Hoşgeldiniz!

Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 05:16
Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya 97.820 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen Ve Ali İhsan Varol Karşı Karşıya
Oguzhan Köksal & Alper Varol & Leylam & Gitar 02:08
Oguzhan Köksal & Alper Varol & Leylam & Gitar 45.472 izlenme - 2 yıl önce Oguzhan Köksal Alper Varol Leylam (Gitar) İletisim : https://www.facebook.com/OguzhanK5 Alper Varol İletisim : https://www.facebook.com/alper1287 Oguzhan Köksal Alper Varol Leylam (Gitar) İletisim : https://www.facebook.com/OguzhanK5 Alper Varol İletisim : https://www.facebook.com/alper1287
Ömür Varol: Kurtlar Vadisi Pusu Artık Yayınlanmayacak 01:05
Ömür Varol: Kurtlar Vadisi Pusu Artık Yayınlanmayacak 10.543 izlenme - 6 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonda yayınlanmayacak... Söylemezsem Olmaz programı moderatörü Ömür Varol canlı yayında bomba bir açıklamada bulundu. Ömür Varol efsane dizi Kurtlar Vadisi dizisinin artık çekilmeyeceğini açıkladı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı dün yayınlanan bölümünde 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 2012 yılında yayınlanan 159. bölümündeki tartışmalı mezar sahnesini masaya yatırmış Ümraniye Kocatepe Mezarlığı'nda yaptığı araştırmada mezarlıkta 'Erdoğan' yazılı mezar taşının olmadığını ortaya çıkarmıştı. Büyük ses getiren programdan sonra ' Kurtlar Vadisi Pusu ' yapımcı şirketi Pana Film yetkililerine sosyal medyadan tepki yağmıştı. KURTLAR VADİSİ ARTIK ÇEKİLMEYECEK Program sunucusu Ömür Varol bugün de canlı yayında bomba bir açıklamada bulunarak Kurtlar Vadisi dizisinin artık çekilmeyeceğini söyledi.
Twitter Fenomeni, Kim Milyoner Olmak İster'de Rezil Oldu 04:25
Twitter Fenomeni, Kim Milyoner Olmak İster'de Rezil Oldu 17.923 izlenme - 1 yıl önce "Yarışmada beynimi kullanmasam bile en az 15 bin lira alırım" diyen Twitter fenomeni Semih Varol, baraj sorusuna takıldı. ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam tanıdık bir isim yarıştı. "BEYNİMİ KULLANMASAM BİLE..." Daha önce "Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam beynimi kullanmasam bile 15 bin lira alırım" diyen Twitter'da fenomen olan Semih Varol, dün akşam Selçuk Yöntem'in karşısındaydı. BARAJI GEÇEMEDİ Baraj sorusuna gelmeden elenen Semih Varol yarışmadan 1000 TL'lik çekle ayrıldı
Kelime Oyununda Yolsuzluk Göndermesi 01:09
Kelime Oyununda Yolsuzluk Göndermesi 67.485 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu yayından kaldırıldı Show TV, Gezi olayları ile rüşvet operasyonunda gündeme gönderme yapan Ali İhsan Varol'un sunduğu 'Kelime Oyunu' programını yayından kaldırdı. Gezi olayların.Show TV beklediği. Gezi olaylarında polisin oransıtış şiddeti, yaşanna olaylar ve müdahaleleri ele alan, bu olaylarla ilgili eleştirel kelimeleri yayınlayan Kelime Oyunu programı 17 Aralık operasyonuna da kayıtsız kalmadı.
Nihat Doğan Ömür Varol İle İlgili İlk Kez Konuştu 06:28
Nihat Doğan Ömür Varol İle İlgili İlk Kez Konuştu 419 izlenme - 2 hafta önce "Söylemezsem Olmaz"ı birlikte sunan Nihat Doğan ve Ömür Varol yayın sonrası yumruk yumruğa kavga etti. "Söylemezsem Olmaz"da ortalık fena karıştı... Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştı. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanlar güçlükle yatıştırdı. MAGAZİN HABERLERİNE AĞIRLIK VERİLMESİNİ İSTEDİ Siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi. Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi. Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde "Müsteşar Krizi" nedeniyle köşeye sıkışan Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi. GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARAYA GİRDİ Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı. İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Osman Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti. NİHAT DEVAM ETMEK İSTİYOR Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol'un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek'inse "Söylemezsem Olmaz"da devam etmek istedikleri öğrenildi.
