Hoşgeldiniz!

Ülkü

Adriana Lima Ülkü Ocakları 00:11
Adriana Lima Ülkü Ocakları 1.652.957 izlenme - 1 yıl önce Tanrının lütfu, favelanın gururu Adriana Lima'nın kurt gibi uluyyarak ülkü ocaklarına selam çakışı.
Mustafa Yıldızdoğan - Başbuğ 07:57
Mustafa Yıldızdoğan - Başbuğ 267.284 izlenme - 2 yıl önce Başbuğ Alparslan Türkeş'in anısına.. Ölümünün 17. yılında kendisini rahmetle anıyoruz. Sözleri: Kurtlar Puslu Havada Toplandı Ankarada Kurtlar Puslu Havada Toplandı Ankarada Giden Heybet Bi Çınar Milyonlarsa Arkada Giden Heybet Bi Çınar Milyonlarsa Arkada Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor, Başbuğlar Ölmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor, Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez Vatan Millet Aşkına Geçen Çileli Ömür Vatan Millet Aşkına Geçen Çileli Ömür Yatak Yorganda Değil, Çınar Ayakta Ölür Yatak Yorganda Değil, Çınar Ayakta Ölür Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor Başbuğlar Ölmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez
Yağmur Bahsi - Üç Kağıtçı 06:27
Yağmur Bahsi - Üç Kağıtçı 2.180 izlenme - 1 hafta önce Dizlerindeki romatizma sebebiyle yağmurun ne zaman yağacağını tahmin edebilen Rıfkı'nın, Arif Efendi ve diğerleriyle tutuştuğu bahis. İyi seyirler.
Ocak Başkanının Kendi Adamlarını Kemerle Dağıtması 02:24
Ocak Başkanının Kendi Adamlarını Kemerle Dağıtması 6.644 izlenme - 5 ay önce Görüntüler Adana'dan. Bahçeli muhaliflerinin basın açıklaması yapmak üzere MHP il binasına geldiğini duyan Ülkü Ocaklılar, parti binasını basmak istedi. Ülkü Ocaklı kalabalıktan bir genç, MHP İl Başkanı Yusuf Baş'a ''Başkan yukarıyı basmıyor muyuz'' diye sorunca il başkanından ''Dur Allah aşkına ne basması'' cevabını aldı. Bunun üzerine Adana Ülkü Ocakları Başkanı Soner Deniz, olası bir linç olayını önlemek amacıyla kendi taraftarlarını kemerle vurarak dağıttı ve bir bakıma muhalifleri kurtarmış oldu. Ocak başkanının tepskisine maruz kalan kalabalığın, olay sonrasında ocak başkanı için ''İşte ordu işte komutan'' sloganı atması dikkat çekti. İyi seyirler.
ozan arif - vurgunum 04:46
ozan arif - vurgunum 161.023 izlenme - 8 yıl önce ozan arif - vurgunum
mustafa yıldızdogan ---   ne mutlu türküm diyene 04:24
mustafa yıldızdogan --- ne mutlu türküm diyene 69.470 izlenme - 8 yıl önce ne mutlu türküm diyen
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 06:12
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 83.639 izlenme - 7 yıl önce www.ofgenclik.com - Ozan Arif - Ak mı Kara mı [ Part 1 ]
Ülkü Ülker - Koklat Koklat Verme Yakıp Kavur Zilli 02:50
Ülkü Ülker - Koklat Koklat Verme Yakıp Kavur Zilli 14.996 izlenme - 1 yıl önce Ülkü Ülker'den Seks Dersi adlı videomuzda tanıdığımız mahallenin pazarlamacısı ablamızdan bu sefer can alıcı bir öğüt gelir.Yeşilçam öğreticidir, evde kalmış kızlarımızın izlemesi tavsiye edilir.
ozan arif--bozkurt aşıgı 04:16
ozan arif--bozkurt aşıgı 49.051 izlenme - 8 yıl önce
Atatürk Bana Bira İçirken - Ülkü Adatepe 00:35
Atatürk Bana Bira İçirken - Ülkü Adatepe 6.597 izlenme - 6 ay önce ''AOÇ'de Ellerine Bira Şişeleri Tutuşturulmuş Çocuklar Görürsünüz'' yakın zamanda böyle bir video eklendi. Tayibin söylediğini kimse inanmayıp çocuğun elindekini ''malt hülasası''olduğunu iddaa edenler oldu. İşte o fotoğraftaki Ülkü Adatepe`nin sözleri. Videoda Atatürk'ün 2012'de kazada hayatını kaybeden manevi kızı Ülkü Adatepe'nin yıllar önce TRT'ye verdiği bir röportajın görüntüleri yer alıyor. Herkesin gözünden kaçan bu röportajda Ülkü Adatepe inanılmaz bir itirafta bulunuyor. Adatepe TRT röportajında fotoğraf albümünü gösterirken kendisinin yaklaşık beş yaşlarındayken Atatürkle birlikte bir bira fabrikasında çekilmiş bir fotoğrafını gösterip, Atatürk'ün kendisine bira içirdiğini itiraf ediyor. Röportajda konu olan o fotoğraf daha önce de tarihçiler tarafından dile getirilmiş ve bazı kesimler tarafından yalanlanmıştı. işte o fotoğraf:https://i.ytimg.com/vi/SaWI7qLqiK0/hqdefault.jpg Not: Atatürke büyük saygım ve sevgim var. Ben tüm olaylara at gözlüğü ile bakmadığım için her şeye eşit yaklaşıyorum. Kimse mükenmel değildir.
