Hoşgeldiniz!

Ayda Bir Milyon Liralık Kaçak Elektrik Tüketen Sera 01:19
Ayda Bir Milyon Liralık Kaçak Elektrik Tüketen Sera 4.482 izlenme - 2 hafta önce Diyarbakır'da bir seranın ısıtılmasında kullanılan ve çevresi duvarlarla örülerek gizlenen 3 kaçak trafo, drone yardımıyla tespit edildi.
Ebru Gündeş Kaçak 04:06
Ebru Gündeş Kaçak 564.596 izlenme - 11 yıl önce ahmet aytekin..
Mardinli Çiftçinin Kaçak Elektrik İsyanı 01:00
Mardinli Çiftçinin Kaçak Elektrik İsyanı 5.260 izlenme - 2 ay önce Birkaç gün önce moruklarla birlikte televizyon izlerken denk geldiğim bir an. Mardinli abimiz 'kaçak elektrik kullanıyorsunuz'' diyenlere böyle açıklama yapıyor. 'ödemiyor değil, ödeyemiyoruz'' Aynı zamanda GAP konusunda da isyanı mevcut. bilemedim artık, yorum sizin. not: yorumlarda bence dikkatli olmak gerek. özellikle genelleme gibi. ırkçılık barındıran söylemlerden kaçınalım.
Halil Sezai - Kaçak (Canlı Performans) 04:57
Halil Sezai - Kaçak (Canlı Performans) 90.222 izlenme - 3 yıl önce Halil Sezai - Kaçak (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Bu şehirde buldum buğday ellerini Bu şehirde sevdim badem dillerini Senle unuttum bütün ezberlerimi Pişman değilim ama göçtüm kederden Düşman değilim ama çöktüm erkenden Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm? Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm? Ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm? Tuhaf buluyorlar bu kaçak halimi Seninle doldurdum yasak ihlalimi Seninle kapattım aşk defterlerimi Pişman değilim ama göçtüm kederden Düşman değilim ama çöktüm erkenden Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm? Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm? Ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm?
Koltuk Minderinin İçinden Çıkan Kaçak Göçmenler 01:33
Koltuk Minderinin İçinden Çıkan Kaçak Göçmenler 1.882 izlenme - 2 hafta önce Afrika'dan Avrupa'ya geçmek isteyen iki kaçak göçmen bu iş için koltuk minderine saklanmayı tercih etmişler. Ancak gümrük memurlarına yakalanmışlar.
Kaçak Prenses Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Kaçak Prenses Türkçe Altyazılı Fragman 162.761 izlenme - 4 yıl önce Kaçak Prenses A Royal Night Out 17 Temmuz'da sinemalarda. O, geleceğin kraliçesi. Aşkı bulmak için tek bir gecesi var. :) Başrollerde Sarah Gadon, Emily Watson ve Rupert Everett'le içinizi ısıtacak bir romantik komedi geliyor. Kaçak Prenses 3 Temmuz'da sinemalarda. 1945 yılındaki Avrupa'nın zafer kutlamalarının sürdüğü dönemde Prenses Elizabeth ve Margaret bu şatafatlı kutlamalara davet edilirler. Bu gece her ikisinin de ilginç birer deneyim yaşamasını sağlayacak uzun bir gece olacaktır. Tehlike, romantizm ve heyecan dolu bu gece Elizabeth ve Margaret için unutamayacakları anlar ile dolacaktır. Yönetmenliğini Julian Jarrold'un yapmış olduğu bu tarihi romantik gerilim filminin başrolleriniyse, Emily Watson, Rupert Everett ve Jack Reynor paylaşıyor. Yönetmen: Julian Jarrold Oyuncular: Michael Gartlan (Rol: Royal Footman), Sarah Gadon (Rol: Princess Elizabeth), Bel Powley (Rol: Princess Margaret), Emily Watson (Rol: Queen Elizabeth), Rupert Everett (Rol: King George), Jack Reynor (Rol: Jack), Roger Allam, Jack Laskey (Rol: Captain Pryce) Tür: Dram , Romantik , Gerilim , Tarihi Ülke: İngiltere
Kaçak Kazı Yaparken Görüntülenince Ateş Açtılar 00:33
Kaçak Kazı Yaparken Görüntülenince Ateş Açtılar 4.988 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da ayakta kalan en eski yapılardan biri olan Eirene Kulesi, son zamanlarda yapılan kaçak kazılarla büyük bir tahribata uğratıldı. Kuleye bitişik kaçak bir yapıyı onarmaya çalışan kişilerin, Orta Dönem Bizans'tan kalan duvarlara demirler çaktığı, Tarihi Sağır Han'ın çatısına beton döktüğü görüldü. Tarihi yapıya zarar veren bu kişiler kendilerini görüntüleyen DHA'nın drone'nuna ise tüfekle ateş etti.
Harika Kanatlar - Kaçak Rex 10:47
Harika Kanatlar - Kaçak Rex 73.171 izlenme - 3 yıl önce Çocukların son zamanlarda oldukça ilgi gösterdiği çizgi filmler arasında yer alan harika kanatlar çizgi filmi gerek yeni bölümleriyle gerekse de oyuncak ve oyunlarıyla çocukların oldukça ilgisini çekmektedir.
Öykü Gürman - Kaçak | Urfalıyam Ezelden 03:19
Öykü Gürman - Kaçak | Urfalıyam Ezelden 80.168 izlenme - 4 yıl önce Öykü Gürman - Kaçak | Urfalıyam Ezelden 5.Bölüm Kaçak Şarkı Sözleri : Bu şehirde buldum buğday ellerini Bu şehirde sevdim badem dillerini Senle unuttum bütün ezberlerimi Pişman değilim ama göçtüm kederden Düşman değilim ama çöktüm erkenden Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm? Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm? Ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm? Tuhaf buluyorlar bu kaçak halimi Seninle doldurdum yasak ihlalimi Seninle kapattım aşk defterlerimi Pişman değilim ama göçtüm kederden Düşman değilim ama çöktüm erkenden Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm? Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm? Ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm?
Kaçak Elektrik Denetimi Yapan DEDAŞ Ekibine Saldırı 03:23
Kaçak Elektrik Denetimi Yapan DEDAŞ Ekibine Saldırı 4.987 izlenme - 4 ay önce Şanlıurfa Hilvan'da kaçak elektrik denetimi yapmak isteyen DEDAŞ'A bağlı 3 denetimci 50 kişilik grubun saldırısına uğradı. 3 görevlinin sopalarla yaralandığı saldırıyı jandarma havaya ateş açarak sonlandırdı.
