Hoşgeldiniz!

Yıldız Tilbe Kelime Oyunu Yarışmasına Katıldı 00:59
Yıldız Tilbe Kelime Oyunu Yarışmasına Katıldı 13.249 izlenme - 1 ay önce Ali İhsan Varol'un sunumu ile ekranlara gelen Kelime Oyunu programının 400. özel bölümünde Yıldız Tilbe yarışmacı olarak katılmış.
Yıldız Tilbe'den Güldüren Yanıt 00:38
Yıldız Tilbe'den Güldüren Yanıt 11.968 izlenme - 1 ay önce Ali İhsan Varol'un sunumu ile ekranlara gelen Kelime Oyunu programının 400. özel bölümünde Yıldız Tilbe yarışmacı olarak katıldı. Seksüel şevk sorusuna Yıldız Tilbe öyle bir yanıt verdi ki stüdyo kahkahaya boğuldu.
Alişan'ın Sevgilisi Buse Varol: Evleneceğim Vermezlerse Kaçacağım 00:14
Alişan'ın Sevgilisi Buse Varol: Evleneceğim Vermezlerse Kaçacağım 37.348 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'dan ayrıldıktan sonra rol arkadaşı Buse Varol ile ilişki yaşayan Alişan bu sefer mutluluğu buldu gibi görünüyor. İkilinin birlikte yaptığı paylaşımlarda çok eğlendikleri de dikkatlerden kaçmıyor.
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 05:16
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 97.991 izlenme - 5 yıl önce Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya
Oguzhan Köksal & Alper Varol & Leylam & Gitar 02:08
Oguzhan Köksal & Alper Varol & Leylam & Gitar 45.580 izlenme - 4 yıl önce Oguzhan Köksal Alper Varol Leylam (Gitar) İletisim : https://www.facebook.com/OguzhanK5 Alper Varol İletisim : https://www.facebook.com/alper1287 Oguzhan Köksal Alper Varol Leylam (Gitar) İletisim : https://www.facebook.com/OguzhanK5 Alper Varol İletisim : https://www.facebook.com/alper1287
Kelime Oyununda Yolsuzluk Göndermesi 01:09
Kelime Oyununda Yolsuzluk Göndermesi 67.568 izlenme - 5 yıl önce Kelime Oyunu yayından kaldırıldı Show TV, Gezi olayları ile rüşvet operasyonunda gündeme gönderme yapan Ali İhsan Varol'un sunduğu 'Kelime Oyunu' programını yayından kaldırdı. Gezi olayların.Show TV beklediği. Gezi olaylarında polisin oransıtış şiddeti, yaşanna olaylar ve müdahaleleri ele alan, bu olaylarla ilgili eleştirel kelimeleri yayınlayan Kelime Oyunu programı 17 Aralık operasyonuna da kayıtsız kalmadı.
Twitter Fenomeni, Kim Milyoner Olmak İster'de Rezil Oldu 04:25
Twitter Fenomeni, Kim Milyoner Olmak İster'de Rezil Oldu 20.421 izlenme - 3 yıl önce "Yarışmada beynimi kullanmasam bile en az 15 bin lira alırım" diyen Twitter fenomeni Semih Varol, baraj sorusuna takıldı. ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam tanıdık bir isim yarıştı. "BEYNİMİ KULLANMASAM BİLE..." Daha önce "Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam beynimi kullanmasam bile 15 bin lira alırım" diyen Twitter'da fenomen olan Semih Varol, dün akşam Selçuk Yöntem'in karşısındaydı. BARAJI GEÇEMEDİ Baraj sorusuna gelmeden elenen Semih Varol yarışmadan 1000 TL'lik çekle ayrıldı
Ömür Varol: Kurtlar Vadisi Pusu Artık Yayınlanmayacak 01:05
Ömür Varol: Kurtlar Vadisi Pusu Artık Yayınlanmayacak 10.798 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonda yayınlanmayacak... Söylemezsem Olmaz programı moderatörü Ömür Varol canlı yayında bomba bir açıklamada bulundu. Ömür Varol efsane dizi Kurtlar Vadisi dizisinin artık çekilmeyeceğini açıkladı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı dün yayınlanan bölümünde 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 2012 yılında yayınlanan 159. bölümündeki tartışmalı mezar sahnesini masaya yatırmış Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'nda yaptığı araştırmada mezarlıkta 'Erdoğan' yazılı mezar taşının olmadığını ortaya çıkarmıştı. Büyük ses getiren programdan sonra ' Kurtlar Vadisi Pusu ' yapımcı şirketi Pana Film yetkililerine sosyal medyadan tepki yağmıştı. KURTLAR VADİSİ ARTIK ÇEKİLMEYECEK Program sunucusu Ömür Varol bugün de canlı yayında bomba bir açıklamada bulunarak Kurtlar Vadisi dizisinin artık çekilmeyeceğini söyledi.
