Hoşgeldiniz!

Kolera Şarkıları

Kolera Tüm Şarkıları Dinle

Kolera - Kleptoman 03:40
Kolera - Kleptoman 3.042 izlenme - 9 yıl önce VERSE1 KENDİMİ UNUTTUĞUM ODAYI KİLİTLEDİM Mİ?BİR DAKİKA YANİ BU KİMİN TAVSİYESİYDİ?KENDİME BİRAZ ZAMAN VERMELİYDİM O KADAR AZALMAKTAKİ ARKAMDAN AYAK SESLERİ ELİME GEÇİRDİĞİM İNSANLARIN KELİMELERİ DİKENLİ DOSTUM ÖLÜME DOĞRU BAŞINA BUYRUK ESEN Mİ YOKSA ESEN RÜZGARLARMI SOĞUK DONUK KURAK BİR YOLCULUKTAN ARDA KALIRIM KOLUMU KAVUŞTURUP PARÇALARINI ATTIĞIM APARTMAN BOŞLUĞUNDAN TOPLA ONURUN OLDU TOZBULUT GARİP BİR RÜYA GÖRDÜM BUGÜN CELLATLARLA ARAM AÇILDI DARAĞACIMDAN MEYVE TOPLADI KEMENT ALTI YUTAK EĞİLDİ SURATIN YERİN DİBİNE DİKİNE GEÇSİN Kİ SANRI TENKİD ETSİN Kİ SEÇİMİM GAYR-I İHTİYARİ İHTİMALİ GÖZ ÖNÜNDE KESTİ BİÇTİ LİĞME LİĞME ETTİ GİDERAYAK KAFANA HAŞARAT MÜSTAHAK EKİN VERMEZ HUBABAT MÜLAKAT SAKAT 10 DAKİKA ARADA MADARA OLDU HEMEN DURUM BAK YAŞAYACAĞINI BİLEREK BİLEKLERİNİ KESTİN YADA HAP İÇTİN KAHRAMAN ISLIKLARIYLA GELİP GEÇİŞTİN BÜYÜK BİR MANTIKSIZLIK ÖRNEĞİYDİN İNSAN ÖLÜSÜ AÇMA GÖZÜNÜ ÖRTME YÜZÜNÜ YÜZÜN KANGÖLÜ SERGİLENDİ ÖNÜNE GÖKYÜZÜ GÖKYÜZÜ SAKİN LAKİN HAKİM SİNİR DİLE TAYİN TARLALARIMDA BİTEN ARPALAR HAİN KIR KAFESİNİ KIR KİBİRİNİ CAHİL KAÇ KİŞİ NAİL? VERSE2 İPLİĞE BAĞLI KOLLA CAYDI YOLDAN MAĞARA GİRİŞİ YOLUNDAN SAPTI MANA SIRÇA ALEM SIRÇA DÜNYA GÜMÜŞ HALKALARLA RUHUM BAĞLI ALLAH'A ZİNCİRLEME YÜREK TAMLAMA KAHPE ALEM KAHPE DÜNYA SOĞUK KANLI AĞZI LAFLI KEMİK BEDENE GEÇİRİLİ BEDEN AYIKLANDI KABUK KIRILDI ARDA KALANLARIM KARANLIK VE AĞRIYDI KAŞIMIN BİRİ HAVADA KALDI HEMEN YUTKUNUVERDİM DOKUZ BOĞUM VARDI NADİDE ADELEYİ KAS İŞİN GİDER RAST UÇARI AKLIM KALKIŞ İZİNİ ALMAZ ARTIK YILDA BİRİKEN HAZ PİKE YAP VE PİSTİ KAZ KAFAM DARBOĞAZ HAMDIM PİŞTİM YANDIM GELDİM BURADA DURMA YUKARI BAS AÇIĞA VURDU İÇİNİ KALBİN -D HALİ BİR CESETLE SEVİŞMEKTİ FANTAZİ YARALI BİR ASLAN GİBİ BUYÜZDEN Mİ KIRDIN KALBİN DİLEĞİNİ İKİ ASIRDA BİR GELİRDİ BÖYLE TRAJİK TALALİ KİM KİME ALİ DÜŞÜNDÜĞÜM TANIDIKLAR BENİ TANIDIKLARINI SANDI SANKİ BANA KATTIKLARI BİR KIRINTI VARDI ONLA BUNLA ŞUNLA KARAKTERİM HAKKINDA KIRIŞTIRDI BİR KENARDA GÖZÜNÜ GÜNAH DAĞLADI KAHPE GÜVEN KAHPE KAYGI SANKİ HEPSİ KLEPTOMAN ÇALAR ZAMAN AN BE AN BU YÜZDEN Kİ UĞURLANANLAR OLDU ONLAR HER ZAMAN KEŞKELERİYSE MUAZZAM SANKİ HEPSİ BİR MAŞAYDI KULLANILDI ATILDI TANRI OLDU HEP AZAM GÖKYÜZÜ SAKİN LAKİN HAKİM SİNİR DİLE TAYİN TARLALARIMDA BİTEN ARPALAR HAİN KIR KAFESİNİ KIR KİBİRİNİ CAHİL KAÇ KİŞİ NAİL?
