Hoşgeldiniz!

İbrahim Erkal Şarkıları

İbrahim Erkal Yeni Şarkısı

İbrahim Erkal Tüm Şarkıları Dinle

İbrahim Erkal - Canısı 04:01
İbrahim Erkal - Canısı 2.867 izlenme - 7 ay önce Gidemem gidemem Seni terk edemem Ölürüm ölürüm Ben sensiz edemem canısı canısı canısı Canısı canısı Ömrümün yarısı Ben senden ayrılmam Alnımın yarısı Duymasam sesini Tutmasam elini Tatmasam tenini Buna dayanamam canısı canısı canısı Canısı canısı Ömrümün yarısı Ben senden ayrılmam Alnımın yarısı
İbrahim Erkal - Erzurum A Gel 04:00
İbrahim Erkal - Erzurum A Gel 9.611 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Erkal-Erzuruma gel Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Palandöken yastığım Evleri yığın yığın Dadaşların el ele Alem senin aşığın Hadi gel Erzurum'a gel Erzurum yaman güzel Palandöken bembeyaz Çoğu kıştır azı yaz Yaylalar serin sulu Damda donan buzu yaz Hadi gel Erzurum'a gel Erzurum yaman güzel
İbrahim Erkal - Yalnızım 04:46
İbrahim Erkal - Yalnızım 24.463 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Erkal Yalnızım Geceden Yalnız Canısı Dizisi 1997
İbrahim Erkal - Sevme 05:18
İbrahim Erkal - Sevme 1.583 izlenme - 7 ay önce
Sibel Yıldırım - Insafsiz 04:47
Sibel Yıldırım - Insafsiz 5.242 izlenme - 9 ay önce Sibel Yıldırım & İbrahim Erkal - İnsafsız (Bir Sana Yandım) (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri: sen canimdanda candin hic bitmeyecek sandim kapildim birkere seyrine sevdanin nefes bile almadim sen canimdanda candin hic bitmeyecek sandim kapildim birkere seyrine sevdanin nefes bile almadim bir sana yandim ben bir sana kitapsiz bir sana aldandim bir sana insafsiz bu sevda boyle gitmez yarin dune kar etmez inceden inceye kahrolur savrulur benim sahillerimde sen canimdanda candin hic bitmeyecek sandim kapildim birkere seyrine sevdanin nefes bile almadim bir sana yandim ben bir sana kitapsiz bir sana aldandim bir sana insafsiz bir sana yandim ben bir sana kitapsiz bir sana aldandim bir sana insafsiz, En Damar Karışık Arabesk Şarkılar - Hep Damar Full Damar - sibel ARABESK DAMAR - KARISIK DAMAR SLOW SARKILAR 2016, SİBEL Fantazi Damar Şarkılar, Arabesk,Fantazi,Alaturka, Kral Müzik En Çok Dinlenen Damar Şarkıları, Sevilen Arabesk Fantazi Şarkılar İNSAFSIZ(BİR SANA YANDIM BEN)
İbrahim Erkal - Ömrüm 04:35
İbrahim Erkal - Ömrüm 6.429 izlenme - 2 ay önce Ömrüm bakışlarına ölürüm ömrüm Üzülürsen üzülürüm yaprak gibi dökülürüm ömrüm benim gözümle baksaydın sana Benim gözümle baksaydın sana Nasıl bir şeysin inanamazdın Nasıl bir şeysin inanamazdın Benim gönlüm baksaydın sana Benim gönlüm aksaydım sana Sende severdin dayanamazdın Sende severdin dayanamazdın Ömrüm bakışlarına ölürüm ömrüm Üzülürsen üzülürüm yaprak gibi dökülürüm ömrüm Ömrüm bakışlarına ölürüm ömrüm Üzülürsen üzülürüm yaprak gibi dökülürüm ömrüm Dünyanın kahrı çekilmez sensiz Dünyanın kahrı çekilmez sensiz Bir yudum suyu içilmez sensin Bir yudum suyu içilmez sensin Sırat köprüsü geçilmez sensin Sırat köprüsü geçilmez sensin Mahşerde ismini ismime yazdım Mahşerde ismini ismime yazdım Ömrüm bakışlarına ölürüm ömrüm Üzülürsen üzülürüm yaprak gibi dökülürüm ömrüm Ömrüm bakışlarına ölürüm ömrüm Üzülürsen üzülürüm yaprak gibi dökülürüm ömrüm
İbrahim Erkal - Unutmadım Seni 07:49
İbrahim Erkal - Unutmadım Seni 6.629 izlenme - 3 ay önce Sensizliğe bilsen nasıl dayandım Verdiğim o sözü hiç tutamadım Bir seni düşündüm bir sana yandım Unutmadım seni unutamadım Şarkılar vesile sazlar vesile Bu nasıl işkence bu nasıl çile Her şeyi unuttum kendimi bile Unutmadım seni unutamadım Başka yar sevmedim duyarsın diye Beni bir vefasız sayarsın diye Çok ümit besledim cayarsın diye Unutamadım seni unutamadım...