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 58:53
Kelime Oyunu - Cem Yılmaz'lı Yılbaşı Özel 34.317 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın katıldığı yayınlanmayan Kelime Oyunu. Yayından Kaldırdılar Ama Yayınlanmasını Engelleyemediler! Ali İhsan Varol'un hazırlayıp sunduğu sevilen yarışma programı 'Kelime Oyunu'nun Cem Yılmaz'lı yılbaşı özel programı vimeo'da yayımlandı. Varol, yılbaşı özel programını Cem Yılmaz'la çekmiş ancak bu özel yayın, program aniden yayından kaldırıldığı için yayınlanamamıştı. Bloomberg ekranlarında yayınlanırken, Gezi direnişi sırasında, direnişe gönderme yapan sorularıyla dikkat çeken program yaz döneminden sonra Show TV ekranlarında boy göstermeye başlamıştı. Toplumsal olayları da yarışmalarında işleyen Varol, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sonrası da 'Halk ağzında rüşvet alan kişi” sorusunu sormuş, program birkaç gün sonra 'beklenilen performansı sergilemediği' iddiasıyla yayından kaldırılmıştı. Programın yayından kaldırılması üzerine Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "TV'deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış. Ayıp. Gönüllü konuk olmuştum. En sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım" demişti. Programın sosyal medyadan yayınlanması üzerine Twitter'da "Bu devirde sansür zor" yorumları yapıldı.
Cem Yılmaz'a Nasıl Bilet Bulunur? (2002) 04:03
Cem Yılmaz'a Nasıl Bilet Bulunur? (2002) 5.122 izlenme - 1 yıl önce Varol Yaşaroğlu'nun sunduğu Grafi2000 programına ilk konuk olarak Cem Yılmaz katılır. Cem Yılmaz'ın gösterilerine bilet bulamayanlar için kısa bir video hazırlanmıştır. Bende siz değerli dostlarım için böyle bir içeriği nostalji tadında paylaşayım dedim. İyi seyirler... Kısa Bilgi; Varol Yaşaroğlu Karikatürist Varol Yaşaroğlu, Türk animasyon yapımcısı ve karikatürist. “Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün” söylemini yaşam tarzı yapmış; mizah, karikatür ve animasyona aşık, Koca Kafalar’ın yaratıcısı ve Grafi2000'in kurucusu.(wikipedia)
AKP'li Belediye Başkanı: FETÖ'cülerin Kulakları Kesilsin Çıkınca Tanıyalım 00:57
AKP'li Belediye Başkanı: FETÖ'cülerin Kulakları Kesilsin Çıkınca Tanıyalım 3.356 izlenme - 9 ay önce Iğdır'da İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konuşan Melekli Belediye Başkanı AKP'li Ali Varol "FETÖ'cü gruplar yarın çıkacaklar. Nereden bilelim bunlar FETÖ'cü mü değil mi? Kaç kişi yakaladın 5 bin kişi. 5 binin de kulağını kes, çıktıklarında tanıyalım" dedi.
Ali İhsan Varol: ''5 Ocak'ta 5. Yılımızı Kutlayacaktık'' 07:36
Ali İhsan Varol: ''5 Ocak'ta 5. Yılımızı Kutlayacaktık'' 11.470 izlenme - 3 yıl önce Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Ali İhsan Varol, sunuculuğunu yaptığı 'Kelime Oyunu' programının sonlandırılması ile ilgili açıklama yaptı.
İhsan Varol'dan Gündeme Uygun Kelimeler (Kelime Oyunu - 03.06.2013) 07:09
İhsan Varol'dan Gündeme Uygun Kelimeler (Kelime Oyunu - 03.06.2013) 15.641 izlenme - 4 yıl önce Bugünkü Kelime Oyunu programında sorduğu kelimelerle Twitter gündemine oturdu. Bakın İhsan Varol bugünkü kelime oyununda bakın hangi kelimeleri sordu?