Yeşilçam  Usta Oyuncusu Ülkü Ülker Hayatını Kaybetti 00:49
Yeşilçam Usta Oyuncusu Ülkü Ülker Hayatını Kaybetti 3.385 izlenme - 8 ay önce Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören usta oyuncu Ülkü Ülker, 66 yaşında hayata veda etti. Ünlü oyuncu sessiz sedasız defnedildi. Bir dönem Yeşilçam'a damgasını vuran yılların oyuncusu Ülkü Ülker, 1 haftadır Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Aniden kandaki değerleri düştüğü için yoğun bakıma kaldırılan usta oyuncu, 66 yaşında hayatını kaybederek aramızdan ayrıldı. "DUYULMAYINCA İÇİME HİCRAN OLDU" lker'in ölüm haberini Twitter adresinden duyuran Onur Akay, "Ölüm haberlerini hep benden duyuyorsunuz diye bu sefer yazmadım. Ancak duyulmayınca içime hicran oldu ve bugün yazmak istedim. Yeşilçam'ın usta oyuncularından Ülkü Ülker'i 31 Ocak 2016 Pazar günü kaybettik ve Ümraniye merkez Camii'nden 1 Şubat ikindi namazı sonrası Ihlamurkuyu Mezarlığı'na defnedildi. Mekanı cennet olsun inşallah." ifadelerini kullandı.
ozan arİf aŞik sefayi--düet 03:42
ozan arİf aŞik sefayi--düet 33.337 izlenme - 8 yıl önce
mhp nin 4o.yil marsi 03:59
mhp nin 4o.yil marsi 26.793 izlenme - 7 yıl önce mhp nİn 4o. yİl marsİ mustafa calmusar - siz bizsiniz bizde siz
Küçük Nuri'nin Cana Gelişi 02:30
Küçük Nuri'nin Cana Gelişi 11.667 izlenme - 1 yıl önce Zamanında fazlasıyla kırdığı fındıklardan sonra birdenbire isteksizleşen ve Küçük Nuri'yi kaybeden Büyük Nuri, hasta odasında birden eski performansına dönüyor.
Ceyhan Ülkü Ocakları Bayan Birimi İlk Yemini 01:43
Ceyhan Ülkü Ocakları Bayan Birimi İlk Yemini 7.586 izlenme - 1 yıl önce "en değersiz gurur, milli gururdur. bu, onunla gurur duyandaki bireysel özelliklerin yoksunluğunu ele verir. çünkü insan neden milyonlarca insanlarla paylaştığı bir özelliğe tutunma gereği duyabilir ki başka türlü? dikkate değer kişisel niteliklere sahip olan, sürekli göz önünde bulundurduğu ülkesinin hatalarını açıkça görebilecektir. ama dünyada gurur duyabilecek hiç bir şeyi olmayan her zavallı aptal gurur duyabilmek için son çare olarak ait olduğu ülkesi ile gurur duyar." arthur schopenhauer not: başlıktaki "bayan" kelimesi kendilerine aittir
Ozan Nihat - Özel Harekat 03:25
Ozan Nihat - Özel Harekat 40.912 izlenme - 8 yıl önce ozan nihat - özel harekat
mustafa yıldızdogan-------takma kafaya 04:45
mustafa yıldızdogan-------takma kafaya 26.147 izlenme - 8 yıl önce takma kafaya
mustafa yıldızdogan----sevmısım 04:53
mustafa yıldızdogan----sevmısım 22.083 izlenme - 8 yıl önce sevmısım
osman öztunç bozkurt yurdumda çakallarin işi ne tü 01:30
osman öztunç bozkurt yurdumda çakallarin işi ne tü 42.820 izlenme - 9 yıl önce bİr İntİzar dİnledİm bu topraĞin kalbİnden benİm bozkurt yurdumda çakallarin İŞİ neeee????? dj__s@rh@Ş
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 03:43
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 5.299 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle konukların "ulan bu hangi konudan bahsediyor" bakışları ölümcül soru işaretlerine sebebiyet verecek türden. İşin aslı Osman reis, Büyük Birlik Partili olarak görülmekten rahatsız oluyor ve rahatsızlığını ülkücü kimliği ile dile getiriyor. İki ucu boklu değnek diyecekler, sağ kesim sonuçta hepsi aynı zümre diyecekler ama şunu bilmelerinde fayda var; Züleyha'nın evinde iki küçük pencere, Birinde seni gördüm, diğerinde ölümü. Yan kesiciler benim şiirlerimi çalmış Böyle yaşamaktansa yaşasın ölüm, ölüm. Not: Yanlış dizeleri yazmışım.
Biz De Kıçımızı Başımızı Açarız Evelallah ( 18) 01:37
Biz De Kıçımızı Başımızı Açarız Evelallah ( 18) 4.534 izlenme - 1 yıl önce Karşısında bir kadın soyunmazsa ölecek hastalığına tutulan Kerim'in dermanı ayağına gelir. Ancak uygulanacak terapi seansının içeriği hakkında çeşitli ihtilaflar mevcuttur. Tartışmanın galibini en sert meme ısırabilen ve kıçını başını en fazla açabilen taraf belirleyecektir. Fırçasına bayılınan site.
