Hoşgeldiniz!

Massaka Şarkıları

MASSAKA ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Massaka feat Sansar Salvo - Eskiya 03:18
Feat Sansar Salvo - Eskiya
Massaka - Eşkiya (Feat. Sansar Salvo) 03:18
Eşkiya [Verse 1](Massaka Königsrasse) Yaralarını tuzla sus ve kanı kusma cehennem ateşinde yanar elin buzlar bumu piyasanız sizin ele almış puştlar Bizde gördüğün esas kanlı ağır suçlar Seneler geçti gönüller hala isyan eder Yer altı dünyasında bitmez bizde çareler Kurt sofrası deliklere girsin fareler Massaka geldi yine dolsun hapishaneler Avrupa Asya kimmiş burda mafya Gangster korkar Eşkiyalar asla Şeytanları taşla, akıl olmaz yaşla Biz herşeyi gördük, tüm köpekler açlar Kara dünya soğuttu içimdeki duygumu Geceleri yıldızlar gösterir burcumu İlk bahar yaz geçti bitti kış uykusu Tüm düşmanlarımıza akrep atar kurşunu Büyük dedik kıskandı, ağızlarında yok bi tat adamlarım sağlam Königsrasse piskopat çocuk oyunu değil bize azrail olmuş musallat Burası harbi sokak abi dedik bi tokat [Nakarat x2] Tüm dünya sussun hayat sırf bir anlık Dostlar konuşsun sırf biz yıprandık mutluluğu ararken kalbim iyice yandı Massaka Sansar falım yine kanlı [Verse 2](Sansar Salvo) Sansar sana göre fazla arabesk detone ses etme pes dolaş gez kızları kes İşte djimle deliricez Arkadaşlarımla gerilicez biz en sonunda sevinicez ve her sokakta bilinicez Sonunda sorunlarımı anlayan biri ben Ben bu biri ben deliyim ! Sonunda anladılar sana çok saygısızlık yaptılar sandılar Zor gününde sattılar bide yandan baktılar Yalandan hayatının yalandan güvencesi var Zaten rap yapmak kolay, bi bak binlercesi var Pilotu, polisi var, balicisi, tinercisi var Bi baktımki ölüm gerçek bi bak habercisi var Sevsende sevmesende iş yapıyoz(Agaa) Sansinin sorunları var sansi sanki kaka Çıkarlar konuşur olmuş ama bunlar şaka Bu Salvo ve Massaka. Mada Faka ! [Nakarat x2] Tüm dünya sussun hayat sırf bir anlık Dostlar konuşsun sırf biz yıprandık mutluluğu ararken kalbim iyice yandı Massaka Sansar falım yine kanlı
Massaka - İblis 04:38
Iblis
massaka - geceler official hd 03:01
Geceler
Massaka Ft Killa Hakan-Das Kartel 04:19
Ft Killa Hakan-das Kartel
Massaka - Die Flut bricht Damme (Dünya Rap Tarihinin En Karanlık Çetesi) 03:42
Die Flut Bricht Damme
Massaka - Musik Schmaus 23:26
Musik Schmaus
Massaka - İnterview Mit Einem Vampir 03:58
Interview Mit Einem Vampir
Massaka Feat Ceza & Dr Fuchssoguk - Mevsim 03:43
Feat Ceza Dr. Fuchs Nakarat Atılan ağlarla toplanan kafirler helak, Ruh ırmağı aşılır ve bütün kalelere zapt. Çembere alınmıştır kanla ödetilecek.. Aznavurun gırtlağında bu kılıçlar güçlenecek. Gökdemire bürünmüş karanlık savaşçılar, Massaka, Ceza, Fuchs ile bugün her an başlar. Toprağın altından üstüne kadar korku salar. Soğuk-sıcak örtülü işaretler var. CEZA Dağların ardında bekleyiş tüm ağları atsınlar, Dağların hakkında konuşsan dağlar seni tınlamaz. Biz bu bağların sizce düşük kalem şairleri; Sizin fark etmediğiniz gizli işaretler kafirlerin. Pollyanna zannettiğin çizgi filmde bile anlam derin! Her ışıksa gerçek değil, tek göze dürbünde eğim. Eğer gözüm seğirmezse tam isabet kurşun gelir, Sıcak cehennemden serin ama gene de her şey erir. Benim elim kolum bağlı sanki senden farksızım, Ne desek de boş zaten hep biz en sonunda haksızız. Dünya insafsızın insanlık biz hep mi safmışız, İnsan oğlu durmamış biz durmadan savaşmışız. Barış yapmacık, barış karşılıksız değil, artık, Ve barış karmaşık her bir metrekare de yarış. Her bir santimetrekare de hile yapan efendiler, Bir çok yerde dolmaz karın, kap, kacak ama gider şimendifer. Nakarat Atılan ağlarla toplanan kafirler helak, Ruh ırmağı aşılır ve bütün kalelere zapt. Çembere alınmıştır kanla ödetilecek.. Aznavurun gırtlağında bu kılıçlar güçlenecek. Gökdemire bürünmüş karanlık savaşçılar, Massaka, Ceza, Fuchs ile bugün her an başlar. Toprağın altından üstüne kadar korku salar. Soğuk-sıcak örtülü işaretler var. Massaka Massaka geldi, aynalar cevap verdi. Yağmur altında kalanın bitmez derdi. Tozpembe dünyada şeytandır yerli, İnsan gözü içinde bak her şey belli. Ağaç yaprak versin sokaklar gelsin, Sıcağı beklersin ama buzdandır mevsim. Dünya sırrı saklar kış her gün gelsin. Kurtlar gelsin, gelip soframızı sersin. Yumruklar sert olsun: duvarlara vurdum, Beton taş arası rüzgarlar durgun. Dünya hep yalandı, bırak zaman dursun. Kör değil bu sefer, adres soran kurşun. Massaka, CEZA'sız sistemde sarsılış, Göz görmez ki perde açık nasırmış. Bak insan ölmeden topraklar kazılmış, Savaşta anlaşma kanlarlan yazılmış. Nakarat Atılan ağlarla toplanan kafirler helak, Ruh ırmağı aşılır ve bütün kalelere zapt. Çembere alınmıştır kanla ödetilecek.. Aznavurun gırtlağında bu kılıçlar güçlenecek. Gökdemire bürünmüş karanlık savaşçılar, Massaka, Ceza, Fuchs ile bugün her an başlar. Toprağın altından üstüne kadar korku salar. Soğuk-sıcak örtülü işaretler var.
Massaka - Der dunkle Orient (Official HD) prod. Buaka (OneMillion) 02:50
Der Dunkle Orient

MASSAKA KİMDİR?

Massaka

Massaka Şarkıları Albümleri:

New York, Vol. 4 (feat. Serius, SeeS, D-Gazz, P.Seize, White Cheddar & Eddie Colon) - Single (2015), 1 Million, Vol. 4 (feat. Composition, J-Earn, Ohms & St1ckz Diamondeyez) - Single (2015), Slaughter a Beat, Vol. 1 - Single (2014), Das Ritual (2011), Dämmerung (2010)