Hoşgeldiniz!

Ali Koç'tan Benfica yorumu: 01:37
Ali Koç'tan Benfica yorumu: "En zor kurayı çektik ama yenebileceğimize inanıyorum" 12.797 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de Camiaya Sesleniş programında gündemi, transfer gelişmelerini ve merak edilen soruları yanıtlarkan Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda eşleştiklerı Benfica kurası hakkında konuştu.
Damien Comolli, Fenerbahçe'de şaşırdığı ilk şeyi açıkladı 00:56
Damien Comolli, Fenerbahçe'de şaşırdığı ilk şeyi açıkladı 8.074 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ve başkan Ali Koç, basın toplantısında açıklamalarda bulundu. "Burada olmaktan dolayı kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Futbolda çalışan herkes Fenerbahçe'nin büyüklüğünü zaten bilir. Daha önce Türkiye'de hiç görülmemiş yeni bir futbol kültürü oluşturmak istiyoruz. Bir futbolcu alırken, sahada sizi en iyi şekilde temsil edecek isimleri almamız lazım. Çünkü iyi insan, iyi futbol oynayabilir."
Ali Koç'tan transfer müjdesi! 01:07
Ali Koç'tan transfer müjdesi! "Yakında sürprizlerimiz olacak" 4.776 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de Camiaya Sesleniş programında gündemi, transfer gelişmelerini ve merak edilen soruları yanıtlarkan Sarı-Lacivertli taraftarlara transfer müjdesi verdi.
Aziz Yıldırım seçimi kaybetti, Turgutlulu peynirci lokma döktürdü 00:26
Aziz Yıldırım seçimi kaybetti, Turgutlulu peynirci lokma döktürdü 3.725 izlenme - 7 ay önce Manisa'nın Turgutlu ilçesinde şarküteri işleten Fenerbahçe taraftarı Aykut Çulha, Fenerbahçe'nin son kongresi öncesi Aziz Yıldırım'ın kaybetmesi halinde lokma döktüreceği sözünü tuttu. Çulha, işlettiği dükkanın önünde Aziz Yıldırım'ın gidişini lokma döktürerek kutladı. Çulha döktürdüğü lokmaları da kendi elleriyle vatandaşlara ikram etti. Sözünü tuttuğunu söyleyen Çulha, "Fenerbahçe'nin son kongresinde 'Aziz Yıldırım seçimi kaybetsin lokma döktüreceğim' demiştim. Sözümü yerine getirdim. Bütün Fenerbahçe taraftarına selam olsun" dedi.
Ali Koç açıkladı! Aykut Kocaman kalıyor mu? 01:00
Ali Koç açıkladı! Aykut Kocaman kalıyor mu? 3.685 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."  Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.  "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
Damien Comolli: 00:30
Damien Comolli: "Aykut Kocaman konusunda son karar yönetimin olacak" 2.698 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor." Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı. "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
Ali Koç, Fenerbahçe'nin toplam borcunu açıkladı 01:24
Ali Koç, Fenerbahçe'nin toplam borcunu açıkladı 1.105 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de yayınlanan Camiaya Sesleniş programında Sarı-Lacivertli kulübün borcunu açıkladı.
Gülcihan Koç - Ali Dost 03:45
Gülcihan Koç - Ali Dost 7.156 izlenme - 5 yıl önce Gülcihan Koç - Ali Dost
Kerem Akbaş: 00:41
Kerem Akbaş: "Fenerbahçe'de heyecanlı bir transfer sezonu olmayacak" 1.084 izlenme - 7 ay önce Futbol Ekonomisti Kerem Akbaş, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Fenerbahçe'de heyecanlı bir transfer sezonunun olmayacağını söyledi.
Cansu Koç-Ali Asker Seninle Başladim Bitsin Seninl 04:52
Cansu Koç-Ali Asker Seninle Başladim Bitsin Seninl 10.911 izlenme - 9 yıl önce
Fenerbahçe, Philip Cocu ile imzaladı 11:46
Fenerbahçe, Philip Cocu ile imzaladı 877 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Hollandalı Phillip Cocu, Sarı-Lacivertli Kulüple 3 yıllık sözleşme imzaldı.
Damien Comolli: 00:40
Damien Comolli: "Fenerbahçe'nin büyüklüğüne hayran kaldım" 265 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi.
Ali Koç'un spor medyasından ricası 00:49
Ali Koç'un spor medyasından ricası 210 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."  Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.  "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
Ali Koç'tan 3 Temmuz açıklaması! 02:03
Ali Koç'tan 3 Temmuz açıklaması! "Hakkımızın verilme zamanı gelmiştir" 111 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de Camiaya Sesleniş programında gündemi, transfer gelişmelerini ve merak edilen soruları yanıtlarkan 3 Temmuz süreci hakkında konuştu.
