Hoşgeldiniz!

Yellow Claw Şarkıları

YELLOW CLAW KİMDİR?

Yellow Claw

Yellow Claw

Hollanda Amsterdam’da gece kulüplerinde Yellow Claw Thursday Night Party adında yapılan partileri organize eden iki DJ 2010 yılından itibaren oldukça popüler olmuşlar 2012 yılında yellow claw adında bir grup kurarak bu şekilde yollarına devam etmişlerdir. 2012 yılından itibaren birçok single yapan DJ’ler oldukça başarılı olmuş ve çok fazla ilgi toplamışlardır. İlk olarak 2012 yılında yellow claw krokobil ile video paylaşım sitesinde videolarını yükleyen DJ’ler oldukça ilgi görmüş ve başarılı bir şekilde kariyerlerine başlamışlardır. Bundan sonra 2013 yılında da aynı şekilde bir single yayınlamışlardır. Bu videoda internet üzerinde çok fazla izlenmiş ve şarkı çok fazla sevilmiştir.

Oldukça başarılı olunan 2013 yılındaki yellow claw shotgun isimli şarkıları birçok ülkede müzik listelerine girmeyi başarmıştır. Bu durumda grubun ünlenmesine ve konserler ile festivallere katılmalarına neden olmuştur. Grup 2014 yılında yellow claw till it hurts isimli şarkıları ile de oldukça önemli bir başarı elde etmişlerdir. Kendilerine ait bir tarzı olan ancak çok farklı müzik türleri ile çalışan DJ grubu oldukça başarılı şekilde müzik kariyerlerini devam ettirmektedirler. Çektikleri videolarda başarılı bir şekilde video paylaşım sitesinde yayınlanmaktadır. Özellikle yellow claw dinle araması ile birçok şarkısına ulaşmak mümkün olabilmektedir. Grup ülkesi dışında dünyadaki birçok farklı ülkede oldukça ilgi görmüş ve beğenilmiştir.

 

Grup 2016 yılına gelinene kadar başarılı bir şekilde kariyerlerine devam etmiş ve sorunsuz bir şekilde bu konuda başarı sağlayabilmiştir. Farklı müzik listelerinde de başarı sağlayan grubun 2016 yılında yaptıkları yellow claw invitation isimli single çalışması da oldukça ilgi görmüştür. Birçok ülkede çok fazla sevilen grubun hayranları tarafından da sevilmiştir. Grup genel olarak HipHop, Trap, Debstep ve Electro House müzik türlerini kullanmaktadır. Ayrıca Moombahtom tarzını da şarkılarına eklemektedir. Grubun çok sevilen bir şarkısı bulunmaktadır ve sevilen yellow claw şarkıları çok fazla platformda dinlenebilmektedir. Birçok konser veren festivallere katılan grup, turnelere de çıkmakta ve hayranları ile buluşmaktadır. Oldukça başarılı bir şekilde DJ performansı sergileyen ve kendilerine ait bir tarz oluşturan bu grup oldukça beğenilmektedir.

Yellow Claw Şarkıları Albümleri:

Los Amsterdam (2017), Los Amsterdam (The Remixes, Pt. 1) - EP (2017), Blood For Mercy (Remixes) (2016), Love & War (feat. Yade Lauren) - Single (2016), Love & War (feat. Yade Lauren) - Single (2016), Waardevolle Gezelligheid (2015), Till It Hurts (feat. Ayden) [The Remixes] - EP (2015), Shotgun (feat. Rochelle) - Single (2014), Amsterdam Trap Music, Vol. 2 (Remixes) - EP (2014), Till It Hurts (feat. Ayden) - Single (2014), Shotgun (The Remixes) [feat. Rochelle] - Single (2014), Till It Hurts (feat. Ayden) - Single (2014), Shotgun (feat. Rochelle) - Single (2013), Amsterdam Twerk Music - EP (2013), Amsterdam Trap Music - EP (2013), Shotgun (feat. Rochelle) - Single (2013)