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 58:53
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 34.839 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz'ın katıldığı yayınlanmayan Kelime Oyunu. Yayından Kaldırdılar Ama Yayınlanmasını Engelleyemediler! Ali İhsan Varol'un hazırlayıp sunduğu sevilen yarışma programı 'Kelime Oyunu'nun Cem Yılmaz'lı yılbaşı özel programı vimeo'da yayımlandı. Varol, yılbaşı özel programını Cem Yılmaz'la çekmiş ancak bu özel yayın, program aniden yayından kaldırıldığı için yayınlanamamıştı. Bloomberg ekranlarında yayınlanırken, Gezi direnişi sırasında, direnişe gönderme yapan sorularıyla dikkat çeken program yaz döneminden sonra Show TV ekranlarında boy göstermeye başlamıştı. Toplumsal olayları da yarışmalarında işleyen Varol, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sonrası da 'Halk ağzında rüşvet alan kişi” sorusunu sormuş, program birkaç gün sonra 'beklenilen performansı sergilemediği' iddiasıyla yayından kaldırılmıştı. Programın yayından kaldırılması üzerine Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "TV'deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış. Ayıp. Gönüllü konuk olmuştum. En sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım" demişti. Programın sosyal medyadan yayınlanması üzerine Twitter'da "Bu devirde sansür zor" yorumları yapıldı.
Kelime Oyunu'nda Lalettayin Kelimesi İle Ünlenen Yarışmacı 01:27
Kelime Oyunu'nda Lalettayin Kelimesi İle Ünlenen Yarışmacı 9.453 izlenme - 2 yıl önce Lalettayin : "Gelişigüzel, rastgele anlamında kullanılan eski bir sözcük."
Alişan ve Buse Varol'dan Bebek Müjdesi! 00:59
Alişan ve Buse Varol'dan Bebek Müjdesi! 1.880 izlenme - 7 ay önce Alişan ve Buse Varol çifti bebekler olacaklarını duyurdu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İhsan Varol'dan Gündeme Uygun Kelimeler (Kelime Oyunu - 03.06.2013) 07:09
İhsan Varol'dan Gündeme Uygun Kelimeler (Kelime Oyunu - 03.06.2013) 15.668 izlenme - 6 yıl önce Bugünkü Kelime Oyunu programında sorduğu kelimelerle Twitter gündemine oturdu. Bakın İhsan Varol bugünkü kelime oyununda bakın hangi kelimeleri sordu?
Ali İhsan Varol: ''5 Ocak'ta 5. Yılımızı Kutlayacaktık'' 07:36
Ali İhsan Varol: ''5 Ocak'ta 5. Yılımızı Kutlayacaktık'' 11.494 izlenme - 5 yıl önce Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Ali İhsan Varol, sunuculuğunu yaptığı 'Kelime Oyunu' programının sonlandırılması ile ilgili açıklama yaptı.
Yıldız Tilbe'nin Süper Kelime Oyunu Performansı 04:05
Yıldız Tilbe'nin Süper Kelime Oyunu Performansı 303 izlenme - 1 ay önce Ali İhsan Varol'un sunumu ile ekranlara gelen Kelime Oyunu programının 400. özel bölümünde Yıldız Tilbe yarışmacı olarak katıldı. Yıldız Tilbe müthiş bir performans ile birinci oldu.
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 04:40
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 10.629 izlenme - 8 yıl önce nedim varol gülcihan koç tan türküler..
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 10:55
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 13.365 izlenme - 5 yıl önce Sevilen Yarışma Programı Kelime Oyunu'nun Sunucusu Ali İhsan Varol Bu Kez Yarışmacı Koltuğuna Oturmuş Ve Yarışmayı Simge Fıstıkoğlu Sunmuş. Simge Hanım Ne Kadar Tatlı Olsada Sunucu Farkı Ortaya Çıkmamış Değil Hani.
