Hoşgeldiniz!

Justin Timberlake Şarkıları

JUSTİN TİMBERLAKE KİMDİR?

Justin Timberlake

Justin Timberlake

31 Ocak 1981 yılında Amerika Birleşik Devletleri Memphis, Tennessee'de dünyaya gelen justin timberlake şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Tam adı Justin Randall Timberlake olan sanatçı ilk yıllarından itibaren müziğe karşı ilgisi olan biriydi. Gençliğinde sahnelere çıkarak şarkılar söylemeye başladı. İlk olarak 1995 yılında N’Sync grubu ile sahneye çıkmaya başladı. Çok sevilen grubun müziğe ara vermesi ile solo albümünü hazırladı. 2002 yılında piyasaya çıkan Justified isimli albümü çok ilgi gördü ve müzik listelerin tepelerine kadar çıkabildi. Albümde justin timberlake cry me a river isimli şarkısı ile oldukça ilgi gördü ve çok fazla dinlendir. Bundan sonra da 2006 yılında piyasaya çıkan FutureSex/LoveSounds isimli albümü çok fazla ilgi gördü ves çok sevildi.

İkinci albümünde justin timberlake sexyback isimli şarkısı çok fazla sevildi ve müzik listelerinde çok yukarılara kadar çıkabildi. Sanatçı şarkıları yanında oyunculuğu ile de oldukça başarı yakaladı. Birçok Hollywood filminde rol alan justin timberlake film yıldızı olarak da tanınmaktadır. Bu konuda da ciddi başarılara imza atan sanatçının oldukça başarılı bir oyunculuğu bulunmakta ve oynadığı filmler çok fazla izlenmektedir. Oyunculuk yanında müzik konusunda da çalışmaları devam ettiren sanatçı 2013 yılında çıkarttığı albümünde justin timberlake mirrors şarkısı ile oldukça başarı yakalamıştır. Çok sevilen bu şarkıda müzik listelerinde üst sıralara kadar ulaşmayı başarmıştır.

 

Müzik kariyerine 2016 yılında çıkarttığı Troll isimli albümü ile devam eden sanatçı justin timberlake can t stop the feeling isimli şarkısı ile büyük bir başarı yakalamıştır. Çok başarılı olan ve müzik konusunda çok sevilen sanatçı birçok konsere ve turneye çıkmıştır. Bu alanda çok sayıda ödülde alan sanatçı müzik listelerinde üst sıralarda yer alabilmektedir. Çok sevilen justin timberlake şarkıları çok fazla dinlenmekte ve klipleri çok fazla izlenmektedir. Video paylaşım sitelerinde de büyük bir başarı yakalayan sanatçı filmleri ile de başarısını farklı bir kulvarda sürdürmektedir. Şarkı sözleri yazarak da başarısını devam ettiren justin timberlake dinle için internet üzerinde arama yapılması gerekmektedir. Birçok platformda sanatçının şarkıları ve klipleri bulunacaktır.

Justin Timberlake Şarkıları Albümleri:

Man of the Woods (2018), CAN'T STOP THE FEELING! (Original Song From DreamWorks Animation's "Trolls") - Single (2016), Not a Bad Thing (Radio Edit) - Single (2014), Suit & Tie (feat. JAY Z) - Single (2013), The 20/20 Experience - 2 of 2 (Deluxe Version) (2013), The 20/20 Experience (Deluxe Version) (2013), The 20/20 Experience - The Complete Experience (2013), TKO - Single (2013), The 20/20 Experience (2013), The 20/20 Experience - 2 of 2 (Deluxe) (2013), The 20/20 Experience (Deluxe Version) (2013), Mirrors (Radio Edit) - Single (2013), FutureSex/LoveSounds (2007), FutureSex / LoveSounds (Deluxe Version) (2006), FutureSex/LoveSounds (2006), Justified (2002)