Hoşgeldiniz!

Recep Tayyip Erdogan

Kendisine Atatürkçü Diyenler Bu Vatanın En Büyük Düşmanı 01:18
Kendisine Atatürkçü Diyenler Bu Vatanın En Büyük Düşmanı 3.750 izlenme - 4 hafta önce Reis-i Cumhurumuzun kendilerini Atatürkçü olarak adledenlere karşı verdiği mükemmel cevabı dinleyelim efem.
Erdoğan'ın, Erbakan'ı Suçlaması 00:42
Erdoğan'ın, Erbakan'ı Suçlaması 2.444 izlenme - 1 ay önce Recep Tayyip Erdogan, Necmettin Erbakan Hoca'yi böyle suçlamıştı. Olay, Erbakan'ın son kez siyasetten men edilmesine sebep olan kayıp trilyon davası
Recep Tayyip Erdoğan 08:46
Recep Tayyip Erdoğan 17.004 izlenme - 2 yıl önce Beraber yürüdük biz bu yollarda Beraber ıslandık yağan yağmurda Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda Bana her şey seni hatırlatıyor.
Recep Tayyip Erdoğan Sevgisi 01:52
Recep Tayyip Erdoğan Sevgisi 18.312 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan Sevgisi
Zaman Muhabirinin Erdoğan'a Bağış sorusu 02:50
Zaman Muhabirinin Erdoğan'a Bağış sorusu 16.305 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan ziyareti öncesinde Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yerel seçim sonuçları ve muhalefetin iddialarını yanıtlayan Erdoğan'ın bir gazeteciye verdiği yanıt olay yarattı. Muhabirin bu sorusuna Erdoğan'ın tepkisi sert oldu. Erdoğan konuyla ilgili "Bir defa gazetecisiniz arkadaşımız açıklamasını bile duymamışsınız. Kendisinin böyle söylemesinin mümkün olmadığını kendisi ortaya koydu.Biz arkadaşımızı bu tür dublaj, montaj yapanlardan iyi tanıyoruz. Bunu söylediğini kendisi ifade etti. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Böyle bir şey yapanla yürümemiz mümkün değildir. Bende cuma namazı kılmıyorum biliyorsunuz. Bunu söylüyorlar. Biz cuma namazının nerede nasıl kılınacağını iyi biliriz. Bir şeyden vuramadılar şimdi Başbakan cuma namazı kılmıyor. Bunlar sahtekar bunlarda her şey var. Bence yer değiştirin durmayın oralarda. Hatta utanmıyor musunuz bu iftiraları diyebilirseniz sevinirim." şeklinde yanıt verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Enerji Bakanı Taner Yıldız'a döndü ve muhabirin hangi gazeteden olduğunu sordu. Yıldız'ın Today's Zaman demesi üzerine Erdoğan muhabire dönerek 'Bence siz de ordan ayrılın orada durmayın, yer değiştirin' dedi.
Recep Tayyip Erdogan One minute! 03:27
Recep Tayyip Erdogan One minute! 19.274 izlenme - 4 yıl önce
Tayyip Taştan - Akparti 2011 Bi Daha Bi Daha 03:18
Tayyip Taştan - Akparti 2011 Bi Daha Bi Daha 17.399 izlenme - 2 yıl önce
Yıllardır Beklenen Lider 04:03
Yıllardır Beklenen Lider 8.902 izlenme - 2 yıl önce YILLARDIR BEKLENEN LİDER RECEP TAYYİP ERDOĞAN KLİP
Yüzyıllık Destan Çanakkale - Recep Tayyip Erdoğan 04:25
Yüzyıllık Destan Çanakkale - Recep Tayyip Erdoğan 4.583 izlenme - 1 yıl önce 1 < > SİTEME EKLE MOBİLDE İZLE VB Facebook'ta Paylaş Google 'da Paylaş Tweetle Yüklenme Tarihi: 21 Nisan 2015 - 00:32 Cumhurbaşkanlığı, Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümü için özel bir film hazırladı. Cumhurbaşkanlığınca, Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü dolayısıyla tanıtım filmi hazırlandı. Çanakkale Şehitler Anıtı'nın görüntüsü ve "Sen hiç şühedanın sesini duydun mu" sorusuyla başlayan görüntülerde, Çanakkale Savaşı'nı temsilen cephedeki askerlerin tekmil seslerine yer verildi. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ŞİİR OKUDU Çanakkale Savaşı ve zaferin yeniden canlandırıldığı “Yüz Yıllık Destan" isimli kısa filmde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Arif Nihat Asya'nın “Dua" şiirini okuyor. Tüm televizyonlarda aynı anda ekrana gelen filmde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Çanakkale şehitliğinde dua ederken çekilmiş görüntüleri de kullanıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın okuduğu şiir; Biz,kısık sesleriz...minareleri, Sen,ezansız bırakma Allahım! Ya çağır şurda bal yapanlarını, Ya kovansız bırakma Allahım! Mahyasızdır minareler...göğü de, Kehkeşansız bırakma Allahım! Müslümanlıkla yoğrulan yurdu, Müslümansız bırakma Allahım! Bize güç ver...cihad meydanını, Pehlivansız bırakma Allahım! Kahraman bekleyen yığınlarını, Kahramansız bırakma Allah'ım! Bilelim hasma karşı koymasını, Bizi cansız bırakma Allah'ım! Yarının yollarında yılları da, Ramazansız bırakma Allah'ım! Ya dağıt kimsesiz kalan sürünü, Ya çobansız bırakma Allah'ım! Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız; Ve vatansız bırakma Allah'ım! Müslümanlıkla yoğrulan yurdu, Müslümansız bırakma Allah'ım!