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 01:33
Osman Öztunç - Bozkurt Yurdumda 22.069 izlenme - 7 yıl önce www.turkislamdevletleri.com web sitemiz sizlerida aramızda görmekden mutluluk duyarız!
Rize Ülkü Ocağı'nın Güneydoğulu Vatandaşların Çalıştığı Şantiyeye Ziyareti 03:09
Rize Ülkü Ocağı'nın Güneydoğulu Vatandaşların Çalıştığı Şantiyeye Ziyareti 3.277 izlenme - 1 yıl önce Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan teşkilatıyla birlikte özel bir firmanın şantiyesini ziyaret ederek, şantiyede çalışan Güneydoğulu vatandaşlara destek mesajları vermiş.
esat kabaklı - bil oglum 08:29
esat kabaklı - bil oglum 31.435 izlenme - 8 yıl önce esat kabaklı - bil oglum
mustafa yıldızdogan--- bu vatan kimin 05:20
mustafa yıldızdogan--- bu vatan kimin 29.945 izlenme - 8 yıl önce bu vatan kimin
mustafa yıldızdogan -- gitme turnam 03:35
mustafa yıldızdogan -- gitme turnam 29.806 izlenme - 8 yıl önce gitma turnam
Ülkü Ülker'den Seks Dersi - Bir Yudum Sevgi 02:07
Ülkü Ülker'den Seks Dersi - Bir Yudum Sevgi 3.448 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın bazen kötü,bazen de sevecen ablası ama aynı zamanda da seksi kadını Ülkü Ülker bu filmimizde karşımıza öğretmen olarak çıkıyor.Seks meraklısı mahalleli ondan ders almak için kapıda kuyruklar oluşturuyor.Ondan sonra ablamızdan aldığı taktikleri evde kocalarına uyguluyorlar.İşte bu başyapıtı hep beraber İzliyoruz
Ozan Arif-Her Taraf Kan Ya Bu Kanı Durdurun Yada 08:34
Ozan Arif-Her Taraf Kan Ya Bu Kanı Durdurun Yada 18.826 izlenme - 8 yıl önce her taraf kan ya bu kanı durdurun yada
ahmet safak-bozkurt mektubu 04:20
ahmet safak-bozkurt mektubu 29.019 izlenme - 8 yıl önce bozkurt mektubu
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 2 08:27
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 2 27.787 izlenme - 7 yıl önce www.ofgenclik.com - Ozan Arif - Ak mı Kara mı [ Part 2 ]
yıldırım yıldızdoğan - adın batsın (vefasız) 04:32
yıldırım yıldızdoğan - adın batsın (vefasız) 30.642 izlenme - 9 yıl önce
ozan arif------yusufu kaybettık 04:19
ozan arif------yusufu kaybettık 15.129 izlenme - 8 yıl önce
İkinci Yeni'nin İlhamı - Tomris Uyar 04:00
İkinci Yeni'nin İlhamı - Tomris Uyar 1.149 izlenme - 3 ay önce Kaç kişiyi kendinize âşık edebilirsiniz? Yaşadığınız aşklar kaç şiir eder? Kim O’da bu hafta; İkinci Yeni’nin ilhamı: Tomris Uyar…
çanakkale savaşındaki dostluk 04:49
çanakkale savaşındaki dostluk 25.878 izlenme - 8 yıl önce ağlamaktan beter oldum arkadaşlar, sizlerle paylaşmak istedim.. emin olun gözyaşlarınızı tutamayaksınız..
osman öztunç - mehmedim 04:26
osman öztunç - mehmedim 17.805 izlenme - 7 yıl önce osman öztunç - mehmedim m.h.p. eyüp sultan İlçe teşkilatı
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 50:07
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 4.331 izlenme - 1 yıl önce Orhan Kemal'in bu romanı (daha doğrusu romanları Hanımın Çiftliği ve Vukuat Var) daha önce bir kaç kere film yapılmıştı. (Zaten Orhan Kemal'in daha önce birkaç kere film yapılmamış romanı kaldı mı?)İlk defa 1990 yılında TRT tarafından dizi yapıldı. Başrol Oyuncusu İlknur Bozkurt'un kısa süreli bir şöhreti oldu. (Bozkurt daha sonra gene TRT'nin Kirli Sarı diye kısa bir dizisinde daha oynadı. Sonra hastalanıp, kilo aldı. Düzeldiğinde şöhreti sönmüştüç) Fikret Hakan,Bulut Aras,Meral Orhansoy ve dfaha nice Yeşilçam yıldızlarını topluca izlediğimiz son diziydi.
