Hoşgeldiniz!

Pandomim

Jennifer Lawrence Pandomim Yaptı 01:02
Jennifer Lawrence Pandomim Yaptı 5.825 izlenme - 3 ay önce Vanity Fair dergisi her yıl düzenli olarak çıkardığı Hollywood kapaklarına bu yıl bir yenisini daha ekledi. Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Gugu Mbatha Raw, Jane Fonda, Viola Davis, Helen Mirren, Diane Keaton, Lupita Nyongo, Alicia Vikander, Saoirse Ronan, Brie Larson, Rachel Weisz ve Charlotte Rampling'den oluşan 13 ünlü kadın kapak için poz verirken kısa video da çektiler. Lawrence pandomim yaparken Blanchett vücudunun esnekliğini gösterdi.
Aşırı Eğlenceli Sokak Sanatı 09:55
Aşırı Eğlenceli Sokak Sanatı 8.536 izlenme - 9 ay önce Hangi ülke bilmiyorum ama neden bizim ülkemizde yok dedirtecek cinsten, izlemesi bir o kadar keyifli sokak sanatı. Sanatçının pratik zekası ve hazır cevaplı olması zaten sonuna kadar izlettiriyor.Kafa dağıtmaya birebir. İyi seyirler efendim
Alexandro Querevalú - The Last of the Mohicans 04:14
Alexandro Querevalú - The Last of the Mohicans 2.148 izlenme - 3 ay önce Amerika'nın soykırımla yok ettikleri Kızılderlilerin İsyanı içeren ötelere götüren müziği.
Pandomim 01:28
Pandomim 4.473 izlenme - 4 yıl önce Pandomim
Pandomim (elma) böcekli ilköğretim okulu 23 nisan 03:04
Pandomim (elma) böcekli ilköğretim okulu 23 nisan 7.512 izlenme - 6 yıl önce http://bocekli.meb.k12.tr/
Pandonim - AskeriTeamTR 01:28
Pandonim - AskeriTeamTR 1.741 izlenme - 4 yıl önce Pandonim Süper Videolar
ulvi arı pandomim ve tiyatro 03:49
ulvi arı pandomim ve tiyatro 6.833 izlenme - 7 yıl önce dünyanın 4. türkiye'ninde 1. kitabının yazarı ulvi ari ve trend team ajans iş birliğiyle beyoğlu "oyuncu tiyatro kafede" pandomim kursu verilecektir. kursun sonunda seminere katılma sertifikası verilecektir.
gezme ceylan bu dağlarda 08:35
gezme ceylan bu dağlarda 3.339 izlenme - 7 yıl önce ceylan önkol ve diğer büyüyemeyen çocuklara...
pandomim show youtube 08:16
pandomim show youtube 1.808 izlenme - 4 yıl önce
Gökhan Karabacak Ve Hümeyra Pandomim (yetenek sizsiniz) 07:08
Gökhan Karabacak Ve Hümeyra Pandomim (yetenek sizsiniz) 1.408 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Karabacak Ve Hümeyra Pandomim (yetenek sizsiniz)
sendrom pandomim 03:08
sendrom pandomim 1.742 izlenme - 5 yıl önce sendrom pandomim
ilginç pandomim gösterisi 08:19
ilginç pandomim gösterisi 2.283 izlenme - 6 yıl önce harika bir gösteri sunmuş sanatçı
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 04:45
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 293 izlenme - 11 ay önce Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı Pandomim sanatçısından muhteşem ve eğlenceli bir gösteri izliyoruz...
 mim balıkçılık 04:15
mim balıkçılık 1.521 izlenme - 6 yıl önce
bizim sınıf 01:11
bizim sınıf 1.135 izlenme - 6 yıl önce boş bi derste çektk:)))
ulvi arı pandomim ve tiyatro kursu 02:46
ulvi arı pandomim ve tiyatro kursu 2.663 izlenme - 7 yıl önce dünyanın 4. türkiye'ninde 1. kitabının yazarı ulvi ari ve trend team ajans iş birliğiyle beyoğlu "oyuncu tiyatro kafede" pandomim kursu verilecektir.
Pandomimciler. 04:14
Pandomimciler. 1.359 izlenme - 7 yıl önce İstiklal caddesinde sanat aşığı genç pandomimciler.
Çay TV'de Pandomim Keyfi 01:28
Çay TV'de Pandomim Keyfi 167 izlenme - 8 ay önce Çay TV'de yayınlanan "Pazar Postası (!)" isimli programa sürpriz bir giriş yapan pandomimci arkadaşımız, programa renk katıyor. Ülkemizde hakettiği değeri göremeyen pandomim sanatının gelişmesi için emek harcayan sanatın ve sanatçının dostu Çay TV'yi buradan alkışlıyoruz.
çay tv sunucuya pandomim şoku 01:28
çay tv sunucuya pandomim şoku 1.212 izlenme - 7 yıl önce çay tv - sunucuya pandomim şoku
İnanılmaz Yetenekli Adamın Balonla Yaptığı Pandomim Gösterisi 01:06
İnanılmaz Yetenekli Adamın Balonla Yaptığı Pandomim Gösterisi 79 izlenme - 5 ay önce 'Bir balonla nasıl bir gösteri çıkarılabilir ki?' demeden önce izleyin. Pandomim sanatçısı adamdan yerde biten gösteri.
