Hoşgeldiniz!

Kimler Üzmüş Birtanemi... 04:21
Kimler Üzmüş Birtanemi... 17.993 izlenme - 9 yıl önce kimler incitmiş
İpek Açar - Mor Menekşe - (2015) 03:18
İpek Açar - Mor Menekşe - (2015) 4.062 izlenme - 3 yıl önce İpek Açar - Mor Menekşe - (2015) - (alisayar)
İpek Açar - Afet Oldu Hasretin 04:27
İpek Açar - Afet Oldu Hasretin 2.937 izlenme - 2 yıl önce İpek Açar'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Afet Oldu Hasretin" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
İpek Açar - Afet Oldu Hasretin 04:27
İpek Açar - Afet Oldu Hasretin 834 izlenme - 2 yıl önce İpek Açar - Afet Oldu Hasretin - Yeni Video Klip 2016 Şarkı Sözleri: Afet oldu hasretin kor oldu İçim yandı kavruldu Ellerinsiz ellerim bu tuttu Anlatmadım söylemedim kimseye Gözlerimi kapattım seni gördüm. Derdini sararken hüzün. Sensizliği yaşadım seninle. Yaslandım her gece gönlüne. Kirpiklerimde buluşunca biz. Başka yerlerde kavuşunca biz. Daha çok sevmeye devam hasret. Hasret en zoru yar. Kolay değil sensiz gece ziyan bana. Benden yana hakkın helal, helal sana. Sevdan sarar sensiz gece, ziyan bana. Benden yana hakkın helal, helal sana.
İpek Açar: Kalbim Boş - Renkli Sayfalar 10 Mart Perşembe 2016) 02:30
İpek Açar: Kalbim Boş - Renkli Sayfalar 10 Mart Perşembe 2016) 402 izlenme - 2 yıl önce İpek Açar: Kalbim Boş - Renkli Sayfalar 10 Mart Perşembe 2016) Merhum Kayahan'ın eşi İpek Açar "Renkli Sayfalar"a çok önemli açıklamalarda bulundu!
İpek Açar-Afet Oldu Hasretin 04:27
İpek Açar-Afet Oldu Hasretin 136 izlenme - 2 yıl önce İpek Açar-Afet oldu hasretin Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Afet oldu hasretin kor oldu İçim yandı kavruldu Ellerinsiz ellerim bu tuttu Anlatmadım söylemedim kimseye Gözlerimi kapattım seni gördüm. Derdini sararken hüzün. Sensizliği yaşadım seninle. Yaslandım her gece gönlüne. Kirpiklerimde buluşunca biz. Başka yerlerde kavuşunca biz. Daha çok sevmeye devam hasret. Hasret en zoru yar. Kolay değil sensiz gece ziyan bana. Benden yana hakkın helal, helal sana. Sevdan sarar sensiz gece, ziyan bana. Benden yana hakkın helal, helal sana.