Hoşgeldiniz!

Hüsnü Arkan Şarkıları

HÜSNÜ ARKAN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Hüsnü Arkan &birsen Tezer - Hoşgeldin 04:21
Birsen Tezer - Hoşgeldin Bugün dağların dumanı aralandı, hoş geldin Ah ışıklar içinde kaldım, yandım efendim Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar Sen bana geç geldin, ben sana erken Tutuşsun gün, yansın geceler, vaktimiz varken Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar Sen bana geç kaldın, ben sana erken Soyunsun gün, sarsın geceler, vaktimiz varken
Hüsnü Arkan & Rojin - Hoşgeldin / #akustikhane #garajkonserleri 04:19
Rojin - Hoşgeldin
Hüsnü Arkan - Nereye Uçar Turnalar 04:09
Nereye Uçar Turnalar Eksilmesin dudağından gülüşün, eksilse yaşamından güneş. Yüzün kararmasın gecede, gülümse düşlerinde yine. Nereye uçar turnalar, nereye gider gökyüzü Alıp kanatlarına umutlarını geçmişin? Sen yıkıldın altında göğün, yandın küçük bir pervane gibi. Ah, küçük bir pervane gibi. Kim götürdü bakışından ışığı, kim aldı gözlerinden onu? Kadehlerden yüreğine boşalan acı bir umutsuzluk, o mu? Kime söyledin derdini, kimi sevdin gizli gizli? Kimler uyandırdı içindeki kötü kırık türküleri? Ölenlerin adını unutma; türkülerin, meydanların. Ah, bırakmasın onlar seni. Ne de çabuk yıktın kendini sarıldın yalanlara, boşluğa. Hey! Bak işçi tulumu giymiş umut! İsterse uçsun turnalar, isterse gitsin gökyüzü Alıp kanatlarına bulutlarını rüzgarın.
Hüsnü Arkan ft. Tozan Alkan - Öldüm mü Sandın 02:55
Ft. Tozan Alkan - Öldüm Mü Sandın
Hüsnü Arkan - Ayar 03:17
Ayar
Hüsnü Arkan - Nurhak (Livaneli 50. Yıl Özel) 03:43
Nurhak
Hüsnü Arkan - Keder 03:54
Keder Bir kar tanesi düşer avucumda erir Boş bir sokaktan yalnızlığım geçer Sonra bir son tren yırtar geceyi Sonra her şey sadece keder Burada bir gelincik solsa yazılar üşür Burada sevmek bile acıtır Sanırsın aşk yazdırır bütün şarkıları Oysa her şey sadece keder Oysa her şey keder Söyle zamansız gidenin kalbi, Bu kadar yük ağır değil mi? Söyleyin denize karışan sular, x2 Bu hikâye mavi biter mi? Şimdi kıyı boylarında gemiler üşür Dağlarda kardelenler, keklik üşür Üşür bütün şarkılar, sazlar üşür Burada her şey sadece kader Burada her şey sadece… Söyle zamansız gidenin kalbi, Bu kadar yük ağır değil mi? Söyleyin denize karışan sular, x2 Bu hikâye mavi biter mi?
Hüsnü Arkan - Aşk Ayazı 04:31
Aşk Ayazı
Hüsnü Arkan - Bir Yalnızlık Ezgisi 02:31
Bir Yalnızlık Ezgisi
Hüsnü Arkan - Eksik Birşeymi Var Official Video 04:10
Eksik Birşeymi Var

HÜSNÜ ARKAN KİMDİR?

Hüsnü Arkan

Hüsnü Arkan Şarkıları Albümleri:

Hatırla - Single (2019), Cam Güzelleri - Single (2019), Fikrim Yok (feat. Erkan Oğur) - Single (2019), Giderler (feat. Ahmet Ali Arslan, Alper Bakıner, Burhan Şeşen, Defne Bayrak, Erdal Güney, Ezgi Aktan, Gökhan Şeşen, Gözde Öney, Hüseyin Turan, Kamucan Yalçın, Mahmut Çınar, Murat Ak, Onur Dilber, Saygın Akbudak & Tuğba Tezer) - Single (2019), Güvercin (feat. Kardeş Türküler) - Single (2019), Yalnız Değiliz (2017), Tutuşsun (feat. Erkan Oğur) - Single (2017), Can Bendedir (2016), Kırık Hava (2015), Bir Yalnızlık Ezgisi (2015), Yokuş Yol'a - Single (2015), Yokuş Yol'a - Single (2015), Yalnız Değiliz (2013), Beş Mayıs - Single (2011), Solo (2010)