Hoşgeldiniz!

Taşkın Sabah

Cansu Taşkın Sabah Sporunda 01:08
Cansu Taşkın Sabah Sporunda 193 izlenme - 4 hafta önce Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Cansu Taşkın'ın "Güne Sabah sporuyla başlayın 3x12" notunu düştüğü görüntüler erkek hayranlarını baştan çıkarttı. Düzgün fiziğiyle dikkatleri çeken model ve oyuncu Cansu Taşkın spor konusundaki hünerlerini sergiledi.
Cansu Taşkın'la Sabah Sporu! (Renkli Sayfalar 29 Aralık 2016) 07:49
Cansu Taşkın'la Sabah Sporu! (Renkli Sayfalar 29 Aralık 2016) 191 izlenme - 2 ay önce Cansu Taşkın'la Sabah Sporu! (Renkli Sayfalar 29 Aralık 2016) Cansu Taşkın, güne zinde başlamanız için gerekli spor hareketlerini sizler için yaptı!
Taşkın Sabah - Yar Geliyor 04:48
Taşkın Sabah - Yar Geliyor 1.127 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Şimdi Size 80 Yılların Unutulmaz Sesi Taşkın Sabah`dan Süper Bir Şarkı Yar Geliyor.
Gülben Ergen - Durdurun Dünyayı (Taşkın Sabah) 03:27
Gülben Ergen - Durdurun Dünyayı (Taşkın Sabah) 171 izlenme - 4 yıl önce Gülben Ergen - Durdurun Dünyayı (Taşkın Sabah) - Durdurun Dünyayı - Türkçe Pop
Gülben Ergen - Durdurun Dünyayı (Taşkın Sabah) 03:27
Gülben Ergen - Durdurun Dünyayı (Taşkın Sabah) 46 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Durdurun Dünyayı Çıkış Tarihi: 03.08.2012 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): bu Gece Bitmeden Fikrim Değişmeden Olacak Olan Neyse Lütfen Hemen Olsun Bu Gece Bitmeden Fikrim Değişmeden Olacak Olan Neyse Lütfen Şimdi Olsun Uzun Zamandır Böyle Yanlız Bende Sorun Mu Var Bak Bir Köşede Aynı Fikirde işte Birisi Var Şifremi istedi Beni Ateşledi Gizli Nereye Kadar Hadi Bir Cesaret Bitsin Esaret Kalpte Huzur Mu Var Durdurun Dünyayı Binecek Var Yakın Zamanda Bizim Tarafa iyi Haber Var Heycanlandım, Telaşlandım Kalpte Bereket Var Hadi O Zaman Davran O Zaman Durdurun Dünyayı Binecek Var Yakın Zamanda Bizim Tarafa iyi Haber Var Heycanlandım, Telaşlandım Kalpte Bereket Var Hadi O Zaman Davran O Zaman