Temel'in Kaçak Elektrik Fıkrası (Cübbeli Ahmet Hoca) 00:45
Temel'in Kaçak Elektrik Fıkrası (Cübbeli Ahmet Hoca) 97.443 izlenme - 5 yıl önce Temel'in Kaçak Elektrik Fıkrası(Cübbeli Ahmet Hoca) Esprili Sohbetler
Van'da 5 Kişilik Araçtan 17 Kişi Çıktı 00:44
Van'da 5 Kişilik Araçtan 17 Kişi Çıktı 1.439 izlenme - 2 ay önce Van’ın Muradiye ilçesinde jandarmanın kontrol noktasında durdurduğu hafif ticari bir kamyonette 1'i şoför olmak üzere toplan 17 yabancı uyruklu kaçak şahısı yakaladı
Yaşar Kurt - Kaçak Ve Anne 05:12
Yaşar Kurt - Kaçak Ve Anne 49.178 izlenme - 5 yıl önce Çeşitli Sanatçılar (Ahmet Kaya) - ... Bir Eksiğiz (2014) Full Albüm CD 2 1. Leman Sam & Ahmet Kaya: Korkarım Söz: Gülten Kaya Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 2. Mehmet Erdem: Hep Sonradan Söz: Ali Çınar Müzik: Ahmet Kaya 3. Moğollar: Metris'in Önünde Söz & Müzik: Ahmet Kaya 4. Niyazi Koyuncu & Okan Bayülgen: Doruklara Sevdalandım Söz: Nihat Behram Müzik: Ahmet Kaya 5. Redd: Sorgucular Söz & Müzik: Ahmet Kaya 6. Sezen Aksu: Ağladıkça Söz: Gülten Kaya Hayaloğlu Müzik: Ara Dinkjian Şiir: Birhan Keskin 7. Teoman: Acılara Tutunmak Söz: Hasan Hüseyin Korkmazgil Müzik Ahmet Kaya 8. Yaşar Kurt: Kaçak ve Anne Söz: Yusuf Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 9. Yavuz Bingöl & Öykü Gürman: Merhaba Söz: A.Hülya Şensoy Müzik: Ahmet Kaya 10. Zuhal Olcay: Yalan da Olsa Söz & Müzik: Ahmet Kaya 11. Ceza & Ahmet Kaya: Yazıtlar / Gayrı Gider Oldum Söz: Ceza & Enver Gökçe Müzik: Ahmet Kaya
Sezen Aksu-2009 Albümü-Kaçak 04:00
Sezen Aksu-2009 Albümü-Kaçak 74.763 izlenme - 10 yıl önce sezen aksu-2009 albümü-kaçak
yildiz tilbe-- ömür boyu-- 2009 01:44
yildiz tilbe-- ömür boyu-- 2009 62.377 izlenme - 10 yıl önce yildiz tilbe-- ömür boyu-- 2009
Sınır Kapısında Valizden Kadın Çıktı 00:58
Sınır Kapısında Valizden Kadın Çıktı 2.573 izlenme - 4 ay önce Sarp Sınır Kapısı'nda görevli polisler, Türkiye'ye yaya giriş yapmak isteyen Gürcistan uyruklu kadının davranışlarından ve yanındaki büyük valizden şüphelenmiş. Valizin içi açıldığında içinde bir kadın olduğu görülmüş.
Kaçak Sigaralar Nasıl Yok Ediliyor? 04:14
Kaçak Sigaralar Nasıl Yok Ediliyor? 6.808 izlenme - 1 yıl önce Yasa dışı yollarla yurda sokulan yaklaşık 1 milyon paket kaçak sigara, patoz makinesinde parçalanarak, talaş haline getirildi.
Kaçak Elektrik Kullanan İşletmeci Dedaş'ı Bastı 01:32
Kaçak Elektrik Kullanan İşletmeci Dedaş'ı Bastı 6.064 izlenme - 12 ay önce Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde kaçak elektrik kullandığı gerekçesiyle yazılan cezaya kızan bir işletme sahibi, yanına çalışanlarını ve akrabalarını alarak Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) dağıtım binasını bastı. Kalabalık bir grubun saldırdığı DEDAŞ görevlilerinin de karşılık vermesi üstüne meydana gelen arbede, güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi.
Sezen Aksu - Kaçak 2009 03:12
Sezen Aksu - Kaçak 2009 43.371 izlenme - 10 yıl önce sezen aksu - kaçak 2009
Kaçak Sigarayla Yakalanan Şoför Onları Kim Koydu? 00:30
Kaçak Sigarayla Yakalanan Şoför Onları Kim Koydu? 10.960 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'da tırın gizli bölmesinde 20 bin 400 paket kaçak sigarayla yakalanan Ukraynalı şoför, çok şaşırdığını belirterek, "Aaa! Onları kim koydu" sözleriyle tepki verdi.Erzurum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlara Mücadele (KOM) ekiplerince Erzurum-Erzincan karayolunda yapılan yol uygulamasında şüpheli görülen yabancı plakalı bir tır durduruldu. Tırda yapılan aramada 'zula' diye tabir edilen gizli bölmelere saklanmış 20 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirildi. Sigaraların ele geçirildiği sırada Ukrayna uyruklu tır şoförü çok şaşırdığını belirterek Türkçe olarak, "Aaa! onları kim koydu" sözleriyle tepki verdi.
Deniz Kabukluları Nasıl Beslenir? 03:19
Deniz Kabukluları Nasıl Beslenir? 857 izlenme - 2 ay önce David Attenborough'un sunduğu 1979 yapımı Life on Earth belgeselinin ikinci bölümü olan Building Bodies'de kabuklu hayvanların nasıl beslendiğini kulak kanatan rus dublajı ile izliyoruz.
Ebru Gündeş Kaçak 04:08
Ebru Gündeş Kaçak 36.934 izlenme - 10 yıl önce kaçak
Traş Köpüğüyle Kaçak Geçiş Yapmak 02:28
Traş Köpüğüyle Kaçak Geçiş Yapmak 6.098 izlenme - 1 yıl önce Trafikle kaçak geçik yapan araçların son numarası traş köpüğü olmuş,aracı madem alıyon vergini verecen çakallığın ne lüzumu var
Kaçak Sigara Towers 00:14
Kaçak Sigara Towers 4.133 izlenme - 10 ay önce Sigaralarla yapılan anlamsız fakat başak burçlarına keyif verecek kuleyi hep birlikte izliyoruz efendim...