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 04:22
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 1.626 izlenme - 9 yıl önce henüz 3.5 yaşında ve istiklal marşının 10 kıtasını biliyor arada araba sürmek istesede
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 02:00
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 326 izlenme - 3 yıl önce Koç Holding, yönetim kurulu başkanlığı görevine Ömer Koç’u seçti. Ali Koç ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, Koç Holding Yönetim Kurulu tarafından Ömer M. Koç Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Y. Koç Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. ÖMER KOÇ'TAN İLK AÇIKLAMA 2008 yılından bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürüten ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu Tüpraş’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Ömer M. Koç yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasında bu denli önemli bir paya sahip olan ve uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden bir Topluluğun ve ailenin mensubu olmaktan onur duyuyorum. Sevgili ağabeyim ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa V. Koç’u çok erken ve zamansız kaybetmenin derin acısını içimizde taşırken, kendisini bir kez daha rahmetle anıyorum. Bizlere emanet ettiği bayrağı daha da ileriye taşımayı hem bir sorumluluk hem de bir görev olarak görüyorum. Önümüzdeki dönemde de Koç Topluluğu olarak, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmayı sürdürürken, küresel arenada ülkemizi yeni başarı hikâyeleri ile buluşturacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
Ali Koç: 00:45
Ali Koç: "Ekonomik tablo beklediğimden daha kötü" 81 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."  Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.  "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
Ali Koç'tan muhabirimize: 00:20
Ali Koç'tan muhabirimize: "Aşk olsun..." 70 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'nin basın toplantısında başkan Ali Koç muhabirimiz Kevser İme Şahin'e ilginç bir tepki verdi.
Ali Koç. 01:14
Ali Koç. "Şampiyonluğa aday olacak yatıramlar yapacağız" 52 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."  Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.  "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
Ali Koç tercümanın sözlerine ekleme yaptı 00:58
Ali Koç tercümanın sözlerine ekleme yaptı 38 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."  Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.  "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
Kerem Akbaş: 00:49
Kerem Akbaş: "Fenerbahçe, UEFA'ya zararı kur farkıyla açıklayabilir" 33 izlenme - 7 ay önce Futbol Ekonomisti Kerem Akbaş, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada "Fenerbahçe, UEFA'ya zararı kur farkıyla açıklayabilir" ifadelerini kullandı.
Ali Koç: 00:22
Ali Koç: "İlk öneri geldi, çerçeveleteceğim onu" 14 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."  Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.  "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
hatıralar 05:59
hatıralar 282 izlenme - 10 yıl önce süper bi çalışma izlemeden geçme sakın...
Ali Koç'tan Comolli yorumu 01:04
Ali Koç'tan Comolli yorumu 13 izlenme - 7 ay önce Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, basın toplantısı düzenledi. Ali Koç'un basın toplantısındaki açıklamaları "Mali yapımızla ilgili 2 ayrı çalışma başlattık. Yoğun bir şekilde bunlar devam ediyor. Denetim yapan firma, net olarak neyi devraldığımızı bize bildirecek. İleriye dönük manevralarımızı planlamamız lazım. Türk futbolunun içindeki mali sorunlar sürdürülebilir değil. Ben her zaman beklentileri gerçekçi tutmaya çalıştım." TRANSFER AÇIKLAMASI "Sizler bizden daha fazla sorumlusunuz. Yapacağınız haberleri doğru bilgilere dayanarak yapmalısınız. Öyle isimler yazılıyor ki 'acaba ben başka dünyada mı yaşıyorum' diyorum kendi kendime. Mesela Fernandao'yu sattık. Bir rakamlardan bahsediliyor... SPK'ya belli bir rakamın üstündeki transferleri bildirmeniz lazım. Medyada bunun 2 katı rakamlar yazılıyor."  Öte yandan Başkan Yardımcısı Semih Özsoy da basın toplantısında yer aldı ve önemli açıklamalar yaptı.  "TARAFTAR BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ" Satışlarda rekor kırıldığını söyleyen Semih Özsoy, Camia bir kere daha büyüklüğünü gösterdi. Fenerium'da son 1 haftada 30 bin forma satıldı. Bu bir rekor. Kombine ve localar için elimizdeki mevcut sayının 2 katı talep var.Forma fiyatlarında bir indirim bekleniyor ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Galatasaray ve Beşiktaş da aynı fiyatlardan satıyor." dedi.
Ali Koç: 00:53
Ali Koç: "Bilgilerimiz 176 ayrı mesajla dışarıya sızdırılmış" 4 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe'de gerçekleşen Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, önemli açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz haftalarda takımla ilişkileri kesilen üç hocayla ilgili konuşan Ali Koç, "Antrenman programları, antrenman görüntüleri ve oynanan maçlarla alakalı verileri 28 Haziran'dan itibaren bizim tespit ettiğimiz 176 ayrı mesajla dışarıya yollamışlar" dedi.
