Hoşgeldiniz!

Ülkü

Adriana Lima Ülkü Ocakları 00:11
Adriana Lima Ülkü Ocakları 1.651.997 izlenme - 10 ay önce Tanrının lütfu, favelanın gururu Adriana Lima'nın kurt gibi uluyyarak ülkü ocaklarına selam çakışı.
Ocak Başkanının Kendi Adamlarını Kemerle Dağıtması 02:24
Ocak Başkanının Kendi Adamlarını Kemerle Dağıtması 6.414 izlenme - 3 hafta önce Görüntüler Adana'dan. Bahçeli muhaliflerinin basın açıklaması yapmak üzere MHP il binasına geldiğini duyan Ülkü Ocaklılar, parti binasını basmak istedi. Ülkü Ocaklı kalabalıktan bir genç, MHP İl Başkanı Yusuf Baş'a ''Başkan yukarıyı basmıyor muyuz'' diye sorunca il başkanından ''Dur Allah aşkına ne basması'' cevabını aldı. Bunun üzerine Adana Ülkü Ocakları Başkanı Soner Deniz, olası bir linç olayını önlemek amacıyla kendi taraftarlarını kemerle vurarak dağıttı ve bir bakıma muhalifleri kurtarmış oldu. Ocak başkanının tepskisine maruz kalan kalabalığın, olay sonrasında ocak başkanı için ''İşte ordu işte komutan'' sloganı atması dikkat çekti. İyi seyirler.
Mustafa Yıldızdoğan - Başbuğ 07:57
Mustafa Yıldızdoğan - Başbuğ 258.569 izlenme - 2 yıl önce Başbuğ Alparslan Türkeş'in anısına.. Ölümünün 17. yılında kendisini rahmetle anıyoruz. Sözleri: Kurtlar Puslu Havada Toplandı Ankarada Kurtlar Puslu Havada Toplandı Ankarada Giden Heybet Bi Çınar Milyonlarsa Arkada Giden Heybet Bi Çınar Milyonlarsa Arkada Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor, Başbuğlar Ölmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor, Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez Vatan Millet Aşkına Geçen Çileli Ömür Vatan Millet Aşkına Geçen Çileli Ömür Yatak Yorganda Değil, Çınar Ayakta Ölür Yatak Yorganda Değil, Çınar Ayakta Ölür Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Yandı Yürekler Yandı Yağan Kar ile Sönmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor Başbuğlar Ölmez Milyonlar Bir Ağızdan Diyor Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez, Başbuğlar Ölmez
Atatürk Bana Bira İçirken - Ülkü Adatepe 00:35
Atatürk Bana Bira İçirken - Ülkü Adatepe 6.325 izlenme - 2 ay önce ''AOÇ'de Ellerine Bira Şişeleri Tutuşturulmuş Çocuklar Görürsünüz'' yakın zamanda böyle bir video eklendi. Tayibin söylediğini kimse inanmayıp çocuğun elindekini ''malt hülasası''olduğunu iddaa edenler oldu. İşte o fotoğraftaki Ülkü Adatepe`nin sözleri. Videoda Atatürk'ün 2012'de kazada hayatını kaybeden manevi kızı Ülkü Adatepe'nin yıllar önce TRT'ye verdiği bir röportajın görüntüleri yer alıyor. Herkesin gözünden kaçan bu röportajda Ülkü Adatepe inanılmaz bir itirafta bulunuyor. Adatepe TRT röportajında fotoğraf albümünü gösterirken kendisinin yaklaşık beş yaşlarındayken Atatürkle birlikte bir bira fabrikasında çekilmiş bir fotoğrafını gösterip, Atatürk'ün kendisine bira içirdiğini itiraf ediyor. Röportajda konu olan o fotoğraf daha önce de tarihçiler tarafından dile getirilmiş ve bazı kesimler tarafından yalanlanmıştı. işte o fotoğraf:https://i.ytimg.com/vi/SaWI7qLqiK0/hqdefault.jpg Not: Atatürke büyük saygım ve sevgim var. Ben tüm olaylara at gözlüğü ile bakmadığım için her şeye eşit yaklaşıyorum. Kimse mükenmel değildir.
ozan arif - vurgunum 04:46
ozan arif - vurgunum 159.862 izlenme - 8 yıl önce ozan arif - vurgunum
Yeşilçam  Usta Oyuncusu Ülkü Ülker Hayatını Kaybetti 00:49
Yeşilçam Usta Oyuncusu Ülkü Ülker Hayatını Kaybetti 3.343 izlenme - 4 ay önce Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören usta oyuncu Ülkü Ülker, 66 yaşında hayata veda etti. Ünlü oyuncu sessiz sedasız defnedildi. Bir dönem Yeşilçam'a damgasını vuran yılların oyuncusu Ülkü Ülker, 1 haftadır Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Aniden kandaki değerleri düştüğü için yoğun bakıma kaldırılan usta oyuncu, 66 yaşında hayatını kaybederek aramızdan ayrıldı. "DUYULMAYINCA İÇİME HİCRAN OLDU" lker'in ölüm haberini Twitter adresinden duyuran Onur Akay, "Ölüm haberlerini hep benden duyuyorsunuz diye bu sefer yazmadım. Ancak duyulmayınca içime hicran oldu ve bugün yazmak istedim. Yeşilçam'ın usta oyuncularından Ülkü Ülker'i 31 Ocak 2016 Pazar günü kaybettik ve Ümraniye merkez Camii'nden 1 Şubat ikindi namazı sonrası Ihlamurkuyu Mezarlığı'na defnedildi. Mekanı cennet olsun inşallah." ifadelerini kullandı.