recep tayyip erdogan davos zirvesi 07:40
recep tayyip erdogan davos zirvesi 29.730 izlenme - 7 yıl önce türkiye seninle guru duyuyor
Recep Tayyip Erdogan One minute! 03:27
Recep Tayyip Erdogan One minute! 8.310 izlenme - 4 yıl önce Recep Tayyip Erdoganin Israil katili Pereze vurdugu tokat.
Kim ab'ye girmek ister 01:51
Kim ab'ye girmek ister 26.673 izlenme - 10 yıl önce
recep tayyip erdoğan davos krizi şarkı remixi 01:21
recep tayyip erdoğan davos krizi şarkı remixi 17.226 izlenme - 7 yıl önce www.forumstatik.com ve rasimarslan farkıyla
Eğitimli Keçi 02:02
Eğitimli Keçi 9.527 izlenme - 3 yıl önce Bu keçi başka keçi ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde çiftçilik yapan Ali Şen, 1 yaşındaki keçisini bir köpek gibi eğitti.
Rize işi merdiven şaşırtıyor 02:27
Rize işi merdiven şaşırtıyor 9.453 izlenme - 3 yıl önce Rize'nin Gündoğdu Beldesi'nde bir evin dışından birinci kata çıkan ancak kapısı olmayan merdiven görenleri şaşırtıyor. Yenikale Köyü'ndeki ilginç yapının sahibi 92 yaşındaki Mustafa Arslan, merdivenin eskiden evin giriş kapısına çıktığını belirterek, rüzgarın da etkisiyle kapıdan yağmur girmesi nedeniyle kapıyı tuğla ile kapattırdığını anlattı. Arslan, "Evi yaklaşık 60 yıl önce yaptırdım. Ama evin merdivenle çıkılan kapısı rüzgar ve yağmur aldığı için sorun yaşadık. Bunun üzerine kapıyı tuğla ile ördürüp kapattık, evin diğer tarafına yeni giriş kapısı yaptırdık. Boşta kalan merdiveni yıkmaya kıyamadım. Merdivenin karşısındaki yokuştan eve doğru araba gelirse merdiven evi korur" dedi.
Ali Kınık - Hapiste Yatarım Senin İçin (Canlı Performans) 02:12
Ali Kınık - Hapiste Yatarım Senin İçin (Canlı Performans) 6.697 izlenme - 3 yıl önce 03.02 2013 Beyaz Tv proğramından
Hilal Cebeci Recep Tayyip Erdogan a meydan okudu (ALS) 00:55
Hilal Cebeci Recep Tayyip Erdogan a meydan okudu (ALS) 2.405 izlenme - 2 yıl önce Hilal Cebeci Recep Tayyip Erdogan a meydan okudu (ALS)
Başbakan Erdoğan, Cüneyt Çakır'ı Makamında Kabul Etti... 00:36
Başbakan Erdoğan, Cüneyt Çakır'ı Makamında Kabul Etti... 2.421 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu Toplantısı Öncesi, Dünya Kupası'nda 3 Maç Yöneten Fıfa Kokartlı Hakem Cüneyt Çakır Ve Beraberindeki Heyeti Makamında Kabul Etti.
Ay-yıldızlı inek ilgi topladı.... 01:00
Ay-yıldızlı inek ilgi topladı.... 6.800 izlenme - 3 yıl önce Ay-yıldızlı inek ÇORUM'un Osmancık İlçesi'nde 38 yaşındaki İlhami Özüdoğru'nun sahibi olduğu 2.5 yaşındaki kızıl renkteki inekte ay- yıldızı görenler şaşırıyor.
Recep Tayyip Erdoğan 04:15
Recep Tayyip Erdoğan 1.463 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı , Recep Tayyip Erdoğan ,
Ercüment Özkan vs Recep Tayyip Erdogan (1996) 06:06
Ercüment Özkan vs Recep Tayyip Erdogan (1996) 980 izlenme - 1 yıl önce 1996 yilinda Star1 TV kanalindan Kanal 6'ya transfer olan, Ahmet Altan ve Nese Duzel tarafindan sunulan Dinamit Programi'ndan 6 dakikalik bir cehalet kesiti.
