Hoşgeldiniz!

Gülcihan Koç - Ali Dost 03:45
Gülcihan Koç - Ali Dost 6.987 izlenme - 4 yıl önce Gülcihan Koç - Ali Dost
Cansu Koç-Ali Asker Seninle Başladim Bitsin Seninl 04:52
Cansu Koç-Ali Asker Seninle Başladim Bitsin Seninl 10.781 izlenme - 8 yıl önce
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 02:00
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 305 izlenme - 2 yıl önce Koç Holding, yönetim kurulu başkanlığı görevine Ömer Koç’u seçti. Ali Koç ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, Koç Holding Yönetim Kurulu tarafından Ömer M. Koç Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Y. Koç Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. ÖMER KOÇ'TAN İLK AÇIKLAMA 2008 yılından bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürüten ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu Tüpraş’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Ömer M. Koç yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasında bu denli önemli bir paya sahip olan ve uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden bir Topluluğun ve ailenin mensubu olmaktan onur duyuyorum. Sevgili ağabeyim ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa V. Koç’u çok erken ve zamansız kaybetmenin derin acısını içimizde taşırken, kendisini bir kez daha rahmetle anıyorum. Bizlere emanet ettiği bayrağı daha da ileriye taşımayı hem bir sorumluluk hem de bir görev olarak görüyorum. Önümüzdeki dönemde de Koç Topluluğu olarak, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmayı sürdürürken, küresel arenada ülkemizi yeni başarı hikâyeleri ile buluşturacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 04:22
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 1.625 izlenme - 8 yıl önce henüz 3.5 yaşında ve istiklal marşının 10 kıtasını biliyor arada araba sürmek istesede
hatıralar 05:59
hatıralar 282 izlenme - 9 yıl önce süper bi çalışma izlemeden geçme sakın...
Grozav: 03:12
Grozav: "Savaşmak İçin Buradayım" 3 izlenme - 2 ay önce - Grozav: "Savaşmak için buradayım" Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu: "Biz Ali Koç ile değil, TOFAŞ grubu ile çalışmalarımızı yaptık"BURSA - Bursaspor, 2 yılı opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar renklerine bağladığı Rumen oyuncu Gheorghe Grozav için imza töreni düzenledi.
Haluk Koç - Ali İsmail Korkmaz Davası 04:01
Haluk Koç - Ali İsmail Korkmaz Davası 17 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.