Suspus (Ceza) Official Music Video #SUSPUS #CEZA 04:21
Suspus (Ceza) Official Music Video #SUSPUS #CEZA 383 izlenme - 11 ay önce -- Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Bir vakit donmuştu beynim / Düzlükteyken bitmiş seyrim / Göz gözü görmüyor hep pus / Takipteler ses etme sus / Durma git enerjini kus / Zaten çok soğuk etraf buz / Hiç yalan der misin a ah / Pek dert dinler misin a ah / Ya bayat yer misin a ah / İnsan seçer misin a ah / Dikkatli izlersen anlarsın haklı megatron / Bende ghillie kevlar-mythril, sende sade bir kat krom / Zaten tekim, çıplak gezsem n’olur, her gün dekatlon / Hep dikenli tel etrafımda, kendi kendimeyim her gün sor bir / Hep diken diken gel bir gör / Tıkandı kaldı bak her bir form / Kırıntıların arasında kaldım, adı konsun artık / Hadi konsomatrisim ol, her sokakta beni bulmak zor / Sıkılanlardan mısın ya da ıkınanlardan mısın? / Kulağına dandik müzik takılanlardansın / Ama kusura bakma yapılacak hiçbir şey yok / Hızlı söyleyen ben değilim yavaş dinleyen sizlersiniz hep / Yavaş söylesem anlayacakmış gi
Oyuncu Jennifer Lawrence'dan Pandomim Gösterisi 01:02
Oyuncu Jennifer Lawrence'dan Pandomim Gösterisi 42 izlenme - 3 ay önce Vanity Fair dergisi kamera karşısına geçen güzel oyuncu Jennifer Lawrence sergilediği pandomim gösterisiyle hayranlarını bir kez daha mest etti. .....
Bu Adam Müthiş Yetenekli 00:48
Bu Adam Müthiş Yetenekli 199 izlenme - 2 yıl önce Bu Adam Müthiş Yetenekli
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 04:44
sirmc-alçak yükseklik- [pandomim eşliğinde yüksek 1.331 izlenme - 6 yıl önce sirmc'nin "alçak yükseklik" adlı şarkısına uyarlanmış görüntüleri video klip gibi izleyebilirsiniz. detaylar: www.sirmc.org 'da...
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 04:45
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 85 izlenme - 11 ay önce Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı Pandomim sanatçısının bir gösteri esnasında yapmış olduğu muhteşem pandomin sanatını izliyoruz.
Michel Courtemanche - Golf Canlandırması 09:08
Michel Courtemanche - Golf Canlandırması 77 izlenme - 8 ay önce Michel Courtemanche adlı, bir zamanların en ünlü mimik ve pandomim sanatçısının stand up şovundan bir kesit izliyoruz.
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 166 izlenme - 1 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
51.nasrettin hoca fest. pantomim hatice sonmez 02:59
51.nasrettin hoca fest. pantomim hatice sonmez 466 izlenme - 6 yıl önce pantomim gösterisi - hatice sonmez
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı  04:45
Çok Yetenekli Pandomim Sanatçısı 61 izlenme - 11 ay önce Pandomim sanatçısının bir gösteri esnasında yapmış olduğu muhteşem pandomin sanatını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
istanbulimpro kaportacı 05:10
istanbulimpro kaportacı 682 izlenme - 8 yıl önce istanbulimpro’nun doğaçlama gösterisi ’ne ala temaşa’dan efekt oyunu; kaportacının ilk günü. tamamen doğaçlama. mekan rengahenk sanatevi.
pandomimciyi İşletti 00:27
pandomimciyi İşletti 636 izlenme - 8 yıl önce
çocukça 05:10
çocukça 297 izlenme - 4 yıl önce türkçe dil etkinliği fırtınalı birgün hikayesi
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 131 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
Bu Adam Müthiş Yetenekli 00:48
Bu Adam Müthiş Yetenekli 97 izlenme - 2 yıl önce Bu Adam Müthiş Yetenekli
 Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 118 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
Kadıköy - Beşiktaş Vapurunda Müzik İsyanı 07:44
Kadıköy - Beşiktaş Vapurunda Müzik İsyanı 48 izlenme - 2 yıl önce Video ya çekim yapan bir görgü tanığının anlattıkları. Dün Kadiköy-Beşiktaş vapurunda küçük bir isyan çıkarttık. Çapulcu Yılmaz ve müzisyen arkadaşları tesadüfen tam da gelip yanıma oturdu. Başladılar 'Ankara'nın Bağları' şarkısını çalmaya. Hemen videoya almaya başladım. Gençlere gelip 'bölücülük yapıyorsunuz' diyerek durdurmaya kalkan gemi idaresine karşı koyup sonra da 'Comandante Che Guevara Hasta Siempre' şarkısını dayadık. Alkışlar, ve daha çok alkışlar. Ajite olan vatandaş gençlere ciddi miktarda para da verdi.
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 29 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos Heykeli Yakınlarda Bir Pandomim-mim Sanatçısı Üniversite Öğrencisinin Sokak Sanatı Gösterisine Polisin Yaptığı Müdahale Ve Sonr...