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Hollywood Filmlerinde 01:40
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Hollywood Filmlerinde 670 izlenme - 1 yıl önce Hologramlı videolarının en tatlılarından. Daha da bokunu çıkarmayalım yeter ulan. Kaynak: http://www.youtube.com/watch?v=hnHNkiSRG6Y
 Recep Tayyip Erdoğan Sloganıyla Türk Askeri Kovalamak 02:58
Recep Tayyip Erdoğan Sloganıyla Türk Askeri Kovalamak 700 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan Sloganıyla Türk Askeri Kovalamak - Biz Neydik Kimiz Kim Lan Bunlar Bizleri Ne Hale Getirdiler Ülkemi Ne Hale Getirdiler
Dombra  Def İle Yeni Versiyon 02:47
Dombra Def İle Yeni Versiyon 942 izlenme - 2 yıl önce Dombra Def İle Yeni Versiyon
Devletin Zirvesi - Adını Dağlara Yazdım Yarim 01:11
Devletin Zirvesi - Adını Dağlara Yazdım Yarim 355 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde toplatında Sayın Cumhurbaşkanımız manalı gülüşleri ile kameralara yakalanmıştı. Tabi fırsattan yararlanan Odun Herif güzel bir klip yapmış, beğenirsiniz umarım, iyi seyirler.
Osman Pamukoğlu Kılıçdaroğlu'na ömür biçti 04:05
Osman Pamukoğlu Kılıçdaroğlu'na ömür biçti 1.753 izlenme - 3 yıl önce Osman Pamukoğlu Kılıçdaroğlu'na ömür biçti
osman pamukoglu 15 eylul tv8 3/4 08:05
osman pamukoglu 15 eylul tv8 3/4 2.623 izlenme - 7 yıl önce pasamizin turk halkina seslenisi www.hakveesitlik.org.tr
Büyük Ustaya Saygılarımızla... 02:34
Büyük Ustaya Saygılarımızla... 561 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan
Pensilvanyalı İmam , Kasımpaşalı Başbakana Kafa Tutarsa 00:06
Pensilvanyalı İmam , Kasımpaşalı Başbakana Kafa Tutarsa 563 izlenme - 2 yıl önce PAYLAŞIM REKORLARI KIRAN VİNE.. :)
Tek Çare Tayyip Erdoğan - Ümit Özat 00:23
Tek Çare Tayyip Erdoğan - Ümit Özat 220 izlenme - 9 ay önce Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, "Recep Tayip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı döneminde, başbakanlığı döneminde bu Türk futbolu düzelmezse, bir daha düzelmez" dedi.
Efkan Ala'ya Şiir ( Muhlis Yeşilyurt Oltu) 02:34
Efkan Ala'ya Şiir ( Muhlis Yeşilyurt Oltu) 766 izlenme - 2 yıl önce Efkan Ala'ya Şiir ( Muhlis Yeşilyurt Oltu) oltulu Muhlis Yeşilyurt Kendi Yazdığı Şiiri İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya Okudu. oltu, Oltu'da Efkan Ala'ya Şiir, Muhlis Yeşilyurt, Oltu Gençlik, Oltu Haber, Oltu Haberleri,
Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit 04:05
Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit 1.412 izlenme - 3 yıl önce Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit Çamaşır makinesi motoru, elektrik süpürgesi güç ünitesi ve akü ile çalışan araç. yaptı
Kedinin fareyle oyunu!! 01:00
Kedinin fareyle oyunu!! 1.379 izlenme - 3 yıl önce Kedinin fareyle oyunu!!
Asla Yalnız Yürümeyeceksin; Uzun Adam Filmi 05:44
Asla Yalnız Yürümeyeceksin; Uzun Adam Filmi 363 izlenme - 2 yıl önce Asla Yalnız Yürümeyeceksin Uzun Adam. Ak Parti Konya İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Çalışmaları'nda Kullanılmak Üzere Bir Tanıtım Filmi Hazırlattı....
Sevimli şaşkın bebek 01:16
Sevimli şaşkın bebek 1.291 izlenme - 3 yıl önce Sevimli şaşkın! Karşısında kahkaha atanlara anlam veremeyen bebek, şaşkın bakışlar atıyor...
Ak Parti Rize Mitingi 01:04:38
Ak Parti Rize Mitingi 391 izlenme - 2 yıl önce başbakanımız sayın R.Tayyip ERDOĞAN'nın memleketi Rize'de halka hitap etti
Başbakan'dan Bahçeliye Ağır Sözleri 00:51
Başbakan'dan Bahçeliye Ağır Sözleri 385 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, her zamanki gibi muhalefet partilerin genel başkanlarına ağır ithamlarda bulundu. Tam olarak ağzına yakışan türden cümleler.
Recep Tayyip Erdoğan'dan Iphone 6 Yorumu 05:50
Recep Tayyip Erdoğan'dan Iphone 6 Yorumu 361 izlenme - 1 yıl önce Eyyy İphone !! Bunlar bir takım yanlış konuşmalar iphone 'u en iyi biz biliriz bizz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye İhracatçılar meclisinin düzenlediği tanıtım toplantısında konuştu.