İbrahim Erkal - Canımın İçi 05:15
İbrahim Erkal - Canımın İçi 2.974 izlenme - 3 ay önce Güneş doğar doğudan Yakar beni doğrudan. Sen buradan gideli Başım kalkmaz ağrıdan. Canımın içi nerdesin? Gözümün nuru nerdesin? Bir haber ver gönlüme Yürek yangınım gitsin... Başımın tacı nerdesin? Gönül ilacı nerdesin? Ayrılık acı nerdesin? Gel de dinsin... Aşkın vurur dilime Düşer bir çok kelime. Mecnun olsam dolansam Çıkar mısın yoluma?
İbrahim Erkal - Anlarsın Zamanla 05:01
İbrahim Erkal - Anlarsın Zamanla 1.850 izlenme - 2 ay önce Yalanmış herşey Hiç yaşanmamış bir ben hissetmişim Bir ben anlamışım, Öylemi zalim ruhun duymamış Nekadar kolay diyorsun Bir şey olmamış öylemi zalim Sen sevgiye saygısı yok.. Sen ahretten kaygısı yok.. Yüreğinde duygusu yok Sen bukadarlık şeysin. Sana beddua etmem asla, Bugününle dünü kıyasla Sana selam bile fazla anla Belki anlarsın zamanla.. Pişman ettin doğduğuma Değmedim hiç sararıp solduğuma. Pişman ettin seni düşünüp Hepsenin için kahrolduğuma. Öylemi zalim. Sen sevgiye saygısı yok.. Sen ahretten kaygısı yok.. Yüreğinde duygusu yok Sen bukadarlık şeysin. Sana beddua etmem asla, Bugününle dünü kıyasla Sana selam bile fazla anla Belki anlarsın zamanla..
İbrahim Erkal - Annem Benim 03:53
İbrahim Erkal - Annem Benim 4.643 izlenme - 3 ay önce Herkes bir taraftan herkes bir şeyci Herkes birşeyleri tutuyor Herkes dalmış dünyasına Kıymet nedir unutuyor Ama olsun Annem benim annem benim Ben senciyim ben sendeyim Annem benim annem benim Ben senciyim ben sendeyim Ninnilerin şarkım şimdi Öğütlerin farkım şimdi Varlığınla varım şimdi Annem benim annem benim Ben senciyim ben sendeyim Annem benim annem benim Ben senciyim ben sendeyim Öpülesi eller sende Dinlenesi diller sende Koklanası güller sende Annem benim annem benim Ben senciyim ben sendeyim Annem benim annem benim Ben senciyim ben sendeyim
İbrahim Erkal - Bir Güzel Sevdim 02:58
İbrahim Erkal - Bir Güzel Sevdim 1.582 izlenme - 3 ay önce Bir güzel sevdim ismi de güldü Evlenelim dedim üstüme güldü Onunla günler su gibi aktı Terk eyledi gitti dünyamı yıktı Bir güzel sevdim ismi de gülay Naz etmesi sorun sevmesi olay Biraz mıymıntı çok duygusaldı Onunla sevgimiz mezara kaldı Bir güzel sevdim ismi de fatoş Oynaması hoş gülmesi bir hoş Belli olmaz onun baharı yazı Çekilmez oluyor içince nazı Çok güzel sevdim hepsi bir afet Allah'ım sen günahlarımı affet.
İbrahim Erkal - Yollar 03:50
İbrahim Erkal - Yollar 1.174 izlenme - 3 ay önce Hasret biner hasret iner sırtından Hep ayrısın vatanından yurdundan Kimse bilmez senin sevda derdinden Yollar senin alın yazın arkadaş Belli olmaz kışın yazın arkadaş Aman yollar yollar Ömrümüzü sollar bu yollar Uykular delik deşik yollarda Saçlarının rengi solmuş yıllarda Ne yaz dersin ne kış dersin dağlarda Ömrün biter yollar bitmez arkadaş Aman yollar yollar Ömrümüzü sollar bu yollar.