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 10:55
Ali İhsan Varol'un Yarışmacı Olması 13.191 izlenme - 4 yıl önce Sevilen Yarışma Programı Kelime Oyunu'nun Sunucusu Ali İhsan Varol Bu Kez Yarışmacı Koltuğuna Oturmuş Ve Yarışmayı Simge Fıstıkoğlu Sunmuş. Simge Hanım Ne Kadar Tatlı Olsada Sunucu Farkı Ortaya Çıkmamış Değil Hani.
Kelime Oyunu'nda Kızlı-Erkekli Soru 01:00
Kelime Oyunu'nda Kızlı-Erkekli Soru 13.935 izlenme - 3 yıl önce İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu yarışmasıyla, gündeme ilişkin ince mesajlar verdi.
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 04:40
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 10.406 izlenme - 7 yıl önce nedim varol gülcihan koç tan türküler..
nedim varol yüksel özkasap beyaz atlı 04:19
nedim varol yüksel özkasap beyaz atlı 16.253 izlenme - 7 yıl önce nedim varol yüksel özkasap beyaz atlı
Yıldız Tilbe Basın Toplantısı - Or.spu Seyhan (Küfür İçerir) 03:23
Yıldız Tilbe Basın Toplantısı - Or.spu Seyhan (Küfür İçerir) 7.380 izlenme - 2 yıl önce Artık basın toplantıları böyle geçecek sanırım magazin muhabirleri ve sanatçılar arasında restleşme ,küfür ve gerginlik.Yıldız Tilbe yeni albümünün tanıtımı amacıyla önceki gün bir basın toplantısı düzenledi.Toplantıya katılan basın mensupları arasında bulunan Show Tv muhabiri Seyhan Erdağ sanatçıya ısrarla İbrahim Tatlıses ile ilgili sorular sormaya başlayınca olanlar oldu.Yıldız Tilbe tarafından bir kaç kez uyarılmasına rağmen ısrala sorularına devam eden muhabir sonunda şarkıcının gazabına uğradı.Aynı muhabire daha öncede Hülya Avşar "Dangalak" demiş ve bu haber magazin basınını uzun süre meşgul etmişti.
Ali İhsan Varol’la Mercedes’in Eğlendiren Araba Şakası 03:20
Ali İhsan Varol’la Mercedes’in Eğlendiren Araba Şakası 3.967 izlenme - 2 yıl önce Mercedes Autoshow 2015’te B 200 elektrikli aracının tanıtımında gerçekleştirdiği şakayı paylaştı. Konuşan araba şakasında Ali İhsan Varol’un seslendirmesi ile konukların şaşkınlıklarını görmek kaydadeğer
Yanlışlıkla Butona Basan Yarışmacı Süreyi Durdurdu! 01:00
Yanlışlıkla Butona Basan Yarışmacı Süreyi Durdurdu! 9.889 izlenme - 4 yıl önce Bloomberg HT ekranlarında yayınlanan, İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu yarışmasına katılan yarışmacı, heyecandan elini nereye koyacağını şaşırdı ve yanlışlıkla butona bastı.
Oğuz Yılmaz-Adres Söyle 03:08
Oğuz Yılmaz-Adres Söyle 10.824 izlenme - 7 yıl önce
Boğaz’da Beklenmedik Bir Anons! 02:20
Boğaz’da Beklenmedik Bir Anons! 3.529 izlenme - 2 yıl önce Boğaz’da beklenmedik bir anons! Samsung Kıtalararası Yüzme Yarışı ile ilgili güzel bir şaka hazırlamış.
Semih Varol'un Evi 02:49
Semih Varol'un Evi 4.152 izlenme - 3 yıl önce twitter 0@kazanabilirsin
amerikan kası 04:36
amerikan kası 12.621 izlenme - 9 yıl önce
Nedim Varol Gülcihan Koç Dan Türküler. 03:16
Nedim Varol Gülcihan Koç Dan Türküler. 7.122 izlenme - 7 yıl önce nedim varol gülcihan koç dan türküler.
Kelime Oyunu'ndaki İlginç Yarşımacı! 03:00
Kelime Oyunu'ndaki İlginç Yarşımacı! 10.563 izlenme - 4 yıl önce Bloomgerg HT'de yayınlanan Kelime Oyunu'nda yarışan genç kızın verdiği cevaplar herkesi hayrete düşürdü.
