Hoşgeldiniz!

Hümeyra Şarkıları

HÜMEYRA ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Hümeyra-Otuz Beş Yaş 03:09
Otuz Beş Yaş Yaş otuzbeş yolun yarısı eder Dante gibi ortasındayız ömrün Delikanlı çağımızdaki cevher Gözünün yaşına bakmadan gider Şakaklarıma kar mı yağdı ne var Ya gözler altındaki mor halkalar Neden düşman görünürsünüz Yıllar yılı dost bildiğim aynalar (1) tekrar Neyler sınırın herkesin başında Kimbilir nerde nasıl kaç yaşında Bir namazlık saltanatın olacak Taht misali musalla taşında (1) tekrar
Hümeyra-Sus Duymasın 03:48
Sus Duymasın Sus duymasın nasıl ağladım Beni terk edip gittiği zaman Sus duymasın Söyleme sakın Bana yolladığı o aşk mektupları ruhumda kazılı Her doğum günü hüzünle örtülü Aradım dağ tepe Oradadır diye Sus duymasın Söyleme sakın Yıllar boyu hiç unutamadım Dostum sırdaşım Söyle ona dönsün bana Unutup geçmişi dönelim eski günlere Sus duymasın Söyleme sakın Yıllar boyu hiç unutamadım Yalnız onu duymasın sakın Hala onu istediğimi, sevdiğimi, beklediğimi Git artık söyle
Hümeyra-Şükür Verdiklerine  02:30
Şükür Verdiklerine Bir küçük nimet verdin bize tanrım Öylesine büyük Herkese bir kalp verdin tanrım Kimi büyük kimi küçük Yarattın sevgiyi sonra Kalplere girsin diye Az geliyor sanki şimdi verdiğin sevgi Yarattığın kalplere Şükür verdiklerine Şükür verdiklerine Bir çocuk oynar yollarda Düşünmeden gününü Yarınki gün o çocuk hiç bilmeden Bulacaktır kendinden gerçeği Geçmişe bakınca bir an Ne kalmış elde diye Şükredecek büyük tanrım şükredecek sana Sevmesini bilmişse Şükür verdiklerine Şükür verdiklerine..
Hümeyra-Vasiyet 02:58
Vasiyet Dostlarım toplanın öldüğüm zaman Yalanı o günlük bir yana atın Tutunuz tabutun bir kenarından Bir derin çukura beni anlatın Dostlarım anmayın artık adımı Siliniz gönülden eski yadımı Kırınız sonuncu itimadımı Ölünce bir daha beni anlatın. Anlayım; Kimlermiş dost sandıklarım Muhabbetlerini kıskandıklarım Anlayım; Ne boşuş inandıklarım Şu yalan hayatı bana anlatın. Dostlarım anmayın artık adımı Siliniz gönülden eski yadımı Kırınız sonuncu itimadımı Ölünce bir daha beni anlatın. Yüzyüze getirmez bizi asırlar Meydana yurursun saklanan sırlar Sayılsın şahsıma ait kusurlar Korkmayın içine yalanda katın Dostlarım anmayın artık adımı Siliniz gönülden eski yadımı Kırınız sonuncu itimadımı Ölünce bir daha beni anlatın.
Hümeyra - Kördüğüm 02:26
Kördüğüm
Hümeyra-Anlatamıyorum 03:47
Anlatamıyorum Ağlasam sesimi duyarmısınız mısralarımda; Dokunabilir misinizgözyaşlarıma ellerinizle Bilmezdim şarkı sözleriların bu kadar güzel Kelimelerinse yetersiz olduğunu Bu derde düşmeden önce. Bir yer var biliyorum; Her şeyi söylemek mümkün; Epeyce yaklaşmışım duyuyorum; Anlatamıyorum.
Hümeyra - Sevdim Seni Bir Kere 03:34
Sevdim Seni Bir Kere
Hümeyra Tutsana Ellerimi 03:40
Tutsana Ellerimi
Hümeyra - Sessiz Gemi (45'lik) 06:16
Sessiz Gemi
Hümeyra - Yaz Bitti (1988) 03:32
Yaz Bitti

HÜMEYRA KİMDİR?

Hümeyra

Hümeyra Şarkıları Albümleri:

Anlatamıyorum (2015), Onu Bana Sakla - Single (2014), Beyhude (2014), Sessiz Gemi - Single (2014), Hümeyra (Türk Pop Tarihi) (2014), Ey Sevgili Sevgilim - Single (2014), Seni Bırakamam - Single (2014), Tutkulardan İntihar (1990), Benim Şarkılarım (1986), Do Do Do Do Si Re Re - Single (1980)