mustafa yıldızdogan ---   ne mutlu türküm diyene 04:24
mustafa yıldızdogan --- ne mutlu türküm diyene 68.596 izlenme - 8 yıl önce ne mutlu türküm diyen
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 06:12
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 81.844 izlenme - 6 yıl önce www.ofgenclik.com - Ozan Arif - Ak mı Kara mı [ Part 1 ]
ozan arif--bozkurt aşıgı 04:16
ozan arif--bozkurt aşıgı 48.462 izlenme - 7 yıl önce
Ülkü Ülker - Koklat Koklat Verme Yakıp Kavur Zilli 02:50
Ülkü Ülker - Koklat Koklat Verme Yakıp Kavur Zilli 11.549 izlenme - 1 yıl önce Ülkü Ülker'den Seks Dersi adlı videomuzda tanıdığımız mahallenin pazarlamacısı ablamızdan bu sefer can alıcı bir öğüt gelir.Yeşilçam öğreticidir, evde kalmış kızlarımızın izlemesi tavsiye edilir.
ozan arİf aŞik sefayi--düet 03:42
ozan arİf aŞik sefayi--düet 33.196 izlenme - 8 yıl önce
Ceyhan Ülkü Ocakları Bayan Birimi İlk Yemini 01:43
Ceyhan Ülkü Ocakları Bayan Birimi İlk Yemini 7.502 izlenme - 11 ay önce "en değersiz gurur, milli gururdur. bu, onunla gurur duyandaki bireysel özelliklerin yoksunluğunu ele verir. çünkü insan neden milyonlarca insanlarla paylaştığı bir özelliğe tutunma gereği duyabilir ki başka türlü? dikkate değer kişisel niteliklere sahip olan, sürekli göz önünde bulundurduğu ülkesinin hatalarını açıkça görebilecektir. ama dünyada gurur duyabilecek hiç bir şeyi olmayan her zavallı aptal gurur duyabilmek için son çare olarak ait olduğu ülkesi ile gurur duyar." arthur schopenhauer not: başlıktaki "bayan" kelimesi kendilerine aittir
mhp nin 4o.yil marsi 03:59
mhp nin 4o.yil marsi 26.774 izlenme - 7 yıl önce mhp nİn 4o. yİl marsİ mustafa calmusar - siz bizsiniz bizde siz
Küçük Nuri'nin Cana Gelişi 02:30
Küçük Nuri'nin Cana Gelişi 8.375 izlenme - 1 yıl önce Zamanında fazlasıyla kırdığı fındıklardan sonra birdenbire isteksizleşen ve Küçük Nuri'yi kaybeden Büyük Nuri, hasta odasında birden eski performansına dönüyor.
Rize Ülkü Ocağı'nın Güneydoğulu Vatandaşların Çalıştığı Şantiyeye Ziyareti 03:09
Rize Ülkü Ocağı'nın Güneydoğulu Vatandaşların Çalıştığı Şantiyeye Ziyareti 3.239 izlenme - 8 ay önce Rize Ülkü Ocakları Başkanı İhsan Alkan teşkilatıyla birlikte özel bir firmanın şantiyesini ziyaret ederek, şantiyede çalışan Güneydoğulu vatandaşlara destek mesajları vermiş.
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 03:43
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 5.211 izlenme - 11 ay önce Öncelikle konukların "ulan bu hangi konudan bahsediyor" bakışları ölümcül soru işaretlerine sebebiyet verecek türden. İşin aslı Osman reis, Büyük Birlik Partili olarak görülmekten rahatsız oluyor ve rahatsızlığını ülkücü kimliği ile dile getiriyor. İki ucu boklu değnek diyecekler, sağ kesim sonuçta hepsi aynı zümre diyecekler ama şunu bilmelerinde fayda var; Züleyha'nın evinde iki küçük pencere, Birinde seni gördüm, diğerinde ölümü. Yan kesiciler benim şiirlerimi çalmış Böyle yaşamaktansa yaşasın ölüm, ölüm. Not: Yanlış dizeleri yazmışım.
ozan nİhat - özel harekat 03:25
ozan nİhat - özel harekat 40.814 izlenme - 8 yıl önce ozan nihat - özel harekat
mustafa yıldızdogan-------takma kafaya 04:45
mustafa yıldızdogan-------takma kafaya 26.007 izlenme - 8 yıl önce takma kafaya
mustafa yıldızdogan----sevmısım 04:53
mustafa yıldızdogan----sevmısım 22.046 izlenme - 8 yıl önce sevmısım
Şimdi Geçti Buradan: Ülkü Ülker 01:03
Şimdi Geçti Buradan: Ülkü Ülker 1.144 izlenme - 4 ay önce Yeşilçam bir yıldızını, emektar bir karakter oyunucusunu daha kaybetti. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir hafta kalan ve aniden kandaki değerleri düştüğü için yoğun bakıma kaldırılan Ülkü Ülker, 31 Ocak 2016 tarihinde 66 yaşında hayatını kaybetti. Ülkü Ülker'i Karılar Koğuşu filminden bir sahneyle hatırlıyoruz. Ülker’in rol aldığı filmler arasında Çark, Alın Yazısı, Beyaz Kurt, Kadersizler, Utanç, Kuma, Uygunsuzlar, Kadınlar Hayır Derse, Bir Yudum Sevgi, Fahriye Abla, Üç Halka 25, Güneş Doğarken, Bekçi, Anayurt Oteli, Sis, Güneş Yine Doğacak, Karılar Koğuşu, Benim Sinemalarım, Düğün, Umut Hep Vardı, Ağır Roman gibi filmler var.
osman öztunç bozkurt yurdumda çakallarin işi ne tü 01:30
osman öztunç bozkurt yurdumda çakallarin işi ne tü 42.812 izlenme - 9 yıl önce bİr İntİzar dİnledİm bu topraĞin kalbİnden benİm bozkurt yurdumda çakallarin İŞİ neeee????? dj__s@rh@Ş
osman öztunç - bozkurt yurdumda 01:33
osman öztunç - bozkurt yurdumda 22.055 izlenme - 7 yıl önce www.turkislamdevletleri.com web sitemiz sizlerida aramızda görmekden mutluluk duyarız!