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 01:52
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Zikir 10.002 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yer alan Beştepe Millet Camii, namaz sonrası Gâlibî zikrine ev sahipliği yapmış. Ben ilk kez gördüm sanırım 3 hafta kadar önce demokrasi nöbetleri devam ederken gerçekleşmiş. Bakalım daha neler göreceğiz?..
Göçmenleri Kaçırmak İçin Folyoya Sardılar 01:05
Göçmenleri Kaçırmak İçin Folyoya Sardılar 2.105 izlenme - 7 ay önce Göçmenleri kaçırmak için alüminyum folyoya sardılar İtalya'ya gitmek üzere Pendik Limanı Ro-Ro sahasına gelen ve gümrüğe plastik oto parçası yüklü olduğu bildirilen bir tır, İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerinin şüphesi üzerine x-ray cihazından geçirildi. Yapılan tarama sonucu şüpheli yoğunluk tespit edilen tır, detaylı arama için hangara yönlendirildi. Dorsede yapılan aramada, yükün arka tarafında x-ray taramasından kaçabilmek amacıyla alüminyum folyoyla kaplanmış 7 kişi olduğu tespit edildi. Irak uyruklu olduğu tespit edilen 7 kişi dorseden indirilerek İstanbul Gümrük Muhafaza ekiplerince gözaltına alındı. Aracın şoförü E.M ve 7 kaçak göçmen hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde soruşturma başlatıldı.
Ebru Gündeş - Kaçak 04:05
Ebru Gündeş - Kaçak 21.657 izlenme - 9 yıl önce ebru gündeş - kaçak
Sezen Aksu -  Kaçak    2009 03:12
Sezen Aksu - Kaçak 2009 22.372 izlenme - 10 yıl önce sezen aksu - kaçak 2009
Harika Kanatlar Yeni Çizgi Film Kaçak Rex 07:28
Harika Kanatlar Yeni Çizgi Film Kaçak Rex 13.661 izlenme - 3 yıl önce Harika Kanatlar Yeni Çizgi Film Kaçak Rex
Kaçak Gizem Soundtrack 02:53
Kaçak Gizem Soundtrack 10.415 izlenme - 5 yıl önce Kaçak dizisinin soundtrack'i
Sigara Kaçakçılığına Farklı Bir Boyut Getiren Tır 02:32
Sigara Kaçakçılığına Farklı Bir Boyut Getiren Tır 3.155 izlenme - 9 ay önce Kaçak sigara ihbarı alan polislerin Adana'da çevirme yaptığı sırada narkotik köpeğinin yardımıyla akıl almaz bir kaçakçılığı ortaya çıkardı. Tırın dış taşıma şasesinin her yerine sigara sıkıştıran tır şoförü yılın kaçakçısı ödülünü aldı.
ebru gündeş kaçak orjinal klip 04:02
ebru gündeş kaçak orjinal klip 23.991 izlenme - 10 yıl önce ebru gündeş’den kaçak video klip can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
yar ali yıldız tilbe- 2009 kaçak albüm yeni 05:41
yar ali yıldız tilbe- 2009 kaçak albüm yeni 32.074 izlenme - 10 yıl önce yar ali yıldız tilbe- 2009 kaçak albüm yeni
Tacizden Arananlar Listesine Giren Hintli Youtuber 01:22
Tacizden Arananlar Listesine Giren Hintli Youtuber 6.742 izlenme - 2 yıl önce Olay şu : Hindistan'da Sumit Verme adındaki genç Youtuber, ABD'li Youtuber'ların sokakta çevirdiği kadınları öptüğü Youtube videolarına özenip aynısını Hindistan'da yapmaya kalkışınca başı belaya girdi Hindistan sokaklarında gördüğü kadınları öpüp kaçan ve daha sonra bu videoları Youtube'da yayınlayan Hintli Youtuber, şu sıralar Hindistan'ın en nefret edilen insanına dönüşmüş durumda. Kadınları öptükten sonra çevredeki halkın saldırısından ancak kaçarak kurtulan gencin peşine bu sefer de polis düştü. Youtuber genç tarafından öpülerek mağdur edilen kadınlar şikâyette bulununca, şimdi ülkede arananlar listesine girdi. ABD'deki çekilen videolarda, Youtuber'ların kadınlardan izin alarak öptüğünü hatırlatan şikâyetçiler, Hintli gencin yaptığının ise cinsel saldırı olduğunun altını çiziyorlar ki, bizce de durum tam olarak cinsel saldırı sınırları içine giriyor. Verme yakalanırsa, cinsel saldırı suçuyla ağır cezalar alabilir.
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 01:58
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 15.455 izlenme - 5 yıl önce Kaçak filminin fragmanı
Jandarma Gözlerine İnanamadı, Kaçak Kuşların İçinden Aslan Çıktı 01:24
Jandarma Gözlerine İnanamadı, Kaçak Kuşların İçinden Aslan Çıktı 3.125 izlenme - 10 ay önce Edirne'de durdurulan araçta, yasa dışı yollarla Türkiye'ye sokulan çok sayıda evcil hayvan ele geçirildi. Kaçak kuşların arasında bir de yavru aslan vardı.
Kaçak Boğanın Kahveye Dalması 01:00
Kaçak Boğanın Kahveye Dalması 3.743 izlenme - 1 yıl önce Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesi Yavuzselim Mahallesi'nde kurban pazarından eve getirilirken kaçan bir boğa kahvehaneye dalmış. Vatandaşlar ve sahipleri kaçan boğayı yakalamak için uzun çaba sarf etmiş.
Şanlıurfa'da Kaçak Elektrik Kullanma Hakkımız Engellenemez Eylemi 03:18
Şanlıurfa'da Kaçak Elektrik Kullanma Hakkımız Engellenemez Eylemi 7.306 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'da, Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nin (DEDAŞ) tarımsal sulamada kaçak kullanımının önüne geçmek için başlattığı sayaç takma uygulamasına karşı çıkan çiftçiler, Harran- Akçakale karayolunu taşlarla trafiğe kapatarak eylem yaptı. Kalabalık, DEDAŞ'a ait tahsilat veznesini de taşlayarak camlarını kırdı. DEDAŞ, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte kurak geçen bölgelerde kayıt dışı sulama yapıldığı, bu nedenle kaçak elektrik kullanımının artması üzerine tarımsal sulama yapan çiftçilerden sayaç taktırmalarını istedi. Sayaç taktırmak istemeyenlere bugünden itibaren enerji vermeyeceğini açıklayan DEDAŞ'ın kararına karşı çıkan yaklaşık 300 çiftçi, öğle saatlerinde Harran- Akçakale karayolunu taşlarla kapatıp eylem yaptı. Uzun araç kuyrukların oluştuğu yolun açılması için bölgeye çok sayıda güvenlik görevlisi sevk edildi. Eylemci çiftçiler yaklaşık 1 saatlik görüşmelerin sonunda eylemlerine son verip dağılırken yol yeniden ulaşıma açıldı.
