Single (2015), Benim Adım Hüzün - Single (2015), Ada Sahilleri - Single (2014), Sabır (Çek Git) - Single (2014), Kül Rengi - EP (2009)