Ülkü Ülker'den Seks Dersi - Bir Yudum Sevgi 02:07
Ülkü Ülker'den Seks Dersi - Bir Yudum Sevgi 2.813 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın bazen kötü,bazen de sevecen ablası ama aynı zamanda da seksi kadını Ülkü Ülker bu filmimizde karşımıza öğretmen olarak çıkıyor.Seks meraklısı mahalleli ondan ders almak için kapıda kuyruklar oluşturuyor.Ondan sonra ablamızdan aldığı taktikleri evde kocalarına uyguluyorlar.İşte bu başyapıtı hep beraber İzliyoruz
bu vatana ihanet eden 01:57
bu vatana ihanet eden 17.042 izlenme - 7 yıl önce
esat kabaklı - bil oglum 08:29
esat kabaklı - bil oglum 31.257 izlenme - 8 yıl önce esat kabaklı - bil oglum
O Pankartları Kim Söktü? - Vizyon Şehri Yozgat 03:29
O Pankartları Kim Söktü? - Vizyon Şehri Yozgat 2.007 izlenme - 9 ay önce Yozgat Ülkü Ocakları bonzai ve uyuşturucuya karşı savaş açtığını belirten pankartları Vizyon Şehir Yozgat'ın muhtelif yerlerine asmışlar ve pankartlar kaybolmuş. Belgesel Tadında Bir Röportaj ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.
mustafa yıldızdogan--- bu vatan kimin 05:20
mustafa yıldızdogan--- bu vatan kimin 29.821 izlenme - 8 yıl önce bu vatan kimin
mustafa yıldızdogan -- gitme turnam 03:35
mustafa yıldızdogan -- gitme turnam 29.720 izlenme - 8 yıl önce gitma turnam
Ozan Arif-Her Taraf Kan Ya Bu Kanı Durdurun Yada 08:34
Ozan Arif-Her Taraf Kan Ya Bu Kanı Durdurun Yada 18.658 izlenme - 7 yıl önce her taraf kan ya bu kanı durdurun yada
ahmet safak-bozkurt mektubu 04:20
ahmet safak-bozkurt mektubu 28.917 izlenme - 8 yıl önce bozkurt mektubu
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 2 08:27
Ozan Arif - Ak Mı Kara Mı 2 27.775 izlenme - 6 yıl önce www.ofgenclik.com - Ozan Arif - Ak mı Kara mı [ Part 2 ]
yıldırım yıldızdoğan - adın batsın (vefasız) 04:32
yıldırım yıldızdoğan - adın batsın (vefasız) 30.578 izlenme - 8 yıl önce
Biz De Kıçımızı Başımızı Açarız Evelallah ( 18) 01:37
Biz De Kıçımızı Başımızı Açarız Evelallah ( 18) 2.994 izlenme - 1 yıl önce Karşısında bir kadın soyunmazsa ölecek hastalığına tutulan Kerim'in dermanı ayağına gelir. Ancak uygulanacak terapi seansının içeriği hakkında çeşitli ihtilaflar mevcuttur. Tartışmanın galibini en sert meme ısırabilen ve kıçını başını en fazla açabilen taraf belirleyecektir. Fırçasına bayılınan site.
ozan arif------yusufu kaybettık 04:19
ozan arif------yusufu kaybettık 15.046 izlenme - 7 yıl önce
çanakkale savaşındaki dostluk 04:49
çanakkale savaşındaki dostluk 25.568 izlenme - 8 yıl önce ağlamaktan beter oldum arkadaşlar, sizlerle paylaşmak istedim.. emin olun gözyaşlarınızı tutamayaksınız..
osman öztunç - mehmedim 04:26
osman öztunç - mehmedim 17.791 izlenme - 7 yıl önce osman öztunç - mehmedim m.h.p. eyüp sultan İlçe teşkilatı
sefaköy ülkü ocakları - ülkücü yemini 01:15
sefaköy ülkü ocakları - ülkücü yemini 22.983 izlenme - 7 yıl önce http://www.forumkantini.net/showthread.php/sefakoey-uelkue-ocaklar-110.html
Suavi - Üşür Ölüm Bile (Dinle Sevgili Ülkem) 05:30
Suavi - Üşür Ölüm Bile (Dinle Sevgili Ülkem) 2.414 izlenme - 9 ay önce Ahmet Kaya'nın vefatından sonra 2002 yılında birçok sanatçının onun şarkılarını seslendirdiği Ahmet Kaya anısına çıkarıldı Dinle Sevgili Ülkem albümü. Ülkü Tamer'in 1974 yılında yazmış olduğu şiir, Ahmet Kaya'nın bestesiyle hayat bulmuş. Suavi de çok güzel yorumlamış. bir ormanda tutup onu bağladılar ağaca yumdu sanki gözlerini uyur gibi usulca bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle. diz çöktüler karşısında sonra ateş ettiler parçalanan yüreğine yuva kurdu mermiler bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle. gelip kondu bir güvercin ellerine o gece kırmızı bir çelenk oldu bileğinde kelepçe bir soğuk yel eser üşür ölüm, ölüm bile anlatır akan kanı beyaz sesiyle.