Nedim Varol Hzmuhammedin İncildeki İsmi 09:43
Nedim Varol Hzmuhammedin İncildeki İsmi 11.578 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hzmuhammedin incildeki ismi
Kelime Oyunu Yarışmasında Rekor Kıran Yarışmacı 07:26
Kelime Oyunu Yarışmasında Rekor Kıran Yarışmacı 7.760 izlenme - 5 yıl önce Kelime Oyunu yarışmasında rekor kıran yarışmacı İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu'nda yarışmacı 23 saniyelik rekorla bir ilke imza attı.. Yarışmacı Yusuf Dinçer, bütün sorulara sadece 23 saniyede cevap vererek İhsan Varol başta olmak üzere bütün izleyenleri şaşkına çevirdi.
Cem Yılmaz'lı Kelime Oyunu (Yayınlanmayan Bölüm) 58:53
Cem Yılmaz'lı Kelime Oyunu (Yayınlanmayan Bölüm) 6.820 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu - Cem Yılmaz Yılbaşı Özel Ali İhsan Varol'un sevilen yarışma programı Kelime Oyunu'nun Yılbaşı Özel bölümü için ünlü komedyen Cem Yılmaz ile çekim yapılmıştı ancak yayınlanmamıştı. İşte Kelime Oyunu'nun Yılbaşı Özel bölümü sizlerle.
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 05:46
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 4.830 izlenme - 2 yıl önce 9o yılların sonuna doğru tv de boy göstermiş Kırmızı Koltuk,Siyaset Meydanı,Ateş Hattı gibi programlara ve sayısız anahaber bültenine konuk olmuştu Selimcan..Her boku bilirdi..Tahminen mahalle maçlarında kadroya girememenin sıkıntısıyla hareket ediyordu ya da sorun daha da ciddiydi...Nice genç "top peşinde koşacağına şu çocuğu izle","hanım bak elalem nasıl çocuk yetiştiriyor" laflarına katlanmak zorunda kaldı..Genellikle küçük papyonu ile "problem child stayla" boy gösterirdi...Ali Kırca nın gazıyla siyasetçilerin konuk olduğu kendi tv programını bile yapmıştı..sonunda sanıyorum erken emekli oldu..Not:Sakıp Sabancı yı rahmetle anıyoruz...
nedim varol hz. ali hayber kalesi cengi1 07:13
nedim varol hz. ali hayber kalesi cengi1 8.483 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hz. ali hayber kalesi cengi1
Dj-Zalimgece_ft_dj-Yemin--Başkasıyla Son Kere 03:11
Dj-Zalimgece_ft_dj-Yemin--Başkasıyla Son Kere 17.865 izlenme - 7 yıl önce dj-zalimgece_ft_dj-yemin--başkasıyla son kere
Nedim Varol Mustafa Küçükten Türküler 04:32
Nedim Varol Mustafa Küçükten Türküler 7.239 izlenme - 7 yıl önce nedim varol mustafa küçükten türküler
Nedim Varol Hz. Muhammedin Mucizeleri 05:08
Nedim Varol Hz. Muhammedin Mucizeleri 5.848 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hz. muhammedin mucizeleri
nedim varolhz. ali hendek savaşı 04:17
nedim varolhz. ali hendek savaşı 6.702 izlenme - 7 yıl önce nedim varolhz. ali hendek savaşı
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gitti Canımın Cananı 02:15
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gitti Canımın Cananı 5.171 izlenme - 7 yıl önce nedim varol yüksel öz kasap gitti canımın cananı
varol makina dondurma külahı makinası 02:47
varol makina dondurma külahı makinası 6.053 izlenme - 6 yıl önce varol makina dondurma külahı makinası
nedim varol hz. ali hayberkale cengi2. 02:29
nedim varol hz. ali hayberkale cengi2. 4.786 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hz. ali hayberkale cengi2.
Nedim Varol Fatma Akyüz Den Türküler. 04:17
Nedim Varol Fatma Akyüz Den Türküler. 4.674 izlenme - 7 yıl önce nedim varol fatma akyüz den türküler.
nedim varol dünyanın sonu 07:32
nedim varol dünyanın sonu 3.311 izlenme - 7 yıl önce nedim varol dünyanın sonu
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 04:28
Nedim Varol Gülcihan Koç Tan Türküler.. 4.232 izlenme - 7 yıl önce nedim varol gülcihan koç tan türküler..
