Hoşgeldiniz!

Jason Derulo Şarkıları

JASON DERULO KİMDİR?

Jason Derulo

Jason Derulo

21 Eylül 1989 Yılında Amerika Birleşik Devletleri Florida Miami’de dünyaya gelen jason derulo Haiti kökenli bir Amerikalıdır. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlayan sanatçı oldukça küçük yaşlarda besteler yapmaya başlamıştır. Lise ve üniversite yıllarında birçok farklı sanatçı için söz yazarlığı da yapmıştır. İlk albümünü çıkarttığı 2010 yılına kadar birçok farklı şarkıcı için söz yazarlığı yapmasının yanında bazı tekli şarkılar yaparak bunları internet üzerinden sunmuştur. Oldukça sevilen bu şarkılar ile yapımcıların ilgisini çekmiştir. Çok sevilmeye başlayan jason derulo şarkıları 2010 yılında kendi adını taşıyan albüm ile piyasaya çıkartılmıştır. Oldukça ilgi gören albüm ve içerisindeki şarkılar müzik listelerinde üst sıralara kadar tırmana bilmiştir.

İlk albümünden sonrada söz yazarlığı ve düet çalışmaları yapan sanatçı 2013 yılında Tattoos isimli ikinci albümünü çıkarttı. Bu albüm de çok fazla ilgi gördü ve çok sevildi. Albüm içerisinde bulunan şarkılar müzik listelerinde üst sıralara kadar yükseldi. Albümde jason derulo talk dirty isimli şarkısı ile adını ülkesinin dışında da duyurdu. Birçok ülkenin müzik listelerine girmeyi başaran şarkı çok fazla ilgi görmüş ve sevilmiştir. Oldukça farklı ve çok güzel bir tarzı olan sanatçının bu albümüde çok fazla satış rakamına ulaşmıştır. Bu albümde jason derulo wiggle isimli şarkısı ile de büyük bir ilgi toplamıştır. Oldukça başarılı olan şarkı da müzik listelerinde üst sıralara kadar yükselmiştir.

Klipleri de internet üzerinden ve müzik kanallarında çok fazla izlenmektedir. İnternet üzerinden jason derulo dinle ile arama yapılmakta ve çok fazla izlemeler almaktadır. Sanatçı 2015 yılına gelindiğinde üçüncü stüdyo albümü olan Everything Is 4 isimli albümü piyasaya çıkarttı. Bu albümde want to want me isimli şarkı ile oldukça başarılı olan ve çok ilgi gören şarkıcı büyük bir kitleye ulaşmıştır. Başarılı sanatçı birçok konser vermiş ve turneye çıkmıştır. Birçok ödüle de sahip olan sanatçı bu albümde jason derulo get ugly isimli şarkısı da çok fazla ilgi görmüştür. Alanında oldukça başarılı olan sanatçı kariyerine sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

Jason Derulo Şarkıları Albümleri:

Colors - Single (2018), Swalla (feat. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign) [Wideboys Remix] - Single (2017), Swalla (feat. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign) [After Dark Remix] - Single (2017), Swalla (feat. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign) - Single (2017), If I'm Lucky - Single (2017), Tip Toe (feat. French Montana) - Single (2017), Get Ugly (Westfunk Remix) - Single (2016), If It Ain't Love - Single (2016), If It Ain't Love (Westfunk Remix) - Single (2016), Platinum Hits (2016), Naked - Single (2016), Everything Is 4 (2015), Want to Want Me - Single (2015), Everything Is 4 (2015), Talk Dirty (feat. 2 Chainz) [TJR Remix] - Single (2014), Jason Derulo 'Tattoos' Podcast (2014), Talk Dirty (feat. 2 Chainz) [TJR Remix] - Single (2014), Tattoos (2013), Tattoos (Special Edition) (2013), Breathing - EP (2012), Future History (2011), Future History (Deluxe Version) (2011), Jason Derulo (2010), Jason Derulo (Deluxe Version) (2010), Whatcha Say - EP (2009)