Buse Varol'dan Yıldız Tilbe Şarkısı (2. Sayfa 15 Ağustos Çarşamba) 01:29
Buse Varol'dan Yıldız Tilbe Şarkısı (2. Sayfa 15 Ağustos Çarşamba) 852 izlenme - 5 ay önce Buse Varol'dan Yıldız Tilbe Şarkısı (2. Sayfa 15 Ağustos Çarşamba) Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa canlı yayınına konuk olan Buse Varol, canlı performansıyla da büyüledi.
nedim varol yüksel özkasap beyaz atlı 04:19
nedim varol yüksel özkasap beyaz atlı 16.321 izlenme - 8 yıl önce nedim varol yüksel özkasap beyaz atlı
Alişan düğününde Fenerbahçe marşı çaldırdı 00:29
Alişan düğününde Fenerbahçe marşı çaldırdı 1.287 izlenme - 8 ay önce Oyuncu Buse Varol ile evlenen şarkıcı Alişan, "Düğünümde Fenerbahçe marşı çalacak" sözünü tuttu ve pasta kesmek için salona girerken ellerinde bayraklarla marş eşliğinde giriş yaptı.
Kelime Oyunu'nda Kızlı-Erkekli Soru 01:00
Kelime Oyunu'nda Kızlı-Erkekli Soru 13.950 izlenme - 5 yıl önce İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu yarışmasıyla, gündeme ilişkin ince mesajlar verdi.
Oğuz Yılmaz-Adres Söyle 03:08
Oğuz Yılmaz-Adres Söyle 10.832 izlenme - 9 yıl önce
amerikan kası 04:36
amerikan kası 12.647 izlenme - 11 yıl önce
Nedim Varol Gülcihan Koç Dan Türküler. 03:16
Nedim Varol Gülcihan Koç Dan Türküler. 7.491 izlenme - 8 yıl önce nedim varol gülcihan koç dan türküler.
Cem Yılmaz'a Nasıl Bilet Bulunur? (2002) 04:03
Cem Yılmaz'a Nasıl Bilet Bulunur? (2002) 5.380 izlenme - 3 yıl önce Varol Yaşaroğlu'nun sunduğu Grafi2000 programına ilk konuk olarak Cem Yılmaz katılır. Cem Yılmaz'ın gösterilerine bilet bulamayanlar için kısa bir video hazırlanmıştır. Bende siz değerli dostlarım için böyle bir içeriği nostalji tadında paylaşayım dedim. İyi seyirler... Kısa Bilgi; Varol Yaşaroğlu Karikatürist Varol Yaşaroğlu, Türk animasyon yapımcısı ve karikatürist. “Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün” söylemini yaşam tarzı yapmış; mizah, karikatür ve animasyona aşık, Koca Kafalar’ın yaratıcısı ve Grafi2000'in kurucusu.(wikipedia)
Yanlışlıkla Butona Basan Yarışmacı Süreyi Durdurdu! 01:00
Yanlışlıkla Butona Basan Yarışmacı Süreyi Durdurdu! 9.969 izlenme - 6 yıl önce Bloomberg HT ekranlarında yayınlanan, İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu yarışmasına katılan yarışmacı, heyecandan elini nereye koyacağını şaşırdı ve yanlışlıkla butona bastı.
Nedim Varol Hzmuhammedin İncildeki İsmi 09:43
Nedim Varol Hzmuhammedin İncildeki İsmi 11.580 izlenme - 8 yıl önce nedim varol hzmuhammedin incildeki ismi
Ali İhsan Varol Altın Kelebek'te Acun Ilıcalı'ya Gönderme Yaptı 00:59
Ali İhsan Varol Altın Kelebek'te Acun Ilıcalı'ya Gönderme Yaptı 180 izlenme - 1 ay önce Ali İhsan Varol, 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde en iyi yarışma ödülünü alırken, kendisinden önce sahneye çıkan ve anlattıklarıyla gündem olan Acun Ilıcalı'ya inceden gönderme yaptı.
Kelime Oyunu Yarışmasında Rekor Kıran Yarışmacı 07:26
Kelime Oyunu Yarışmasında Rekor Kıran Yarışmacı 8.177 izlenme - 7 yıl önce Kelime Oyunu yarışmasında rekor kıran yarışmacı İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu'nda yarışmacı 23 saniyelik rekorla bir ilke imza attı.. Yarışmacı Yusuf Dinçer, bütün sorulara sadece 23 saniyede cevap vererek İhsan Varol başta olmak üzere bütün izleyenleri şaşkına çevirdi.
Kelime Oyunu'ndaki İlginç Yarşımacı! 03:00
Kelime Oyunu'ndaki İlginç Yarşımacı! 10.596 izlenme - 6 yıl önce Bloomgerg HT'de yayınlanan Kelime Oyunu'nda yarışan genç kızın verdiği cevaplar herkesi hayrete düşürdü.
