Hoşgeldiniz!

Fifth Harmony Şarkıları

FİFTH HARMONY ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Fifth Harmony - Lonely Night 03:27
Lonely Night
Fifth Harmony - Down (feat. Gucci Mane) 03:14
Down
Fifth Harmony - Don't Say You Love Me 03:15
Don't Say You Love Me
Fifth Harmony - Gonna Get Better  (Canlı Performans - FunPopFun Festival)  03:46
Gonna Get Better
Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It 03:44
Ft. Kid Ink - Worth It
Fifth Harmony - Make You Mad 02:57
Make You Mad
Fifth Harmony - Write On Me 03:44
Write On Me
Fifth Harmony - Messy 03:16
Messy
Fifth Harmony - I'm In Love With a Monster (Hotel Transylvania 2 Film Klip) 03:35
I'm In Love With A Monster
Fifth Harmony - Angel 03:09
Angel [Camila:] Love it when you call me baby When you're lighting up my phone Makes me want you like I'm crazy I'm running home, I'm running home Just to hear your heart beat You're so sweet like honeycomb Got to have you near me You're the best I've ever known [Normani:] You make me get up, get up Like this is my song I'ma get up, get up, yeah, yeah You got me humming, humming, To the beat of the drum To the rhythm rhythm, yeah, yeah [Camila:] Your loving takes me higher, You set my heart on fire When you touch my body Got me singing like Mariah [Ally:] There is no denying, Your kisses keep me flying When you touch my body Got me singing like Mariah singing like Mariah [Normani:] Your name is written on my lips, you're the only one for me Every single little kiss, Is like a dream, is like a dream [Lauren:] I don't need to make a wish, 'Cause all I want is you When you do it like this, I just lose my cool [Normani:] You make me get up, get up like this is my song I'ma get up, get up, yeah, yeah You got me humming, humming, to the beat of the drum To the rhythm rhythm, yeah, yeah [Ally:] Your loving takes me higher, you set my heart on fire When you touch my body got me singing like Mariah There is no denying, your kisses keep me flying When you touch my body got me singing like Mariah Singing like Mariah [Tyga:] Uh, T-Raw I'm fire If you're looking for that fly love, I'm your number one supplier Wanna try you buy it You wanna ride with the hottest in the city, Set your heart on fire Yeah I do it it, I do it, do it, Ain't nothin' to it If you with it, I know she with it, So come and do it Got that pretty, that pretty pretty You're so sidity like Aaliyah, Mariah Carey, you stay winning Top down ridin', I'm big Poppa She love when I fly it, Lambo pilot, hop inside it, Sit on my lap, angel body I'm a King need a Goddess, gotta love it [Dinah:] Your loving takes me higher, you set my heart on fire When you touch my body got me singing like Mariah There is no denying, your kisses keep me flying When you touch my body got me singing like Mariah Singing like Mariah

FİFTH HARMONY KİMDİR?

Fifth Harmony

Fifth Harmony

Beş kişiden oluşan bir müzik grubu olan Fifth Harmony 2012 yılında bir yarışmaya katılarak adından söz ettirmişlerdir. Sonrasında yakaladıkları başarılar ile albüm yapmaya başlamışlardır. 2015 yılında seslendirdikleri Worth it isimli şarkı ile de dünyaca üne kavuşmuşlardır. Amerika Birleşik Devletleri Miami Florida kökenli olan müzik grubu 5 kızdan oluşmaktadır. Fifth Harmony Camila Cabello, Lauren Jauregui, Ally Brooke, Normani Kordei ve Dinah Jane Hansen tarafından oluşturulmaktadır. Oldukça başarılı olan bu sanatçılar 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde çok fazla sevilen ve ilgi duyulan X Factor isimli yarışmaya katılmışlardır. Bu yarışmada oldukça önemli bir Başarı yakalamışlar ve ülke çapında isimlerinden söz ettirmişlerdir.

Yakaladıkları bu başarı müzik kariyerlerinde önemli başarılar kazanmalarına neden olmuştur. Grup 2015 yılında Reflection isimli albümleri ile büyük bir başarı yakalamışlardır. Bu albümde Fifth Harmony boss isimli şarkı ile çok ciddi bir başarı yakalamıştır. Oldukça sevilen bu şarkı isimlerinin tüm dünyada duyulmasını sağlamıştır. Bu durumda birçok konuda başarı yakalamalarına sebep olmaktadır. Birçok ödül alan grup oldukça başarılı bir şekilde kariyerlerine devam etmektedirler. Grubun 2015 yılında en çok ilgi gören ve şarkıları Worth it olmuştur. Başarılı bir şekilde Fifth Harmony worth it şarkısı ile gündeme gelmiş ve adından söz ettirmiştir. Bu başarı ünlerini ve hayranlarını çok daha fazla arttırmıştır.

Grup 2016 yılında en çok dinlenilen kız grubu olma unvanına erişmiştir. Amerika başta olmak üzere birçok ülkede konserler vermişler ve çok sayıda hayran kitlesine ulaşmışlardır. Kısa zamanda çok sevilen Fifth Harmony şarkıları tüm dünyada ilgi ile dinlenmektedir. Grup 2014 yılından en iyi çıkış yapan sanatçı dalında Mtv video müzik ödüllerini almıştır. Bunun yanında birçok farlı kurum ve televizyon tarafından kendilerine ödüller verilmiştir. Grup internet ortamında klipleri ile de çok fazla ilgi görmektedir. Online ortamda Fifth Harmony dinle şeklinde yapılacak aramlar ile grubun tüm şarkılarına ulaşmak ve dinlemek mümkün olabilmektedir. Çok sayıda konser veren ve büyük bir kitleye ulaşan grup başarılı müzik kariyerine devam etmektedir.

Fifth Harmony Şarkıları Albümleri:

Down (feat. Gucci Mane) - Single (2017), Fifth Harmony (2017), 7/27 (Deluxe) (2016), 7/27 (2016), I'm In Love With a Monster - Single (2015), Reflection (2015), Reflection (Deluxe) (2015), Worth It (Dame Esta Noche) [feat. Kid Ink] - Single (2015), Juntos (Acoustic) - EP (2013), Miss Movin' On - Single (2013), Better Together - EP (2013), Better Together - Acoustic - EP (2013), Juntos - EP (2013)