Video0015 03:25
Video0015 347 izlenme - 2 yıl önce Rümeysa Ravza Havva Başbakan Aşkı
Sultangazi’de Açılış Töreni Konuşması 37:07
Sultangazi’de Açılış Töreni Konuşması 289 izlenme - 2 yıl önce Sultangazi’de Açılış Töreni Konuşması
Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerji Forumunda Konuştu 18:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerji Forumunda Konuştu 169 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerji Forumunda KonuştuCumhurbaşkanı Erdoğan Dünya Enerji Düzenleme Forumu'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Dünya Enerji Düzenleme Forumu'nda enerji ve ekonomiye dair çok önemli açıklamalarda bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Enerji Düzenleme Forumu'nda çok önemli açıklamalarda bulundu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının satır başları; - Artan nufus ve büyüyen ekonomi neticesinde enerji son derece önemli - Asya'nın en uzağındaki bir ülkede yaşanan sorunlar zincirleme olarak avrupa'nın en uzak ülkesini bile etkileyebiliyor. - Enerjide dünya üzerinde hemen her ülke etkileşim içerisine girmiş durumda. - Ülkeler ve halklara sadece yer altı kaynaklarının değeriyle bakanlar tarihten silinmişlerdir. - 2 milyonu bizde olmak üzere 5 milyon Suriyeli ve Irak'lı başka ülkelere göç etmiştir ve bu giderek artıyor. Kendi vatandaşını katleden rejime adeta örtülü destek veriliyor. Onurlu yaşam Suriye halkından adeta esirgeniyor. - Benim için önemli olan petrol değildir. Benim için insan önemlidir. - Tek tek ülkeler halklar ve insanlar dikkate alınmadan küresel ekonomi refaha ulaşamaz - Türkiye Doğu-Batı, Kuzey-Güney enerji koridoru merkezinde yer alan bir ülkedir. Enerji meseleleirn ancak uluslararası işbirliğinin güçlendirilmesi ile kalıcı olabileceğinin farkındayız. - Biz enerjinin, rekabetten çok bir iş birliği unsuru olması gerektiğini savunuyoruz. - 2018 yılında TANAP'tan ilk gaz akışını başlatacağız. - Kıbrısta'da aynen Irak'ta olduğu gibi iki taraf arasında anlaşma sağlanırsa bundan en fazla memnun olacak ülke biz olacağız. - Enerji tüketici ülkere ulaştırılması süreci, uluslararası iş birliği dolayısıyla barışı zorunlu kılar. - Kuzey kıbrıs ile ilgili enerji politikalarımızdan taviz vermemiz mümkün değildir. - Ada'da çözüm irademizi nasıl önceden ifade ettiysek, aynı tavrımızı sürdüreceğiz. - 2023 yılına kadar 120 milyar dolar enerji yatırımına ihtiyaç duyuluyor. - Alternatif enerji kaynaklarına büyük önem veriyoruz. - Türkiye'nin gelişen nüfüsü, ekonomisi ile doğru orantılı olarak yaklaşık 120 milyar dolar enerji yatırımı gerçekleştidik - Enerjide dışa bağımlılığımızı azaltıyoruz - Biz enerji yatırımlarını desteklemeye yönelik teşvikler verdik - Bu forumun bögemizin barış refah ve istikrarı sağlayacağını temenni ediyorum
Dunyanin En Uzun Timsahi öldü 00:58
Dunyanin En Uzun Timsahi öldü 1.024 izlenme - 3 yıl önce 6,4 m. uzunluğunda 1 tonluk timsah havuzunda ölü bulundu.
Kabe'de Teravih namazı.... 02:51
Kabe'de Teravih namazı.... 1.021 izlenme - 3 yıl önce Kabe'de ilk teravih Ramazan ayının ilk teravih namazını Müslümanların kıblesi Kabe'nin içinde bulunduğu Mescid-i Haram'da kılmak isteyen binlerce Müslüman Me...
Shaolin rahiplerinden Kung fu show 02:57
Shaolin rahiplerinden Kung fu show 1.019 izlenme - 3 yıl önce Shaolin Chan Boks Performans Topluluğu, Antalya'da yaptığı Kung fu gösterisi ile nefes kesti.
Bir Millet Eğilmez 03:00
Bir Millet Eğilmez 401 izlenme - 2 yıl önce Yükleyen Mert Şahin
Karar Verdim Benim Cumhurbaşkanım - İşte Burada 06:26
Karar Verdim Benim Cumhurbaşkanım - İşte Burada 279 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı seçiminde kararımı verdim. Hazırlayanlara ve emeği geçenlere gerçekten teşekkürler. Benim CumhurBaşkanım Recep Tayyip Erdoğan
Ali Kınık - Kemancı (Canlı Performans) 05:25
Ali Kınık - Kemancı (Canlı Performans) 789 izlenme - 3 yıl önce 03.02 2013 Beyaz Tv proğramından
osman pamukoglu 15 eylul tv8 4/4 08:48
osman pamukoglu 15 eylul tv8 4/4 1.383 izlenme - 7 yıl önce pasamizin turk halkina seslenisi www.hakveesitlik.org.tr
Bu Milletin Hizmetkarı Olmak Zencilikse Ben Zenciyim 01:00
Bu Milletin Hizmetkarı Olmak Zencilikse Ben Zenciyim 144 izlenme - 8 ay önce Aydin mitinginde halka seslenen Basbakan Erdogan'in danismanlarinin, metin yazarlarinin ne kullandigini merak ettiren aciklamasini izliyoruz.