Kolera - özcan Deniz 04:49
Kolera - özcan Deniz 3.038 izlenme - 9 yıl önce
Kolera - Kurgu Bilim 03:20
Kolera - Kurgu Bilim 2.476 izlenme - 10 yıl önce verse1 Sırrımın biri benim sanırım Bu denli önemli nedenli gerekli kader hassasiyeti Kokteyl gülüşleri sıcaklı karşıvı fotokopi yüzleri Sen meşhur küçük hırçın rap dinamosu kaçkın kaç kere çınlar Sağ kulağın girişteki kirişten kirişi kırda kaç kaçak collection Lakin ruh halim edepli ne demeli dert tetikte sert kotekle Tek sebeple silerim ipi ger Kolera sözüne gelinsin Biri çıksın biri söylesin vezir şahı talan etsin kralı Kırıtsın kuğu asaleti sarsılsın kılıcı kırılsın Vahşeti yazsın ama bu benim sözüme iştirak köprü sırat Körpe suratlarında her mevsim çakal ordular çocuk yutar Hücre yanar söyleyin asayiş mi berkemal Bu kadarı fazla kaçar gülüşu yalpalar çok gülen adamın Kiremiti erimez zaafın bayım sarılı etrafın kozunu çıkar Görelim boyunu suyunu hazır tutukladığım kuyu kibiriyle Çatışın kozunuda alırız gerekirse sataşın koleksiyona Katarız baktık ki haklarız yarına saklarız sıkıyorsa atarız Başkasına satarız Verse2 Bir dakika ara verin dakikamı kaybetmişim oo bune etkileşim Çabuk ilkelleşirim sert dizilişim oldu mu kardeşim eşgaline Teşebbüs ederim teşekkür ederim gider ayak sadakate bak Kaçayar bedelin sadede gelelim teesüf ederim bu mu ki Sadece niyeti safmı safmı sence küsürat derece kötü haleti Ruhiyat gayri sarfiyatlarım dar etmez feragat kabilemin Tekmili Kolera kurgu bilimi olsaki taklidi trajik dizilimi Hayali elbezi itaatikmali kapris havadisi ön yıkamasız kalp Kasları hasarsız toplamı kalansız krizi yasaksız kafası Rahatsız tribi kılıksız ahlak sıfatsız alt yazısız Malumunuz rap duraksız gelişimi hatasız gülüşü atıksız Tiraji katıksız yürü be suratsız ahkam yararsız ! Kibiriyle Çatışın kozunuda alırız gerekirse sataşın Koleksiyona Katarız baktık ki haklarız yarına saklarız Sıkıyorsa atarız Başkasına satarız.
Kolera - Cendere 03:31
Kolera - Cendere 680 izlenme - 5 yıl önce Vurunca güneş, yaprakların teninde bir altın parlayış. Ukteyle dönerim kalbime, şu içimdeki mevsim hep kış. Gözlerimde insanların ölürken takındıkları bakış. Aynı ürkeklik, aynı tedirginlik, aynı yalvarış. Uzunluğunu merak ettiğim o yollar, gittiğim kadarmış meğer. Hem de sen değişirsen eğer değişebiliyormuş kader. Gerçekti hayatım çocukların oyuncak kavgaları kadar. Sevdim seni, küçükken sevdiğim kırmızı ayakkabım kadar. Öyle basitmiş gibi ancak öyle mükemmel. Öyle hayalmiş gibi ancak öyle gerçek. Deli sevdam sana zimmetli, Korkma kırmaktan kalbim yedekli, Ben gedikli sen gereklim. Her dert medetli. Beni kaybetmen imkansız. Hayatta kaybetmen imkanlı. Gözyaşlarım sırlı, sen yoksan kalbim kahırlı. 'Tut, bırakma !' demek isterdim ellerimi. Tanışmadık ki hiç. Senden habersiz sevdim uzaklardan hep seni. Nakarat: Kolay değil sökmek ah seni içimden, hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek cananı içimden, dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Biliyorum sana görünmek istemeyişimin sebebi ne. Çözemedim ki seni zerrin kadeh çiçeklerinden güzel yapan ne. Bir sesin var hayalimde bilmek istemiyorum sesinin ahengi nasıl gerçekte. Tonu nasıl, rengi ne ? Böyle uzaktan severken seni hiç olamayacak kadar benimsin. Eminim aslında hayalimdeki kadar güzel değilsin. Öğrenmek istemiyorum yaşarken ne kadar zayıfsın. Sen huzur veren bir berraklıksın, sanki sudansın. Kim içtiyse kandı sana bende farklıyım sen gibi herkesten. Benim mevzum farklı isteğim sana kanıp doymak değil. Yüzün kenarı çiçeklerle bezeli camdan bir nehir. Ben ne kadar seninsem, sen bir o kadar benim değil. Yalnızlığın yakar seni, bense kalmadım yalnız. Seni gördüğümden beri aynı yerdesin hep solar gül değişince yeri. Çizebilirim kağıtlara bakmadan nur cemalini. Gezebilirim peşinden seni görmek için bütün evreni. Nakarat: Kolay değil sökmek ah seni içimden hükmedemiyorum! Değişiyor dünyam. Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Kolay değil sökmek cananı içimden, dağılıyor bir anda dünyam! Nasıl bir cendere bu sıyrılıp içinden çıkamıyorum! Medet imdat! Söz: Kolera Müzik: Sagopa Kajmer.
