Hoşgeldiniz!

Fifth Harmony Şarkıları

FİFTH HARMONY KİMDİR?

Fifth Harmony

Fifth Harmony

Beş kişiden oluşan bir müzik grubu olan Fifth Harmony 2012 yılında bir yarışmaya katılarak adından söz ettirmişlerdir. Sonrasında yakaladıkları başarılar ile albüm yapmaya başlamışlardır. 2015 yılında seslendirdikleri Worth it isimli şarkı ile de dünyaca üne kavuşmuşlardır. Amerika Birleşik Devletleri Miami Florida kökenli olan müzik grubu 5 kızdan oluşmaktadır. Fifth Harmony Camila Cabello, Lauren Jauregui, Ally Brooke, Normani Kordei ve Dinah Jane Hansen tarafından oluşturulmaktadır. Oldukça başarılı olan bu sanatçılar 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde çok fazla sevilen ve ilgi duyulan X Factor isimli yarışmaya katılmışlardır. Bu yarışmada oldukça önemli bir Başarı yakalamışlar ve ülke çapında isimlerinden söz ettirmişlerdir.

Yakaladıkları bu başarı müzik kariyerlerinde önemli başarılar kazanmalarına neden olmuştur. Grup 2015 yılında Reflection isimli albümleri ile büyük bir başarı yakalamışlardır. Bu albümde Fifth Harmony boss isimli şarkı ile çok ciddi bir başarı yakalamıştır. Oldukça sevilen bu şarkı isimlerinin tüm dünyada duyulmasını sağlamıştır. Bu durumda birçok konuda başarı yakalamalarına sebep olmaktadır. Birçok ödül alan grup oldukça başarılı bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler. Grubun 2015 yılında en çok ilgi gören ve şarkıları Worth it olmuştur. Başarılı bir şekilde Fifth Harmony worth it şarkısı ile gündeme gelmiş ve adından söz ettirmiştir. Bu başarı ünlerini ve hayranlarını çok daha fazla arttırmıştır.

Grup 2016 yılında en çok dinlenilen kız grubu olma unvanına erişmiştir. Amerika başta olmak üzere birçok ülkede konserler vermişler ve çok sayıda hayran kitlesine ulaşmışlardır. Kısa zamanda çok sevilen Fifth Harmony şarkıları tüm dünyada ilgi ile dinlenmektedir. Grup 2014 yılından en iyi çıkış yapan sanatçı dalında Mtv video müzik ödüllerini almıştır. Bunun yanında birçok farlı kurum ve televizyon tarafından kendilerine ödüller verilmiştir. Grup internet ortamında klipleri ile de çok fazla ilgi görmektedir. Online ortamda Fifth Harmony dinle şeklinde yapılacak aramlar ile grubun tüm şarkılarına ulaşmak ve dinlemek mümkün olabilmektedir. Çok sayıda konser veren ve büyük bir kitleye ulaşan grup başarılı müzik kariyerine devam etmektedir.

Fifth Harmony Şarkıları Albümleri:

Down (feat. Gucci Mane) - Single (2017), 7/27 (Deluxe) (2016), 7/27 (2016), I'm In Love With a Monster - Single (2015), Reflection (Deluxe) (2015), Reflection (2015), Worth It (Dame Esta Noche) [feat. Kid Ink] - Single (2015), Juntos (Acoustic) - EP (2013), Juntos - EP (2013), Better Together - EP (2013), Better Together - Acoustic - EP (2013), Miss Movin' On - Single (2013)