Hoşgeldiniz!

Knock Out Şarkıları

KNOCK OUT ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Knock Out - Ben Ve Şarkılar 03:30
Ben Ve Şarkılar Bu kez gerçekten yol göründü Elim kolum bağlı öyle bakıyorum Ayazı kesen bir gün batımında Yolcu eden birkaç satırımla Kim virane kim deli divane Olur onu bilmem yak bir tane Yum gözünü canlanır hepsi kare kare Olmalı bir formül ya da bir çare Kalbimin içinde saklı fırtınam Durdu durdu koptu halt edermiş Ve sanardım bana mutluluk haram Aklıma gelmeyen başıma gelmiş Çok geçti kanıma işlemişti Bir girdap misali içine çekti Biraz garip muzip bir tripti Sıradaki hasret değişikti NAKARAT: Sen yoksan çok uzar zaman sanki bir yıl gibi gelir her an Kor ateşsen yak ta geç beni buz dağıysan ez de geç beni Nemli satırlar ben ve şarkılar vapurun ardı sıra martılar Uçarken öyle tut ki elimi dünyalara meydan okut bana Toplardım bende çantamı olsaymış bir yolu yordamı Olmazmış kalmazmış gözü kör eden bu aşkın anlamı Ben bir çiçeksem kopar beni kendine hediye et düşünme Bir kenarında hep onunla kal hasret kapıya dayandı hoşçakal Nemli satırlar ben ve şarkılar vapurun ardı sıra martılar Uçarken öyle tut ki elimi dünyalara meydan okut bana Ben yokken arala perdeyi boş boş dal git uzaklara Yanağımı yaslarken ben adımı söyleyen o dudaklara NAKARAT: Sen yoksan çok uzar zaman sanki bir yıl gibi gelir her an Kor ateşsen yak ta geç beni buz dağıysan ez de geç beni Nemli satırlar ben ve şarkılar vapurun ardı sıra martılar Uçarken öyle tut ki elimi dünyalara meydan okut bana
Knock Out - Ayıktın Mı? 03:04
Ayıktın Mı Siz hayatınızda ve bense Türkçe rapte yeni bi sayfa açmaya devam hadi ilerle benimle oynamak bu hattı zorlamak inan kolay değil yo homie[homie]! rap büyük bi şehrin basit oyuncağıyken Bi b*ktan anlamazların dilinde nesneyken ?? böyleyken göze batar orontez küçük bi şehrin inleyen bi narası duysun herkesss!!!gücün yeterse gelde durdur hodri meydan ne bakıyosunuz lan hııı b*kmu var ne derseniz deyin yıkılmayan o tek duvar rapin sökükleriyle boğuşarak yer altını bi itmişki bi içmişki bi sökmüşki akıl sır ermiyor dimi hıı sizz çoktan vardınız okey ben yoktan geldim adıma key o diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çoktan vardınız okey ben yok tan geldim adıma k-o diolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı çatır çatır ya çatlasınlar onlar ortalıkta caka satardı karı kız ayağına bu işi yapardı ve her satırda patlasınlar ipin ucu çok kaçtı sürerler eşeği niğdeye ve artı honey back girl stil bitermi bende ve bence dert bu sende ve azda mert olun be delikanlılığın ilki öldüğü memleketler delikanlı takılıyo çok fazla trip yaşıyosunuz sözde delikanlı takılıyo unutsanızda okey hep eski timsiz okey yapılı olma yıkıcı ol ya durma beni eleştir nigga hop ne iştir!! yer altı adıma eştir siz dilime hip-hop elime maskot siz çoktan vardınız okey ben yoktan geldim adıma key o diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çoktan vardınız okey ben yok tan geldim adıma k-o diolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çok tan vardınız okey ben yoktan geldim adıma key o diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çoktan vardınız okey ben yoktan geldim adıma k-o diyolar diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı…!!
Knock Out Ft. Adrenalin - Eşşoğlueşşek 03:59
Ft. Adrenalin - Eşşoğlueşşek

KNOCK OUT KİMDİR?

Knock Out

Knock Out Şarkıları Albümleri:

Oldschool Rappa, Pt. 1 - EP (2019), Oldschool Rappa, Pt. 3 - EP (2019), Oldschool Rappa, Pt. 4 - EP (2019), Oldschool Rappa, Pt. 5 (2019), Neredesin Sen (feat. Hilal) - Single (2019), Popülarite - Single (2018), Eternity (feat. Alexa Belle) - Single (2018), Ta Kalytera Paidia Ehoun Psychologika (Telkis D Remix) - Single (2018), Vrady Savvatou (Summer Mix) - Single (2018), Mehmetçik (feat. Adri) - Single (2018), Mia Fotia - Single (2017), Dragon Mountain Travel (D.M.T.) - Single (2017), Mia Fotia (DJ Kambi Remix) - Single (2017), Ta Kalytera Paidia Ehoun Psychologika - Single (2017), %100 Yeraltı (2017), Mia Fotia (STAiF & Lm3allem Remix) - Single (2017), Otan Ponao To Glentao (feat. Konstantinos Nazis) - Single (2016), Greece 2016, Vol. 17 (Mixed By DJ Krazy Kon) (2016), Az élet egy ring (2016), Gia Mia Kapsoura Zo (feat. DJ Kambi) [DJ Kambi Alitis Mashup] - Single (2016), Gia Mia Kapsoura Zo - Single (2016), Gia Mia Kapsoura Zo (Giannis Kritikos Intro) - Single (2016), Greece 2016 Summer Sessions, Vol. 18 (Mixed by DJ Krazy Kon) (2016), Goa Sound Connection - EP (2015), Jednom Kad Sve Ovo... (2013), Christmas EP (2010), Let Go (2009), ...Another Wasted Night (2009), Akuszti-K.O. (2009), Spiel mir das Lied vom Tod - EP (2008)