Hoşgeldiniz!

Jigi Şarkıları

JİGİ ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Jigi - Freestyle Kapışması 1. Bölüm 01:17
Freestyle Kapışması 1. Bölüm
Jigi - Uyan Az 02:55
Uyan Az Sana giden yollarımı bi çırpıda kestiler. Duygusalda değilim amma benle dalga geçtiler. Yaram benim içimdendi sana dair bişey yok. En yakın arkadaşım sevgilimle yiyişiyo. Değişiyom buralar sen güldüğümede bakma. Çocugumuza yuva yaptım zarar değil ziyanla. Bi evimiz olucaktı bir parçada mutluluk. Okulundan sen alıcaktın olmayan o mutlulugu. Bizdik umut her yarına gülersek. Ufaktanda satır yazdım o piç seni üzerse. Hissederim emin ol ki hayallerini değiştir. Kurdugun yuvalar falan hep biranda değişti. Hep biranda değiştik yalanmıydı seviştiğin. Geçmi kaldım bilmiyorumda tam üstünde yetiştim. Doğru söyle hangisinde kanatların gelişti. O çocuğa fısıldanda boyunu biraz geliştir. Nakarat Kazanamadım seni oyalama yar. Zamanıda gelir bunun bigün sebep olanada. Uyan az Ne bugünüm ne yarınım geçirmesin baş ağrını.
Jigi - Bi Koycam Canlı Performans 01:05
Bi Koycam
Jigi - Kendine Gel Bi Velet - Acapella 00:44
Kendine Gel Bi Velet - Acapella
Jigi - Eskisi Gibi Değiliz 04:01
Eskisi Gibi Değiliz Nakarat Gitme kalbim yoruldu sen açtın gözümü sonumsun. Gel artık gitme hayatım ben sen varken hep ufuktum. Olmaz ufuk olmaz bu iş olamaz eskisi gibi değiliz. Yarim ben yapamam. Neden böyle oluyo neden acaba. Neden ozaman ayrılırken içimde acı var. Sevmek bizim için kutsal bi savaş fakat. Her sevginin sonunu elvedalar tutar. Naptım söyle şimdi kıskandım evet. Benim için çok normal bugün den düne. Ne getirdik he hep kavga hep mutsuz güne. O günde seviyodum seni bugün yine. Getirdim aklıma seni hayalinde güzel evet. Hayalimde bi kadın var ama neden bu serüvet. Deli benim senin delin senin dedim senin için. Herşeyden vazgeçtim benim olman çokmu suret. Gel kabul et artık beni birleşelim yok zaman. Ben kazandım seni bugün dışarda bi karda var. Sende gel bugün nolur hiç değişmedi nesil. Hala aynı yerdeyim gel bu 4.üncü mevsim. Nakarat Gitme kalbim yoruldu sen açtın gözümü sonumsun. Gel artık gitme hayatım ben sen varken hep ufuktum. Olmaz ufuk olmaz bu iş olamaz eskisi gibi değiliz. Yarim ben yapamam. Yoruldum bu gitmelerinden. Şafak söker dier yanım sen. Gecelere benim halatım bağlı. Ecel kapımda ben seni yazdım Tek başımayım yine hava yağmurlu. Kendimi dışarıya bilerek tuttum. Islandı saçlarım her bi teli. Kahretsin yine benliğimde beni. Hiç biriniz beni duymuyo lanet olsun. Kendimi nefretlerle kınıyorum. İstemiyorum sizi nede sevginizi. Ben zaten kurtaramam beni. Zor geliyo deli gibi sevmek. Sor biliyom sebebini bekle. Çok değer verme yoksa yenilirsin. Kendini boş yere bitirebilirsin. Nakarat Gitme kalbim yoruldu sen açtın gözümü sonumsun. Gel artık gitme hayatım ben sen varken hep ufuktum. Olmaz ufuk olmaz bu iş olamaz eskisi gibi değiliz. Yarim ben yapamam.
Jigi - Çalış Babam Çalış 02:50
Çalış Babam Çalış
Jigi - Aç Bunu Dinle 02:32
Aç Bunu Dinle
Jigi - Kas Tv Kes Artk Sesini 01:20
Kas Tv Kes Artk Sesini
Jigi - Lıberda Nemi Var ( Orjinal Hd Video Klip ) 03:13
