Hoşgeldiniz!

Erkan Köse

Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu 06:59
Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu 5.200 izlenme - 5 ay önce Gecekondunun en komik bölümlerinden birisini izleyeceksiniz. Erkan Köse'nin başarıyla canlandırdığı iç anadolulu tiplemesi dalyan, kardeşi durduya kanala gidip yetkililerle bazı sorunları konuşacağını söyleyip izdivaca katılır. İçindeki çiftleşme arzusuyla ve kendine has deli özgüveniyle programa katılan dalyan programın adeta altını üstüne getirir. Bu sahne gecekondunun 14.bölümünde gösterilmiştir.
erkan köse -zahidem gurbanın olam 01:13
erkan köse -zahidem gurbanın olam 5.489 izlenme - 6 yıl önce erkan köse zahidem gurbanın olam
Benzemez Kimse Sana - Erkan Köse Yarışmayı Terk Etti 01:00
Benzemez Kimse Sana - Erkan Köse Yarışmayı Terk Etti 3.680 izlenme - 4 yıl önce Benzemez Kimse Sana olaylı başladı. Yarışmacı Erkan Köse yarışmayı terk etti.
 Erkan Köse - Kavur Balıkları (Benzemez Kimse Sana) 03:09
Erkan Köse - Kavur Balıkları (Benzemez Kimse Sana) 3.294 izlenme - 4 yıl önce Erkan Köse - Kavur Balıkları (Benzemez Kimse Sana)
Latif Koru Ve Erkan Köse İsmi Yazılamayan Show 07:50
Latif Koru Ve Erkan Köse İsmi Yazılamayan Show 2.847 izlenme - 6 yıl önce latif koru ve erkan köse nin 2003 senesinde gerçekleştirdiği talk show programından kesitler
Erkan Köse İle Her Şekilde Röportajı 05:34
Erkan Köse İle Her Şekilde Röportajı 1.028 izlenme - 3 yıl önce facebook.com/trttv1twitter.com/trttv1
Erkan Köse - Kavur Balıkları - İbrahim Tatlıses (Benzemez Kimse Sana) 02:58
Erkan Köse - Kavur Balıkları - İbrahim Tatlıses (Benzemez Kimse Sana) 1.314 izlenme - 4 yıl önce Erkan Köse - Kavur Balıkları - İbrahim Tatlıses (Benzemez Kimse Sana)
Gecekondu Öncesi Erkan Köse 07:50
Gecekondu Öncesi Erkan Köse 303 izlenme - 1 yıl önce Gecekondu programındaki Dalyan Ak tiplemesiyle gerçekten döktüren Erkan Köse nin 2003 yılında Latif Koru ile yaptığı İsmi Yazılamayan Show... Birçok ünlü ve popüler sanatçımızın da eski halleri videonun bonusudur
Yarışmacı Yarışmayı Terk Etti! 01:00
Yarışmacı Yarışmayı Terk Etti! 824 izlenme - 4 yıl önce Benzemez Kimse Sana Olaylı Başladı. Yarışmacı Erkan Köse Yarışmayı Terk Etti.
Seksenler Hayati (Erkan Köse) - Gitti Canımın Cananı 02:44
Seksenler Hayati (Erkan Köse) - Gitti Canımın Cananı 193 izlenme - 7 ay önce Gitti canımın cananı Ah le canım vah le canım uy canım Beni bıraktı yaralı Ah le canım vah le canım uy canım Ben bu dertten ölür isem Ah le canım vah le canım uy canım Kızlar kazsın mezarımı Ah le canım vah le canım uy canım Doktor gelse tabib gelse Ah le canım vah le canım uy canım Çare bulunmaz derdime Ah le canım vah le canım uy canım
Gecekondu Yılbaşı Özel Bölümü (Nuran Sultan İçerir) 01:04:14
Gecekondu Yılbaşı Özel Bölümü (Nuran Sultan İçerir) 276 izlenme - 1 yıl önce Gecekondu şovunun en şatafatlı bölümlerinden biri olan 2011 yılına girerken yayınlanan bölümüdür. alkışlarla yaşatıyoruz efenim.
Dalyan'dan Sinan Çetin'e Dokundurmalı Şiir 01:09
Dalyan'dan Sinan Çetin'e Dokundurmalı Şiir 215 izlenme - 1 yıl önce Gecekondu başlayana kadar hemen hemen kimsenin tanımadığı süpersonik adam Erkan Köse yani Dalyan programın bir bölümünde Sinan Çetin'e yazdığı şiiri okuyor. Nasıl buldular bilmiyorum ama o doğaçlama yeteneğiyle o şiveyi birarada kafadan 3 yıl götürür. Recep İvedik bile bu kadar yıl tutulduysa Dalyan 15 yıl götürür. amouvvv!
Battal Show - Erkan Köse (Patlak Emin) 05:06
Battal Show - Erkan Köse (Patlak Emin) 251 izlenme - 1 yıl önce Gecekondu'daki performansı ile herkesin beğenisini kazanan Erkan Köse'nin yakında başlayacak olan skeç programı Battal Show'dan deneme çekimleri. İzliyoruz.
Gecekondu - Beddualar 02:04
Gecekondu - Beddualar 178 izlenme - 1 yıl önce Türkiye de yapılmış en iyi talk show programıdır. ayrıca ermeyesice, çükrün çömelmesin, muradın ganında gitsin... gibi fantastik bedduaları öğrendim sayelerinde.
Gecekondu - Dalyan'dan Beddualar 2 01:02
Gecekondu - Dalyan'dan Beddualar 2 212 izlenme - 1 yıl önce Bu bölümde dalyan bedduaları ilkine göre daha da ağırlaştırıyor, yaratıcılık sınırlarını zorluyor ve bize de gülmek ve eğlenmek düşüyor.
Gecekondu - Dalyan'dan Beddualar 1 02:04
Gecekondu - Dalyan'dan Beddualar 1 152 izlenme - 1 yıl önce Star tv'nin efsane programı gecekondunun dalyanından komik ve yaratıca beddualarını izliyoruz.
Feminist Toplantısındaki Tek Erkek - Erkan Köse 05:42
Feminist Toplantısındaki Tek Erkek - Erkan Köse 150 izlenme - 1 yıl önce 8 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılan annem uyurken dizisinden bir sahne.Sırf Erkan Köse var diye takip ediyordum diziyi şimdi doksanları takip ettiğim gibi.Erkan abi bu sahnede döktürmüş gerçekten.Onun tarzıyla "varol aşık" diyip alkışı bol tutuyoruz.
Gecekondu - Gelmeyenler Bölümü 03:59
Gecekondu - Gelmeyenler Bölümü 101 izlenme - 1 yıl önce Dalyan ve Durdu programa davet edilip de gelmeyenlere sitem ediyorlar. Dalyan yine kendine has tarzıyla durumu çok güzel bir şekilde yorumluyor.