Hoşgeldiniz!

Rapozof Şarkıları

Rapozof Yeni Şarkısı

Rapozof - Silmedik Zamanında 02:53
Rapozof - Silmedik Zamanında 1646 izlenme - 2 yıl önce Senin 'King” dediğin bana çalar saksafon O yeraltında yayan ben arkadan vuran kamyon Patlamadı afyonum, yapma ajitasyon Kiminin Rap türü; komedi, benim aksiyon. Şampiyon dedikleriniz bence eşantiyon Benden elektrik alamaz yeni jenerasyon. Hiç olamadım küfürbaz, nedeni bu. Daha olayın özünü bilmiyorlar ama herkes çapulcu. Benim kozum çok bilenler iyi bilir beni Ben en büyük kumarbaz, sen ayıktın beni Haz etmem düzenbazdan anlıyonuz hani Düşünün anlamadıysanız siz zekisiniz hani. Şimdi isim yok anlatıyom iyi dinleyin Bir kere 35'teyiz, dedi; dövmeyin, Beni kardeş belleyin, yapmayın, etmeyin.. Tamam dedik arkamızdan giydi eksik eteği. Onun küfür bir parçası sade küfür eder Bilmem ne zamandır bir çüke sahip lezbiyenler? Bizim fanlar büyüdü onun hala sübyan Bu parça gökten yağdı bak kabul oldu dua'n. Küfür etmeden de anlatılır bazı şeyler 80'lerde doğmuşsun ama aklın 2000'ler Kandır iyi niyetli çocukları yalanlarınla Seni yıllardır bekliyoruz İstanbul'da. O dökük evdeki bakir de sendin. İşe yaramaz bir trosun hıyar ve İçinde kocaman bir yara var. Şimdi indiğim seviyenden çıkıyom yukarı Sadece yazıyorum görüp yaşadıklarımı Kiminin amacı fame kiminin de karı Ana bacı yapan üstadlarınız adam mı? Bazılarının aklı başından 5 karış aşağıda Tarzı masa başında iş değil masa altında Artık diş gösterdim kiminin yüreği ağzında Çünkü bazısını silmedik zamanında.

