Hoşgeldiniz!

Shawn Mendes Şarkıları

SHAWN MENDES ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Shawn Mendes & Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer 03:48
Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer
Shawn Mendes - In My Blood (2018) 03:27
In My Blood
Shawn Mendes-Treat You Better 04:16
Treat You Better
Shawn Mendes - Believe 03:35
Believe You can't walk the streets at night You're way too short to get on this ride No I'm not, no I'm not, they're tryna tell me that I I gotta be home when the street lights glow? You can't watch your TV show I will watch what I wanna watch No, won't listen to you, do what I wanna do And I will walk this road ahead One hundred miles on my hands Do I need to show you? Guess I gotta show you And if you don't believe me now I'll flip the whole world upside down Do I need to show you? Guess I gotta show you Watch me swim across this lake Fly through the sky in my Superman cape Watch me walk across this wire Tip-toe through the coals of a blazing fire Watch me fly this kite in the rain I'll jump rope with my ball and chain Come by and knock on my house of cards If it falls I'll rebuild it from the start I won't listen to you, do what I wanna do And I will walk this road ahead One hundred miles on my hands Do I need to show you? Guess I gotta show you And if you don't believe me now I'll flip the whole world upside down Do I need to show you? Guess I gotta show you Do I really gotta show you now? Really, really, really, gotta show you now? Do I really gotta spell it out? I-T, I spelled it out If you really wanna see me now? Watch me walk across the clouds I don't know what you heard about, listen to me yell it loud Do I really gotta show you now? Really, really, really, gotta show you now? Do I really gotta spell it out? I-T, I spelled it out If you really wanna see me now? Watch me walk across the clouds I don't know what you heard about, see that door I'll knock it down And I will walk this road ahead One hundred miles on my hands Do I need to show you? Guess I gotta show you And if you don't believe me now I'll flip the whole world upside down Do I need to show you? Guess I gotta show you Do I really gotta show you now? Really, really, really, gotta show you now? Do I really gotta spell it out? I-T, I spelled it out If you really wanna see me now? Watch me walk across the clouds Do I need to show you? Guess I gotta show you
Shawn Mendes-Mercy 04:09
Mercy
Shawn Mendes - Frank Ocean Cover into Mercy (Live At Capital’s Summertime Ball 2018)   04:18
Frank Ocean
Shawn Mendes ft. Kygo & Alan Walker - Like You 03:24
Ft. Kygo
Shawn Mendes Ft. Ariana Grande, Ed Sheeran, Little Mix & Sia - Stay In Touch (New Song 2017) 03:29
Ft. Ariana Grande, Ed Sheeran, Little
Shawn Mendes  - There's Nothing Holdin' Me Back 2017 03:19
There's Nothing Holdin' Me Back
Shawn Mendes - Imagination 03:37
Imagination

SHAWN MENDES KİMDİR?

Shawn Mendes

Shawn Mendes

1998 Haziran’ında Kanada’da dünyaya gelen Shawn Mendes, genç yaşına rağmen sanat yaşamının hızlı yükselişi ile dikkat çekmiştir. İngiliz bir anne ve Portekizli bir babadan özelliklerini alan genç müzisyen internetin şöhrete taşıdığı yıldızlardandır. Günümüz genç sanatçılarının birçoğu ya You Tube ya da kısa videolardan oluşan Vine’lar sayesinde hayran kitlelerini oluşturmaktadır. Shawn Mendes şarkıları ile meşhur olmadan vine coverları ile Andrew Gentler isimli menajerinin dikkatini çeker. Bunun neticesi olarak internette Shawn Mendes dinle etiketi ile bir anda gündeme oturur.

Daha sonra kaset çalışmalarına başlayan sanatçı bazı ünlü sanatçıların konserlerinde boy gösterir ve gençlerin gönlünü çalmaya başlar. Ünlü The Vamps grubunun düet teklifini geri çevirmez ve inanılmaz bir performans ile birlikte Cecilia adlı şarkının düetini yapar. Her geçen gün internet üstünde ve konserlerde adından daha fazla söz ettiren Shawn Mendes,  Life of the Party adlı çalışması ile ilk single çalışmasına imza atar. Artık belli bir dinleyici kitlesi olan sanatçı Show You adlı çalışmasından kısa bir süre sonra The Weight adlı muhteşem şarkısı ile izleyicilerinin karşısına çıkar.

Daha sonra aynı yıl The Weight ve One Of Those Nights adlı parçalarla uzun bir süre müzik dünyasında adından söz ettirir. Shawn Mendes treat you better ile şöhret basamaklarını daha hızlı tırmanır. Piyano ve gitar çalan sanatçı sadece seslendirme yapmaz aynı zamanda söz yazarı olarak da ciddi çalışmalar ortaya koyar. Sanatçı 18. yaş günü için çekilen You Tube’da Shawn Mendes birthday adlı video ile 175 bin izlenme rakamına ulaşır.

 

Günümüzde şarkıcılık salt şarkı söylemekten ibaret değildir. Menajerler ile şarkıcılık farklı bir boyut kazanmış, işin şov boyutu ön plana geçmiştir. Bunu iyi bilen Shawn Mendes meet and greet ile hayranlarının kalbinde taht kurmuştur. Hayran ve müzisyen buluşması olan meet and greet sanatçının ne kadar mütevazı olduğunu gözler önüne sermiştir. Shawn Mendes stitches ile asıl patlamayı yapmış, 2015 yılına damgasını vurmuş, aynı zamanda iyi bir söz yazarı olduğunu da kanıtlamıştır.

Shawn Mendes Şarkıları Albümleri:

If I Can't Have You - Single (2019), Shawn Mendes (2018), In My Blood (Acoustic) - Single (2018), Youth (feat. Khalid) [Acoustic] - Single (2018), In My Blood (Portuguese Version) - Single (2018), Lost in Japan - Single (2018), Shawn Mendes (Deluxe) (2018), In My Blood - Single (2018), Mercy (Acoustic Guitar) - Single (2017), There's Nothing Holdin' Me Back (NOTD Remix) - Single (2017), There's Nothing Holdin' Me Back (Acoustic) - Single (2017), MTV Unplugged: Shawn Mendes (2017), There's Nothing Holdin' Me Back (Acoustic) - Single (2017), Illuminate (2016), Illuminate (Deluxe) (2016), Treat You Better (Ashworth Remix) - Single (2016), Illuminate (2016), Treat You Better - Single (2016), Illuminate (Deluxe) (2016), Live At Madison Square Garden (2016), Illuminate (2016), Illuminate (Deluxe) (2016), Live at Madison Square Garden (2016), Handwritten (2015), Handwritten (Deluxe) (2015), Show You - Single (2015), One of Those Nights - Single (2015), Handwritten (Revisited) (2015), Handwritten (Revisited) (2015), Show You - Single (2015), Handwritten (Deluxe) (2015)