Semih Varol'un Evi 02:49
Semih Varol'un Evi 4.225 izlenme - 5 yıl önce twitter 0@kazanabilirsin
Buse Varol: Normal Doğum Yapacağım, Alişan da Doğuma Girecek 03:22
Buse Varol: Normal Doğum Yapacağım, Alişan da Doğuma Girecek 35 izlenme - 7 gün önce Bir magazin programına konuk olan ve doğacak olan bebeğini kucağına almak için gün sayan oyuncu Buse Varol canlı yayında açıklamalarda bulunmuş.
AKP'li Belediye Başkanı: FETÖ'cülerin Kulakları Kesilsin Çıkınca Tanıyalım 00:57
AKP'li Belediye Başkanı: FETÖ'cülerin Kulakları Kesilsin Çıkınca Tanıyalım 3.390 izlenme - 2 yıl önce Iğdır'da İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konuşan Melekli Belediye Başkanı AKP'li Ali Varol "FETÖ'cü gruplar yarın çıkacaklar. Nereden bilelim bunlar FETÖ'cü mü değil mi? Kaç kişi yakaladın 5 bin kişi. 5 binin de kulağını kes, çıktıklarında tanıyalım" dedi.
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 00:59
Ali İhsan Varol'dan Nusret Taklidi 2.879 izlenme - 2 yıl önce Nusret videolarının sonu gelmiyor.Şimdi de Kelime Oyunu yarışmasının sevilen sunucusu Ali İhsan Varol yarışmacıya sorduğu bir sorunun cevabı ile ilgili olarak Nusret'in tuzlama hareketini yapmış.
Ali İhsan Varol’la Mercedes’in Eğlendiren Araba Şakası 03:20
Ali İhsan Varol’la Mercedes’in Eğlendiren Araba Şakası 4.050 izlenme - 4 yıl önce Mercedes Autoshow 2015’te B 200 elektrikli aracının tanıtımında gerçekleştirdiği şakayı paylaştı. Konuşan araba şakasında Ali İhsan Varol’un seslendirmesi ile konukların şaşkınlıklarını görmek kaydadeğer
Boğaz’da Beklenmedik Bir Anons! 02:20
Boğaz’da Beklenmedik Bir Anons! 3.622 izlenme - 4 yıl önce Boğaz’da beklenmedik bir anons! Samsung Kıtalararası Yüzme Yarışı ile ilgili güzel bir şaka hazırlamış.
nedim varol hz. ali hayber kalesi cengi1 07:13
nedim varol hz. ali hayber kalesi cengi1 8.581 izlenme - 8 yıl önce nedim varol hz. ali hayber kalesi cengi1
Dj-Zalimgece_ft_dj-Yemin--Başkasıyla Son Kere 03:11
Dj-Zalimgece_ft_dj-Yemin--Başkasıyla Son Kere 17.869 izlenme - 9 yıl önce dj-zalimgece_ft_dj-yemin--başkasıyla son kere
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 05:46
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 5.802 izlenme - 4 yıl önce 9o yılların sonuna doğru tv de boy göstermiş Kırmızı Koltuk,Siyaset Meydanı,Ateş Hattı gibi programlara ve sayısız anahaber bültenine konuk olmuştu Selimcan..Her boku bilirdi..Tahminen mahalle maçlarında kadroya girememenin sıkıntısıyla hareket ediyordu ya da sorun daha da ciddiydi...Nice genç "top peşinde koşacağına şu çocuğu izle","hanım bak elalem nasıl çocuk yetiştiriyor" laflarına katlanmak zorunda kaldı..Genellikle küçük papyonu ile "problem child stayla" boy gösterirdi...Ali Kırca nın gazıyla siyasetçilerin konuk olduğu kendi tv programını bile yapmıştı..sonunda sanıyorum erken emekli oldu..Not:Sakıp Sabancı yı rahmetle anıyoruz...