İbrahim Erkal - Ah Şu Bekarlık 02:55
İbrahim Erkal - Ah Şu Bekarlık 1.067 izlenme - 3 ay önce Şöyle bir sigara yaksam Onamı bunamı baksam Acep hangisiyle çıksam Baktığım bana bakmıyor Bana bakan iç açmıyor Nasılda aklım kaçmıyor Ah şu bekarlık bekarlık Bunun neresi sultanlık Bu saatte kim kalkacak Şimdi saat zırlayacak Çayı kim hazırlayacak Bu hangi musluğun sesi Bunlar kimin elbisesi Rezilliğin son perdesi Ah şu bekarlık bekarlık Bunun neresi sultanlık Evliler akıl veriyor Evlenme aslanım diyor Bizlere yol gösteriyor Yaş haddinin geçmesi var Bunu evde kalması var Saçı başı yolması var Ah şu bekarlık bekarlık Bunun neresi sultanlık.
İbrahim Erkal - Seni Bana Veren Allah'a Kurban Olurum 03:56
İbrahim Erkal - Seni Bana Veren Allah'a Kurban Olurum 20.946 izlenme - 10 ay önce
İbrahim Erkal - Küçüğüm 03:47
İbrahim Erkal - Küçüğüm 981 izlenme - 3 ay önce Ben ne günler yaşadım saymadım Sen naz edip küserken Kısa donla gezerken Ben ne aşklar yaşadım duymadın küçücüğüm Ben ne günler yaşadım duymadın Sen evcilik oynarken Zırıl zırıl ağlarken Ben ne çamlar devirdim saymadım küçücüğüm.
İbrahim Erkal - Anlatamam 04:40
İbrahim Erkal - Anlatamam 719 izlenme - 3 ay önce Saçları simsiyah gözleri bir ilah Ben onu sevmesem tanımasam çok günah İnan inan dostum bunu ben Anlatamam sana anlatamam sana anlatamam Bir anda vuruldum vuruldum ben ona Asla içimden atamam Bakışı başka gülüşü başka Düşürdü aşka anlatamam Herkesi her şeyi hayatı çok sevdim Ben onu görünce dünyamı değiştirdim İnan inan dostum bunu ben Anlatamam sana anlatamam sana anlatamam.
İbrahim Erkal - Bugün O Gündür 03:14
İbrahim Erkal - Bugün O Gündür 12.656 izlenme - 12 ay önce
İbrahim Erkal - Vazgeçemedim 05:11
İbrahim Erkal - Vazgeçemedim 466 izlenme - 2 ay önce Başımı alıp buraları terkedemedim aman allah Herşeyden geçtim ama senden vazgeçemedim he vallah Azmı sevdim azmı seni aldın gittin benden beni Mesken tuttum gurbet eli bak unuttum herşeyimi Gözlerim kör elim bağlı kendim burda ruhum dağda Başımı alıp buraları terkedemedim aman allah Herşeyden geçtim ama senden vazgeçemedim he vallah Azmı yandım azmı sana hüznüm kaldı senden bana Çaresizim senden yana sığınmışım yaradana Dillerim lal elim bağlı kendim burda ruhum dağda Başımı alıp buraları terkedemedim aman allah Herşeyden geçtim ama senden vazgeçemedim he vallah.
İbrahim Erkal - Hatırasına 02:31:01
İbrahim Erkal - Hatırasına 476 izlenme - 2 ay önce
İbrahim Erkal - Nereye Kadar 05:45
İbrahim Erkal - Nereye Kadar 5 izlenme - 3 gün önce
İbrahim Erkal - Yüreğinden Öpüyorum 04:47
İbrahim Erkal - Yüreğinden Öpüyorum 5 izlenme - 3 gün önce
İbrahim Erkal - Kurtuldum 05:59
İbrahim Erkal - Kurtuldum 4 izlenme - 3 gün önce
İbrahim Erkal - Hele Dadaş 03:09
İbrahim Erkal - Hele Dadaş 395 izlenme - 2 ay önce Hele dadaş hoşmusan Dolumusan boşmusan Ayakların yan basir Yoksa sen sarhoşmusan Bu derenin uzuni Kıramadım buzuni Aldım çerkez kızıni Çekemedim nazıni Kale kaleye bakar Kaleden toplar atar Bu zamane kızları Dadaş diye can atar Hele dadaş hoşmusan Dolumusan boşmusan Ayakların yan basir Yoksa sen sarhoşmusan
İbrahim Erkal - Rararilli 03:56
İbrahim Erkal - Rararilli 1.565 izlenme - 6 ay önce
İbrahim Erkal - Vur Dibine 04:47
İbrahim Erkal - Vur Dibine 142.855 izlenme - 2 yıl önce