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 02:36
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 6.564 izlenme - 3 yıl önce Adana'da kaçak yapılan bir büfenin yıkımı sırasında iş yeri sahipleri ile polis arasında çatışma çıktı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Royce Rolls İle Kaçak Klip Çekiyorlar 00:45
Royce Rolls İle Kaçak Klip Çekiyorlar 15.448 izlenme - 8 yıl önce
20.000 Wattlık Ampül 11:39
20.000 Wattlık Ampül 4.815 izlenme - 2 yıl önce Abimiz azim etmiş çalışmış ve 20.000 wattlık ampül üretmiş. Ampül gece vakti ortalığı güneş gibi aydınlatıyor. Isınma sorununa nasıl çözüm buldu orası meçhul.
Otomobil Motorunda Kaçak Buzağı Sokmaya Çalışmak 01:59
Otomobil Motorunda Kaçak Buzağı Sokmaya Çalışmak 2.092 izlenme - 9 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Gürcistan'dan Türkiye'ye giriş yapmak isteyen otomobilin sürücüsü S.B'nin davranışlarından şüphelenen gümrük muhafaza ekipleri aracı x-ray cihazına sevk etti. Görevliler, inceleme sırasında otomobilin motor silindir kapağının üzerindeki plastik muhafazanın hareket ettiğini belirledi. Söz konusu kapağı açan görevliler, motor kısmı küçültülerek oluşturulan özel bir bölmede ayakları bağlanmış iki danayla karşılaştı. Maruz kaldıkları sıcaklık nedeniyle zor nefes aldıkları fark edilen hayvanlara müdahale edilmesi için Posof Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü yetkililerine bilgi verildi. Posof Cumhuriyet Savcılığının talimatı üzerine otomobile el konulurken, şoför hakkında suç duyurusunda bulunuldu
Yolcu Otobüsü Durdurup Kontrol Yapan Polislerin Şoke Olması 02:43
Yolcu Otobüsü Durdurup Kontrol Yapan Polislerin Şoke Olması 2.674 izlenme - 1 yıl önce Çorum'un Sungurlu ilçesinde durdurulan bir yolcu otobüsünde yurda yasa dışı yollarla girdikleri tespit edilen 119 kaçak yakalandı.
Evet Çadırına Çekilen Kaçak Elektrik  00:58
Evet Çadırına Çekilen Kaçak Elektrik 2.718 izlenme - 2 yıl önce Evet oyunu insaların vermesi için adın atılmadık yer bırakmayan Akp kaçak elektrik çekmiş izliyoruz
Serdar Ortaç -Kaçak Albümünden -2009 Albüm İki Göz 04:45
Serdar Ortaç -Kaçak Albümünden -2009 Albüm İki Göz 19.640 izlenme - 10 yıl önce serdar ortaç -kaçak albümünden -2009 albüm iki gözüm
Emrah Bayam - Kaçak (X Factor) 08:14
Emrah Bayam - Kaçak (X Factor) 13.653 izlenme - 5 yıl önce Emrah Bayam - Kaçak Performansı - X Factor Star Işığı
muhabbet kuşu firar ediyor 01:51
muhabbet kuşu firar ediyor 14.867 izlenme - 11 yıl önce muhabbet sarmadı sanırım :d
Ebru Gündeş Kaçak 04:09
Ebru Gündeş Kaçak 9.302 izlenme - 8 yıl önce by sefer
Mutlu Sonlu Hırsız - Polis Kovalamacaları (Brezilya) 07:55
Mutlu Sonlu Hırsız - Polis Kovalamacaları (Brezilya) 2.401 izlenme - 2 yıl önce Suç oranın en yüksek olduğu ülke olan Brezilya'da gerçekleşen motorsikletle süratlı kovalamacalar karşınızda.
 İstanbul’da kaçak kurban kesimi yine yasak dinlemedi 00:39
İstanbul’da kaçak kurban kesimi yine yasak dinlemedi 6.506 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yasak ve uyarılarına rağmen bazı semtlerde kaçak kurban kesimi yapıldı. İstanbul genelindeki kurban satış ve kesim yerleri belirlenmesine rağmen bazı vatandaşlar yasağa yine aldırmadı. Özellikle kırsal alanlar başta olmak üzere şehrin bazı semtlerinde özellikle boş araziler, bina girişleri, otoparklarda kaçak kurban kesimi yapıldı. Para cezası uygulamasına da aldırmayan vatandaşlar, kurbanlıklarını yol kenarlarında, sokaklarda ve mesire alanlarında kesmeye devam etti. ÇOCUKLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE KURBAN KESTİLER Beyoğlu’nda sokak ortasında kaçak kurban kesen vatandaşlar, sokağı kan gölüne çevirdi. Çocukların gözü önünde kesilen kurbanların atıklarını da yine çocuklar temizledi. Beyoğlu Dolapdere’de kaçak kurban kesen vatandaşlar, sokağı kan gölüne çevirdi. Kurban kesim alanlarında kurbanlarını kesmek yerine sokak ortasında kesen vatandaşlar, ilginç görüntüler oluşturdu. Vatandaşlar sokak ortasında kurbanlık hayvanı keserken, çocuklar da küreklerle hayvanlardan geriye kalan atıkları topladı. Belediyenin tesislerinde kendilerine sıra gelmediği için sokak ortasında kurbanını kestiklerini belirten kadın, “İkinci gününe kalıyor. Kapımızın önünde kesmeye mecbur kaldık. Böyle iyi değil ama mecbur kaldık” şeklinde konuştu. Duruma tepki gösteren bir vatandaş ise, “Bu çok yanlış bir şey. Bu sokak ortasında olur mu. Bunun acelesi olmaz” dedi.
