Hoşgeldiniz!

Gönül Akkor Şarkıları

GÖNÜL AKKOR ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Gönül Akkor - Dost Bildiklerim 05:19
Dost Bildiklerim Sanırdım Gündüzdü Onlarla Gecem, içimde Ümitti Dost Bildiklerim. ne Zaman Yıkılıp Yere Düştüysem, bırakıp Ta Gittik Dost Bildiklerim. nerde O Sözlere Kandığım Günler, her Gülen Yüzü Dost Sandığım Günler, acıdan Kahrolup Yandığım Günler, terk Edip Te Gitti Dost Bildiklerim, Dost Bildiklerim, Dost Bildiklerim...
Gönül Akkor-Hiçmi Gülmeyecek Benim De Yüzüm (Hüzzam)r.g. 02:50
Hiçmi Gülmeyecek Benim De Yüzüm SOLİST: *GÖNÜL AKKOR* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HALİM BÜYÜKBULUT BESTE: ABDULLAH YÜCE USUL: DÜYEK MAKAM: HÜZZAM **** Hiç mi gülmeyecek benim de yüzüm Yaş bitti, kan doldu her iki gözüm Dilimde kurudu son bir çift sözüm Hem yetim, hem aşık, hem de öksüzüm * Kesilse nefesim, gözüm kör olsa Unutamam seni ömrüm de solsa Bir kere o güzel gölgeni görsem Yalvarsam, inlesem, sonra da ölsem.
Gönül Akkor - Tanrım Beni Baştan Yarat 06:54
Tanrım Beni Baştan Yarat Yeşilçam Müzik
Gönül Akkor - Kıskanırım Seni Ben 04:35
Kiskanirim Seni Ben Klip Değil
Gönül Akkor - Vefasız 04:39
Vefasız http//www.facebook.com/arabeskte.kral
Gönül Akkor - Söyleme Bilmesinler Bu Aşkın Bittiğini 03:41
Söyleme Bilmesinler Bu Aşkın Bittiğini Hazırlayan:Arzu Selimoğlu ***** Beste : Selâhattin Altınbaş Güfte : İlkan San Makamı : Hüzzâm Usûlü : Düyek *** Söyleme bilmesinler bu aşkın bittiğini Neden beni bırakıp terk edip gittiğini Yolumuz ayrılsa da dost kalalım seninle Yalan olan sevgimiz düşmesin el diline Hiç kimse dolduramaz kalbimdeki yerini Yok artık benim için senden başka sevgili Biliyorsun çekemez, hep kıskanırlar bizi Biliyorsun yıllarca çıkmaz iftira izi Bırak gizli sırrımız içimizde yaşasın Bırak o güzel günler hatıralarda kalsın
Gönül Akkor-Değdi Saçlarıma Bahar Gülleri (Hicaz)r.g. 03:10
Değdi Saçlarıma Bahar Gülleri SOLİST: *GÖNÜL AKKOR* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: --- BESTE: BEKİROF USUL: SEMÂÎ MAKAM: HİCAZ **** Değdi Saçlarıma Bahar Gülleri Nâzende sevgilim yâdıma düştün Sevenin bahtına bir güzel düşer Sen de tek sevgilim aklıma düştün Nâzende sevgilim yâdıma düştün * Gözlerim yoldadır, kulağım seste Ben seni unutmam en son nefeste Ey ceylân bakışlım, ey boyu beste Sen de tek sevgilim aklıma düştün Nâzende sevgilim yâdıma düştün. **** Nâzende : Nazlanan, Nazlı Sevgili.
Gönül Akkor & Dilimi Bağlasalar Anmasam Hiç Adını 03:24
Dilimi Bağlasalar Anmasam Hiç Adını Hazırlayan:Erhan Duzturk.. Beste: Selâhattin Altınbaş Güfte: Arslan Tunçata Makam: Hüzzam Usûl: Düyek ----- Dilimi bağlasalar anmasam hiç adını Gözümü dağlasalar görmezsem hiç yüzünü Elimi bağlasalar tutmazsam ellerini Silemezler gönlümden ne aşkını ne seni Dünyamı karartsalar unutmam için seni Büyüler yaptırsalar sevmemem için seni Gurbete gönderseler kan doldursa içimi Silemezler gönlümden ne aşkını ne seni.
Gönül Akkor - Sende Git Sevme Unut 04:38
Sende Git Sevme Unut Hazırlayan:Erhan Duzturk
Gönül Akkor - Ölüyorum Kederimden 04:47
Ölüyorum Kederimden Gönül Akkor - Ölüyorum Kederimden

GÖNÜL AKKOR KİMDİR?

Gönül Akkor

Gönül Akkor Şarkıları Albümleri:

Böyle Gelmiş Böyle Geçer - Single (2017), Anlatılmaz Bin Dert İle (2015), Gönülden Gönüle (2014), Gönüller Sultanı (2014), Vazgeç Kader (2014), Ölüyorum Kederimden (2010), Aşkımıza Ağlıyorum (2006), Ne Yaptım (2004), Dönüş (1994), Allah (1987), Bana Sen Gerek (1987), Kulak Ver Gecelere (1987)