Sefaköy Ülkü Ocakları - Ülkücü Yemini 01:15
Sefaköy Ülkü Ocakları - Ülkücü Yemini 22.994 izlenme - 7 yıl önce http://www.forumkantini.net/showthread.php/sefakoey-uelkue-ocaklar-110.html
Suavi - Üşür Ölüm Bile (Dinle Sevgili Ülkem) 05:30
Suavi - Üşür Ölüm Bile (Dinle Sevgili Ülkem) 3.310 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Kaya'nın vefatından sonra 2002 yılında birçok sanatçının onun şarkılarını seslendirdiği Ahmet Kaya anısına çıkarıldı Dinle Sevgili Ülkem albümü. Ülkü Tamer'in 1974 yılında yazmış olduğu şiir, Ahmet Kaya'nın bestesiyle hayat bulmuş. Suavi de çok güzel yorumlamış. bir ormanda tutup onu bağladılar ağaca yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle. diz çöktüler karşısında sonra ateş ettiler parçalanan yüreğine yuva kurdu mermiler bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle. gelip kondu bir güvercin ellerine o gece kırmızı bir çelenk oldu bileğinde kelepçe bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle.
mustafa yıldızdogan------aman aysem 03:49
mustafa yıldızdogan------aman aysem 12.926 izlenme - 8 yıl önce aman aysem
sevdalı Şehit 04:25
sevdalı Şehit 23.803 izlenme - 8 yıl önce sevdali sehit
O Pankartları Kim Söktü? - Vizyon Şehri Yozgat 03:29
O Pankartları Kim Söktü? - Vizyon Şehri Yozgat 2.016 izlenme - 1 yıl önce Yozgat Ülkü Ocakları bonzai ve uyuşturucuya karşı savaş açtığını belirten pankartları Vizyon Şehir Yozgat'ın muhtelif yerlerine asmışlar ve pankartlar kaybolmuş. Belgesel Tadında Bir Röportaj ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Atatürk'ün Ülkü Adatepe'ye 5 Yaşındayken İçirdiği Bira 00:35
Atatürk'ün Ülkü Adatepe'ye 5 Yaşındayken İçirdiği Bira 3.230 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle hiçbir art niyetim yok bu videoyu koyarken sadece ilginç geldiğinden koyuyorum beni günah keçisi ilan etmeyin arkadaşlar. Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe'nin bir programda Atamızla ilgili anılarını anlatırken bir fotoğrafları için bira fabrikasında bana bira içirirken dediği video. Tabi şahsi fikrim dibine kadar içirecek hali yok tadına baktırmıştır tekrar söylüyorum herhangi bir art niyetim olmadan koyuyorum. bu da o fotoğraf burada daha net : https://pbs.twimg.com/media/Bg1y4LqCQAILn-f.jpg
ozan arif--bayrak 04:18
ozan arif--bayrak 14.065 izlenme - 8 yıl önce
Alın Yazısı - Cüneyt Arkın (1972 - 90 Dakika) 01:30:20
Alın Yazısı - Cüneyt Arkın (1972 - 90 Dakika) 4.505 izlenme - 1 yıl önce Mutlaka izlenmesi gereken Cüneyt Arkın filmlerinin listesini yapsak, Alın Yazısı gerek müzikleri gerekse basit ama akıcı konusuyla üst sıralarda yer alacaktır. Filmimizi Sinematurk bizim için detaylı bir biçimde tanımlamıştır. Yazısı geçmiş zaman İstanbul'unun kabadayılarına yakılmış bir ağıt, Baba Ökkeş'in iki yiğit oğlu Osman ve Haydar'ın son kuşak temsilcileri oldukları bu insanların hayatlarının inandıkları o güne kadar öğrendikleri mertlik kurallarına karşı artık ait olmadıklarını düşündükleri bir dünyaya kanlarıyla ödedikleri bedelin hikayesidir. Film genç bir kızın intiharı ile açılır, ilerleyen dakikalarda böyle bir işe kalkışması için hiçbir sebebin olmadığını düşünen ailesi genç kızın göğsünde taşıdığı mektubun ortaya çıkmasıyla beraber kızın iğfal edildiği gerçeğini öğrenirler. Geçmiş zaman İstanbulunda sokağa çıktımı bir bakanın tekrar dönüp baktığı, saygı ile kendinde imrenme yaratan sigarasından elinde tuttuğu tespihe çakısından yumurta topuklu ayakkabısına, jilet gibi kendisini giyen elbiselerinden belindeki çakısına yedi mahalleye namını duyuran kabadayılar vardır. Toplumun içindeki yazılı olmayan ahlak,namus ve saygı kurallarının temsilcileri bu coğrafyanın geçmişten gelen soylu adetlerinin bir vücut içerisinde can bulmuş şekilleridir. Kendini öldüren kız bu insanlardan Osman ve Ökkeş in kardeşidir. Kardeşlerin en büyüğü Osman tövbekar olmuş artık kasaplık yapmakta olan bir insandır. Gerçeğin ortaya çıkmasıyla beraber