runaway bride 02:48
runaway bride 10.907 izlenme - 8 yıl önce yine yönetmen gary marshal'ın yönettiği ve julia roberts ile richard gere'ın oynadığı pretty womanözel bir kadın çok beğeni toplamıştı. bu üçlü birkaç yıldan sonra tekrar bir araya geldi runaway bride'ı hazırladı. film amerika'da romantik komediler türünde şimdiye kadar yapılmış en fazla hasılata sahip oldu.ıke graham new york'ta bir gazetecidir ve ciddi sorunları vardır. patronu eski karısıdır yazı yazmak için gerekli ilham perisini kaybetmiştir ve çok kısa zamanda bir yazı hazırlaması
Gökhan Sezen  -Kaçak 04:21
Gökhan Sezen -Kaçak 1.280 izlenme - 9 ay önce YAPIM YAVUZ BAŞAR
Su Kaçak Tespiti, Noktasal Su Sızıntısı Tespiti 01:23
Su Kaçak Tespiti, Noktasal Su Sızıntısı Tespiti 6.911 izlenme - 5 yıl önce Su kaçak tespiti,Noktasal su sızıntısı tespiti www.tumtesisat.com 05323545854 02124464630 www.avrupatesisatçi.com,www.çorlutesisatçi.com 02826525854 05305468625
Su Kaçak Tespiti 00:59
Su Kaçak Tespiti 5.617 izlenme - 5 yıl önce Su Kacak Tespiti nasıl yapılır? Artık dairelerde tesisat patlaklarını kıra kıra arama derdi bitti.Çihazlarla beton,fayans,duvar altındaki tesisat patlaklarını noktasal buluyoruz.Tamirini maksimum bir fayans kırarak tamir ediyoruz. www.tumtesisat.com 02124464630 05323545854
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 02:15
Kaçak Elektrik Kullanmak Günah mı - Fatih Çıtlak 2.909 izlenme - 3 yıl önce Kul hakkı konusunu programında işleyen Çıtak, bir izleyicinin kaçak elektrik kullananlar hakkında sorulan sorusunu yanıtladı.
Lamborghini Parçalamak 02:02
Lamborghini Parçalamak 3.367 izlenme - 2 yıl önce Tayvan'da el konulan sahte Lamborghini çeşitli iş makinalarıyla parçalanıyor.
Kübalı Taksi Şöförleri Neden Doktorların 10 Katı Kazanıyor 04:57
Kübalı Taksi Şöförleri Neden Doktorların 10 Katı Kazanıyor 5.279 izlenme - 2 yıl önce Geçen $40 dolar alan Kübalı doktorlar Akciğer Kanseri Aşısı bulmuş diye solcular paylaşıyordu. Hatta bir tanesi ''şeker yararlıdır desin diye doktorlara para verilen sisteme kapitalizm,akciğer kanseri aşısını bedava dağıtına sosyalizm denir.''Yahu ''Kanser aşısı'' sahahahaaha. Bedava dağıtıyorlarmış. Gidip olalım ahahahahaha.Sonra Çernobile turistik gezi yaparız, bir şey olmaz. Aşılıyız ya. Ben tabi bunlarla dalga geçince nasıl sinirlendiler.Bir tanesi ciddi ciddi ölümle falan tehdit etti :).Ona sosyalistler bulduğu ilaçları kendilerine saklasın dedim.Otomatikman kapitalistler ölür dedim :) Bu arada o haber Küba Devlet Gazetesinin internet sitesinde var.Adamlar aşı yaptık demiyor.Tedavi bulduk demişler.Ama tam olarak ne yaptığını söylememişler.İlacın işlevi olarak ''Mükemmel'' kelimesini kullanmışlar. Bizim solcular uçak yaptık diyen islamcıyla aynı.İdeolojik propaganda için yalandan çekinmiyor.Aynısınız totaliter kafa.
Ağa Takılan Martı Özgürlüğüne Kavuştu 01:23
Ağa Takılan Martı Özgürlüğüne Kavuştu 818 izlenme - 6 ay önce Rusya'nın başkenti Moskova'da bulunan Moskva Nehrinde amatör balıkçıların sermiş olduğu kaçak ağlara takılan martı, Nizhny Novgorod bölgesi hayvan refahı komitesi çalışanları tarafından kurtarılarak özgürlüğüne kavuştu.
Yasemin Mori - Nolur Nolur Nolur 02:43
Yasemin Mori - Nolur Nolur Nolur 6.798 izlenme - 5 yıl önce Bir Adım Atsan Bana Doğru görüversen Sonra Beni ne Hali Varsa Yalnızlığın o Da Bunu Görse Bari bir Kere Olsun N'olur N'olur göz Göze Gelsek Senle sonra Dursa Bir Anda Tüm Yalanlar unutsak Neymiş Dünya Hali esas Söylediğim, bak Ben Zır Deliyim! ya Benimsin Ya Da Ölüsün budur Tek Söylediğim! n'olur N'olur N'olur bu Suç Belki Af Bulur n'olur N'olur N'olur kendini Bana Ver gözden Çıkardım Yani yalnız Ölmesem Bari n'olur N'olur N'olur kendini Bana Ver ya Benimsin Ya Da Ölüsün budur Tek Söylediğim
Burada Herkes Kaçak Elektrik Kullanıyor - Mardin 03:02
Burada Herkes Kaçak Elektrik Kullanıyor - Mardin 3.451 izlenme - 3 yıl önce Küçük eniştenin, uzun adamın ve yalamalarının her fırsatta "kardeşlerimiz" diye dayatmasını yaptığı, yaptıkları her pisliğe, kazdıkları hendeklere kurdukları barikatlara göz yummaları yetmezmiş gibi kaçak elektriğinin hesabı da kayıp kaçak bedeli olarak götümüze sokturulan "kardeş halkımızın" gerçek yüzünü gösteren bir video. Hatice hanımın da sesinden anlaşılacağı üzre anlatırken bile utanıyor. yorum sizin.
Meskenlerde Kaçak Elektrik Kullanmanın Yöntemleri 00:08
Meskenlerde Kaçak Elektrik Kullanmanın Yöntemleri 13.241 izlenme - 11 yıl önce batmnda kaçak elektrik kontrol sırasında sayacın başını eğerek nasıl kaçak elektrik kullanıldığı
müge sarıkurt- sen hiç mi bahar görmedin 03:48
müge sarıkurt- sen hiç mi bahar görmedin 7.951 izlenme - 9 yıl önce sevdiklerini değiştirmek isteyerek en büyük hatayı yapanlara.. olduğu gibi kabul etmeli insanları..
Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum 03:22
Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum 7.301 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Kaçak Şarkı Sözleri(lyrics): Bir hikaye daha bitti bitiyor Göz göre göre kaçıp gidiyor elden Ne hazindir hayat eksiliyor sabrederken Git gide imkansızlaşıyor Tende vakit geç, canda erken Her insan diyerine benziyor kaybederken Acı günler var önümüzde Kurudu yaşlar gözümüz de Duramadık ki sözümüzde Tarih tekrar ediyor Hayatta başarılar diliyorum Hayatta başarılar diliyorum Laf olsun diye değil samimiyim İyiliğini istiyorum
Kaçak Boğanın Avm'ye Dalması 00:41
Kaçak Boğanın Avm'ye Dalması 1.259 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da sahibinin elinden kaçan bir boğa AVM'ye daldı. Vatandaşların paniğe kapılmasına neden olan boğa, uzun uğraşlar sonucu yakalanabildi.
The Fugitive: Plan B (2010) Fragman 01:00
The Fugitive: Plan B (2010) Fragman 6.584 izlenme - 5 yıl önce Güney Kore dizisi Kaçak'ın (The Fugitive Plan B) fragmanı
Fotoğraflarla Selin Şekerci 00:22
Fotoğraflarla Selin Şekerci 3.565 izlenme - 4 yıl önce kaçak gelinler selin şekerci
İyi Planlanmış Ama Kötü Bitmiş Kaçakçılık Hikayesi 02:08
İyi Planlanmış Ama Kötü Bitmiş Kaçakçılık Hikayesi 1.973 izlenme - 1 yıl önce Bükreş polisinin yakaladığı ilginç kaçakçılık denemesi. İhbar olması muhtemel bence.
DEDAŞ Genel Müdürü: Elektriği Kaçak Kullanıyorsan Kullan Ama İsraf Etme 00:46
DEDAŞ Genel Müdürü: Elektriği Kaçak Kullanıyorsan Kullan Ama İsraf Etme 3.390 izlenme - 4 yıl önce Keban ve Karakaya Barajları'nın ürettiği elektriğin, israf edilen miktarı karşılamadığını belirten DEDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, "Biz yine de 'kaçak kullanıyorsan kullan ama israf etme' diyoruz" dedi.
Kaçak Gelinler Minik Hayranı 00:42
Kaçak Gelinler Minik Hayranı 4.927 izlenme - 4 yıl önce Bir, iki, dört, beş. Ben hangi yolda Ben hangi yolda Sen ben orda Hangi yolda Kaçak gelinler Ben hangi yolda Ben hangi yolda -Tamam, tamam -Teşekkür ederim, teşekkür ederim Söyleyen:Güven Kaymak Yaş:3,5
Kaçak 04:02
Kaçak 10.037 izlenme - 9 yıl önce bu şehirde buldum buğday ellerini bu şehirde sevdim badem dillerini senle unuttum bütün ezberlerimi pişman değilim ama göçtüm kederden düşman değilim ama çöktüm erkenden bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm? kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm? ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm? tuhaf buluyorlar bu kaçak halimi seninle doldurdum yasak ihlalimi seninle kapattım aşk defterlerimi pişman değilim ama göçtüm kederden düşman değilim
Sezen Aksu- Kaçak (Canlı Performans) 03:46
Sezen Aksu- Kaçak (Canlı Performans) 6.479 izlenme - 9 yıl önce Facebook’taki Sayfamız Felsefe ve Edebiyat Dünyasına tüm felsefe ve edebiyat severleri bekliyoruz http://www.facebook.com/Felsf.ve.Edebyt.Dunys
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 01:56
Elektrikte Kayıp Kaçak Bedellerine İtirazın ve Yargı Yolunun Kaldırılması 2.527 izlenme - 3 yıl önce AKP yeni çıkardığı kanun ile kaçak elektrik kullanımını yasal hale getirdi ve kaçak bedelinin tüm halka ödetilmesini ve buna itiraz edilecek yolların yasaklanmasını meclisten geçirdi. artık faturalara yansıtılan kayıp kaçak bedeline itiraz edilemeyecek ve hepimiz kaçak elektrikçi hırsızların parasını ödeyeceğiz. yeni yasa ile birlikte faturalar yüzde 20 daha kabarık gelecek.ve son olarak da bu yasa şirketlerin zarar etmemesi için çıkarıldı hani garip gurebanın sesiydi ya bu hükümet
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 02:11
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 4.430 izlenme - 5 yıl önce Chicago Memorial Hastanesi’nde saygıdeğer bir cerrah olan Doktor Richard Kimble (Harrison Ford), Chicago şehrinin ABD başkanı George W. Bush kadar zeki! polisleri tarafından karısını öldürmekle suçlanmaktadır. Dr. Kimble bunu reddetmekte, karısını tek kollu bir adamın öldürdüğünü söylemektedir, fakat deliller aleyhinedir. Mahkemeye çıkarılan Dr. Kimble suçlu bulunur ve zehirli iğneyle öldürülmesine karar verir. Dr. Kimble öldürüleceği yere nakli sırasında onunla beraber nakledilen diğer mahkumların kaçış entrikaları sayesinde kurtulur ve kaçar. Kimble’ın hedefi karısını öldürdüğünü söylediği tek kollu adamı bulmaktır. Ancak Kimble’ın işi kolay değildir; çünkü peşinde fazlasıyla inatçı bir dedektif olan Samuel “Sam” Gerard vardır. Kimble hem tek kollu adamı bulup cinayeti onun işlediğini kanıtlamak hem de bu süre zarfında dedektif Gerard’a yakalanmamak zorundadır.
Zakkum - Kaçak - [2011] - [cover] 04:52
Zakkum - Kaçak - [2011] - [cover] 4.516 izlenme - 7 yıl önce zakkum - kaçak - [2011] - [cover] - [alisayar]
İzlandalıların Suriyelilere Evlerini Açması 01:05
İzlandalıların Suriyelilere Evlerini Açması 2.851 izlenme - 3 yıl önce İzlanda hükümetinin sadece 50 Suriyeli mülteciye sığınma hakkı tanıyabileceğini açıklamasının ardından binlerce İzlandalı sosyal medya üzerinden başlattığı kampanya da Suriyelileri evlerinde ağırlayabilecekleri teklifinde bulundu. Hükumetinin sadece 50 Suriyelinin ülkeye alınacağını duyurmasının ardından İzlandalı yazar Bryndis Bjorgvinsdottir 'Suriye çağırıyor' adlı bir kampanya başlattı. izlandanın nüfusu 320 bin..suriyelilerin bu nüfusu 3'e katlaması birkaç yıllarını alır.