mustafa yıldızdogan------aman aysem 03:49
mustafa yıldızdogan------aman aysem 12.920 izlenme - 8 yıl önce aman aysem
Alın Yazısı - Cüneyt Arkın (1972 - 90 Dakika) 01:30:20
Alın Yazısı - Cüneyt Arkın (1972 - 90 Dakika) 3.375 izlenme - 9 ay önce Mutlaka izlenmesi gereken Cüneyt Arkın filmlerinin listesini yapsak, Alın Yazısı gerek müzikleri gerekse basit ama akıcı konusuyla üst sıralarda yer alacaktır. Filmimizi Sinematurk bizim için detaylı bir biçimde tanımlamıştır. Yazısı geçmiş zaman İstanbul'unun kabadayılarına yakılmış bir ağıt, Baba Ökkeş'in iki yiğit oğlu Osman ve Haydar'ın son kuşak temsilcileri oldukları bu insanların hayatlarının inandıkları o güne kadar öğrendikleri mertlik kurallarına karşı artık ait olmadıklarını düşündükleri bir dünyaya kanlarıyla ödedikleri bedelin hikayesidir. Film genç bir kızın intiharı ile açılır, ilerleyen dakikalarda böyle bir işe kalkışması için hiçbir sebebin olmadığını düşünen ailesi genç kızın göğsünde taşıdığı mektubun ortaya çıkmasıyla beraber kızın iğfal edildiği gerçeğini öğrenirler. Geçmiş zaman İstanbulunda sokağa çıktımı bir bakanın tekrar dönüp baktığı, saygı ile kendinde imrenme yaratan sigarasından elinde tuttuğu tespihe çakısından yumurta topuklu ayakkabısına, jilet gibi kendisini giyen elbiselerinden belindeki çakısına yedi mahalleye namını duyuran kabadayılar vardır. Toplumun içindeki yazılı olmayan ahlak,namus ve saygı kurallarının temsilcileri bu coğrafyanın geçmişten gelen soylu adetlerinin bir vücut içerisinde can bulmuş şekilleridir. Kendini öldüren kız bu insanlardan Osman ve Ökkeş in kardeşidir. Kardeşlerin en büyüğü Osman tövbekar olmuş artık kasaplık yapmakta olan bir insandır. Gerçeğin ortaya çıkmasıyla beraber yemini bozar ve bıçağını tekrar kınına takar. İntikamını elleriyle alacağı;babasından, amcasından öğrendiği gibi ölen kız kardeşinin kanını yerde bırakmayacağı; lekelenmiş namusunu temizleyeceği için bir an tereddüt etmez. Vaktinde bileğinin gücüyle namını saldığı mertliğiyle insanların saygısını kazandığı bu dünyada artık geçmiş zamandan kalma bir yabancıdır. Ölürken bu gerçeğin gözlerine vurmuş şaşkınlığı vardır, sırtından bıçaklanırken son ümidi olan kardeşi Haydarın adını haykırır. İstanbul dışında olan Haydar geri döndüğünde küçük mahallesi, tüm temiz dünyasının kendisini gözleri yaşlı annesi, amcası, nişanlısı ve iki tane ölüyle karşıladığını görür. Artık yapılacak tek bir iş vardır. Aslında üç ayrı iş; Şeyhmuz, Beşir ve Binali? Hamam ve mezbaha olarak seçilen iki ayrı intikam mekanı ve ölüm sahnelerinin altının çizilerek verilmesi filmi farklı kılan özelliklerden birisidir. Yaşlı anasını kaybettiği gün başka bir anayı sevindirir. İntikamın kendine dönen bir silah olduğunu anlamakta gecikmez, öldürdüğü insanların ona verdiği bedel annesini kaybetmektir. Polis tarafından arandığı için annesinin cenazesine uzaktan bakmak zorunda kalır toprağını kendi atamaz son görevini yerine getiremez. Şeyhmuz'un yerini öğrendiği konsumatrisin ne düşünüyorsun sorusuna verdiği cevap filmin bir özetidir: Yarın. Konusunun temel özellikleriyle diğer Yeşilçam filmleriyle benzerlikleri olan Alın Yazısı'nı diğerleri arasından sıyırıp özel bir noktaya getiren karakterlerin seçimi ve işleyişteki akıcılık ve filmin her sahnesinde varolan özendir.(Cüneyt Arkın bir sahnede helanın yerini sorar. Tuvaletin bugünde Anadoludaki adı Heladır. Bu söz filmdeki Anadolu kökenli yaratılan karaktere verilen özenin basit bir örneğidir) Haydar karakteri tesbihinden basık topuklu ayakkabılarına kıyafetinden yürüyüşüne tam bir delikanlı imajı çizmektedir . Cüneyt Arkının ayakkabılarının koncunu çekmesi,kahve fincanın üstünden tutuşu, sigarasını ağızlıkla kullanması? Erol Taş'ın kısa fakat mükemmel performansı;ilerleyen yıllarda seslendirme sanatçıları olarak tüm Türkiyenin gönlünde taht kuracak Kamuran Usluer ve Istemi Betil'in bu film için seçilmiş olmaları; Türk Sinemasının isimsiz kahramanlarından İhsan Gedik in hemen hemen çevirdiği tüm filmlerdeki gibi Alın Yazısı'nda da sinemadaki sonuna sadık kalarak filmin sonunu getirememesi ve aranjör-besteci Noray Demircinin mükemmel müzik seçimiyle