yemini bozar ve bıçağını tekrar kınına takar. İntikamını elleriyle alacağı;babasından, amcasından öğrendiği gibi ölen kız kardeşinin kanını yerde bırakmayacağı; lekelenmiş namusunu temizleyeceği için bir an tereddüt etmez. Vaktinde bileğinin gücüyle namını saldığı mertliğiyle insanların saygısını kazandığı bu dünyada artık geçmiş zamandan kalma bir yabancıdır. Ölürken bu gerçeğin gözlerine vurmuş şaşkınlığı vardır, sırtından bıçaklanırken son ümidi olan kardeşi Haydarın adını haykırır. İstanbul dışında olan Haydar geri döndüğünde küçük mahallesi, tüm temiz dünyasının kendisini gözleri yaşlı annesi, amcası, nişanlısı ve iki tane ölüyle karşıladığını görür. Artık yapılacak tek bir iş vardır. Aslında üç ayrı iş; Şeyhmuz, Beşir ve Binali? Hamam ve mezbaha olarak seçilen iki ayrı intikam mekanı ve ölüm sahnelerinin altının çizilerek verilmesi filmi farklı kılan özelliklerden birisidir. Yaşlı anasını kaybettiği gün başka bir anayı sevindirir. İntikamın kendine dönen bir silah olduğunu anlamakta gecikmez, öldürdüğü insanların ona verdiği bedel annesini kaybetmektir. Polis tarafından arandığı için annesinin cenazesine uzaktan bakmak zorunda kalır toprağını kendi atamaz son görevini yerine getiremez. Şeyhmuz'un yerini öğrendiği konsumatrisin ne düşünüyorsun sorusuna verdiği cevap filmin bir özetidir: Yarın. Konusunun temel özellikleriyle diğer Yeşilçam filmleriyle benzerlikleri olan Alın Yazısı'nı diğerleri arasından sıyırıp özel bir noktaya getiren karakterlerin seçimi ve işleyişteki akıcılık ve filmin her sahnesinde varolan özendir.(Cüneyt Arkın bir sahnede helanın yerini sorar. Tuvaletin bugünde Anadoludaki adı Heladır. Bu söz filmdeki Anadolu kökenli yaratılan karaktere verilen özenin basit bir örneğidir) Haydar karakteri tesbihinden basık topuklu ayakkabılarına kıyafetinden yürüyüşüne tam bir delikanlı imajı çizmektedir . Cüneyt Arkının ayakkabılarının koncunu çekmesi,kahve fincanın üstünden tutuşu, sigarasını ağızlıkla kullanması? Erol Taş'ın kısa fakat mükemmel performansı;ilerleyen yıllarda seslendirme sanatçıları olarak tüm Türkiyenin gönlünde taht kuracak Kamuran Usluer ve Istemi Betil'in bu film için seçilmiş olmaları; Türk Sinemasının isimsiz kahramanlarından İhsan Gedik in hemen hemen çevirdiği tüm filmlerdeki gibi Alın Yazısı'nda da sinemadaki sonuna sadık kalarak filmin sonunu getirememesi ve aranjör-besteci Noray Demircinin mükemmel müzik seçimiyle Alın Yazısı özlem duyulan insanlarda nostalji denildiğinde çağrışım yapacak ilk adreslerden biri olan, aynı zamanda Cüneyt Arkın filmografisininde kilometre taşı çalışmalarından birisidir. Alın Yazısı, 1972 Tür: Polisiye, Macera, Duygusal, Dram Yönetmen: Orhan Aksoy Senaryo Yazarı: Orhan Aksoy, Safa Önal Yapımcı: Hürrem Erman Görüntü Yönetmeni: Gani Turanlı Oyuncular: Cüneyt Arkın, Erol Taş, Fatma Belgen, Hülya Şengül, Ülkü Ülker, İstemi Betil, İhsan Gedik, Kamran Usluer, Şükriye Atay, Turgut Savaş, Mümtaz Ener, Yaşar Şener, Erdoğan Sener, Ali Demir, Muzaffer Cıvan, Muammer Gözalan, Nimet Tezel, Kamer Baba, Niyazi Gökdere, İhsan Bayraktar, Mustafa Yavuz
ozan arif---akmi kara mi 03:04
ozan arif---akmi kara mi 13.608 izlenme - 8 yıl önce
kahraman ülkü  tokat sarması..REMİX 08:20
kahraman ülkü tokat sarması..REMİX 4.614 izlenme - 4 yıl önce Harika tokat sarması
mustafa yıldızdogan 05:57
mustafa yıldızdogan 11.091 izlenme - 8 yıl önce amşrim
ozan arif---vaçgeçmem davamdan 03:49
ozan arif---vaçgeçmem davamdan 12.054 izlenme - 8 yıl önce
mustafa yıldızdogan---antep yolları 05:18
mustafa yıldızdogan---antep yolları 16.847 izlenme - 8 yıl önce antep yolları
ozan ünsal=ülkücü ozan 05:49
ozan ünsal=ülkücü ozan 18.562 izlenme - 9 yıl önce ülkücü hareketin genç ozanlarından, izmir'in medar-ı iftarı ozan ünsal
Ülkücü Şehitler 05:14
Ülkücü Şehitler 12.134 izlenme - 9 yıl önce aslında siyaseti karıştırmıyacaktım buraya ama millet baksanız ya herşeyi koyuyor bende koyayım dedim...devamı gelecek...