Nedim Varol Mustafa Küçükten Türküler 04:32
Nedim Varol Mustafa Küçükten Türküler 7.445 izlenme - 8 yıl önce nedim varol mustafa küçükten türküler
nedim varolhz. ali  hendek savaşı 04:17
nedim varolhz. ali hendek savaşı 6.902 izlenme - 8 yıl önce nedim varolhz. ali hendek savaşı
Nedim Varol Hz. Muhammedin Mucizeleri 05:08
Nedim Varol Hz. Muhammedin Mucizeleri 5.884 izlenme - 8 yıl önce nedim varol hz. muhammedin mucizeleri
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gitti Canımın Cananı 02:15
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gitti Canımın Cananı 5.272 izlenme - 8 yıl önce nedim varol yüksel öz kasap gitti canımın cananı
varol makina dondurma külahı makinası 02:47
varol makina dondurma külahı makinası 6.597 izlenme - 8 yıl önce varol makina dondurma külahı makinası
Minik Kardeşim Halil İbrahim - Show Tv Muhabiri 10:51
Minik Kardeşim Halil İbrahim - Show Tv Muhabiri 2.574 izlenme - 3 yıl önce 90'ların hoş anılarından biri; Reha Muhtar önderliğindeki bültenlerin haber-eğlence akışı Haber Show'un akıllarda kalan, Bay Kubidik, Pire Ferhat, Ömür Varol ve 2.28'lik temiz kalpli dev Halil İbrahim Kuzucu. Anılarla ve alkışlarla yaşıyor. İzliyoruz. Halil İbrahim Kuzucu 1962 - 2007
nedim varol hz. ali hayberkale cengi2. 02:29
nedim varol hz. ali hayberkale cengi2. 4.806 izlenme - 8 yıl önce nedim varol hz. ali hayberkale cengi2.
Nedim Varol Fatma Akyüz Den  Türküler. 04:17
Nedim Varol Fatma Akyüz Den Türküler. 4.671 izlenme - 8 yıl önce nedim varol fatma akyüz den türküler.
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 04:28
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 4.269 izlenme - 8 yıl önce nedim varol gülcihan koç tan türküler..
varol makina - bobin sarma makinası 01:29
varol makina - bobin sarma makinası 5.220 izlenme - 9 yıl önce bobinlerin ambalajlanma işlemi
nedim varol hz. ali 05:19
nedim varol hz. ali 3.028 izlenme - 8 yıl önce nedim varol hz. ali
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gülom 04:46
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gülom 3.835 izlenme - 8 yıl önce nedim varol yüksel öz kasap gülom
Nedim Varol. Yüksel Özkasapsevemedim Karagözlüm 04:24
Nedim Varol. Yüksel Özkasapsevemedim Karagözlüm 3.619 izlenme - 8 yıl önce nedim varol. yüksel özkasapsevemedim karagözlüm
Nedim Varol  Gülcihan Koç Dan Türküler 04:28
Nedim Varol Gülcihan Koç Dan Türküler 3.277 izlenme - 8 yıl önce nedim varol gülcihan koç dan türküler
Kelime Oyunu - Seda Bakan (15.09.2014) 12:45
Kelime Oyunu - Seda Bakan (15.09.2014) 1.981 izlenme - 4 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Alişan Ve Buse Varol'un Ali Koç Sevinci 01:15
Alişan Ve Buse Varol'un Ali Koç Sevinci 241 izlenme - 7 ay önce Alişan Ve Buse Varol'un Fenerbahçe'nin Yeni Başkanı Ali Koç Sevinci Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
nedim varol bakıpda ibret alalım 03:40
nedim varol bakıpda ibret alalım 2.668 izlenme - 8 yıl önce nedim varol bakıpda ibret alalım
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 03:00
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 2.036 izlenme - 4 yıl önce Sevilen bilgi yarışması Kelime Oyunu'na katılan genç kız heyecanına yenik düşerek öyle hatalar yaptı ki program sunucusu Ali İhsan Varol bile ne diyeceğini şaşırdı.
Mc Erdem & Naci U.r.a - Erkan Varol 02:55
Mc Erdem & Naci U.r.a - Erkan Varol 2.621 izlenme - 8 yıl önce mc erdem & naci u.r.a - erkan varol ringe çıkış parçası 11.08.2010kafkas kartal'ı lakabıyla bilinen erkan varol'un isteği üzerine ringe çıkış parçası hazırlanmıştır. parçayı mc erdem ve u.r.a grubundan naci seslendirmiştir. parçanın alt yapısını fikr-i sabit ve mix işlemlerinide rutin yapmıştır. keyifli dinlemeler dileriz...parçanın mp3 halini indirmek için alttaki linki kullanabilirsiniz
İhsan Varol Sorunun Cevabını Söyledi 01:00
İhsan Varol Sorunun Cevabını Söyledi 2.126 izlenme - 6 yıl önce Kim Milyoner İster'de Kenan Işık'tan sonra İhsan Varol da Kelime Oyunu'nda sorunun cevabını söyledi.
Buse Varol ile Alişan'ın düğünü 02:51
Buse Varol ile Alişan'ın düğünü 253 izlenme - 8 ay önce Şarkıcı Alişan ile Buse Varol'un düğününden keyifli anlar.