Kaçak Gelinler Dizi Müziği (Gülüm Çahan Film) 03:11
Kaçak Gelinler Dizi Müziği (Gülüm Çahan Film) 4.546 izlenme - 5 yıl önce Kaçak Gelinler Jenerik
Aksaray’da Kaçak Sigara Operasyonu 02:44
Aksaray’da Kaçak Sigara Operasyonu 3.597 izlenme - 5 yıl önce Aksaray’da polisin dur ihtarına uymayan minibüsün arkasında bulunan baza ve derin dondurucu içinde 8 bin paket kaçak sigara ele geçirildi Aksaray - Adana Karayolu üzerinde rutin yol kontrolü yapan İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi ekipleri, şüphe üzerine Adana’dan Aksaray istikametine seyreden Rıza Aksu (36) idaresindeki 34 FF 928 plakalı minibüsü durdurmak istedi. Polisin dur ihtarına uymayan sürücü noktadan kaçarken, polis ekipleri ve sürücü arasında kovalamaca yaşandı. Yaşanan kısa süreli kovalamacanın ardından sürücü E – 90 karayolunda yakalandı. Polis eşliğinde uygulama noktasına getirilen minibüsün içerisinde arama yapan KOM ekipleri, minibüsün arkasında bulunan yatak bazası ve derin dondurucu içinde çeşitli markalarda toplam 8 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi. Minibüs sürücüsü ve yanında bulunan Serdar Ekici (25) gözaltına alınırken, sürücünün yapılan sorgulamasında ehliyetinin olmadığı da tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Sağ Salim 'Kaçak Yolcu' 00:51
Sağ Salim 'Kaçak Yolcu' 7.689 izlenme - 7 yıl önce Sağ Salim 'Kaçak Yolcu'
Split Pazarını Gezerken Kaçak Türklerle Karşılaşan Barış Manço (1996) 03:36
Split Pazarını Gezerken Kaçak Türklerle Karşılaşan Barış Manço (1996) 2.707 izlenme - 3 yıl önce 7'den 77 dönence dünya turu hırvatistan split bölümünde barış manço'nun avrupa'ya kaçak yolla geçen Türkler ile pazarda karşılaşmasını izleyelim.
Ebru Gündeş - Harika . Www.djorcun.com 03:23
Ebru Gündeş - Harika . Www.djorcun.com 11.753 izlenme - 10 yıl önce Şarkıyı Mp3 Olarak indirmek için: www.djorcun.com
Ankara’da Firari Mahkum 05:30
Ankara’da Firari Mahkum 2.611 izlenme - 4 yıl önce Ankara’da Firari Mahkum __________@________xclas____________ Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesi’ne getirilen bir mahkum, üç kişiyi silahla vurarak firar etti.Hastaneye getirilen mahkum firar etti Başkentte tedavi için Ankara Numune Hastanesi’ne getirilen bir mahkum, 2 asker ve bir sivil vatandaşı silahla yaralayarak firar etti.Hastaneye getirilen mahkum firar ettiAnkara'da hastaneye getirilen mahkum, görevli uzman çavuşu yaraladıktan sonra firar etti. Operasyon başlatan polis, her yerde kaçak mahkumu arıyor.Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti..Bugün sabah Ankara'da meydana gelen olayda mahkum Eyüp Hızarcı kendisine refakat eden 2 askeri bacaklarından silahla yaralayıp firar etmişti.Ankara Firar Eden Mahkum, Ankara Firar Haberi, Ankara Mahkum Haberleri, Ankara’da Firar Eden Mahkum, Ankara’da Firar Eden Mahkum Haberleri, Ankara’da Kaçan Mahkum, Ankara’da Mahkum Firar Etti, Firar Eden Mahkum Haberleri, Mahkum Firar Etti, Mahkum Firar Haberleri, uzman Çavuşu Yaralayan mahkum Ankara’da Firari Mahkum Enver Yılmaz Kapalı Cezaevi CTE Sincan L1 L2 F1 F2 T1 T2 Gardiyan Mapus Hapishane Cezaevi Hükümlü Jandarma Polis Haber Kaçak xclas Haberler Yeni Video Klip Kamerada Mahkum Eyüp Hızarcı Kaçak Eyüp Hızarcı aranıyor
Kaçak 34. Bölüm Serhat Ve Ekibi Dövüş Sahnesi 01:24
Kaçak 34. Bölüm Serhat Ve Ekibi Dövüş Sahnesi 3.293 izlenme - 5 yıl önce Kaçak 34. Bölüm Sezon Finali Serhat Ve Ekibi Dövüş Sahnesi
Ebru Gündeş - Kaçak 04:03
Ebru Gündeş - Kaçak 4.244 izlenme - 7 yıl önce ebru gündeş - kaçak - video klip
bakugan kaçak elfin 21:54
bakugan kaçak elfin 3.854 izlenme - 8 yıl önce bakugan hayranları için
Çiçekçiye Çarpıp Kaçan Sürücü 55 Gündür Yakalanamaması 02:01
Çiçekçiye Çarpıp Kaçan Sürücü 55 Gündür Yakalanamaması 2.351 izlenme - 3 yıl önce video alkışlarlayaşıyorum formatına uygun olmayabilir.ama bu tip olaylarda kamuoyu baskısının ne denli etkili olduğunu münevver karabulut ve özgecan aslan olaylarından biliyoruz.onun için olayı unutturmamak gerekir. tam 55 gün oldu bugün üniversite mezunu ama iş bulamadığı için çiçekçilik yapan 34 yaşındaki mehmet emin kayanın bağdat caddesinde yarışan katiller yüzünden öldürülüşünün... katilin avukatı alay eder gibi müvekkilinin şu an özel bir hastanede olduğunu psikolojisi bozulduğu için teslim olmadığını falan söylüyor pişkince.belki de çoktan yurtdışına kaçtı bile. ekonomik gücünü kullanarak 50 gündür bulunmayan bir katil.memleketin yasaları sadece garibanlara işliyor.