Ali Koç Kimdir? 02:50
Ali Koç Kimdir? 13 izlenme - 7 ay önce Ali Koç, Fenerbahçe'nin yeni başkanı olmasının ardından birçok vatandaşın araştırdığı isim oldu. Daha önce Sarı Lacivertli kulüpte başkan yardımcısı olarak görev alan Ali Koç, bu kez sezona başkan olarak çıkacak. Peki, Ali Koç kimdir kaç yaşında? İşte, kariyeri ve eşi Nevbahar Koç hakkında bazı bilgiler ile olan videom ile karşınızdayım Koç Holding'in internet sitesinden alınan bilgilere göre; 1967 yılında dünyaya gelen Ali Koç, Yükseköğrenimini Rice Üniversitesi (ABD) İşletme Fakültesi’nin ardından Harvard Üniversitesi (ABD) yüksek lisans programıyla sürdürmüştür. İş hayatına 1990’da American Express Bank’ta Yönetici Yetiştirme Programı ile başlamış, 1992-1994 yılları arasında Morgan Stanley Yatırım Bankası’nda Analist olarak çalışmıştır. 1997 yılında Koç Holding Stratejik Planlama Grubu bünyesinde Yeni İş Geliştirme Koordinatörü olarak göreve başlamış, 2010 yılına kadar Koç Holding Bilgi Grubu Başkanı, Kurumsal İletişim ve Bilgi Grubu Başkanlığı gibi üst düzey görevlerde bulunmuştur. 30 Ocak 2008’den bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Y. Koç, Şubat 2016’dan bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir. 1997 yılından bu yana Ford Otosan Yönetim Kurulu’nda görev yapmakta olan Ali Y. Koç, 10 Aralık 2012 tarihinde Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur. Ali Y. Koç, aynı zamanda Ark İnşaat, Bilkom, Digital Panorama, Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri, Koç Finansal Hizmetler, Koç Sistem, Koçtaş, Otokar, Otokoç, Setur ve Yapı Kredi Bankası Yönetim Kurulu Başkanı görevlerini üstlenmiştir. Bu görevlerine ek olarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için, URAK - Ulusal Rekabet Araştırmaları Derneği’nde Başkan, Endeavor Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi, DEİK’de Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜSİAD’da Yönetim Kurulu Başka Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Harvard Üniversitesi, Bank of America ve CFR’da Global Danışma Kurulu Üyesidir. EŞİ NEVBAHAR KOÇ KİMDİR? Ali Koç'un 2005 yılında hayatını birleştirdiği Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film’in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika’da yaptı. Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye’ye dönmeyip, Los Angeles’ta yaşamına devam etti. Nevbahar Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor. Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.
Aykut Kocaman kalıyor mu, gidiyor mu? Ali Koç açıkladı 00:58
Aykut Kocaman kalıyor mu, gidiyor mu? Ali Koç açıkladı 15 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Ali Koç, CNN TÜRK ekranlarında Hakan Çelik'le Hafta Sonu programının konuğu oldu. Koç, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'la ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. "Aykut Kocaman kalıyor mu, gidiyor mu?" sorusunu cevaplayan Ali Koç, şöyle konuştu: "Aykut Hoca, bir hocadan fazlası. Ne demek istiyorum? 3 Temmuz'u biz beraber yaşadık. İnsanlığı, adamlığı, duruşu benim kalbimde yeri faklı. Aykut Hoca ile Türkiye Kupası'nı yıllar sonra aldık. Şampiyonluğumuz var, UEFA'da yarı final oynadık. Aykut Hoca bu camianın değeridir. Çok önemlidir ve benim kalbimdeki yeri de farklıdır. Devam edip etmeyeceği konusunda şuan bir şey söylemiyorum. Çünkü istikrara inanan bir insanım. Devam ederse de katkıları olacağına inanıyorum, biliyorum. Ne kadar zor şartlar altında da hocalık yaptığını biliyorum. Ama öyle bir beklenti var ki; taraftardan Fenerbahçe camiasından. Bu beklentiyi direk gözardı etmemek lazım. Ama devam etsek de etmesek de benim kalbimdeki yeri çok farklıdır."
Ali Koç'tan yöneticilerin kavga ettiği iddialarına cevap 01:44
Ali Koç'tan yöneticilerin kavga ettiği iddialarına cevap 2 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Ali Koç son derece önemli ifadeler kullandı.
Ali Koç : 01:31
Ali Koç : "Bu sistemi değiştirmek için meydan okumaya geldik" 1 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Ali Koç son derece önemli ifadeler kullandı.
Ali Koç: 01:03
Ali Koç: "Futboldaki kötü durum değişimi geciktiriyor" 1 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe'de Divan Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Ali Koç da Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunmak üzere son konuşmacı olarak kürsüye geldi. Koç konuşmasında önemli ifadeler kullandı.
Ali Koç: 00:41
Ali Koç: "Giuliano ve Josef'i mecburen satmak zorunda kaldık" 1 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe'de Divan Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Başkan Ali Koç da Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunmak üzere son konuşmacı olarak kürsüye geldi. Koç konuşmasında önemli ifadeler kullandı.
Grozav: 03:12
Grozav: "Savaşmak İçin Buradayım" 3 izlenme - 1 yıl önce - Grozav: "Savaşmak için buradayım" Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu: "Biz Ali Koç ile değil, TOFAŞ grubu ile çalışmalarımızı yaptık"BURSA - Bursaspor, 2 yılı opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar renklerine bağladığı Rumen oyuncu Gheorghe Grozav için imza töreni düzenledi.