Hande Soral ve Bensu Soral Ali İhsan Varol Eşliğinde Yarıştılar! (Beyaz Show - 12 Mayıs 2017) 06:34
Hande Soral ve Bensu Soral Ali İhsan Varol Eşliğinde Yarıştılar! (Beyaz Show - 12 Mayıs 2017) 849 izlenme - 2 yıl önce Ali İhsan Varol, Kenan Doğulu şarkıları ile ilgili sorular sordu Hande Soral ve Bensu Soral yarıştı! Beyaz Show'un eğlenceli anlarından biri daha yaşandı! teve2'de başlayacak olan "Kelime Oyunu" yarışmasının sunucusu Ali İhsan Varol'un soruları ile başta Hande Soral ve Bensu Soral olmak üzere seyirciler eğlenceli anlar yaşadılar!
Nedim Varol Kğbeyi Koruyan Ebabil Kuşları. 02:03
Nedim Varol Kğbeyi Koruyan Ebabil Kuşları. 2.777 izlenme - 8 yıl önce nedim varol kğbeyi koruyan ebabil kuşları.
Nedim Varol Tufanbeyliadana Mahmut Taşkaya 03:44
Nedim Varol Tufanbeyliadana Mahmut Taşkaya 2.760 izlenme - 8 yıl önce nedim varol tufanbeyliadana mahmut taşkaya
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Alişan'ın Nikah Şahidi Oldu 05:02
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Alişan'ın Nikah Şahidi Oldu 247 izlenme - 8 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sanatçı Alişan ve Buse Varol çiftinin Swissotel'de yapılan düğününe katılarak nikah şahidi oldu.
varol makina - bisküvi üretim hattı 02:55
varol makina - bisküvi üretim hattı 2.661 izlenme - 8 yıl önce varol makina - bisküvi üretim hattı
Kelime Oyunu - Ayhan Taş (15.09.2014) 11:55
Kelime Oyunu - Ayhan Taş (15.09.2014) 1.454 izlenme - 4 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Alişan ve Eşi Buse Varol'un Karpuz Yeme Yarışı 00:57
Alişan ve Eşi Buse Varol'un Karpuz Yeme Yarışı 154 izlenme - 8 ay önce Çiçeği burnunda çiftimiz, Alişan ve Buse Varol'un aşırı içten samimi instagram hallerinden karpuz yeme yarışmasını seyrediyoruz efendim. Allah mutluluklarını daim etsin inşallah diyor izliyoruz.
Kelime Oyunu Rekortmeni Yusuf Dinçer Yeniden 12:48
Kelime Oyunu Rekortmeni Yusuf Dinçer Yeniden 1.394 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu adlı yarışma programında 23 saniyede bütün soruları bitiren Yusuf Dinçer, rekortmenligini surduruyor...
Alişan ve Buse Varol Bu Kez Midye Yeme Yarışına Tutuştu 01:07
Alişan ve Buse Varol Bu Kez Midye Yeme Yarışına Tutuştu 175 izlenme - 8 ay önce Alişan ve Buse Varol'dan bu kez midye yeme Yarışı yaptı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Nihat Doğan Ömür Varol İle İlgili İlk Kez Konuştu 06:28
Nihat Doğan Ömür Varol İle İlgili İlk Kez Konuştu 564 izlenme - 2 yıl önce "Söylemezsem Olmaz"ı birlikte sunan Nihat Doğan ve Ömür Varol yayın sonrası yumruk yumruğa kavga etti. "Söylemezsem Olmaz"da ortalık fena karıştı... Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştı. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanlar güçlükle yatıştırdı. MAGAZİN HABERLERİNE AĞIRLIK VERİLMESİNİ İSTEDİ Siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi. Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi. Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde "Müsteşar Krizi" nedeniyle köşeye sıkışan Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARAYA GİRDİ Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı. İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Osman Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti. NİHAT DEVAM ETMEK İSTİYOR Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol'un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek'inse "Söylemezsem Olmaz"da devam etmek istedikleri öğrenildi.