Rapozof Tüm Şarkıları Dinle

Rapozof - Kayboldum Sokaklarda 03:15
Rapozof - Kayboldum Sokaklarda 54.033 izlenme - 5 yıl önce
Rapozof - Batan Geminin Malı 04:02
Rapozof - Batan Geminin Malı 53.102 izlenme - 6 yıl önce
Rapozof - Yahşi Cazibe 01:46
Rapozof - Yahşi Cazibe 56.132 izlenme - 7 yıl önce
Rapozof - Feat. Sansar - Bizdik Suçlu 03:13
Rapozof - Feat. Sansar - Bizdik Suçlu 59.848 izlenme - 9 yıl önce
Rapozof - Sus 03:25
Rapozof - Sus 24.285 izlenme - 7 yıl önce
Rapozof - Azap HG - Şimdi Biz Ne Değiliz Seninle 05:38
Rapozof - Azap HG - Şimdi Biz Ne Değiliz Seninle 2.678 izlenme - 3 yıl önce
Rapozof - Silmedik Zamanında 02:53
Rapozof - Silmedik Zamanında 1.646 izlenme - 2 yıl önce Senin 'King” dediğin bana çalar saksafon O yeraltında yayan ben arkadan vuran kamyon Patlamadı afyonum, yapma ajitasyon Kiminin Rap türü; komedi, benim aksiyon. Şampiyon dedikleriniz bence eşantiyon Benden elektrik alamaz yeni jenerasyon. Hiç olamadım küfürbaz, nedeni bu. Daha olayın özünü bilmiyorlar ama herkes çapulcu. Benim kozum çok bilenler iyi bilir beni Ben en büyük kumarbaz, sen ayıktın beni Haz etmem düzenbazdan anlıyonuz hani Düşünün anlamadıysanız siz zekisiniz hani. Şimdi isim yok anlatıyom iyi dinleyin Bir kere 35'teyiz, dedi; dövmeyin, Beni kardeş belleyin, yapmayın, etmeyin.. Tamam dedik arkamızdan giydi eksik eteği. Onun küfür bir parçası sade küfür eder Bilmem ne zamandır bir çüke sahip lezbiyenler? Bizim fanlar büyüdü onun hala sübyan Bu parça gökten yağdı bak kabul oldu dua'n. Küfür etmeden de anlatılır bazı şeyler 80'lerde doğmuşsun ama aklın 2000'ler Kandır iyi niyetli çocukları yalanlarınla Seni yıllardır bekliyoruz İstanbul'da. O dökük evdeki bakir de sendin. İşe yaramaz bir trosun hıyar ve İçinde kocaman bir yara var. Şimdi indiğim seviyenden çıkıyom yukarı Sadece yazıyorum görüp yaşadıklarımı Kiminin amacı fame kiminin de karı Ana bacı yapan üstadlarınız adam mı? Bazılarının aklı başından 5 karış aşağıda Tarzı masa başında iş değil masa altında Artık diş gösterdim kiminin yüreği ağzında Çünkü bazısını silmedik zamanında.
Rapozof - Hidra - Ölüm Kalım Günü 03:51
Rapozof - Hidra - Ölüm Kalım Günü 1.765 izlenme - 3 yıl önce
Rapozof - Sancak - Ben De Yalancıyım Yeni 04:18
Rapozof - Sancak - Ben De Yalancıyım Yeni 3.885 izlenme - 7 yıl önce
Rapozof - Cem Adrian - Yağmur 04:02
Rapozof - Cem Adrian - Yağmur 4.119 izlenme - 6 yıl önce
Rapozof - Bulandık Günaha 03:50
Rapozof - Bulandık Günaha 1.936 izlenme - 3 yıl önce
Rapozof - Sansar Salvo - Meslek Sırrı 00:51
Rapozof - Sansar Salvo - Meslek Sırrı 162 izlenme - 2 yıl önce
Rapozof - Bıktım 03:21
Rapozof - Bıktım 4.342 izlenme - 9 yıl önce
Rapozof - Seyirci 09:27
Rapozof - Seyirci 23 izlenme - 1 yıl önce
Rapozof - Xir Gökdeniz 03:28
Rapozof - Xir Gökdeniz 39 izlenme - 3 yıl önce Rapozof: Anlamı yok (x4) Xir Gökdeniz: Hatalarımı telafi edemem kusura bakma Bakıcaz bi dahaki sefere Ne yapıyım ama değilim ben adi Kafamı sorucak olursan bu ara fena değil Her zamanki tedavim müzik Peşin sıra ritim hayatım alt üst biçimde Şimdi tekim Benim boşluk evim yenilere hoşnut değil Gemideki tek kaptan ben (ben) Rotamız efkâr, dert. Bu gece beş kat sert Zamanın gölgesinde kalan tek mahzen Benim kafam ama o da şu sıralar enkaz, pert Ruhumun ışıkları son üç aydır hep pastel Çek pas ver müsait pozisyonda Tek savaşman gerek dedikçe bu komisyonda Golü kolla, kokla, homy panik olma Bu kolpa ortalara gelip orda Nakarat x2 (Rapozof): Anlamı yok. Bazen hiçbir şeyin, bazen hiçbir şeysin, bazen hiçbir şeyim Afedersin dünya. Bazen hain, bazen adi ama insan bunu hiç anlamıyor. Asil: Belli belirsiz gözüktükçe uzak bana hayaller Yükselen bir asansörden düşmek Beni hayal etsen artılarla eksileri topla kafanda Hep toplatırlar düşünceyi anlamasanda Bozulan dengelere hesap verir engebeler Hasarlı düşünceler elbet beni üzücek Bugün olmaz yarın olsun diyosun Bak bu hayaller gelip geçici heveslerin mahsulüdür Kopar ye umutların tohumudur bence yalanlar Bi dünya kafam herkes sana vaatler sunar Bi günlük olsun tamam mı devam mı? Sonunda ölmek var dönmek yok rahatız biz o yönden Mimikleri zorlamanın bi manâsı yok Yapılan her yanlışın cehenneme fırlatılan ok Kimsenin sıkıntısında bi parçamız yok Mutluluğu iyi zulala telafisi zor Nakarat x2 (Rapozof): Anlamı yok. Bazen hiçbir şeyin, bazen hiçbir şeysin, bazen hiçbir şeyim Afedersin dünya. Bazen hain, bazen adi ama insan bunu hiç anlamıyor. Anlamı Yok
Rapozof - Yasaklanan 22:54
Rapozof - Yasaklanan 16 izlenme - 1 yıl önce
Rapozof - Soğuk Ve Karanlık 02:47
Rapozof - Soğuk Ve Karanlık 2.003 izlenme - 9 yıl önce
Rapozof - Hüzündioksit 03:24
Rapozof - Hüzündioksit 1.142 izlenme - 9 yıl önce
Rapozof - Nikotin - Toksin- 02:12
Rapozof - Nikotin - Toksin- 2.733 izlenme - 9 yıl önce
Rapozof - Alın Yazım 03:14
Rapozof - Alın Yazım 1.922 izlenme - 9 yıl önce