Alın Yazısı özlem duyulan insanlarda nostalji denildiğinde çağrışım yapacak ilk adreslerden biri olan, aynı zamanda Cüneyt Arkın filmografisininde kilometre taşı çalışmalarından birisidir. Alın Yazısı, 1972 Tür: Polisiye, Macera, Duygusal, Dram Yönetmen: Orhan Aksoy Senaryo Yazarı: Orhan Aksoy, Safa Önal Yapımcı: Hürrem Erman Görüntü Yönetmeni: Gani Turanlı Oyuncular: Cüneyt Arkın, Erol Taş, Fatma Belgen, Hülya Şengül, Ülkü Ülker, İstemi Betil, İhsan Gedik, Kamran Usluer, Şükriye Atay, Turgut Savaş, Mümtaz Ener, Yaşar Şener, Erdoğan Sener, Ali Demir, Muzaffer Cıvan, Muammer Gözalan, Nimet Tezel, Kamer Baba, Niyazi Gökdere, İhsan Bayraktar, Mustafa Yavuz
sevdalı Şehit 04:25
sevdalı Şehit 23.783 izlenme - 8 yıl önce sevdali sehit
Atatürk'ün Ülkü Adatepe'ye 5 Yaşındayken İçirdiği Bira 00:35
Atatürk'ün Ülkü Adatepe'ye 5 Yaşındayken İçirdiği Bira 2.576 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle hiçbir art niyetim yok bu videoyu koyarken sadece ilginç geldiğinden koyuyorum beni günah keçisi ilan etmeyin arkadaşlar. Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe'nin bir programda Atamızla ilgili anılarını anlatırken bir fotoğrafları için bira fabrikasında bana bira içirirken dediği video. Tabi şahsi fikrim dibine kadar içirecek hali yok tadına baktırmıştır tekrar söylüyorum herhangi bir art niyetim olmadan koyuyorum. bu da o fotoğraf burada daha net : https://pbs.twimg.com/media/Bg1y4LqCQAILn-f.jpg
ozan arif--bayrak 04:18
ozan arif--bayrak 14.000 izlenme - 7 yıl önce
ozan arif---akmi kara mi 03:04
ozan arif---akmi kara mi 13.603 izlenme - 7 yıl önce
kahraman ülkü  tokat sarması..REMİX 08:20
kahraman ülkü tokat sarması..REMİX 4.510 izlenme - 4 yıl önce Harika tokat sarması
mustafa yıldızdogan 05:57
mustafa yıldızdogan 11.091 izlenme - 8 yıl önce amşrim
ozan arif---vaçgeçmem davamdan 03:49
ozan arif---vaçgeçmem davamdan 12.014 izlenme - 7 yıl önce
mustafa yıldızdogan---antep yolları 05:18
mustafa yıldızdogan---antep yolları 16.739 izlenme - 8 yıl önce antep yolları
ozan ünsal=ülkücü ozan 05:49
ozan ünsal=ülkücü ozan 18.543 izlenme - 9 yıl önce ülkücü hareketin genç ozanlarından, izmir'in medar-ı iftarı ozan ünsal
ülkücü Şehitler 05:14
ülkücü Şehitler 12.128 izlenme - 8 yıl önce aslında siyaseti karıştırmıyacaktım buraya ama millet baksanız ya herşeyi koyuyor bende koyayım dedim...devamı gelecek...
türkİye-mucis 01:07
türkİye-mucis 10.557 izlenme - 8 yıl önce harİta play
Kartal Yuvası - Yıldız Kenter & Ceyda Karahan (1974 - 90 dk) 01:30:07
Kartal Yuvası - Yıldız Kenter & Ceyda Karahan (1974 - 90 dk) 2.341 izlenme - 8 ay önce Yönetmen; Natuk Baytan Senaryo: Tarık Dursun Kakınç Yapımcı: Orhan Çağman Görüntü Yönetmeni: Cahit Engin Vizyona Giriş Tarihi. 01 Nisan 1975 Tür: Epik, Tarihi Oyuncular: Yıldız Kenter, Cemil Şahbaz, Yılmaz Gruda, Ceyda Karahan, Güner Sümer, Türker Tekin, Oktar Durukan, Dinçer Çekmez, Ülkü Akbaba, Mete Sezer, Metin Çekmez, Şükran Güngör, Coşkun Göğen, Timuçin Caymaz, Rıza Tüzün, Kemal Ergüvenç, Hayri Esen, Kamran Usluer, Jeyan Mahfi Tözüm, Mustafa Alabora Konu: 1974 yılına dair Kıbrıs Harekatı Dönemine de ithafen çekilmiş Tarihi Epik bir filmdir. Konsept için de savaşa fazla yeterince yer verilmemiş gibi görünmekte fakat; Rumların Türklere yapmış olduğu "katliam" mezalim gözler önüne sergilenmektedir. Ayrıca O Dönemin Kahramanı Siyasi lider merhum Sn. Bülent Ecevit unutulmamış yer yer de olsa görünmektedir. Usta Aktrist Yıldız Kenter & Ceyda Karahan filmde lokomotif rol almaktadır. Kıbrıs'ta bir Türk kadını rumlara karşı mücadele vermektedir. İngiltere'den gelen ingiliz nişanlısı ve oğlu da direnişe katılırlar. İlgili kesitler; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87247/batidaki-erkekler-ciplak-gezseniz-bile-bakmazlar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87753/her-tecavuz-bir-dogumdur
Ahmet Şafak- ;bu Sehirde 04:57
Ahmet Şafak- ;bu Sehirde 6.729 izlenme - 7 yıl önce ahmet safak bu sehirde
mustafa yildizdoĞan- Şehitler ölmez 04:36
mustafa yildizdoĞan- Şehitler ölmez 12.789 izlenme - 7 yıl önce ezan dinmez diyen bayrak İnmez diyen Şehit ölmez diyen birileri var..