Kolera - Ben Büyürken 08:44
Kolera - Ben Büyürken 262 izlenme - 4 yıl önce
Kolera - Minimalist 04:54
Kolera - Minimalist 672 izlenme - 11 yıl önce
Kolera - Orda Olmak 04:44
Kolera - Orda Olmak 98 izlenme - 5 yıl önce Biraz yüz verip oyalıyor Oooo.. Daha çok iste istiyor her zaman Oooo.. Çukurunda sıkılmış yanına seni de bekliyor. Kurduğum hayalleri kuranlar da varmış önceden Tarih farklı elbiseler giyip aynı oyunu oynuyor Nasıl oluyor da insan her seferinde kanıyor? Bu dünya bu yalan yok haya değişiyor düzen İnsanlık derin uykuda maalesef mutlu rüyasında, Maalesef mutlu rüyasında Unutma almadan vermek yok dünyanın kanunlarında Her şeyin bir bedeli var, Kanunudur bu Aklım almıyor; Kötü,güzelden çekici geliyor Güzel bir kız gibi göz kırpıyor,akıl bulanıyor Aklım almıyor Durları yok bir yerde yaşamları frensiz Daldın mı çıkamazsın zayiatsız yarasız beresiz Beni duyabilirsin olursan sessiz Bir plan bir dolan bir sabır,mümkün değil inanman Görülenden On kat derindir umman. Bilirsin gençlik bir anlıktır Ya balçık ya da cevher Olmaktır Zamanıdır olacaksa pişmanlık Bunu duymazdan gelen çoktur,Ama bilmeyen yoktur. x2 Kolera'dan rapname Hevesim mühim rap bahane Rap yapabilmem şahane İnsan yalnız kalmıyor,birken iki oluveriyor. Kolera'dan rapname Hevesim mühim rap bahane Rap yapabilmem şahane İnsan yalnız kalmıyor,Kalemine dert anlatıyor. Açıp kapıyorum;ister çiçeğe benzet ister havaya Göçüp gidiyorum;ister kuş de ister ölü. Umut,denizin ortasında demirlenmiş bir gemi Sen ise karadan geçmesini bekliyorsun Tarihte vardı diyorsun Dur da bekle,daha da beklersin. Hayalinden büyük balıklar tattı küçük balıklar Büyük büyük beyazların parçalayabileceği kadar Kuyruk eşliğinin bile vardır bedeli,karı Biliyoruz ki bu alemde bal tutan parmak yalar Devlik taslar dev yanında parmak çocuklar Üzerini karalarsam görebilirim altında yazanı Bu oyun adaletsiz,belirlenmiş kazananı Yarıda bırakıp gidersem mağlup sayılırım hükmen Hileyle baş etmek zor,imkansız değil Sonunda kötüler kazanacakmış; O kadar değil! Zafer güzel,ona giden yollarsa zor Oyunun seyri değişir,değişir bir anda rol Taktik geliştirmen gerekir, Tüm bu hal içinde iyi tarafta kalman gerekir Güçlü olmak için kitabını bilmen gerekir, Şah çekmek için Var bir kullanma kılavuzun, Baksan yol bulursun Adreslerin tarifi varken uğraşıyorsun Çılgın arabanı hayata doğru sürüyorsun Kördür zebaniler;ağlasan da görmezler, Yangınında bağırırsın;sağırdır onlar duymazlar. Bilirsin gençlik bir anlıktır Ya balçık ya da cevher olmaktır Zamanıdır olacaksa pişmanlık Bunu duymazdan gelen çoktur,Ama bilmeyen yoktur. x2 Kolera'dan rapname Hevesim mühim rap bahane Rap yapabilmem şahane İnsan yalnız kalmıyor,birken iki oluveriyor Kolera'dan rapname, Hevesim mühim rap bahane, Rap yapabilmem şahane, İnsan yalnız kalmıyor,Kalemine dert anlatıyor. Kolera iki-sıfır-bir-üç yirmi-onüç Orda olmak,orda orda orda olmak Bi tarafta kalmak,orda orda orda olmak orda olmak orda orda orda ,Orda orda orda orda orda orda olmak orda orda orda ...