Nedim, Varol, Ayvat, Köyü,tufanbeyli, Adana,2008 02:04
Nedim, Varol, Ayvat, Köyü,tufanbeyli, Adana,2008 2.551 izlenme - 10 yıl önce nedim varol ayvat köyü,tufanbeyli,adana.2008
Rotasız Tırcı 00:47
Rotasız Tırcı 1.834 izlenme - 9 yıl önce mutlaka izleyin nasıl tır kullanıyo tırcı demeye bin şahit lazım
gelmezsen gelme darlandım 03:50
gelmezsen gelme darlandım 2.015 izlenme - 10 yıl önce kardaşım döktürüyor maşşallah helal
Kelime Oyunu - Murat Cemcir (15.09.2014) 10:51
Kelime Oyunu - Murat Cemcir (15.09.2014) 1.317 izlenme - 4 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
varol makina - gofret üretim hattı 05:51
varol makina - gofret üretim hattı 1.998 izlenme - 8 yıl önce varol makina gofret üretim hattı
Yusuf'la Şaka Programı - Fragman 00:56
Yusuf'la Şaka Programı - Fragman 791 izlenme - 4 yıl önce Yusuf adlı arkadaşımız, şakalarla dolu bir programla ekranlarımızı yıkacağı iddiasını bire fragmanla taçlandırmış.
Caner'in Yediği Dayak 06:00
Caner'in Yediği Dayak 1.097 izlenme - 4 yıl önce Bir anda manasız şekilde aklıma geldi. caner ile tülin'in caner'i yerel bir kanalda dayak yemişti. Önce Caner'ın soyadını buldum, sonra googleda gezdim. Olay tatsız. Caner'i döven adamlardan ergin tut ve dayak yediği kanalın sahibi osman güzelsu bir lokantada bir belediye başkanına şantaj yaparken lokanta sahibi ile çatışırlar. lokanta sahibi ve ergin tut ağır yaralanır, osman güzelsu hafif. sonra lokanta sahibinin oğlu ambulansta osman güzelsu'nun kafasına iki tane sıkar. Caner de zaten aşiret çocuğudur. Ömür Varol'un iğrenç sunumu ile...
nedim varol tufanbeyli adana  türküden türkü. 04:27
nedim varol tufanbeyli adana türküden türkü. 2.082 izlenme - 8 yıl önce nedim varol tufanbeyli adana türküden türkü.
Nedim Varol  Nesrin Ulusu Nazlı Nazlı 04:24
Nedim Varol Nesrin Ulusu Nazlı Nazlı 2.056 izlenme - 8 yıl önce nedim varol nesrin ulusu nazlı nazlı
Nedim, Varol, Tufanbeyli, Adana,2009 05:02
Nedim, Varol, Tufanbeyli, Adana,2009 1.752 izlenme - 10 yıl önce nedim, varol, tufanbeyli, adana, 2009
Nedim Varol, Kayseri, Düğünler,2009 06:03
Nedim Varol, Kayseri, Düğünler,2009 1.651 izlenme - 9 yıl önce nedim varol, kayseri, düğünler,2009
nedim varol  hz. musa ve firavunlar. 09:48
nedim varol hz. musa ve firavunlar. 2.387 izlenme - 8 yıl önce nedim varol hz. musa ve firavunlar.
Okan Bayülgen'in Programı Yayından Kaldırtan İmalı Konuşması 01:02
Okan Bayülgen'in Programı Yayından Kaldırtan İmalı Konuşması 1.260 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu makina kafa programı 2 haftadır yayınlanmıyordu.Geçen hafta Okan bayülgen twiter hesabından geç saate kaldıkları için yayına girmediklerini söylemişti.Bu hafta ise programların yayından kaldırıldıklarını duyurdu.Okan bayülgen önceki programlarında da,programın başında bir kaç kez kanalda yayınlanan dizileri ve programları iğneleyici laflar söylemişti.Show tv reytingi bahane ederek kaldırdığı programlar göze batıyor.Bundan öncede gayet iyi reyting alan,Ali İhsan Varol'un sunduğu kelime oyunu programını yayından kaldırdı.Kelime oyunu programı gezi olaylarında sorduğu sorulardan dolayı uyarı almıştı.Yolsuzluk operasyonunu ima eden sorular sorulunca da tamamen yayından kaldırıldı.
Alişan Ve Buse Varol Bebeklerinin Cinsiyetini İşte Böyle Duyurdu 01:00
Alişan Ve Buse Varol Bebeklerinin Cinsiyetini İşte Böyle Duyurdu 106 izlenme - 6 ay önce Ünlü türkücüyle 6 Mayıs'ta evlenen Buse Varol'un bir erkek bebeği olacağını müjdesini çift büyük bir heycanla duyrurdu
Nedim Varol  İlk İnsan Hz. Adem.1 10:00
Nedim Varol İlk İnsan Hz. Adem.1 1.844 izlenme - 8 yıl önce nedim varol ilk insan hz. adem.1
Nedim Varol Ah Hüseyin Vah  Hüseyinçok Anlamlı. 05:10
Nedim Varol Ah Hüseyin Vah Hüseyinçok Anlamlı. 2.204 izlenme - 8 yıl önce nedim varol ah hüseyin vah hüseyinçok anlamlı.