Lıberda Nemi Var Werse 1 Bune biçim bi gün hey meraba tatlım naber. Mavi botun şeker gibi yürünmez bitanem dur. Az biraz dayandım yani burda sensiz asla durmam. 15 ayın acısını başka bişey tutmaz. Erkeklerin düşüncesi bel altından kurulu. Bu yüzden tüm yeni nesil aşk'larına kodunuz. Güvenmiyolar yani kimse bize güvenmiyo. Aklını sikiyim bundan sonra elin yorulsun. Arsız rapin amına kodun basamak dolu. Yanındaki top'a söyle beni dinleyip durulsun. Değil bombacı mülayim yani baban gelse şudur. Rap'in kralları sizseniz bu işte yokum. Askerlik çağın değil beyin çocuk verimli. Senide test yaptım mc falan değilsin. Değilsin. Sen bok at dur bana ama bi çok isim gerildi. Nakarat Lıber'da nemi var. Hayat var yaşam var. Lıber'ın dışında. Hiç durma yaşanmaz. Werse 2 Makinalı dilim burda eyo benim makinalı. Yeni yetme değil jigi a.k.a düşün vakit alıp. Vericem eline vakit gibi koca penis adı. Başka birşey uzatırken birden sen uzadın. Waaov waaov eyo madafakı. Hiçbir işim olmasın burda sadece seni fakıp. Zaman geçiririm bende hergün deli battle atıp. Benim adım jigi a.k.a verememki bundan azı. King pazıl bic senin infazın aşşa. Başşar bişeyleri almıyım taşşa. Yavşak karı gibi sakız patlatanda. Sensin yüzün indi siktir olgit anca. Bende stil bitmez çekemeyen lanet eder. Çoğu zaman yaşadım ve salça olan az ülkeden. Di Dim Dik yürüdüm. Hergünüm rap her yolu denerdim. Nakarat Lıber'da nemi var. Hayat var yaşam var. Lıber'ın dışında. Hiç durma yaşanmaz.
Jigi - Yok 02:02
Yok Kafamı doldurdum bi sigara vel asıl. Hayatımda olan şeylerden bahsetmem fenamı. Aile içi problemim var dışarda arkadaşım. İç güveysi bi sevgilim sevgilim özür dilerim. Anlatmam gerekiyo bi izin verin. Bu kız varya benim kardeşimle tuttu yeminleri. Şimdi çıkıp özür dile. Bugünüm yarınım yarına çıkama azalıp. Beynim durdu beynim biz bi oda zemin. Promasyon için al orospu çocuğu. Brooklyn peace ama anlat kültürü. Bic yanıma diz bari siz yüzümü güldürün. Yer altından konu açtım bi çoğunuz fame. Amaç karı kız olunca ödün vermek boru değil. Amınna kodunuz rap'in en başında grogi. Anıl piyanist dramı fuck yeşil oda gay. Nakarat Yok hiç birşeyin bir kuralı. Yok hiç kimsenin bir olası. Yok hiç birinizin bir foyası. Yok sadece rap' için kumasınız. Kendi kendinizi küçük düşürün siz. Dar vajina düşünmek ten bi sike vaktin yok. Kafamı doldurdum bi sigara vel asıl. Hayatımda olan şeylerden bahsetmem fenamı. Aile içi problemim var dışarda arkadaşım. İç güveysi bi sevgilim sevgilim özür dilerim. Anlatmam gerekiyo bi izin verin. Bu kız varya benim kardeşimle tuttu yeminleri. Şimdi çıkıp özür dile. Bugünüm yarınım yarına çıkama azalıp. Beynim durdu beynim biz bi oda zemin. Promasyon için al orospu çocuğu. Brooklyn peace ama anlat kültürü. Bic yanıma diz bari siz yüzümü güldürün. Yer altından konu açtım bi çoğunuz fame. Amaç karı kız olunca ödün vermek boru değil. Amınna kodunuz rap'in en başında grogi. Anıl piyanist dramı fuck yeşil oda gay. Nakarat Yok hiç birşeyin bir kuralı. Yok hiç kimsenin bir olası. Yok hiç birinizin bir foyası. Yok sadece rap' için kumasınız. Kendi kendinizi küçük düşürün siz. Dar vajina düşünmek ten bi sike vaktin yok.

JİGİ KİMDİR?