Hoşgeldiniz!

Pandomim

Jennifer Lawrence Pandomim Yaptı 01:02
Jennifer Lawrence Pandomim Yaptı 5.993 izlenme - 8 ay önce Vanity Fair dergisi her yıl düzenli olarak çıkardığı Hollywood kapaklarına bu yıl bir yenisini daha ekledi. Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Gugu Mbatha Raw, Jane Fonda, Viola Davis, Helen Mirren, Diane Keaton, Lupita Nyongo, Alicia Vikander, Saoirse Ronan, Brie Larson, Rachel Weisz ve Charlotte Rampling'den oluşan 13 ünlü kadın kapak için poz verirken kısa video da çektiler. Lawrence pandomim yaparken Blanchett vücudunun esnekliğini gösterdi.
Aşırı Eğlenceli Sokak Sanatı 09:55
Aşırı Eğlenceli Sokak Sanatı 8.696 izlenme - 1 yıl önce Hangi ülke bilmiyorum ama neden bizim ülkemizde yok dedirtecek cinsten, izlemesi bir o kadar keyifli sokak sanatı. Sanatçının pratik zekası ve hazır cevaplı olması zaten sonuna kadar izlettiriyor.Kafa dağıtmaya birebir. İyi seyirler efendim
Alexandro Querevalú - The Last of the Mohicans 04:14
Alexandro Querevalú - The Last of the Mohicans 2.589 izlenme - 8 ay önce Amerika'nın soykırımla yok ettikleri Kızılderlilerin İsyanı içeren ötelere götüren müziği.
Blow-Up - Pantomim Sahnesi 04:15
Blow-Up - Pantomim Sahnesi 917 izlenme - 5 ay önce Antonioni'nin 1966 yapımı Blow-Up filminin en etkileyici sahnelerinden biri. Varlık ve yokluk arasında kalmış karakterimiz tenis oynayan pandomimcileri izler...
Konuşmadan Herkesi Güldürdü 04:14
Konuşmadan Herkesi Güldürdü 877 izlenme - 4 ay önce ABD'de yayınlanan yetenek yarışmasında TapeFace isimli yarışmacı hiç konuşmadan yaptığı gösteri ile büyük beğeni topladı. Yarışmacı pandomim hareketleri ile salondaki herkesi güldürmeyi başardı.
Pandomim 01:28
Pandomim 4.485 izlenme - 4 yıl önce Pandomim
Pandomim (Elma) Böcekli İlköğretim Okulu 23 Nisan 03:04
Pandomim (Elma) Böcekli İlköğretim Okulu 23 Nisan 7.563 izlenme - 7 yıl önce http://bocekli.meb.k12.tr/
ulvi arı pandomim ve tiyatro 03:49
ulvi arı pandomim ve tiyatro 6.846 izlenme - 8 yıl önce dünyanın 4. türkiye'ninde 1. kitabının yazarı ulvi ari ve trend team ajans iş birliğiyle beyoğlu "oyuncu tiyatro kafede" pandomim kursu verilecektir. kursun sonunda seminere katılma sertifikası verilecektir.
Pandonim - AskeriTeamTR 01:28
Pandonim - AskeriTeamTR 1.775 izlenme - 4 yıl önce Pandonim Süper Videolar
gezme ceylan bu dağlarda 08:35
gezme ceylan bu dağlarda 3.348 izlenme - 7 yıl önce ceylan önkol ve diğer büyüyemeyen çocuklara...
pandomim show youtube 08:16
pandomim show youtube 1.864 izlenme - 5 yıl önce
Gökhan Karabacak Ve Hümeyra Pandomim (Yetenek Sizsiniz) 07:08
Gökhan Karabacak Ve Hümeyra Pandomim (Yetenek Sizsiniz) 1.424 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Karabacak Ve Hümeyra Pandomim (yetenek sizsiniz)
sendrom pandomim 03:08
sendrom pandomim 1.746 izlenme - 5 yıl önce sendrom pandomim
ilginç pandomim gösterisi 08:19
ilginç pandomim gösterisi 2.287 izlenme - 7 yıl önce harika bir gösteri sunmuş sanatçı
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 763 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
 mim balıkçılık 04:15
mim balıkçılık 1.525 izlenme - 6 yıl önce
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 04:45
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 317 izlenme - 1 yıl önce Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı Pandomim sanatçısından muhteşem ve eğlenceli bir gösteri izliyoruz...
ulvi arı pandomim ve tiyatro kursu 02:46
ulvi arı pandomim ve tiyatro kursu 2.671 izlenme - 8 yıl önce dünyanın 4. türkiye'ninde 1. kitabının yazarı ulvi ari ve trend team ajans iş birliğiyle beyoğlu "oyuncu tiyatro kafede" pandomim kursu verilecektir.
Bizim Sınıf 01:11
Bizim Sınıf 1.136 izlenme - 7 yıl önce boş bi derste çektk:)))
Pandomimciler. 04:14
Pandomimciler. 1.360 izlenme - 7 yıl önce İstiklal caddesinde sanat aşığı genç pandomimciler.
çay tv sunucuya pandomim şoku 01:28
çay tv sunucuya pandomim şoku 1.214 izlenme - 7 yıl önce çay tv - sunucuya pandomim şoku
Çay TV'de Pandomim Keyfi 01:28
Çay TV'de Pandomim Keyfi 209 izlenme - 1 yıl önce Çay TV'de yayınlanan "Pazar Postası (!)" isimli programa sürpriz bir giriş yapan pandomimci arkadaşımız, programa renk katıyor. Ülkemizde hakettiği değeri göremeyen pandomim sanatının gelişmesi için emek harcayan sanatın ve sanatçının dostu Çay TV'yi buradan alkışlıyoruz.
