Hoşgeldiniz!

Hailee Steinfeld Şarkıları

HAİLEE STEİNFELD KİMDİR?

Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld

Anne tarafından Filipinli, baba tarafından da Yahudi asıllı olan Hailee Steinfeld 11 Aralık 1996 doğumlu Amerikalı bir aktristir. İlk kez 10 yaşında oyunculuk hayatına atılan Steinfeld erken yaşta kariyerine yön verenlerden. Back To You dizisine konuk oyuncu olarak tek bölümlük rolüyle ekranlarda gözüktükten sonra Hailee, Heather:  A Fairy Tale adlı kısa filmde Heather rolünü canlandırdı. Talia Alden karakterini canlandırdığı ödüllü bir kısa film olan, She is A Fox ile tanınmaya başlayan oyuncu, asıl çıkışını Coen Kardeşlerin 2010 yapımı True Grit ile yaptı. Hayatının dönüm noktası olan bu yapım sayesinde oldukça tanınan biri haline gelen Steinfeld, buradaki oyunculuğu ile Akademi Ödülleri’nde en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında aday olarak gösterildi.

Moda dünyasıyla da oldukça ilgili olan oyuncu, dünyaca ünlü markaların yüzü oldu. Aynı zamanda birçok reklam filminde de oynadı.

Annesi dekoratör, babası kişisel fitness uzmanı olan Hailee’nin kendisinden büyük ve yarış pilotu olan bir de abisi bulunuyor. Ortaokul hayatını bitirdikten sonra 2008’den beri evde eğitim almaya devam etmiştir.

Şarkıcı Zedd ile çıkardığı Starving adlı şarkısıyla oldukça konuşulan oyuncu, müzik dünyasında da oldukça iddialı olduğunu kanıtladı. 16 Ekim 2016 hayranlarına sosyal medya üzerinden albüm çalışması içerisinde olduğunu müjdeleyen Steinfeld, Haiz ismini verdiği 2015 yılında ki Lp’sinde oldukça büyük bir başarı yakalamıştı. Love myself isimli şarkısı müzik camiasında oldukça ses getirdi ve olumlu eleştiriler aldı. Sosyal portallarda en çok izlenen videolar arasına giren şarkının başarısını, Hailee Steinfeld hell nos and headphones ile daha da perçinledi.  Long play’inde bulunan nerdeyse bütün parçalarla büyük başarı elde eden Hailee Steinfeld let it go isimli şarkısını da çok dinlenenler listesine eklemeyi başardı.

 

Genç yaşında hem oyunculuk dünyasında kendini kanıtlayan hem de yeni atıldığı müzik hayatına da oldukça başarılı olan oyuncu ve şarkıcı Hailee daha adından bahsettireceğe benziyor. Şarkılarını ve videolarını internette Hailee Steinfeld dinle ve Hailee Steinfeld şarkıları yazarak dinleyebilir, genç yaşta elde ettiği bu başarıyı takdir edebilirsiniz.

Hailee Steinfeld Şarkıları Albümleri:

Most Girls - Single (2017), Love Myself (Iateabee Remix) - Single (2017), Haiz - EP (2016), Haiz - EP (2016), Love Myself - Single (2015)