Can Kazaz feat. Koff - Başbakan in Hadi 01:09
Can Kazaz feat. Koff - Başbakan in Hadi 357 izlenme - 1 yıl önce "Tayyip'in ritiminine kim ayak uydurabilir... Yoruldunuz mu? Can Kazaz'ın leziz şarkısına biraz takılalım istedik." www.koffanimation.com https://soundcloud.com/cankazaz/sets/mc-recep
Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı Terörist İlan Etti 01:43
Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı Terörist İlan Etti 307 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Berkin Elvan'ı terörist ilan etti,Başbakan Erdoğan Gaziantep'te de polis şiddetini savunarak polisin insanların üzerine biber gazı kapsülü ve pilastik mermi atmasını savundu. Başbakan Erdoğan Gaziantep'te, polis fişeği ile hayatını kaybeden Berkin Elvan hakkında çok ağır ifadeler kullandı. Demir bilyeleri savuran o kişinin kaç yaşında olduğunu polis nereden ayıracak? Ama bu Kılıçdaroğlu her zamanki gibi yalanlar söylemeye devam ediyor, ne diyor ekmek almaya giden çocuk diyor dürüst ol dürüst, ne ekmek alması ne alakası var.'' dedi. Erdoğan Berkin Elvan'ı terörist ilan etti
Cübbeli Ahmet Hoca,Bursa'da kurban kesilerek karşılandı... 04:13
Cübbeli Ahmet Hoca,Bursa'da kurban kesilerek karşılandı... 683 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca,Bursa'da kurban kesilerek karşılandı...
Ali Kınık - Yine Kavgalardayım (Canlı Performans) 02:14
Ali Kınık - Yine Kavgalardayım (Canlı Performans) 676 izlenme - 3 yıl önce "Yine Kavgalardayım" 03.02 2013 Beyaz Tv proğramından
Cüneyt Arkın, Ajda Pekkan'ın evini nasıl bastı... 04:44
Cüneyt Arkın, Ajda Pekkan'ın evini nasıl bastı... 653 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın, Pekkan'ın kaldığı köşkü nasıl bastı Cüneyt Arkın Pekkan'ın Paris'te kaldığı köşkü nasıl bastı Ajda Pekkan'ın Paris'te kaldığı köşkü atıyla basan Cüneyt Arkın..
Recep Tayyip Erdoğanın Sevilen Yönleri Sokak Röportajı 06:17
Recep Tayyip Erdoğanın Sevilen Yönleri Sokak Röportajı 200 izlenme - 1 yıl önce Röportaj meydanı sokak röportajlarında bu hafta Cumhurbaşkanı adayı başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sevilen yanları nelerdir ? sorusu vardı. Röportajı yaparken tarafsız pencerede durmaya özen gösterdik. / demiş videonun sahibi ancak özen göstermemişler sanırım.
Tek Seferde tam 13 yavru.... 01:01
Tek Seferde tam 13 yavru.... 501 izlenme - 3 yıl önce Tek Seferde tam 13 yavru....
Dünyanın en büyük  kamyonu ve ziyaretçileri 01:23
Dünyanın en büyük kamyonu ve ziyaretçileri 529 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük kamyonu ve ziyaretçileri
Başbakan Erdoğan'ı protesto için para teklif etti 21:40
Başbakan Erdoğan'ı protesto için para teklif etti 155 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Soma'ya ziyareti öncesinde provokasyon için düğmeye basan karanlık odakların hain planları bir bir deşifre oluyor.
Tunceli'de çatışma GÖRÜNTÜLERİ.... 01:07
Tunceli'de çatışma GÖRÜNTÜLERİ.... 502 izlenme - 3 yıl önce Tunceli'de çatışma Teröristler Tunceli-Erzincan karayoluna bomba yerleştirdi.
Başkentin Akıllı Köpekleri Polisi Şaşırttı 00:49
Başkentin Akıllı Köpekleri Polisi Şaşırttı 496 izlenme - 3 yıl önce Ankara Emniyet Müdürlüğü, 3 sokak köpeğinin Kızılay'da karşıdan karşıya geçmek için yeşil ışığın yanmasını beklediği sırada MOBESE'ye yansıyan görüntülerini yayınladı.
Havalimanı İçin Adam Toplama Çalışmaları 00:09
Havalimanı İçin Adam Toplama Çalışmaları 71 izlenme - 8 ay önce Ankara sokaklarında başbakanı karşılamak için AKP'li toplama çalışmaları. İlkokuldayken Kenan Evren'e coşkun sevgi gösterisinde bulunmak için Kızılay'a kadar yürütülmemizi hatırladım.
Kadir Topbaş iş makinesi kullanırsa... 00:45
Kadir Topbaş iş makinesi kullanırsa... 396 izlenme - 3 yıl önce www.pihy.com İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye'nin en büyük sanayi dönüşüm projesi için iş makinesinin başına geçti.
Çılgınat - Çok Açık Net 02:06
Çılgınat - Çok Açık Net 104 izlenme - 1 yıl önce Atacaksan, çılgın at. Devir değisti, ğç kuruşa simit bile yok artık. Başbakan esasında illuminati'nin simit fiyatlarına mudahele ettiğini biliyor ama milli irademiz güçlü olmadığı için müdahale edemiyor. Buyrun kendisinden dinleyin bir de.. #direngezi Herkesin Direniş literatürüne katkıda bulunmasını bekliyoruz. Yaşadıklarımızı unutmayip, her platformda haykırmalıyız.