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 04:44
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 1.333 izlenme - 7 yıl önce sirmc'nin "alçak yükseklik" adlı şarkısına uyarlanmış görüntüleri video klip gibi izleyebilirsiniz. detaylar: www.sirmc.org 'da...
Suspus (Ceza) Official Music Video #SUSPUS #CEZA 04:21
Suspus (Ceza) Official Music Video #SUSPUS #CEZA 398 izlenme - 1 yıl önce -- Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Bir vakit donmuştu beynim / Düzlükteyken bitmiş seyrim / Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Durma git enerjini kus / Zaten çok soğuk etraf buz / Hiç yalan der misin a ah / Pek dert dinler misin a ah / Ya bayat yer misin a ah / İnsan seçer misin a ah / Dikkatli izlersen anlarsın haklı megatron / Bende ghillie kevlar-mythril, sende sade bir kat krom / Zaten tekim, çıplak gezsem n’olur, her gün dekatlon / Hep dikenli tel etrafımda, kendi kendimeyim her gün sor bir / Hep diken diken gel bir gör / Tıkandı kaldı bak her bir form / Kırıntıların arasında kaldım, adı konsun artık / Hadi konsomatrisim ol, her sokakta beni bulmak zor / Sıkılanlardan mısın ya da ıkınanlardan mısın? / Kulağına dandik müzik takılanlardansın / Ama kusura bakma yapılacak hiçbir şey yok / Hızlı söyleyen ben değilim yavaş dinleyen sizlersiniz hep / Yavaş söylesem anlayacakmış gi
Bu Adam Müthiş Yetenekli 00:48
Bu Adam Müthiş Yetenekli 208 izlenme - 2 yıl önce Bu Adam Müthiş Yetenekli
İnanılmaz Yetenekli Adamın Balonla Yaptığı Pandomim Gösterisi 01:06
İnanılmaz Yetenekli Adamın Balonla Yaptığı Pandomim Gösterisi 100 izlenme - 10 ay önce 'Bir balonla nasıl bir gösteri çıkarılabilir ki?' demeden önce izleyin. Pandomim sanatçısı adamdan yerde biten gösteri.
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 04:45
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 100 izlenme - 1 yıl önce Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı Pandomim sanatçısının bir gösteri esnasında yapmış olduğu muhteşem pandomin sanatını izliyoruz.
51.nasrettin hoca fest. pantomim hatice sonmez 02:59
51.nasrettin hoca fest. pantomim hatice sonmez 466 izlenme - 6 yıl önce pantomim gösterisi - hatice sonmez
istanbulimpro kaportacı 05:10
istanbulimpro kaportacı 682 izlenme - 8 yıl önce istanbulimpro’nun doğaçlama gösterisi ’ne ala temaşa’dan efekt oyunu; kaportacının ilk günü. tamamen doğaçlama. mekan rengahenk sanatevi.
Michel Courtemanche - Golf Canlandırması 09:08
Michel Courtemanche - Golf Canlandırması 90 izlenme - 1 yıl önce Michel Courtemanche adlı, bir zamanların en ünlü mimik ve pandomim sanatçısının stand up şovundan bir kesit izliyoruz.
Oyuncu Jennifer Lawrence'dan Pandomim Gösterisi 01:02
Oyuncu Jennifer Lawrence'dan Pandomim Gösterisi 55 izlenme - 8 ay önce Vanity Fair dergisi kamera karşısına geçen güzel oyuncu Jennifer Lawrence sergilediği pandomim gösterisiyle hayranlarını bir kez daha mest etti. .....
pandomimciyi İşletti 00:27
pandomimciyi İşletti 639 izlenme - 8 yıl önce
Çocukça 05:10
Çocukça 302 izlenme - 5 yıl önce türkçe dil etkinliği fırtınalı birgün hikayesi
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı  04:45
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 71 izlenme - 1 yıl önce Pandomim sanatçısının bir gösteri esnasında yapmış olduğu muhteşem pandomin sanatını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 132 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
Bu Adam Müthiş Yetenekli 00:48
Bu Adam Müthiş Yetenekli 100 izlenme - 2 yıl önce Bu Adam Müthiş Yetenekli
 Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 119 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
Kadıköy - Beşiktaş Vapurunda Müzik İsyanı 07:44
Kadıköy - Beşiktaş Vapurunda Müzik İsyanı 50 izlenme - 2 yıl önce Video ya çekim yapan bir görgü tanığının anlattıkları. Dün Kadiköy-Beşiktaş vapurunda küçük bir isyan çıkarttık. Çapulcu Yılmaz ve müzisyen arkadaşları tesadüfen tam da gelip yanıma oturdu. Başladılar 'Ankara'nın Bağları' şarkısını çalmaya. Hemen videoya almaya başladım. Gençlere gelip 'bölücülük yapıyorsunuz' diyerek durdurmaya kalkan gemi idaresine karşı koyup sonra da 'Comandante Che Guevara Hasta Siempre' şarkısını dayadık. Alkışlar, ve daha çok alkışlar. Ajite olan vatandaş gençlere ciddi miktarda para da verdi.
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 30 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos Heykeli Yakınlarda Bir Pandomim-mim Sanatçısı Üniversite Öğrencisinin Sokak Sanatı Gösterisine Polisin Yaptığı Müdahale Ve Sonr...