Hoşgeldiniz!

Haluk Şahin: 00:45
Haluk Şahin: "Bu takımı zirveden indirmeyeceğiz" 164 izlenme - 4 hafta önce Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu ve 1461 Trabzon Kulüp Başkanı Haluk Şahin, Trabzonspor için 5 yıllık bir planlama yaptıklarını ve bu sürede takımı zirveden indirmeyeceklerini belirterek, altyapıdan A Takım'a çok ciddi oyuncular katacaklarını da söyledi.
Haluk Şahin: 00:42
Haluk Şahin: "Trabzonspor'un Avrupa'da olması lazım, 10 Milyon taraftarımız var" 15 izlenme - 4 hafta önce Sezona sıkıntılı başlamasına rağmen, doğru hamleler yaparak 8 sezon sonra adını zirveye yazdıran Trabzonspor'da, Futbol Şube Sorumlusu ve 1461 Trabzon Kulüp Başkanı Haluk Şahin, İHA muhabirinin sorularını yanıtladı. "Avrupa'da olmayı herkesten çok biz istiyoruz" Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu ve 1461 Trabzon Kulüp Başkanı Haluk Şahin, Avrupa'ya gitmeyi çok istediklerini belirterek, "Bunu biz de çok istiyoruz. Trabzonspor'un Avrupa'da zaten olması lazım. Milyonlarca taraftarımız var. Bir de gerçekler var. Kulübün 1 milyar TL'yi aşan borcu mevcut. Öncelikli olarak bizim bu borcu azaltmamız lazım. Şu anda dengeli gidiyoruz. Hem takımı üstlere çıkarma hem de borçları ödeme noktasında planlı bir şekilde ilerliyoruz" şeklinde konuştu.
Halter: Görme Engelliler Türkiye Şampiyonası 01:34
Halter: Görme Engelliler Türkiye Şampiyonası 35 izlenme - 4 yıl önce Halter: Görme Engelliler Türkiye Şampiyonası- Aksaray'da başlayan şampiyonaya 24 ilden 117 sporcu katılıyor- Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Çetin: - "Görme engelli çocuklar açısından spor, başarının yanında özellikle öz güvenlerinin artmasını sağlıyor" Görme Engelliler Türkiye Halter Şampiyonası, Aksaray'da başladı.
Trabzonspor, Dünya Kupasına Katılacak Onazi'ye İzin Verdi 01:05
Trabzonspor, Dünya Kupasına Katılacak Onazi'ye İzin Verdi 2 izlenme - 8 ay önce Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, Onazi'nin ülkesinin milli takımıyla Dünya Kupasında mücadele edeceğini ifade ederek, "Son maç olması sebebiyle kendisine izin verdik" dedi.