Semih Varol Beyaz Show'da 14.15.2014 03:02
Semih Varol Beyaz Show'da 14.15.2014 959 izlenme - 4 yıl önce Semih Varol Beyaz Show'da 14.15.2014
Yayla Uşakları 03:17
Yayla Uşakları 2.331 izlenme - 11 yıl önce horoncu gençler
Macır Varol_seyhan Hit 2 Komik Eğlence 04:42
Macır Varol_seyhan Hit 2 Komik Eğlence 2.346 izlenme - 11 yıl önce Arkadaslar yorumlarınız bekliyoruz şimdiden teşekkür ederiz.
Ali İhsan Varol Büyük Risk'te Yarıştı 04:04
Ali İhsan Varol Büyük Risk'te Yarıştı 1.267 izlenme - 6 yıl önce Ali İhsan Varol Büyük Risk'te yarıştı
sonsuza kadar varol türkiye 02:09
sonsuza kadar varol türkiye 3.909 izlenme - 8 yıl önce
Eşi Danilo'yu Kıskanırsa: Elin Oğlu (Hoşşiklik İçerir) 01:22
Eşi Danilo'yu Kıskanırsa: Elin Oğlu (Hoşşiklik İçerir) 302 izlenme - 1 yıl önce İlk kez Güney Kore'de AbnormalSummit adıyla yayına başlamış olan "Elin Oğlu" Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden 8 yabancı erkek, ilginç karakterleri ve farklı yaşam biçimlerine rağmen aynı masada…
Nedim Varolkurubel Yayla Şenliği Halaylar. 08:51
Nedim Varolkurubel Yayla Şenliği Halaylar. 1.693 izlenme - 9 yıl önce nedim varolkurubel yayla şenliği halaylar.
Kardeş Payı'nın Final Tarihi Belli Oldu 00:38
Kardeş Payı'nın Final Tarihi Belli Oldu 1.510 izlenme - 4 yıl önce Star'da bu sezon yayınlanmaya başlayan ve tüm diziler tatile girmesine rağmen devam eden Kardeş Payı sezon finali yapacak.
Nedim Varol Tufanbeyli Adana2010 Kınayı Getir 16:30
Nedim Varol Tufanbeyli Adana2010 Kınayı Getir 1.501 izlenme - 8 yıl önce nedim varol tufanbeyli adana2010 kınayı getir
gelin olduğun gece - ssk 04:17
gelin olduğun gece - ssk 2.576 izlenme - 10 yıl önce ssk - gelin olduğun gece
Buse Varol'un Sosyal Medyayı İkiye Bölen Görüntüeri 00:07
Buse Varol'un Sosyal Medyayı İkiye Bölen Görüntüeri 136 izlenme - 8 ay önce Alişan-Buse Varol çifti, evlerinde Çağla Şıkel, Hakan Akkaya ve Burçin Göksu'yu ağırladı. Göksu'nun "Beni iteklemeyecektin şeytan gelin." notu ile paylaştığı video sosyal medyayı ikiye böldü.
varol türkİye 03:32
varol türkİye 1.167 izlenme - 9 yıl önce ne mutlu türküm....
Çeyrek Altının Peşine Düşen Alişan (2. Sayfa 16 Kasım 2018) 01:01
Çeyrek Altının Peşine Düşen Alişan (2. Sayfa 16 Kasım 2018) 37 izlenme - 2 ay önce Geçtiğimiz mayıs ayında Buse Varol'la evlenen Alişan, katıldığı magazin prgramında düğünde bir kişinin kendilerine altın kutusunda 1 TL para hediye eden kişiyi düğünü cd izleyerek aradağını dile getirdi
Ali İhsan Varol'un Kelime Oyunu'na Damga Vuran Soruları 07:00
Ali İhsan Varol'un Kelime Oyunu'na Damga Vuran Soruları 653 izlenme - 6 yıl önce İhsan Varol'un Gezi Parkı Olaylarına İthafen Hazırladığı Sorular ve Cevaplar Gezi Parkı direnişlerinin yedinci gününde televizyon ekranları yaratıcı bir eylem
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz (Televizyonda Yayınlanamamış Program) 58:53
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz (Televizyonda Yayınlanamamış Program) 960 izlenme - 3 yıl önce 2014 senesine gireceğimiz Yılbaşı özel yayını için Cem Yılmaz'ın katıldığı fakat Ali İhsan Varol ve ekibinin yayından kaldırılması sebebi ile televizyonda hiç yayınlanmamış olan Kelime Oyunu programıdır.