Nokta Ototest Ankara 02:08
Nokta Ototest Ankara 103 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da Bu Araca Test Yapan Nokta Oto Test Firması Trafige Çıkamaz Raporu Verdi Plakanın Hatırına 9000 Tl Ye Aracı Bır Vatandas Satın Aldı Ama Plaka Bakın Neyi İşaret Ediyor...
Eşbaşkan Belgeseli (BOP) 21:40
Eşbaşkan Belgeseli (BOP) 105 izlenme - 2 yıl önce Eşbaşkan Belgeseli (BOP)
Esrarengiz İncil'in sırrı ne?barnabas incili mi!!! 02:03
Esrarengiz İncil'in sırrı ne?barnabas incili mi!!! 365 izlenme - 3 yıl önce Esrarengiz İncil'in sırrı ne?barnabas incili mi!!!
 Adana'daki Erdoğan Mitinginde Hırsız Var Diye Bağıran Genç 00:42
Adana'daki Erdoğan Mitinginde Hırsız Var Diye Bağıran Genç 117 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan'ı protesto eden genç ve korumaların göz altına alışını izliyoruz. İleri Demokrasi işte böyle bir şeydir.
Sevimli yavru kediler 00:44
Sevimli yavru kediler 267 izlenme - 3 yıl önce Bir evde dünyaya gelen 4 minik kedi yanyana aynı yatağa konulurken görüntüleri internette izlenme rekorları kırmaya başladı.
Burcu Çetinkaya'dan drift şov 00:42
Burcu Çetinkaya'dan drift şov 281 izlenme - 3 yıl önce Katar Rallisi için Doha'da bulunan Türk rallicinin şovu ilgiyle izlendi.
GS TV Spikeri donup kalıyor.... 01:12
GS TV Spikeri donup kalıyor.... 251 izlenme - 3 yıl önce GS TV Spikeri donup kalıyor....
O soruyu yine sordu: Kaç yaşında milli oldun 01:00
O soruyu yine sordu: Kaç yaşında milli oldun 233 izlenme - 3 yıl önce Daha önce programında ağırladığı pek çok ünlüye ‘Kaç yaşında milli oldun’ diye soran Saba Tümer bu kez TV 8 ekranlarında katıldığı bir programda aynı soruyu Ümit Karan’a da sordu. İşte o anlar…
Başabakanı hiç böyle dinlemediniz 04:18
Başabakanı hiç böyle dinlemediniz 84 izlenme - 2 yıl önce HABER
12 Saniyede AK-74 Söküp takma 00:17
12 Saniyede AK-74 Söküp takma 208 izlenme - 3 yıl önce 12 Saniyede AK-74 Söküp takma
Uğur Arslan'dan Deniz Feneri açıklaması 03:15
Uğur Arslan'dan Deniz Feneri açıklaması 195 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem Deniz Feneri programıyla insanlara yardımda buunan Uğur Arslan, Deniz Feneri davası hakkında açıklamalarda bulundu.
Kadrolu Eşeklere Isıtıcı Jesti 01:57
Kadrolu Eşeklere Isıtıcı Jesti 190 izlenme - 3 yıl önce Mardin Belediyesi'nde, çöp toplama işlerinde kullanılan 40 kadrolu eşek, dondurucu soğuğa karşı elektrikli sobalarla ısıtılıyor.
Biz Böyle Bir Millet Değiliz 05:30
Biz Böyle Bir Millet Değiliz 42 izlenme - 9 ay önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisine "AKP" denilmesine çok kızıyor. "Ak Parti" denilmesini istiyor. Çoğu kişi bu durumu şaşkınlıkla karşılıyor. Ne olacak sanki; "AKP" denilse ne olur, "Ak Parti" denilse ne olur? Yine de bazı medya grupları, meselenin ne olduğunu bilmeden, Başbakan Erdoğan'ı kızdırmamak için haberlerinde artık "Ak Parti" adını kullanıyor. Bizce iyi de ediyorlar. Kişi ya da grup kendisini nasıl ifade etmek istiyorsa saygı duymak gerekir. Ancak... Bir soru hala ortada: Başbakan neden "AKP" denilmesine çok kızıyor. Bunun yanıtını, Orhan Hançerlioğlu'nun "İslam İnançları Sözcüğü" kitabı veriyor. Bakınız sayfa 17'deki "AKABE" sözcüğünün karşısında ne yazıyor: "Şeytan'ın oturduğuna inanılan tepe. Bu akapelerin en ünlüsü Mekke'yle Mina arasındaki tepedir. Hac bayramında Müslümanlar bu tepedeki taştan sütunu (Camrat al-Akabe) taşlarlar, böylelikle de bir zamanlar orada oturduğuna inanılan Şeytan'ı taşlamış olurlar." Yaaa. Şimdi anladınız mı Başbakan Erdoğan'ın "A-KE-PE" denilmesinden çok rahatsız olduğunu? Başbakan'a göre partisine "AKP" diyen herkes aslında "Şeytan" diyordu. Peki... Uzatmayalım... Odatv.com'un hep bir iddiası var: Başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP'lilerin İslam bilgileri pek zayıf değil mi? Bu haberimiz de gösteriyor ki, Mekke'de Şeytan'ın oturduğu inanılan tepenin adını, partilerine isim yapmışlar! Sonra da dünyada eşi benzeri olmayan bir talipte bulunuyorlar: "Partimize AKP demeyin, Ak Parti deyin!" Eee şunu baştan düşünsenize... Bi de imam hatip mezunu olacaklar... Ya da diyeceğiz ki "bu okullarda öğrenim kalitesi iyi değil." Kaynak:Odatv.com
Muhammed Ali Ölüm Döşeğinde 00:50
Muhammed Ali Ölüm Döşeğinde 188 izlenme - 3 yıl önce Muhammed Ali Ölüm Döşeğinde Dualarınızı Bekliyor
Köpek Gibi eğitilmiş Keçi... 02:02
Köpek Gibi eğitilmiş Keçi... 184 izlenme - 3 yıl önce Bu keçi başka keçi ANTALYA'nın Gazipaşa İlçesi'nde çiftçilik yapan Ali Şen, 1 yaşındaki keçisini bir köpek gibi eğitti.