türkİye-mucis 01:07
türkİye-mucis 10.560 izlenme - 8 yıl önce harİta play
Kartal Yuvası - Yıldız Kenter & Ceyda Karahan (1974 - 90 dk) 01:30:07
Kartal Yuvası - Yıldız Kenter & Ceyda Karahan (1974 - 90 dk) 3.228 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen; Natuk Baytan Senaryo: Tarık Dursun Kakınç Yapımcı: Orhan Çağman Görüntü Yönetmeni: Cahit Engin Vizyona Giriş Tarihi. 01 Nisan 1975 Tür: Epik, Tarihi Oyuncular: Yıldız Kenter, Cemil Şahbaz, Yılmaz Gruda, Ceyda Karahan, Güner Sümer, Türker Tekin, Oktar Durukan, Dinçer Çekmez, Ülkü Akbaba, Mete Sezer, Metin Çekmez, Şükran Güngör, Coşkun Göğen, Timuçin Caymaz, Rıza Tüzün, Kemal Ergüvenç, Hayri Esen, Kamran Usluer, Jeyan Mahfi Tözüm, Mustafa Alabora Konu: 1974 yılına dair Kıbrıs Harekatı Dönemine de ithafen çekilmiş Tarihi Epik bir filmdir. Konsept için de savaşa fazla yeterince yer verilmemiş gibi görünmekte fakat; Rumların Türklere yapmış olduğu "katliam" mezalim gözler önüne sergilenmektedir. Ayrıca O Dönemin Kahramanı Siyasi lider merhum Sn. Bülent Ecevit unutulmamış yer yer de olsa görünmektedir. Usta Aktrist Yıldız Kenter & Ceyda Karahan filmde lokomotif rol almaktadır. Kıbrıs'ta bir Türk kadını rumlara karşı mücadele vermektedir. İngiltere'den gelen ingiliz nişanlısı ve oğlu da direnişe katılırlar. İlgili kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87247/batidaki-erkekler-ciplak-gezseniz-bile-bakmazlar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87753/her-tecavuz-bir-dogumdur
Ahmet Şafak- ;bu Sehirde 04:57
Ahmet Şafak- ;bu Sehirde 6.742 izlenme - 7 yıl önce ahmet safak bu sehirde
mustafa yildizdoĞan- Şehitler ölmez 04:36
mustafa yildizdoĞan- Şehitler ölmez 12.884 izlenme - 7 yıl önce ezan dinmez diyen bayrak İnmez diyen Şehit ölmez diyen birileri var..
türkiyem 05:10
türkiyem 9.737 izlenme - 7 yıl önce mustafa yildizdoĞan-türkİyem
ŞANLI BAYRAĞIM dursun bedirhan 04:32
ŞANLI BAYRAĞIM dursun bedirhan 14.620 izlenme - 9 yıl önce dursun bedirhan çok güzel bir esr
Her Türk İzlesin Mutlaka 04:39
Her Türk İzlesin Mutlaka 10.061 izlenme - 8 yıl önce
ozan-arif 03:22
ozan-arif 13.011 izlenme - 8 yıl önce düşman bize dost olurmu
Umut Sokağı - Kadir İnanır (1986 -79 dk) 01:17:06
Umut Sokağı - Kadir İnanır (1986 -79 dk) 2.870 izlenme - 1 yıl önce Film de Kadir İnanır kabadayılar dünyasında hızla yükselen bir kahvecidir. Cinayete bulaşır, bu noktadan sonra gözüpekliği ve cesaretiyle kısa zamanda yeraltı dünyasının büyükleri arasına girer. Adamlarına çok sahip çıkmaktadır. Sevdiği kız başkasıyla evlenecekken düğünü basar ve kızla evlenir; damadı paraya boğar,tatile gönderir. Ayrıca mahallesinden tanıdığı üniversite öğrencisi bülent bilgiç okulu bitirmiştir. Onu evlendirir arka çıkar parasının idaresini ona teslim eder. Genç çocuk çok başarılı olur, çok büyür ama bu noktadan sonra olaylar yeraltı dünyasının çıkarlarıyla çatışır. Kadir İnanır'dan bu duruma çare bulması istenir. Büyütenle büyüyenin çatışması başlamıştır. Yönetmen : Şerif Gören Senaryo : İlhan Engin Yapımcı : Abdurrahman Keskiner Müzik : Hasan Yükselir Görüntü Yönetmeni : Aytekin Çakmakçı Süre : 79 dk Tür : Dram, Duygusal Özellikler : 35 mm, Renkli Oyuncular: Kadir İnanır, Şehnaz Dilan, Bülent Bilgiç, Kazım Kartal, Baki Tamer, Songül Ülkü, Ali Tutal, Selahattin Fırat, Ali Ceylan, Hasan Yıldız, Akif Kilman, Seyfettin Karadayı, Muhteşem Durukan, Dündar Aydınlı, Salih Eskicioğlu, Turgay Aksoy, Bedri Uğur, Metin Osmanoğlu, Yılmaz Kurt, İbrahim Kurt, Niyazi Gökdere, Yaşar Kutbay, Ateş Osman, Damla İra, Dinçer Çekmez, Ünal Gürel, Yaman Okay, Sadettin Erbil, Erhan Yazıcıoğlu, Esen Günay Daha Fazlası
Muhsin Yazıcıoğluna Muhteşem Mutlaka Dinleyin 06:32
Muhsin Yazıcıoğluna Muhteşem Mutlaka Dinleyin 9.330 izlenme - 7 yıl önce muhsin yazıcıoğlunun ardından
Muhsin Yazıcıoğlu 03:11
Muhsin Yazıcıoğlu 12.732 izlenme - 7 yıl önce sen ölmedin kalbimizdesin..........
mustafa yıldızdogan 03:03
mustafa yıldızdogan 8.700 izlenme - 8 yıl önce haydi gençler
Silahlar 08:34
Silahlar 8.418 izlenme - 8 yıl önce
Kör Müsün? 05:17
Kör Müsün? 15.082 izlenme - 9 yıl önce bir ozan arif Şiiridir. seslendiren : ferdi ak
ozan arif--yazıkı olur vatana 05:51
ozan arif--yazıkı olur vatana 6.918 izlenme - 8 yıl önce
ozan arif--kan akmaya basladı 03:46
ozan arif--kan akmaya basladı 6.885 izlenme - 8 yıl önce
türk'ün başbuğu alparslan türkeş  4 nisan 1997 11:05
türk'ün başbuğu alparslan türkeş 4 nisan 1997 4.654 izlenme - 5 yıl önce türk dünyasının lideribüyük devlet adamı başbuğumuz alparslan türkeşle gerçek sevdasına büyük sevdasına yolculuğa çıktı. o koca bir ömrü o büyük ufka doğru koşarak geçirmişti ve o vuslata ermişti.rahmet ve dualarla anıyoruz. ruhun şad olsun başbuğum..!