türkiyem 05:10
türkiyem 9.733 izlenme - 7 yıl önce mustafa yildizdoĞan-türkİyem
Ülkü Erakalın Anısına 02:54
Ülkü Erakalın Anısına 132 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da 1934 yılında doğan Erakalın, İstanbul Belediye Konservatuvarı Müzik Bölümü'nden mezun oldu. Sanat hayatına 1958 yılında başlayan Erakalın, ilk deneyimleri sırasında Lütfi Akad'ın asistanlığını yaptı. 1961 yılında ilk filmi "Unutamadığım Kadın"ı çekti. Anılarını içeren 4 kitap kaleme alan Ülkü Erakalın 200 civarında filme imza attı. Ünlü yönetmenin rejisörlüğünü yaptığı filmler arasında, "Lekeli Aşk", "Acı Yıllar", "Aldırma Gönül", "Kadınlar Koğuşu", "Dudaktan Kalbe", "Üvey Ana" ve "Ben Sana Mecburum" yer alıyor. Erakalın, 1972 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "Üvey Ana" ile En İyi 3. Film Ödülü, 1976'da da "Ben Sana Mecburum" adlı filmle 1. İstanbul Uluslararası Film Festivali'nde Birincilik Ödülü'nü kazandı. Ünlü yönetmen, son olarak, 2009'da "Çığlık Çığlığa Bir Sevda" adlı filmiyle 2009 Altın Portakal Onur Ödülü'ne değer görüldü. 82 yaşında ölen Ülkü Erakalın'ın cenazesi, yarın(7 Nisan) öğleyin Teşvikiye Camii'nde kılanacak namazın ardından Kulaksız Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
ŞANLI BAYRAĞIM dursun bedirhan 04:32
ŞANLI BAYRAĞIM dursun bedirhan 14.594 izlenme - 8 yıl önce dursun bedirhan çok güzel bir esr
her türk izlesin mutlaka 04:39
her türk izlesin mutlaka 10.060 izlenme - 7 yıl önce
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 50:07
Hanımın Çiftligi 1. Bölüm (TRT - 1990) 1.601 izlenme - 8 ay önce Orhan Kemal'in bu romanı (daha doğrusu romanları Hanımın Çiftliği ve Vukuat Var) daha önce bir kaç kere film yapılmıştı. (Zaten Orhan Kemal'in daha önce birkaç kere film yapılmamış romanı kaldı mı?)İlk defa 1990 yılında TRT tarafından dizi yapıldı. Başrol Oyuncusu İlknur Bozkurt'un kısa süreli bir şöhreti oldu. (Bozkurt daha sonra gene TRT'nin Kirli Sarı diye kısa bir dizisinde daha oynadı. Sonra hastalanıp, kilo aldı. Düzeldiğinde şöhreti sönmüştüç) Fikret Hakan,Bulut Aras,Meral Orhansoy ve dfaha nice Yeşilçam yıldızlarını topluca izlediğimiz son diziydi.
ozan-arif 03:22
ozan-arif 13.009 izlenme - 8 yıl önce düşman bize dost olurmu
Muhsin Yazıcıoğluna Muhteşem Mutlaka Dinleyin 06:32
Muhsin Yazıcıoğluna Muhteşem Mutlaka Dinleyin 9.326 izlenme - 7 yıl önce muhsin yazıcıoğlunun ardından
Umut Sokağı - Kadir İnanır (1986 -79 dk) 01:17:06
Umut Sokağı - Kadir İnanır (1986 -79 dk) 1.837 izlenme - 8 ay önce Film de Kadir İnanır kabadayılar dünyasında hızla yükselen bir kahvecidir. Cinayete bulaşır, bu noktadan sonra gözüpekliği ve cesaretiyle kısa zamanda yeraltı dünyasının büyükleri arasına girer. Adamlarına çok sahip çıkmaktadır. Sevdiği kız başkasıyla evlenecekken düğünü basar ve kızla evlenir; damadı paraya boğar,tatile gönderir. Ayrıca mahallesinden tanıdığı üniversite öğrencisi bülent bilgiç okulu bitirmiştir. Onu evlendirir arka çıkar parasının idaresini ona teslim eder. Genç çocuk çok başarılı olur, çok büyür ama bu noktadan sonra olaylar yeraltı dünyasının çıkarlarıyla çatışır. Kadir İnanır'dan bu duruma çare bulması istenir. Büyütenle büyüyenin çatışması başlamıştır. Yönetmen : Şerif Gören Senaryo : İlhan Engin Yapımcı : Abdurrahman Keskiner Müzik : Hasan Yükselir Görüntü Yönetmeni : Aytekin Çakmakçı Süre : 79 dk Tür : Dram, Duygusal Özellikler : 35 mm, Renkli Oyuncular: Kadir İnanır, Şehnaz Dilan, Bülent Bilgiç, Kazım Kartal, Baki Tamer, Songül Ülkü, Ali Tutal, Selahattin Fırat, Ali Ceylan, Hasan Yıldız, Akif Kilman, Seyfettin Karadayı, Muhteşem Durukan, Dündar Aydınlı, Salih Eskicioğlu, Turgay Aksoy, Bedri Uğur, Metin Osmanoğlu, Yılmaz Kurt, İbrahim Kurt, Niyazi Gökdere, Yaşar Kutbay, Ateş Osman, Damla İra, Dinçer Çekmez, Ünal Gürel, Yaman Okay, Sadettin Erbil, Erhan Yazıcıoğlu, Esen Günay Daha Fazlası
muhsin yazıcıoğlu 03:11
muhsin yazıcıoğlu 12.723 izlenme - 7 yıl önce sen ölmedin kalbimizdesin..........
mustafa yıldızdogan 03:03
mustafa yıldızdogan 8.694 izlenme - 8 yıl önce haydi gençler
Silahlar 08:34
Silahlar 8.412 izlenme - 7 yıl önce
ozan arif--kan akmaya basladı 03:46
ozan arif--kan akmaya basladı 6.876 izlenme - 7 yıl önce
kör müsün? 05:17
kör müsün? 15.058 izlenme - 8 yıl önce bir ozan arif Şiiridir. seslendiren : ferdi ak
ozan arif--yazıkı olur vatana 05:51
ozan arif--yazıkı olur vatana 6.816 izlenme - 7 yıl önce
türk'ün başbuğu alparslan türkeş  4 nisan 1997 11:05
türk'ün başbuğu alparslan türkeş 4 nisan 1997 4.639 izlenme - 5 yıl önce türk dünyasının lideribüyük devlet adamı başbuğumuz alparslan türkeşle gerçek sevdasına büyük sevdasına yolculuğa çıktı. o koca bir ömrü o büyük ufka doğru koşarak geçirmişti ve o vuslata ermişti.rahmet ve dualarla anıyoruz. ruhun şad olsun başbuğum..!
