Hoşgeldiniz!

Meghan Trainor Şarkıları

MEGHAN TRAİNOR KİMDİR?

Meghan Trainor

Meghan Trainor

22 Aralık 1993 yılında Amerika Birleşik Devletleri Massachusetts eyaletinde dünyaya gelen Meghan Trainor Şarkı sözü yazarı ve şarkıcıdır. Çok küçük yaşta müzik ile uğraşan bir ailenin kızı olarak şarkı sözü yazarak yeteneğini ortaya çıkartmaya başlamıştır. Bu yıllardan sonra müzik eğitimi de olan sanatçı 2009 yılında ilk stüdyo kaydını yapmaya başlamıştır. İlk albümü 2009 yılında piyasaya çıkan Meghan Trainor olmaktadır. Bu albüm ile ciddi bir başarılı elde eden sanatçı çok fazla sevilmiş ve ödül almayı başarmıştır. Bundan sonra 2011 yılında Meghan Trainor şarkıları ile I'll Sing with You isimli bir albüm daha çıkartmıştır. Bu albümü de çok fazla sevilmiş ve ilgi görmüştür. Oldukça güçlü bir sesi olan şarkıcı başarılı bir şekilde müzik kariyerine devam etmektedir.

2011 yılında Only 17 isimli bir albüm daha çıkartan sanatçı 2014 yılında Title isimli bir albüm çıkartmıştır. Bu albümde Meghan Trainor all about that bass isimli şarkısı ile birçok ülkede müzik listelerinde üst sıralara yükselmeyi başarmıştır. Başarılı bir şekilde devam ettiği kariyerinde birçok başarılı şarkısı bulunmaktadır ve çok fazla ilgi toplamaktadır. Daha kariyerinin başında aldığı Grammy ödülü ile ne kadar başarılı olacağını gösterme fırsatı bulmaktadır. Sanatçı 2016 yılında ise Thank You isimli bir albüm daha piyasaya çıkartmıştır. Bu albümde Meghan Trainor no isimli şarkı çok fazla sevilmiş ve ciddi bir ilgi ile karşılaşılmıştır.

 

Bu albümünde de oldukça ciddi bir satış sayısına ulaşan sanatçı şarkıları ile de büyük başarı yakalayabilmektedir. Şarkılarına çektiği klipler ise internette Meghan Trainor dinle şeklinde bulunabilmektedir. Oldukça başarılı bir şekilde yaptığı şarkıları ve hazırladığı albümleri ile birçok konser ve turne olanağı yakalamıştır. Sanatçı bu konser ve turnelerinde hayranları ile buluşmaktadır. Ülkesi yanında dünyanın birçok ülkesinde sevilen sanatçı bu albümünde Meghan Trainor me too isimli şarkısı ile de müzik listelerinde yer almayı başarmış durumdadır. Etkili bir şekilde başarılı bir kariyer yürütmekte olan sanatçı birçok ödülünde sahibi olmaktadır. Genç bir yetenek olarak emin adımlarla kariyerinde ilerlemektedir.

Meghan Trainor Şarkıları Albümleri:

THE LOVE TRAIN (2019), Hurt Me (From "Songland") - Single (2019), No Excuses - Single (2018), Let You Be Right - Single (2018), TREAT MYSELF (2018), Can't Dance - Single (2018), I'm a Lady (From the motion picture SMURFS: THE LOST VILLAGE) - Single (2017), Thank You (2016), Good To Be Alive - Single (2016), Thank You (Deluxe) (2016), Title (Special Edition) (2015), Title (Deluxe Edition) (2015), Title (2015), Lips Are Movin - Single (2014)