Hoşgeldiniz!

Mert Bilman Şarkıları

MERT BİLMAN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Mert Bilman - Zor Yıllar 01:30
Zor Yıllar Aşk her daim ölümsüzdür. Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi Efkar mektubudur aşkın sözsüz okunur Yalan dünya dört mevsimde bir bahar olur Varsın eller gönül yarası kapanır sansın Kabuğun altında sevgili sen kanayansın. Hatırla sevgili o eski günleri çocuklar gibi. Ömrümüzün son demidir Dönülmeyen o vedalar Kuşatıldık zor yıllarda Yarım kaldı hep o sevdalar.
Mert Bilman - Götür Beni Gittiğin Yere 03:42
Götür Beni Gittiğin Yere Bu aşk böyle bitemez Bırakma terk etme beni Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere Sensiz ben nefes alamam Buralarda hiç duramam Tek başına yalnız kalamam Senin kokunu özlerim Hep yollarını gözlerim Götür beni gittiğin yere Aşkındır beni yaşatan Beni hayata bağlayan Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere Sensiz ben nefes alamam Buralarda hiç duramam Tek başına yalnız yalamam Senin kokunu özlerim Hep yollarını gözlerim Götür beni gittiğin yere.
Mert Bilman - Ergen Müziği 02:14
Ergen Müziği NAKARAT: Ben şarkılarımla ağlatmam Onları kendime bağlatmam Dinleyen dinler hiç kasmam Ve işim yok mu her gün hit yapacağım Gel bak bak, gel beni dinle Rapi bok ettiniz, kalk da temizle Ergen tribine giren herkes bilir onu kitabımdan silecem ben. Ağlak rapiniz, yalancı hepiniz. Jilet atıyoz lan yok mu bi verenim ? Beatiniz arabesk, sözlerin nitekim. Ağlıyoz hepimiz ! bide yan capiniz. Gerizekalı stilin var gerçek Mercek gerek homie yakınına sound chek Dinle beni bi sen önce bir iyice Sonra çal flowu mu, kazı iyice Önce bir öğrenin sonrada punch kasın. Dinlediğin ben söyle bir punch nasıl ? Havalı gelirsem, olabilirim hasımın Açın açın arayı ve ben gelince kaçılın! Her olaya dalga takılıyom bak İşim gücüm eğlence, alkolun dibine vuruyorum ben her gece Seks, alkol, para bide bana araba Olmadı bide sana adres vereyim İstersen bana yaklaş bebeğim Takır takır, kırcam senin belini Yatağında birde kırmızı pelerin Müzik, yapanlar çeker dikkatti 4 yıl oldu lan biliyorum her şeyi Ortamın ağzına sıçtılar artık Böyle değildi hiç ergen müziği Fonksiyonu bozuk onun bu rapi yapamaz Teşhisi koydum 6 ay yaşamaz Yeni nesil girmiş, aşkın tribine Merak ediyorum on yıl sonra hedefi ne?

MERT BİLMAN KİMDİR?