Cafer Yaylan Ülkü Ülkücü Alperen Murat Platform Mh 06:33
Cafer Yaylan Ülkü Ülkücü Alperen Murat Platform Mh 7.321 izlenme - 7 yıl önce cafer yaylan ülkü ülkücü alperen murat platform mhp ocak
üklucü yemini 01:42
üklucü yemini 8.625 izlenme - 7 yıl önce tum ulkucilerin ortak dili tüm ülkucu genclere ulkuculugu ogrenmeye calısan genclere
Tanzanya Ülkü Ocakları Başkanı 00:30
Tanzanya Ülkü Ocakları Başkanı 1.472 izlenme - 1 yıl önce Tanzanya Ülkü Ocakları Başkanı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etmiş. MHP lideri, Ocak başkanı Mesangi'ye ikinci isim olarak "Alp" ismini vermiş efenim. Neyse Tanzayada ki Ülkücü Gardaşlara da selam olsun. Büyüksün Mesangi Reyiz.
Kahraman Ülkü-Emmoğlu-2013-Damla Müzik Tokat 03:01
Kahraman Ülkü-Emmoğlu-2013-Damla Müzik Tokat 2.643 izlenme - 3 yıl önce Kahraman Ülkü-Emmoğlu-2013-Damla Müzik Tokat
ülkü 05:59
ülkü 6.158 izlenme - 8 yıl önce ülkü
mustafa yıldızdogan--türkü söyle 03:49
mustafa yıldızdogan--türkü söyle 9.103 izlenme - 8 yıl önce türkü söyle
mustafa yıldızdogan--arzumu 04:28
mustafa yıldızdogan--arzumu 9.002 izlenme - 8 yıl önce öl arzumu
antalya resimleri:hazırlayan (aziz canlı) 04:59
antalya resimleri:hazırlayan (aziz canlı) 9.156 izlenme - 8 yıl önce antalya resimleri müzik slayt uğur işılak.
beni hep kavgalarımdan bildiler.. 02:55
beni hep kavgalarımdan bildiler.. 7.361 izlenme - 6 yıl önce muhteşem kaçırmayın dinleyin mutlaka
diyarßakir ülkü ocaklari. 02:35
diyarßakir ülkü ocaklari. 4.835 izlenme - 9 yıl önce tek sewdamiz türkiye..
İspir Ulku Ocaklari Zafer İşleyen Hazırmıyız 05:53
İspir Ulku Ocaklari Zafer İşleyen Hazırmıyız 566 izlenme - 1 yıl önce İSPİR ÜLKÜ OCAKLARININ ISPIR MILLIYETCI HAREKET PARTISINE ARMAGANIDIR
Kurt Destani 02:52
Kurt Destani 9.034 izlenme - 7 yıl önce her hesabin tersi her zulmun suresi var bİr çakal hükmü varsa bİrde bozkurt töresİ var
Ozan Erhan Çerkezoğlu - Ciğerin Yansın 02:45
Ozan Erhan Çerkezoğlu - Ciğerin Yansın 1.223 izlenme - 1 yıl önce Ülkücü kimliğiyle dikkat çeken Ozan Erhan, kendi yazıp kendi bestelediği bu güzel şarkıyı sizlerle paylaşmaktan gurur duyarım. Video Boyabat Ülkü Ocağı'nda çekilmiştir. Müzik evrenseldir, ne sağı vardır ne de solu. Müzik sadece müziktir.
PAKMAYA ÜLKÜ HIZAL ANADOLU LİSESİ - Söyleyemedim - Eylem Aktaş 03:55
PAKMAYA ÜLKÜ HIZAL ANADOLU LİSESİ - Söyleyemedim - Eylem Aktaş 2.321 izlenme - 2 yıl önce Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Eylem Aktaş'tan Söyleyemedim şarkısıyla katıldı.
Şimdi Geçti Buradan: Ülkü Ülker 00:21
Şimdi Geçti Buradan: Ülkü Ülker 339 izlenme - 4 ay önce Kısa ama çook neşeli. 15 Saniyede Yeşilçam keyfi. Yeşilçam'ın en güzel replikleri. Komedi, dram, macera. 15 Saniyede keyfinizi yerine getirecek cep sinema. Erler Film'in unutulmaz filmlerinden, unutulmaz sahneler. Kahkaha, gözyaşı bir arada. Durma sen de paylaş bu replikleri arkadaşlarınla. "Erler Film-Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda..