Minik Kardeşim Halil İbrahim - Show Tv Muhabiri 10:51
Minik Kardeşim Halil İbrahim - Show Tv Muhabiri 1.189 izlenme - 2 yıl önce 90'ların hoş anılarından biri; Reha Muhtar önderliğindeki bültenlerin haber-eğlence akışı Haber Show'un akıllarda kalan, Bay Kubidik, Pire Ferhat, Ömür Varol ve 2.28'lik temiz kalpli dev Halil İbrahim Kuzucu. Anılarla ve alkışlarla yaşıyor. İzliyoruz. Halil İbrahim Kuzucu 1962 - 2007
nedim varol hz. ali 05:19
nedim varol hz. ali 3.026 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hz. ali
varol makina - bobin sarma makinası 01:29
varol makina - bobin sarma makinası 5.088 izlenme - 7 yıl önce bobinlerin ambalajlanma işlemi
Kelime Oyunu - Seda Bakan (15.09.2014) 12:45
Kelime Oyunu - Seda Bakan (15.09.2014) 1.864 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gülom 04:46
Nedim Varol Yüksel Öz Kasap Gülom 3.800 izlenme - 7 yıl önce nedim varol yüksel öz kasap gülom
nedim varol hz. ali 01:17
nedim varol hz. ali 2.725 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hz. ali
Nedim Varol. Yüksel Özkasapsevemedim Karagözlüm 04:24
Nedim Varol. Yüksel Özkasapsevemedim Karagözlüm 3.607 izlenme - 7 yıl önce nedim varol. yüksel özkasapsevemedim karagözlüm
İhsan Varol Sorunun Cevabını Söyledi 01:00
İhsan Varol Sorunun Cevabını Söyledi 2.121 izlenme - 4 yıl önce Kim Milyoner İster'de Kenan Işık'tan sonra İhsan Varol da Kelime Oyunu'nda sorunun cevabını söyledi.
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 01:26
Ömür Varol: Fatih Ürek Teletabi Mi? 406 izlenme - 8 ay önce "Söylemezsem Olmaz"da Fatih Ürek'in "Benim cinsiyetim yok. Cinsiyetsizim; ne erkek ne de kadın!" açıklaması tartışıldı. Canlı yayına, Ömür Varol'un esprisi damgasını vurdu: Ne yani, Fatih Ürek Teletabi mi?
Nedim Varol Gülcihan Koç Dan Türküler 04:28
Nedim Varol Gülcihan Koç Dan Türküler 3.190 izlenme - 7 yıl önce nedim varol gülcihan koç dan türküler
Yusuf'la Şaka Programı - Fragman 00:56
Yusuf'la Şaka Programı - Fragman 780 izlenme - 2 yıl önce Yusuf adlı arkadaşımız, şakalarla dolu bir programla ekranlarımızı yıkacağı iddiasını bire fragmanla taçlandırmış.
nedim varol bakıpda ibret alalım 03:40
nedim varol bakıpda ibret alalım 2.657 izlenme - 7 yıl önce nedim varol bakıpda ibret alalım
Mc Erdem & Naci U.r.a - Erkan Varol 02:55
Mc Erdem & Naci U.r.a - Erkan Varol 2.603 izlenme - 7 yıl önce mc erdem & naci u.r.a - erkan varol ringe çıkış parçası 11.08.2010kafkas kartal'ı lakabıyla bilinen erkan varol'un isteği üzerine ringe çıkış parçası hazırlanmıştır. parçayı mc erdem ve u.r.a grubundan naci seslendirmiştir. parçanın alt yapısını fikr-i sabit ve mix işlemlerinide rutin yapmıştır. keyifli dinlemeler dileriz...parçanın mp3 halini indirmek için alttaki linki kullanabilirsiniz
Kelime Oyunu - Ayhan Taş (15.09.2014) 11:55
Kelime Oyunu - Ayhan Taş (15.09.2014) 1.398 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Nedim Varol Kğbeyi Koruyan Ebabil Kuşları. 02:03
Nedim Varol Kğbeyi Koruyan Ebabil Kuşları. 2.744 izlenme - 7 yıl önce nedim varol kğbeyi koruyan ebabil kuşları.