Akp'li Başkan deveden düştü 02:50
Akp'li Başkan deveden düştü 183 izlenme - 3 yıl önce Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Karaçulha beldesinde ilkokul ve ortaokul yaptırma yararına bu yıl 3.'sü düzenlenen deve güreşleri renkli görüntülere sahne oldu
Uçağın kanadında Piton Sıkışınca... 01:23
Uçağın kanadında Piton Sıkışınca... 173 izlenme - 3 yıl önce Uçağın kanadında Piton Sıkışınca...
Mini Arabasını Park Edemeyen kadın sürücü.... 03:47
Mini Arabasını Park Edemeyen kadın sürücü.... 171 izlenme - 3 yıl önce Mini Arabasını Park Edemeyen kadın sürücü....
Dünyanın en pahalı otomobi Lykan Hypersport 02:34
Dünyanın en pahalı otomobi Lykan Hypersport 166 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en pahalı otomobi Lykan Hypersport
Yarışmada pantolonu yırtılınca....Ben Bilmem Eşim Bilir 03:06
Yarışmada pantolonu yırtılınca....Ben Bilmem Eşim Bilir 161 izlenme - 3 yıl önce Yarışmada pantolonu yırtılınca....Ben Bilmem Eşim Bilir
Başbakan Erdoğan CHP ile dalga geçti.... 02:09
Başbakan Erdoğan CHP ile dalga geçti.... 148 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan CHP ile dalga geçti Başbakan Erdoğan İstanbul'da Başbakan Erdoğan, AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşuyor
Köpekle Bebek kavga ederse... 00:38
Köpekle Bebek kavga ederse... 144 izlenme - 3 yıl önce Köpekle Bebek kavga ederse...
Deniz Yılmaz - Aman Koş Panpa - Obama 02:47
Deniz Yılmaz - Aman Koş Panpa - Obama 129 izlenme - 3 yıl önce Deniz Yılmaz - Aman Koş Panpa - Taksim Gezi Parkı Protestolara Destek Şarkısı - Obama Deniz Yılmaz (d. 5 Şubat, 1974; İstanbul, Türkiye) Türk gitarist, şarkıcı, söz yazarı, besteci, ve prodüktör. Öğrenciyken yer jimnastiğiyle ilgilenmeye başladı ancak sakatlanınca jimnastiği bırakması gerekti.Bunun üzerine Deniz gitarla ilgilenmeye başladı. Deniz Yılmaz'ın müzik hayatı böyle başladı. 1993'te Bilkent Üniversitesi'nin işletme bölümünü kazandı. Burada bir müzik kulübü açtı. 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü, Duysal Tasarım Programı, Müzik Teknolojisi dalını kazandı. Ortaokulda gitarın yanı sıra davul dersleri de aldı ve yine bu tarihlerde grup 'Indians'ı kurdu. Lise yıllarında gitarist ve solist olarak katıldığı bir çok yarışmada derece alınca 'Ben şarkı da söyleyebiliyormuşum' diyerek gitar ve davulun yanına bir de vokali ekledi. Daha sonra profesyonel olarak konserler vermeye başladı. Cockroach adlı grupla çalıştı ve bu gruptan Jan Peridar ile ilk prova stüdyosunu açtı.(Yakın tarihe kadar açık olan Stüdyo Punch kapatılmıştır) 1995'te ise kendi bestelerini çalan Outside grubunda yerini aldı.Outside bir çok yarışmaya katıldı. Grup 1997'de Türkçe sözlü müziğe yöneldi ve Kurban adını aldı. Kendisi 'Kurban' adının isim babasıdır aynı zamanda. Bu ismi niye seçtiği sorulduğunda da şöyle cevap veriyor: 'Kendimizi kurban gibi görme, müzikte istediğimizi yapamayacağımız korkusu. Bu pop piyasasında biz kesin kurban oluruz dedik. Aynı zamanda kardeş anlamına da geliyor' [1] Kurban 1999'da 'Kurban' albümünü çıkarıyor ve grubun korktuğu gibi pop piyasasında kaybolmuyorlar, Türkiye'deki rock dinleyicisi onlara sarılıyorlar ve 'Sert' albümü çıkana kadar geçen uzun sürede onların hep arkasında oluyorlar. 