Cafer Yaylan Ülkü Ülkücü Alperen Murat Platform Mh 06:33
Cafer Yaylan Ülkü Ülkücü Alperen Murat Platform Mh 7.323 izlenme - 7 yıl önce cafer yaylan ülkü ülkücü alperen murat platform mhp ocak
üklucü yemini 01:42
üklucü yemini 8.631 izlenme - 7 yıl önce tum ulkucilerin ortak dili tüm ülkucu genclere ulkuculugu ogrenmeye calısan genclere
mustafa yıldızdogan--türkü söyle 03:49
mustafa yıldızdogan--türkü söyle 9.121 izlenme - 8 yıl önce türkü söyle
ülkü 05:59
ülkü 6.158 izlenme - 8 yıl önce ülkü
mustafa yıldızdogan--arzumu 04:28
mustafa yıldızdogan--arzumu 9.011 izlenme - 8 yıl önce öl arzumu
antalya resimleri:hazırlayan (aziz canlı) 04:59
antalya resimleri:hazırlayan (aziz canlı) 9.177 izlenme - 8 yıl önce antalya resimleri müzik slayt uğur işılak.
Kahraman Ülkü-Emmoğlu-2013-Damla Müzik Tokat 03:01
Kahraman Ülkü-Emmoğlu-2013-Damla Müzik Tokat 2.718 izlenme - 4 yıl önce Kahraman Ülkü-Emmoğlu-2013-Damla Müzik Tokat
Tanzanya Ülkü Ocakları Başkanı 00:30
Tanzanya Ülkü Ocakları Başkanı 1.600 izlenme - 2 yıl önce Tanzanya Ülkü Ocakları Başkanı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etmiş. MHP lideri, Ocak başkanı Mesangi'ye ikinci isim olarak "Alp" ismini vermiş efenim. Neyse Tanzayada ki Ülkücü Gardaşlara da selam olsun. Büyüksün Mesangi Reyiz.
Diyarßakir Ülkü Ocaklari. 02:35
Diyarßakir Ülkü Ocaklari. 4.835 izlenme - 9 yıl önce tek sewdamiz türkiye..
beni hep kavgalarımdan bildiler.. 02:55
beni hep kavgalarımdan bildiler.. 7.371 izlenme - 7 yıl önce muhteşem kaçırmayın dinleyin mutlaka
1978 MHP Tandoğan Mitingi 07:44
1978 MHP Tandoğan Mitingi 1.115 izlenme - 2 yıl önce 15 Nisan 1978 tarihinde Ankara Tandoğan da düzenlenen MHP mitingi ve büyük yürüyüş görüntüleri.Özel çekim ilk defa yayınlanan görüntüler. Ankara'da bir milyona yakın insan toplandı. Yürüyüş, Kurtuluş'ta başlayıp, Tandoğan'da bitti. Tandoğan'da konuşmalar tamamlanıp,miting sona erdiğinde,yürüyüşün bir ucu hala Cebeci civarındaydı. Ankara'da toplanan Ülkücüleri Tandoğan meydanı almamış, kalabalıklar, Beşevler, Maltepe, eski Otogar ve Anıtkabir'e doğru taşmıştı. Not: Youtube açıklamasını bozmadım. Gayet güzel çünkü.
Kurt Destani 02:52
Kurt Destani 9.040 izlenme - 8 yıl önce her hesabin tersi her zulmun suresi var bİr çakal hükmü varsa bİrde bozkurt töresİ var
mustafa yıldızdogan----- ibret olsun 03:32
mustafa yıldızdogan----- ibret olsun 5.484 izlenme - 8 yıl önce ibret olsun
Ozan Erhan Çerkezoğlu - Ciğerin Yansın 02:45
Ozan Erhan Çerkezoğlu - Ciğerin Yansın 1.510 izlenme - 1 yıl önce Ülkücü kimliğiyle dikkat çeken Ozan Erhan, kendi yazıp kendi bestelediği bu güzel şarkıyı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarım. Video Boyabat Ülkü Ocağı'nda çekilmiştir. Müzik evrenseldir, ne sağı vardır ne de solu. Müzik sadece müziktir.