Kelime Oyunu - Murat Cemcir (15.09.2014) 10:51
Kelime Oyunu - Murat Cemcir (15.09.2014) 1.267 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Nedim Varol Tufanbeyliadana Mahmut Taşkaya 03:44
Nedim Varol Tufanbeyliadana Mahmut Taşkaya 2.499 izlenme - 7 yıl önce nedim varol tufanbeyliadana mahmut taşkaya
varol makina - bisküvi üretim hattı 02:55
varol makina - bisküvi üretim hattı 2.610 izlenme - 6 yıl önce varol makina - bisküvi üretim hattı
Semih Varol Beyaz Show'da 14.15.2014 03:02
Semih Varol Beyaz Show'da 14.15.2014 873 izlenme - 2 yıl önce Semih Varol Beyaz Show'da 14.15.2014
Rotasız Tırcı 00:47
Rotasız Tırcı 1.827 izlenme - 8 yıl önce mutlaka izleyin nasıl tır kullanıyo tırcı demeye bin şahit lazım
Nedim, Varol, Ayvat, Köyü,tufanbeyli, Adana,2008 02:04
Nedim, Varol, Ayvat, Köyü,tufanbeyli, Adana,2008 2.512 izlenme - 8 yıl önce nedim varol ayvat köyü,tufanbeyli,adana.2008
varol makina - gofret üretim hattı 05:51
varol makina - gofret üretim hattı 1.959 izlenme - 6 yıl önce varol makina gofret üretim hattı
Kardeş Payı'nın Final Tarihi Belli Oldu 00:38
Kardeş Payı'nın Final Tarihi Belli Oldu 1.489 izlenme - 3 yıl önce Star'da bu sezon yayınlanmaya başlayan ve tüm diziler tatile girmesine rağmen devam eden Kardeş Payı sezon finali yapacak.
gelmezsen gelme darlandım 03:50
gelmezsen gelme darlandım 2.014 izlenme - 9 yıl önce kardaşım döktürüyor maşşallah helal
nedim varol tufanbeyli adana türküden türkü. 04:27
nedim varol tufanbeyli adana türküden türkü. 2.075 izlenme - 7 yıl önce nedim varol tufanbeyli adana türküden türkü.
Çarli - Ali İhsan Varol 02:34
Çarli - Ali İhsan Varol 719 izlenme - 2 yıl önce Ali İhsan Varol'un Çarli dizinde oynadığı küçük bir rol. Aynı zamanda dizinin yapım asistanıymış.
Nedim Varol Nesrin Ulusu Nazlı Nazlı 04:24
Nedim Varol Nesrin Ulusu Nazlı Nazlı 2.034 izlenme - 7 yıl önce nedim varol nesrin ulusu nazlı nazlı
nedim varol hz. musa ve firavunlar. 09:48
nedim varol hz. musa ve firavunlar. 2.375 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hz. musa ve firavunlar.
Nedim, Varol, Tufanbeyli, Adana,2009 05:02
Nedim, Varol, Tufanbeyli, Adana,2009 1.750 izlenme - 8 yıl önce nedim, varol, tufanbeyli, adana, 2009
Nedim Varol, Kayseri, Düğünler,2009 06:03
Nedim Varol, Kayseri, Düğünler,2009 1.643 izlenme - 7 yıl önce nedim varol, kayseri, düğünler,2009
Nedim Varol İlk İnsan Hz. Adem.1 10:00
Nedim Varol İlk İnsan Hz. Adem.1 1.839 izlenme - 7 yıl önce nedim varol ilk insan hz. adem.1
Okan Bayülgen'in Programı Yayından Kaldırtan İmalı Konuşması 01:02
Okan Bayülgen'in Programı Yayından Kaldırtan İmalı Konuşması 805 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu makina kafa programı 2 haftadır yayınlanmıyordu.Geçen hafta Okan bayülgen twiter hesabından geç saate kaldıkları için yayına girmediklerini söylemişti.Bu hafta ise programların yayından kaldırıldıklarını duyurdu.Okan bayülgen önceki programlarında da,programın başında bir kaç kez kanalda yayınlanan dizileri ve programları iğneleyici laflar söylemişti.Show tv reytingi bahane ederek kaldırdığı programlar göze batıyor.Bundan öncede gayet iyi reyting alan,Ali İhsan Varol'un sunduğu kelime oyunu programını yayından kaldırdı.Kelime oyunu programı gezi olaylarında sorduğu sorulardan dolayı uyarı almıştı.Yolsuzluk operasyonunu ima eden sorular sorulunca da tamamen yayından kaldırıldı.
