Hoşgeldiniz!

Jigi Şarkıları

JİGİ ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Jigi - Rap Genel Ev Albüm Tanıtım Feat Red 06:05
Rap Genel Ev
Jigi - Piç Kurusu 03:13
Piç Kurusu Devrin bitti mualefet devirin gitsin laneti. Malesef hiç bi dengim yok ben deniz battle faresi. Kendini kandır sende be baby gafayı yie laa. Önce bi bak bana waow waow bozuk lehçen şivede bal. Şimdi bi bak beni dinle şille yersin şiddete karşı millet. Cinnet geliver birileri fuhuş olayı olsa solukla izler. Komutta bizde bu çabuk temizlen bana bak lan donsuz ipne Konsol bitti şimdi konuş 3 yanlış var sonuç. Bak bu werse'm kararfin ben verdim çoktan garanti gel. Azın açık bekle öyle çok yakında çöker tim. Çökersin emrin olur efendim. Sen kendini bilmez benim için çok basit bi tünelsin. Rap'im keyif işim beyim zaman yok ve şuan beyin yorgun. Dolgu yaptım somurt ki sonuç verin. Kalbim demir kapalı ve tıbba tabi yer alır. Tutmaz dç hesabın bu sıngle verdim fenamı. Nakarat Gel böyle o nevrin ters döner her dönem. Real rap bu keyif ey beng beng bu deng beng. Dengi benim evet hiphop'un raey. Seni piç kurusu işin olur gay. Şimdi bende son bilet velet benimle rax demek. Kapışma ayrı tonda lakin vaz geç en güzel dilek. Ki bende zaten öyleyim bu rap dediğin çöl demi. Ve sende dahil herkez bu lehçeye temiz göt verir. Harbi baş belası belli var bi karı kesin. Bende peyniri bolca sürdüm pideme afiyetle yedim. Demin devir benim devrim şimdi gelin beni çelin. Benim deli yerim derin benim sende sevin sende delir. Yine deli biri gibisin terör estir durmak yok. Rest in peace tertemiz hatta biz yaptık battle cehale. Ve cenabet her parçama fena de ve devam. Yani şöyle selamet'le hakkın varsa helal et. Böyle ibadet birileri kurdu tırmanma son vapursun. Lakin kaçtın elden farz et bahsedersem bende bi kurdum. Benlemi koştun hı konuş züppe yerini bil. Jigi tim oldu şimdi ufuk çekti pim buda king. Nakarat Gel böyle o nevrin ters döner her dönem. Real rap bu keyif ey beng beng bu deng beng. Dengi benim evet hiphop'un raey. Seni piç kurusu işin olur gay.
Jigi - Yer6 Delircek 02:10
Yer6 Delircek
Jigi - Eskisi Gibi Değiliz 04:01
Eskisi Gibi Değiliz Nakarat Gitme kalbim yoruldu sen açtın gözümü sonumsun. Gel artık gitme hayatım ben sen varken hep ufuktum. Olmaz ufuk olmaz bu iş olamaz eskisi gibi değiliz. Yarim ben yapamam. Neden böyle oluyo neden acaba. Neden ozaman ayrılırken içimde acı var. Sevmek bizim için kutsal bi savaş fakat. Her sevginin sonunu elvedalar tutar. Naptım söyle şimdi kıskandım evet. Benim için çok normal bugün den düne. Ne getirdik he hep kavga hep mutsuz güne. O günde seviyodum seni bugün yine. Getirdim aklıma seni hayalinde güzel evet. Hayalimde bi kadın var ama neden bu serüvet. Deli benim senin delin senin dedim senin için. Herşeyden vazgeçtim benim olman çokmu suret. Gel kabul et artık beni birleşelim yok zaman. Ben kazandım seni bugün dışarda bi karda var. Sende gel bugün nolur hiç değişmedi nesil. Hala aynı yerdeyim gel bu 4.üncü mevsim. Nakarat Gitme kalbim yoruldu sen açtın gözümü sonumsun. Gel artık gitme hayatım ben sen varken hep ufuktum. Olmaz ufuk olmaz bu iş olamaz eskisi gibi değiliz. Yarim ben yapamam. Yoruldum bu gitmelerinden. Şafak söker dier yanım sen. Gecelere benim halatım bağlı. Ecel kapımda ben seni yazdım Tek başımayım yine hava yağmurlu. Kendimi dışarıya bilerek tuttum. Islandı saçlarım her bi teli. Kahretsin yine benliğimde beni. Hiç biriniz beni duymuyo lanet olsun. Kendimi nefretlerle kınıyorum. İstemiyorum sizi nede sevginizi. Ben zaten kurtaramam beni. Zor geliyo deli gibi sevmek. Sor biliyom sebebini bekle. Çok değer verme yoksa yenilirsin. Kendini boş yere bitirebilirsin. Nakarat Gitme kalbim yoruldu sen açtın gözümü sonumsun. Gel artık gitme hayatım ben sen varken hep ufuktum. Olmaz ufuk olmaz bu iş olamaz eskisi gibi değiliz. Yarim ben yapamam.
Jigi - Freestyle Kapışması 1. Bölüm 01:17
Freestyle Kapışması 1. Bölüm
Jigi - Uyan Az 02:55
Uyan Az Sana giden yollarımı bi çırpıda kestiler. Duygusalda değilim amma benle dalga geçtiler. Yaram benim içimdendi sana dair bişey yok. En yakın arkadaşım sevgilimle yiyişiyo. Değişiyom buralar sen güldüğümede bakma. Çocugumuza yuva yaptım zarar değil ziyanla. Bi evimiz olucaktı bir parçada mutluluk. Okulundan sen alıcaktın olmayan o mutlulugu. Bizdik umut her yarına gülersek. Ufaktanda satır yazdım o piç seni üzerse. Hissederim emin ol ki hayallerini değiştir. Kurdugun yuvalar falan hep biranda değişti. Hep biranda değiştik yalanmıydı seviştiğin. Geçmi kaldım bilmiyorumda tam üstünde yetiştim. Doğru söyle hangisinde kanatların gelişti. O çocuğa fısıldanda boyunu biraz geliştir. Nakarat Kazanamadım seni oyalama yar. Zamanıda gelir bunun bigün sebep olanada. Uyan az Ne bugünüm ne yarınım geçirmesin baş ağrını.
jigi - are you read 03:24
Are You Read
Jigi - Rüyalarma Giren Melek 02:30
Rüyalarma Giren Melek
Jigi - Hergün Gönlümden Söktüm 03:02
Hergün Gönlümden Söktüm
Jigi - Kendine Gel Bi Velet - Acapella 00:44
Kendine Gel Bi Velet - Acapella

JİGİ KİMDİR?