Ahmet Kaya - Gül Dikeni 03:58
Ahmet Kaya - Gül Dikeni 4.173 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya Gül Dikeni Album: Baş kaldırıyorum GÜL DİKENİ Uçakları nedeyim Gökkuşağı gönder bana Senin olsun süngülerin Gül dikeni yeter bana. Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur eller bana Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur, kardeş olur eller bana. Silahları nedeyim Benim sevgim mavzer bana Suya attığım çiçekler Bir gün olur döner bana. Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur eller bana Kan kurşundan silinince Kardeş olur, kardeş olur, kardeş olur eller bana Söz: Ülkü Tamer Müzik: Ahmet Kaya
 Erzurum'da kar üstünde oynanan cirit nefes kesti 00:49
Erzurum'da kar üstünde oynanan cirit nefes kesti 2.065 izlenme - 2 yıl önce Erzurum Ülkü Ocakları’nın, 'Bizi Bekleyenler Var' projesi kapsamında kurulan okuma evinin açılış töreninde, kar üstünde oynanan cirit nefes kesti. Erzurum Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği “Bizi Bekleyenler Var” projesi kapsamında, Erzurum’un Aziziye ilçesine bağlı Haydari köyünde Şehit Kemal Durmazpınar adına okuma evi açıldı. Okuma evinin açılış törenine, Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı, ilçe teşkilat başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreni öncesinde Haydari köyünün gençleri yaklaşık 30 santimetreyi bulan karlı zeminde cirit oynadı. Karlı ve kaygan zemin üzerinde oynanan oyunda, ciritçiler ve atlar zor anlar yaşadı. Atlar, kar üzerinde hızlı koşarken kayma tehlikesi geçirirken, ciritçiler korku dolu anlar yaşadılar. Daha sonra izleyenlerin de ciritçilere destek sağlamasıyla ortaya renkli görüntüler çıktı. Kar üstünde cirit oynayan sporcular karda cirit oynamanın zevkli ama tehlikeli olduğunu söylediler. Cirit gösterisinden sonra Kuran tilaveti ve dua ile Şehit Kemal Durmazpınar Okuma Evi, Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı tarafından açıldı. Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Kırmacı, "Erzurum Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği ’Bizi Bekleyenler Var’ projesinin 3. ayağı Erzurum’un Aziziye ilçesine bağlı Haydari köyünden başlatılmıştır. 1980 ihtilalinde şehit olan Şehit Kemal Durmazpınar adına açtığımız bu okuma evi, Türk-İslam alemine hayırlı olur inşallah. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak, bu köylerdeki okuyan gençlerle birlikte olabilme ve onların gönlüne girebilme ve Türk- İslam öyküsünü onlara anlatabilmek amacıyla böyle bir proje başlattık. Bu projeler istek üzerine diğer köylerde de devam edecek“ şeklinde konuştu.
izmir ülkü ocaklarının bir gecesinden kesitler. 02:48
izmir ülkü ocaklarının bir gecesinden kesitler. 5.119 izlenme - 9 yıl önce izmir ülkü ocaklarının bir gecesi, onuncu yıl marşı
Perihan Abla - Hiçbir Şey Gizli Kalmaz 40:41
Perihan Abla - Hiçbir Şey Gizli Kalmaz 523 izlenme - 4 ay önce Meraklı Melahat, sevgilisi Şoför İsmet'in, sahibini gözünün tutmadığı bir giyim mağazasına,onun rızası olmadan gizli bir şekilde, Perihan Abla'yı da alarak alışverişe gider. Perihan'ın doğum günüdür. Onun için o mağazadan alışveriş yaparlar. Ancak, mağaza sahibi Perihan'dan çok hoşlanır ve ona çiçekler yollar.Bu durum, Melahat'in İsmet'ten sakladığı sırrı gün yüzüne çıkaracaktır.Bu arada tüm mahalle esnafıyla beraber,Perihan'ın doğum günü kutlanır ve Şakir belediye çukuruna düşer. Perihan'ı Perran Kutman, Şakir'i Şevket Altuğ,Melahat'i Tulû Çizgen, İsmet'i Ercan Yazgan,mağaza sahibini Ekrem Dümer, Perihan'ın kardeşlerini Songül Ülkü ve Erol Durak, mahalle esnafını Erdinç Üstün(Berber Raşit), Alpay İzer(Kahveci),Osman Alyanak(Bakkal Osman Amca), Demir Noyan, Reyhan Ayyüzlü (Kasap Cavit) canlandırıyor.
mustafa yıldızdogan----- ibret olsun 03:32
mustafa yıldızdogan----- ibret olsun 5.182 izlenme - 8 yıl önce ibret olsun
mustafa yıldızdogan--bu ne demek abi 03:38
mustafa yıldızdogan--bu ne demek abi 7.724 izlenme - 8 yıl önce ne demek abi
ozan arif--boskurt aşıgı 04:16
ozan arif--boskurt aşıgı 5.090 izlenme - 7 yıl önce
alın size açılım 06:47
alın size açılım 7.298 izlenme - 6 yıl önce www.ofgenclik.com - Alın Size Açılım
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 03:07
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 1.189 izlenme - 1 yıl önce Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya verdiği ayarı ve fırçayı izliyoruz. Çok özledik başbuğum. Ülkücü haraket senin izinde durmadan ilerleyecek rahat uyu.
zafer işleyen 03:38
zafer işleyen 2.993 izlenme - 6 yıl önce tarihi çevir at sesi kısrak sesi bunlar
başbuğlar ölmez 04:26
başbuğlar ölmez 3.276 izlenme - 7 yıl önce
nogaylar - nogay türkleri www.turkspace.com 04:12
nogaylar - nogay türkleri www.turkspace.com 5.005 izlenme - 7 yıl önce nogaylar - nogay türkleri
çıpınırdı karadenız,karadeenız 04:53
çıpınırdı karadenız,karadeenız 4.277 izlenme - 7 yıl önce
Beyaz Kelebekler -Sen Gidince (Orijinal Klip) 02:38
Beyaz Kelebekler -Sen Gidince (Orijinal Klip) 1.239 izlenme - 1 yıl önce Ortalıklarda bulunmayan sadece TRT semalarında birkaç kez görüldüğü rivayet edilen klibin Trt müzikte yayınlanmasının ardından kaydı alınmış. E bize de izlemek düşer.. Klibin ses hali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23622/ Hababam sınıfı versiyonunun ses hali için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/764/adile-nasit---sen-gidince
mustafa yıldızdogan__-_sevgi allahın 04:33
mustafa yıldızdogan__-_sevgi allahın 3.634 izlenme - 8 yıl önce sevgi allahın
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 02:15
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 695 izlenme - 9 ay önce Açıklamayı spiker yapmış sağolsun gerçi anlaşılmayacak durum değil. Putin başgan çakal işadamlarını dize getiriyor adeta kendine itaat ettiriyor. Helal olsun bu hareketi saygı duyulası..