Nedim Varol Ah Hüseyin Vah Hüseyinçok Anlamlı. 05:10
Nedim Varol Ah Hüseyin Vah Hüseyinçok Anlamlı. 2.192 izlenme - 7 yıl önce nedim varol ah hüseyin vah hüseyinçok anlamlı.
Yayla Uşakları 03:17
Yayla Uşakları 2.303 izlenme - 9 yıl önce horoncu gençler
sonsuza kadar varol türkiye 02:09
sonsuza kadar varol türkiye 3.880 izlenme - 6 yıl önce
Nedim Varolkurubel Yayla Şenliği Halaylar. 08:51
Nedim Varolkurubel Yayla Şenliği Halaylar. 1.691 izlenme - 7 yıl önce nedim varolkurubel yayla şenliği halaylar.
Türkiye'de Kadın Olmak (Sakın Kaçırmayın 8 Mart 2016) 02:28
Türkiye'de Kadın Olmak (Sakın Kaçırmayın 8 Mart 2016) 338 izlenme - 1 yıl önce Ömür Varol'un editörlük ve moderatörlüğünde, Esra Harmanda ve Sinem Yıldız'ın gündemdeki olayları yorumladığı 'Sakın Kaçırmayın' programının bugünkü bölümünde 8 Mart Dünya Kadınlar günüyle ilgili görüntüler paylaşıldı.
Caner'in Yediği Dayak 06:00
Caner'in Yediği Dayak 574 izlenme - 2 yıl önce Bir anda manasız şekilde aklıma geldi. caner ile tülin'in caner'i yerel bir kanalda dayak yemişti. Önce Caner'ın soyadını buldum, sonra googleda gezdim. Olay tatsız. Caner'i döven adamlardan ergin tut ve dayak yediği kanalın sahibi osman güzelsu bir lokantada bir belediye başkanına şantaj yaparken lokanta sahibi ile çatışırlar. lokanta sahibi ve ergin tut ağır yaralanır, osman güzelsu hafif. sonra lokanta sahibinin oğlu ambulansta osman güzelsu'nun kafasına iki tane sıkar. Caner de zaten aşiret çocuğudur. Ömür Varol'un iğrenç sunumu ile...
Macır Varol_seyhan Hit 2 Komik Eğlence 04:42
Macır Varol_seyhan Hit 2 Komik Eğlence 2.341 izlenme - 10 yıl önce Arkadaslar yorumlarınız bekliyoruz şimdiden teşekkür ederiz.
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 03:00
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 710 izlenme - 2 yıl önce Sevilen bilgi yarışması Kelime Oyunu'na katılan genç kız heyecanına yenik düşerek öyle hatalar yaptı ki program sunucusu Ali İhsan Varol bile ne diyeceğini şaşırdı.
Ali İhsan Varol Büyük Risk'te Yarıştı 04:04
Ali İhsan Varol Büyük Risk'te Yarıştı 1.096 izlenme - 5 yıl önce Ali İhsan Varol Büyük Risk'te yarıştı
Nedim Varol Tufanbeyli Adana2010 Kınayı Getir 16:30
Nedim Varol Tufanbeyli Adana2010 Kınayı Getir 1.496 izlenme - 7 yıl önce nedim varol tufanbeyli adana2010 kınayı getir
Ali İhsan Varol'un Kelime Oyunu'na Damga Vuran Soruları 07:00
Ali İhsan Varol'un Kelime Oyunu'na Damga Vuran Soruları 593 izlenme - 4 yıl önce İhsan Varol'un Gezi Parkı Olaylarına İthafen Hazırladığı Sorular ve Cevaplar Gezi Parkı direnişlerinin yedinci gününde televizyon ekranları yaratıcı bir eylem
varol türkİye 03:32
varol türkİye 1.166 izlenme - 7 yıl önce ne mutlu türküm....