İzmir Ülkü Ocaklarının Bir Gecesinden Kesitler. 02:48
İzmir Ülkü Ocaklarının Bir Gecesinden Kesitler. 5.119 izlenme - 9 yıl önce izmir ülkü ocaklarının bir gecesi, onuncu yıl marşı
mustafa yıldızdogan--bu ne demek abi 03:38
mustafa yıldızdogan--bu ne demek abi 7.731 izlenme - 8 yıl önce ne demek abi
ozan arif--boskurt aşıgı 04:16
ozan arif--boskurt aşıgı 5.095 izlenme - 8 yıl önce
Ahmet Kaya - Gül Dikeni 03:58
Ahmet Kaya - Gül Dikeni 4.234 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Kaya Gül Dikeni Album: Baş kaldırıyorum GÜL DİKENİ Uçakları nedeyim Gökkuşağı gönder bana Senin olsun süngülerin Gül dikeni yeter bana. Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur eller bana Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur, kardeş olur eller bana. Silahları nedeyim Benim sevgim mavzer bana Suya attığım çiçekler Bir gün olur döner bana. Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur eller bana Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur, kardeş olur eller bana Söz: Ülkü Tamer Müzik: Ahmet Kaya
Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi - Söyleyemedim - Eylem Aktaş 03:55
Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi - Söyleyemedim - Eylem Aktaş 2.360 izlenme - 2 yıl önce Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Eylem Aktaş'tan Söyleyemedim şarkısıyla katıldı.
alın size açılım 06:47
alın size açılım 7.302 izlenme - 7 yıl önce www.ofgenclik.com - Alın Size Açılım
 Erzurum'da kar üstünde oynanan cirit nefes kesti 00:49
Erzurum'da kar üstünde oynanan cirit nefes kesti 2.109 izlenme - 3 yıl önce Erzurum Ülkü Ocakları’nın, 'Bizi Bekleyenler Var' projesi kapsamında kurulan okuma evinin açılış töreninde, kar üstünde oynanan cirit nefes kesti. Erzurum Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği “Bizi Bekleyenler Var” projesi kapsamında, Erzurum’un Aziziye ilçesine bağlı Haydari köyünde Şehit Kemal Durmazpınar adına okuma evi açıldı. Okuma evinin açılış törenine, Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı, ilçe teşkilat başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreni öncesinde Haydari köyünün gençleri yaklaşık 30 santimetreyi bulan karlı zeminde cirit oynadı. Karlı ve kaygan zemin üzerinde oynanan oyunda, ciritçiler ve atlar zor anlar yaşadı. Atlar, kar üzerinde hızlı koşarken kayma tehlikesi geçirirken, ciritçiler korku dolu anlar yaşadılar. Daha sonra izleyenlerin de ciritçilere destek sağlamasıyla ortaya renkli görüntüler çıktı. Kar üstünde cirit oynayan sporcular karda cirit oynamanın zevkli ama tehlikeli olduğunu söylediler. Cirit gösterisinden sonra Kuran tilaveti ve dua ile Şehit Kemal Durmazpınar Okuma Evi, Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı tarafından açıldı. Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı, "Erzurum Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği ’Bizi Bekleyenler Var’ projesinin 3. ayağı Erzurum’un Aziziye ilçesine bağlı Haydari köyünden başlatılmıştır. 1980 ihtilalinde şehit olan Şehit Kemal Durmazpınar adına açtığımız bu okuma evi, Türk-İslam alemine hayırlı olur inşallah. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak, bu köylerdeki okuyan gençlerle birlikte olabilme ve onların gönlüne girebilme ve Türk- İslam öyküsünü onlara anlatabilmek amacıyla böyle bir proje başlattık. Bu projeler istek üzerine diğer köylerde de devam edecek“ şeklinde konuştu.
zafer işleyen 03:38
zafer işleyen 2.996 izlenme - 7 yıl önce tarihi çevir at sesi kısrak sesi bunlar
başbuğlar ölmez 04:26
başbuğlar ölmez 3.277 izlenme - 7 yıl önce
İspir Ulku Ocaklari Zafer İşleyen Hazırmıyız 05:53
İspir Ulku Ocaklari Zafer İşleyen Hazırmıyız 574 izlenme - 2 yıl önce İSPİR ÜLKÜ OCAKLARININ ISPIR MILLIYETCI HAREKET PARTISINE ARMAGANIDIR
nogaylar - nogay türkleri www.turkspace.com 04:12
nogaylar - nogay türkleri www.turkspace.com 5.007 izlenme - 7 yıl önce nogaylar - nogay türkleri
Çıpınırdı Karadenız,karadeenız 04:53
Çıpınırdı Karadenız,karadeenız 4.278 izlenme - 8 yıl önce
mustafa yıldızdogan__-_sevgi allahın 04:33
mustafa yıldızdogan__-_sevgi allahın 3.636 izlenme - 8 yıl önce sevgi allahın
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 03:07
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 1.276 izlenme - 2 yıl önce Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya verdiği ayarı ve fırçayı izliyoruz. Çok özledik başbuğum. Ülkücü haraket senin izinde durmadan ilerleyecek rahat uyu.
Beyaz Kelebekler -Sen Gidince (Orijinal Klip) 02:38
Beyaz Kelebekler -Sen Gidince (Orijinal Klip) 1.488 izlenme - 1 yıl önce Ortalıklarda bulunmayan sadece TRT semalarında birkaç kez görüldüğü rivayet edilen klibin Trt müzikte yayınlanmasının ardından kaydı alınmış. E bize de izlemek düşer.. Klibin ses hali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23622/ Hababam sınıfı versiyonunun ses hali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/764/adile-nasit---sen-gidince
Ülkücü Gençlik 03:59
Ülkücü Gençlik 2.266 izlenme - 6 yıl önce
Çırpınırdı Karadenız-Mars 03:31
Çırpınırdı Karadenız-Mars 3.978 izlenme - 8 yıl önce
çiğdem ülkü 01:41
çiğdem ülkü 1.529 izlenme - 5 yıl önce çiğdem ülkü kürtçe uzun hava