Hoşgeldiniz!

Gülcihan Koç - Ali Dost 03:45
Gülcihan Koç - Ali Dost 7.070 izlenme - 4 yıl önce Gülcihan Koç - Ali Dost
Cansu Koç-Ali Asker Seninle Başladim Bitsin Seninl 04:52
Cansu Koç-Ali Asker Seninle Başladim Bitsin Seninl 10.827 izlenme - 9 yıl önce
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 04:22
İstiklal Marşı Henüz 4 Yaşında 1.626 izlenme - 8 yıl önce henüz 3.5 yaşında ve istiklal marşının 10 kıtasını biliyor arada araba sürmek istesede
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 02:00
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Koç Getirildi (22 Şubat Pazartesi) 317 izlenme - 2 yıl önce Koç Holding, yönetim kurulu başkanlığı görevine Ömer Koç’u seçti. Ali Koç ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, Koç Holding Yönetim Kurulu tarafından Ömer M. Koç Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Y. Koç Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı. ÖMER KOÇ'TAN İLK AÇIKLAMA 2008 yılından bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini yürüten ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu Tüpraş’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Ömer M. Koç yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasında bu denli önemli bir paya sahip olan ve uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden bir Topluluğun ve ailenin mensubu olmaktan onur duyuyorum. Sevgili ağabeyim ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa V. Koç’u çok erken ve zamansız kaybetmenin derin acısını içimizde taşırken, kendisini bir kez daha rahmetle anıyorum. Bizlere emanet ettiği bayrağı daha da ileriye taşımayı hem bir sorumluluk hem de bir görev olarak görüyorum. Önümüzdeki dönemde de Koç Topluluğu olarak, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmayı sürdürürken, küresel arenada ülkemizi yeni başarı hikâyeleri ile buluşturacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
Ali Koç Kimdir? 02:50
Ali Koç Kimdir? 10 izlenme - 2 ay önce Ali Koç, Fenerbahçe'nin yeni başkanı olmasının ardından birçok vatandaşın araştırdığı isim oldu. Daha önce Sarı Lacivertli kulüpte başkan yardımcısı olarak görev alan Ali Koç, bu kez sezona başkan olarak çıkacak. Peki, Ali Koç kimdir kaç yaşında? İşte, kariyeri ve eşi Nevbahar Koç hakkında bazı bilgiler ile olan videom ile karşınızdayım Koç Holding'in internet sitesinden alınan bilgilere göre; 1967 yılında dünyaya gelen Ali Koç, Yükseköğrenimini Rice Üniversitesi (ABD) İşletme Fakültesi’nin ardından Harvard Üniversitesi (ABD) yüksek lisans programıyla sürdürmüştür. İş hayatına 1990’da American Express Bank’ta Yönetici Yetiştirme Programı ile başlamış, 1992-1994 yılları arasında Morgan Stanley Yatırım Bankası’nda Analist olarak çalışmıştır. 1997 yılında Koç Holding Stratejik Planlama Grubu bünyesinde Yeni İş Geliştirme Koordinatörü olarak göreve başlamış, 2010 yılına kadar Koç Holding Bilgi Grubu Başkanı, Kurumsal İletişim ve Bilgi Grubu Başkanlığı gibi üst düzey görevlerde bulunmuştur. 30 Ocak 2008’den bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Y. Koç, Şubat 2016’dan bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir. 1997 yılından bu yana Ford Otosan Yönetim Kurulu’nda görev yapmakta olan Ali Y. Koç, 10 Aralık 2012 tarihinde Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur. Ali Y. Koç, aynı zamanda Ark İnşaat, Bilkom, Digital Panorama, Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri, Koç Finansal Hizmetler, Koç Sistem, Koçtaş, Otokar, Otokoç, Setur ve Yapı Kredi Bankası Yönetim Kurulu Başkanı görevlerini üstlenmiştir. Bu görevlerine ek olarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için, URAK - Ulusal Rekabet Araştırmaları Derneği’nde Başkan, Endeavor Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi, DEİK’de Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜSİAD’da Yönetim Kurulu Başka Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Harvard Üniversitesi, Bank of America ve CFR’da Global Danışma Kurulu Üyesidir. EŞİ NEVBAHAR KOÇ KİMDİR? Ali Koç'un 2005 yılında hayatını birleştirdiği Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film’in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika’da yaptı. Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye’ye dönmeyip, Los Angeles’ta yaşamına devam etti. Nevbahar Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor. Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.
Aykut Kocaman kalıyor mu, gidiyor mu? Ali Koç açıkladı 00:58
Aykut Kocaman kalıyor mu, gidiyor mu? Ali Koç açıkladı 15 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Ali Koç, CNN TÜRK ekranlarında Hakan Çelik'le Hafta Sonu programının konuğu oldu. Koç, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'la ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. "Aykut Kocaman kalıyor mu, gidiyor mu?" sorusunu cevaplayan Ali Koç, şöyle konuştu: "Aykut Hoca, bir hocadan fazlası. Ne demek istiyorum? 3 Temmuz'u biz beraber yaşadık. İnsanlığı, adamlığı, duruşu benim kalbimde yeri faklı. Aykut Hoca ile Türkiye Kupası'nı yıllar sonra aldık. Şampiyonluğumuz var, UEFA'da yarı final oynadık. Aykut Hoca bu camianın değeridir. Çok önemlidir ve benim kalbimdeki yeri de farklıdır. Devam edip etmeyeceği konusunda şuan bir şey söylemiyorum. Çünkü istikrara inanan bir insanım. Devam ederse de katkıları olacağına inanıyorum, biliyorum. Ne kadar zor şartlar altında da hocalık yaptığını biliyorum. Ama öyle bir beklenti var ki; taraftardan Fenerbahçe camiasından. Bu beklentiyi direk gözardı etmemek lazım. Ama devam etsek de etmesek de benim kalbimdeki yeri çok farklıdır."
hatıralar 05:59
hatıralar 282 izlenme - 9 yıl önce süper bi çalışma izlemeden geçme sakın...
Grozav: 03:12
Grozav: "Savaşmak İçin Buradayım" 3 izlenme - 7 ay önce - Grozav: "Savaşmak için buradayım" Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu: "Biz Ali Koç ile değil, TOFAŞ grubu ile çalışmalarımızı yaptık"BURSA - Bursaspor, 2 yılı opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar renklerine bağladığı Rumen oyuncu Gheorghe Grozav için imza töreni düzenledi.
Haluk Koç - Ali İsmail Korkmaz Davası 04:01
Haluk Koç - Ali İsmail Korkmaz Davası 17 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.