Ebru Gündeş-Sibel Can - Kaçak 04:37
Ebru Gündeş-Sibel Can - Kaçak 4.420 izlenme - 9 yıl önce İkİ süper ses ve kelİmeyle harİka nedİyİm yorum sİzİn
Taksim Trio feat Halil Sezai - Kaçak (Canlı Performans) 04:25
Taksim Trio feat Halil Sezai - Kaçak (Canlı Performans) 2.603 izlenme - 4 yıl önce Taksim Trio feat Halil Sezai - Kaçak (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Bu şehirde buldum buğday ellerini Bu şehirde sevdim badem dillerini Senle unuttum bütün ezberlerimi Pişman değilim ama göçtüm kederden Düşman değilim ama çöktüm erkenden Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm Ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm Tuhaf buluyorlar bu kaçak halimi Seninle doldurdum yasak ihlalimi Seninle kapattım aşk defterlerimi Pişman değilim ama göçtüm kederden Düşman değilim ama çöktüm erkenden Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm? Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm? Ne malum dünya gözüyle bir daha görür müyüm?
Cizre'yle Denizli'nin Elektrik Tüketimi Aynı 06:50
Cizre'yle Denizli'nin Elektrik Tüketimi Aynı 1.950 izlenme - 2 yıl önce CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Halk Tv Euro'da katıldığı bir programda "Denizli'nin nüfusu Cizre'nin 10 katı, sanayisi 100 katı ama ikisinin kullandığı elektrik aynı. Güneydoğu'da somyalara elektrik verip ahırları ısıtıyorlar. Onların parasını da Batı'da yaşayan vatandaşlar ödüyor. Şimdi buna karşı dava açmanın da önünü kestiler" dedi.
Athena - Kaçak 03:33
Athena - Kaçak 2.741 izlenme - 4 yıl önce O ses türkiye yarışmasında jüri üyesi olan gökhan, son 2 yılın vermiş olduğu muhteşem çıkışı kendi grubu olan athena ile birlikte zirveye oturtmaya kararlı. Athena grubunun kendi kitlesinin belli olduğu fakat gökhanın, o ses türkiye jüri üyeliğinden sonra farklı kitlelere de hitap ettiği aşikardır. Sevecen ve sempatik tavırlarıyla yediden yetmişe bütün gönüllerde taht kuran Athena ekibinin solisti gökhan 11 kasım 2014 de yayınlanacak olan “altüst” albümüyle müzik dünyasında bomba etkisi yaratacak bir giriş için gün sayıyor.
Bavuldan İnsan Çıktı 00:20
Bavuldan İnsan Çıktı 2.008 izlenme - 3 yıl önce Görevlilerin şüphelendiği bavuldan kaçak bir göçmen çıktı. İtalya’dan İngiltere’ye kaçak bir şekilde gitmeye çalışan Eritreli göçmen çok ilginç bir yola başvurdu. Arkadaşının valizine giren şahıs, bu şekilde trene bindirildi. Bavuldan sesler gelince görevler İsviçre’de treni durdurarak yolcuları ve bavulu aşağı indirdi. Güvenlik görevlilerinin valizi dürtmesi sonucu, kaçak yolcu fermuarı açarak dışarı çıktı. Bu ilginç anlar ise bir amatör kameraya yansıdı.
Kaçak ( Teaser) ( Melis Kar) 00:22
Kaçak ( Teaser) ( Melis Kar) 2.892 izlenme - 5 yıl önce Kaçak (2014) - Dokuz Sekiz Müzik
Ebru Gündeş - Saygılarımla 05:35
Ebru Gündeş - Saygılarımla 3.147 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Kaçak Çıkış Tarihi: 14.12.2006 Arabesk Şarkı Sözleri: Bir nefes gibi sevmek Çok gerekli çok özel Bu yasak aşkımızda Son nefes bile güzel(2) Sen de ben de çaresiziz ahh Çıkmazdayız yolumuz yok Sevmek hakkımız da olsa Biliyorsun biliyorsun biliyorsun Sonumuz yok Ben yaşarım yaşanmış duygularımla Ortasından bölünmüş uykularımla Sen beni düşünme toparlanırım Güle güle git sen saygılarımla(2) Sen de ben de çaresiziz ahh Çıkmazdayız yolumuz yok Sevmek hakkımız da olsa Biliyorsun biliyorsun biliyorsun Sonumuz yok Ben yaşarım yaşanmış duygularımla Ortasından bölünmüş uykularımla Sen beni düşünme toparlanırım Güle güle git sen saygılarımla(2)
Pisi Kedi Kaçak Kaplumbağa 10:00
Pisi Kedi Kaçak Kaplumbağa 1.760 izlenme - 4 yıl önce Pisi Kedi Kaçak Kaplumbağa
kaçak&esin İris - slogan yok 03:40
kaçak&esin İris - slogan yok 9.434 izlenme - 10 yıl önce kaçak - slogan yok (feat. esin İris)
Komedi Dükkanının Görünmeyen Yönetmeni 01:02
Komedi Dükkanının Görünmeyen Yönetmeni 5.792 izlenme - 8 yıl önce komedi dükkanının görünmeyen yönetmeni
Kaçak Ebru Gündeş 04:10
Kaçak Ebru Gündeş 2.594 izlenme - 7 yıl önce
Kaçak Dizisi Oyunu Serhat - Memati 04:12
Kaçak Dizisi Oyunu Serhat - Memati 1.473 izlenme - 5 yıl önce Kaça Oyunu Oynamak İster Misiniz?
TRT Ekibi Mülteci Botuna Bindi Yunanistan'a Kaçak Gitti 00:30
TRT Ekibi Mülteci Botuna Bindi Yunanistan'a Kaçak Gitti 1.528 izlenme - 3 yıl önce TRT'de Zehra Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu Kaos Hattı programı 6. Bölümünde mülteci dosyasıyla ekranlara geliyor. TRT ekibi, göçmenlerin Yunanistan'a kaçak olarak gitmesinde, mülteci teknesinde bizzat tanıklık etti. Zehra Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu Kaos Hattı programı 6. Bölümünde mülteci dosyasıyla ekranlara geliyor. Kaçak göçmenlerin acı öykülerine daha önce görülmemiş bir biçimde tanıklık ediyor.
Melis Kar - Kaçak Teaser 00:22
Melis Kar - Kaçak Teaser 2.644 izlenme - 5 yıl önce Melis Kar - Kaçak Yeni Klip 2014 Teaser Kaçak (2014) - DOKUZ SEKİZ MÜZİK
Haktan Kaçak 04:38
Haktan Kaçak 4.409 izlenme - 9 yıl önce haktan canevi kaçak