'Kurban' albümünün çıkışının bir önemi de şudur. Deniz Yılmaz rock müziğe Türkçe söz yazmakla Türk rock'ında büyük bir adım atmıştır. O güne kadar müziğe İngilizce söz ve İngilizce'ye benzetilerek okunan Türkçe sözler hakimdi. Deniz Yılmaz işte buna karşı bir adım atmıştı 'kurban' albümünde. Deniz Yılmaz 2001 senesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü, Duysal Tasarım Programı, Müzik Teknolojisi dalını kazandı.'Sert' adlı albümünü Stüdyo Punch'ta kaydetti 2002 yılında çıkan, Kurban'ın 2005 çıkışlı 'İnsanlar' albümünde kayıt, mix, prodüktörlük gibi birçok göreve soyundu. 2010 mayıs ayında çıkan Sahip (albüm) albümünün de mixini yaptı. Deniz Yılmaz'ın üyesi olduğu gruplar Kurban'la sınırlı değil. Kendisi aynı zamanda Panik (grup) grubunda bas gitar ve geri vokal olarak yer aldı. Ayrıca Panik'in 2006'da çıkan ilk albümü Almayan Böyle Olsun'da prodüktör olarak yer aldı. Kurban ve Panik grupları dışında Sumeru (eski kraker) grubunda bass gitar çaldı. Direc-t'in 'Rus kozmonatları' adlı albümünün prodüktörlüğünü üstlendi. Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Öztürk, Direc-t gibi birçok müzisyen ve gruba yazdığı şarkı sözleriyle destek olmuştur. Ayrıca Deniz Yılmaz, uzun dönem olarak 15 ay askerlik yapmıştır. Ayrıca şu an Panik grubunda beraber yer aldığı Kaan Alptekin(Bateri) ile Beton adlı grupta çalışmalara devam etmektedir.
Örümcekler Filmi gercek oldu!!! 01:13
Örümcekler Filmi gercek oldu!!! 134 izlenme - 3 yıl önce Örümcekler kasabayı bastı! Brezilya'da örümcekler kasabayı istila etti.
Anlamaz O Oküz - Yılın röportajı 00:21
Anlamaz O Oküz - Yılın röportajı 134 izlenme - 3 yıl önce Anlamaz O Oküz - Yılın röportajı
Timsah az kalsın ısırıyordu... 00:34
Timsah az kalsın ısırıyordu... 113 izlenme - 3 yıl önce Timsah az kalsın ısırıyordu...
Flash TV spikeri Hakan Taşkın Obama olursa...... 04:34
Flash TV spikeri Hakan Taşkın Obama olursa...... 130 izlenme - 3 yıl önce Flash TV spikeri Hakan Taşkın Obama olursa......
Yavru Tilkiyi köpek besliyor.... 02:10
Yavru Tilkiyi köpek besliyor.... 105 izlenme - 3 yıl önce Gazeteci Gülderen Gürçkaya, ilçe merkezinde bulduğu yavru tilkiye sahip çıktı.
İsrailli askerler eğlence için Filistin köyünü bastı... 01:17
İsrailli askerler eğlence için Filistin köyünü bastı... 118 izlenme - 3 yıl önce israilli askerler eğlence için Filistin köyünü bastı İsrail askerleri keyifleri için Filistin köyünü basıp köylülere eziyet ettiler.
Öyle bir şut çekti ki kale direğini parçaladı 02:02
Öyle bir şut çekti ki kale direğini parçaladı 115 izlenme - 3 yıl önce Öyle bir şut çekti ki kale direğini parçaladı
Suriye de katliam  22 si çocuk, 68 ölü.... 03:17
Suriye de katliam 22 si çocuk, 68 ölü.... 107 izlenme - 3 yıl önce Suriye de katliam 22 si çocuk, 68 ölü....
Başbakan: 08:54
Başbakan:" 3 - 5 Gündür Estirilen Hava İdeolojiktir" 58 izlenme - 3 yıl önce Başbakan: 3-5 Gündür Estirilen Hava İdeolojiktir
Bilal'e Yaklaşanı Vurun Emri - İstanbul Mv. Ali Özgündüz 09:58
Bilal'e Yaklaşanı Vurun Emri - İstanbul Mv. Ali Özgündüz 40 izlenme - 1 yıl önce Ali Özgündüz'ün bilale anlatır gibi anlattığı, bilezik gibi geçirdiği konuşmadır, izlemeyene ısrarla izletin efendim.
6500 kişilik dünyanın en büyük orkestrası 01:12
6500 kişilik dünyanın en büyük orkestrası 81 izlenme - 3 yıl önce 6500 kişilik dünyanın en büyük orkestrası
Cildinde tüy yerine tırnak çıkıyor 03:21
Cildinde tüy yerine tırnak çıkıyor 93 izlenme - 3 yıl önce Cildinde tüy yerine tırnak çıkıyor Vücudunda tüy yerine tırnak çıkan kızın dramı.
Yayalara Kırmızı Işık Cezası 01:05
Yayalara Kırmızı Işık Cezası 85 izlenme - 3 yıl önce Trafik polisleri bu kez yayaları denetledi. Kırmızı ışıkta geçene ceza kesildi.
Bu da 01:22
Bu da "Osmanlı Ekmeği" 84 izlenme - 3 yıl önce Osmanlı Ekmeği'nde, 7 çeşit tahıl unu ve bolca baharat kullanılıyor