gelin olduğun gece - ssk 04:17
gelin olduğun gece - ssk 2.564 izlenme - 8 yıl önce ssk - gelin olduğun gece
Nedim Varol Dededen Öğütler 02:48
Nedim Varol Dededen Öğütler 1.050 izlenme - 7 yıl önce nedim varol dededen öğütler
Etme Şiir'i (Amatör) 02:50
Etme Şiir'i (Amatör) 720 izlenme - 3 yıl önce Etme Şiir'i Mevlana Celaleddin Rumi'nin yazdığı bir şiirdir.Bende bu şiiri elimden ve sesimin yettiği kadar yorumlamaya çalıştım umarım beğenmiş sinizdir :)
Nedim Varol Tufanbeyli Adana Gül Ahmet Kabak H 07:51
Nedim Varol Tufanbeyli Adana Gül Ahmet Kabak H 1.360 izlenme - 7 yıl önce nedim varol tufanbeyli adana gül ahmet kabak h
nedim varol fatma ak yüz den  türküler 04:20
nedim varol fatma ak yüz den türküler 1.536 izlenme - 7 yıl önce nedim varol fatma ak yüz den türküler
Nedim Varol, Tufanbeyli, Adana. (Yabandan Gel . Halid Varolun Düğünü. 2012 ) 02:34
Nedim Varol, Tufanbeyli, Adana. (Yabandan Gel . Halid Varolun Düğünü. 2012 ) 594 izlenme - 4 yıl önce Nedim varol, Tufanbeyli, Adana. (yabandan gel . Halid varolun düğünü. 2012 )
İhsan Varol - Kelime Oyunu 3 Haziran 2013 01:00
İhsan Varol - Kelime Oyunu 3 Haziran 2013 584 izlenme - 4 yıl önce İhsan Varol Bugünkü Kelime Oyununda Bakın Hangi Kelimeleri Sordu?
Varol Hacere Teyze 07:34
Varol Hacere Teyze 664 izlenme - 4 yıl önce Varol Hacere Teyze :)
Kelime Oyunu - Ahmet Kural (15.09.2014) 10:58
Kelime Oyunu - Ahmet Kural (15.09.2014) 539 izlenme - 3 yıl önce Kelime Oyunu'nun yeni sezondaki ilk konukları kardeş payından Ayhan Taş,Ahmet Kural,Seda Bakan ve Murat Cemcir.
Hüseyin Kağıt Varol Çek Alemci 04:08
Hüseyin Kağıt Varol Çek Alemci 829 izlenme - 5 yıl önce bombaaaa albümm
Elinden Geleni - Kadir Varol & Eren Aytaç 05:12
Elinden Geleni - Kadir Varol & Eren Aytaç 1.515 izlenme - 8 yıl önce elinden geleni sİzlerle...
Nedim Varol - Mendilim Yele Yele 02:36
Nedim Varol - Mendilim Yele Yele 601 izlenme - 4 yıl önce Nedim Varol - Mendilim Yele Yele
varol makina - kremalı bisküvi hattı 01:25
varol makina - kremalı bisküvi hattı 1.217 izlenme - 6 yıl önce varol makina kremalı bisküvi hattı
Nedim Varol Hz. Muhammedin Mucizeleri.2 09:58
Nedim Varol Hz. Muhammedin Mucizeleri.2 1.090 izlenme - 7 yıl önce nedim varol hz. muhammedin mucizeleri 2.
Nedim Varol Ayvat Köyü 03:21
Nedim Varol Ayvat Köyü 678 izlenme - 4 yıl önce Nedim Varol , Tufanbeyli , Adana. (ayvat Köyü 2013 )
Mehmet Varol - Sevmeyi Beceremedik 04:09
Mehmet Varol - Sevmeyi Beceremedik 623 izlenme - 5 yıl önce
Ali İhsan Varol - Merinos Koyun Sorusu Kelime Oyunu 02:00
Ali İhsan Varol - Merinos Koyun Sorusu Kelime Oyunu 887 izlenme - 5 yıl önce Cevabı 'Merinos' olan soruda sunucu Varol, "Evet biraz karışıktı ama Türkiye'nin yarısı diye de sorulmazdı bu soru, kusura bakmayın"